ترجمه مقالهInfluences of Cloud Computing on E-Commerce Businesses and Industry (تاثیر رایانش ابری بر کسب و کارها و صنعت تجارت الکترونیک)

مقاله با عنوان: Influences of Cloud Computing on E-Commerce Businesses and Industry از اينجا دانلود كنيد

عنوان مقاله به فارسى:تاثیر رایانش ابری بر کسب و کارها و صنعت تجارت الکترونیک

پشتیبانی : دارد. در صورت هر گونه بروز مشکل با شماره تلفن 09367938018 یا آی دی تلگرام@research_moghimi تماس حاصل فرماييد.

کیفیت محصول :عالى

قيمت:17000 تومان

قسمتى از ترجمه محصول:

چکیده

 رایانش ابری از زمانی که در سال 2007 توسط گوگل ارائه شد، یکی از محبوب ترین موضوعات در فناوری اطلاعات بوده است. در سالهای گذشته، رایانش ابری از یک مفهوم نظری به برنامه های کاربردی واقعی از قبیل ارتباطات راه دور (مخابرات) و مراقبت های بهداشتی و سلامت تبدیل شده است. به ناچار، تاثیرات آن بر صنایع مختلف نیز توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این مقاله بر اساس بررسی و مرور آثار و متون مربوطه، به بحث در خصوص چگونگی تاثیرپذیری کسب و کارها و صنعت تجارت الکترونیک توسط رایانش ابری در معماری فنی، حالت های ارائه خدمات و زنجیره صنعت می پردازد. علاوه بر این، نیروهای محرکی را تجزیه و تحلیل می کند که منجر به تغییرات تجارت الکترونیک در عصر محاسبات ابری می شوند. در نهایت، این نوشتار به این نتیجه می رسد که تنها زمانی که شرکت ها و موسسات تجارت الکترونیک در استراتژی کسب و کار خود رایانش ابری را دخیل کرده و صلاحیت ها و شایستگی های اصلی را احراز کردند، می توانند در عصر محاسبات ابری به توسعه پایدار تحقق بخشند.

Abstract

Cloud computing has been one of the most popular topics on information technology, since it was proposed by Google in 2007. In the past years, cloud computing has become from a theoretical concept into the real applications in different industries such as telecommunication and healthcare. Inevitably, its influences on different industries have also attracted much attention. Based on the literature review, this paper discussed how the traditional E-commerce businesses and in- dustry were influenced by cloud computing in technical architecture, service modes and the industrial chain. Besides, it analyzed the driving-forces which led to the changes of E-commerce in cloud era. Finally, it concluded that only when the E-commerce enterprises involved cloud computing in the business strategy and established the core competencies, could they realize the sustainable development in the cloud era.

  1. نسترن :
    08 اکتبر 18

    واقعا از سایتتون ممنونم به من خیلی کمک کردین. من موضوعی راجع به امنیت تجارت الکترونیک می خوام.مقاله نزدیک به این موضوع هست. ممنون

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+