انواع عمده فروشگاه های تخصصی

برای ثبت سفارش ترجمه با موضوع با قیمتی کمتر از قیمت بازار با شماره تلفن 09191732587 در تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید.

انواع عمده فروشگاه های تخصصی

فروشگاه: خط تولید کم. محدود ، فروشگاه زنجیره ای.

فروشگاه بزرگ: چندین خط محصول.

سوپر مارکت: فروشگاه بزرگ ، کم هزینه ، کم حاشیه ، با حجم بالا ، سلف سرویس که به منظور پاسخگویی به کل نیازهای غذایی و کالاهای خانگی طراحی شده است.

فروشگاه رفاه: فروشگاه كوچك در منطقه مسكوني ،  خط محدود محصولات با رفاه بالا .

فروشگاه داروخانه: داروخانه ها ، وسایل بهداشتی و آرایشی ، سایر مراقبت های شخصی ، وسایل کوچک و بادوام ، متفرقه.

فروشگاه تخفیف: کالاهای استاندارد یا ویژه؛ فروشگاه های کم قیمت و کم حاشیه.

فروشگاه با ارزش بسیار زیاد یا تخفیف سخت: مخلوط کالاهای محدودتر از فروشگاه های تخفیف اما حتی با قیمت های پایین تر است. آلدی ، لیدل ، دلار عمومی ، دلار خانواده.

خرید و فروش خارج از قیمت : کالاهای باقیمانده ، سبد خرید ، کالاهای نامنظم که کمتر از خرده فروشی فروخته می شوند. محل کارخانه؛ خرده فروشان مستقل از قیمت مانند TJ Maxx؛ باشگاه های انبار مانند Costco.

سوپر استور: فضای فروش عظیم ، خرید معمولی مواد غذایی و کالاهای خانگی ، به علاوه خدمات (لباسشویی ، تعمیر کفش ، تمیز کردن ، چک پول نقد).

سالن نمایشگاه : انتخاب گسترده ای از کالاهای با مارک بالا ، پر سرعت ، با نام تجاری که توسط فروشگاه با تخفیف به فروش می رسد. مشتریان کالا را در فروشگاه انتخاب می کنند.

خرده فروشی غیر فروشگاهی به چهار دسته اصلی تعلق می گیرد:

بازاریابی مستقیم (که شامل تله مارکینگ و فروش آنلاین) ، فروش مستقیم وفروش خودکارمیشود.

خدمات خرید:

بازاریابی مستقیم، ریشه در بازاریابی مستقیم و فروشگاهی دارد. این شامل بازاریابی با پاسخ مستقیم تلویزیون و خرید آنلاین است. مردم انواع مختلفی از کالاها و خدمات را از طیف گسترده ای از وب سایت ها سفارش میدهند. در ایالات متحده ، فروش آنلاین 225 میلیارد دلار در سال 2012 تخمین زده شده است ، که به 6 درصد از کل خرده فروشی ها نزدیک شده است.

فروش مستقیم

فروش مستقیم که به آن فروش چند سطحی و بازاریابی شبکه ای گفته می شود ، یک صنعت چند میلیارد دلاری است ، که شرکت ها می فروشند. در چنین فروش هایی تعداد کمی مشهور هستند ایوان ، الکترولوکس و شرکت جنوب غربی نشویل، لوازم آرایشی و بهداشتی Tupperware و Mary Ke به یک یا چند نفر فروخته می شوند: یک فروشنده به خانه میزبان می رود که دوستان را دعوت کرده است. فروشنده محصولات را نشان می دهد و سفارش می گیرد. پیشگام در شرکت Amway ، سیستم فروش بازاریابی چند سطحی (شبکه ای) با استخدام تجار مستقل که به عنوان توزیع کننده فعالیت می کنند ، کار می کند. غرامت توزیع کننده شامل درصد فروشی است كه توسط افراد جذب شده و همچنین درآمدهای حاصل از فروش مستقیم خود به مشتریان انجام می شود. این بنگاه های فروش مستقیم ، اکنون تعداد مصرف کنندگان کمتری در خانه پیدا می کنند ، ودر حال تدوین استراتژی های چند توزیع هستند. فروش خودکار کالاهای متنوعی از جمله کالاهای ضربه ای مانند نوشابه ، قهوه ، آب نبات ، روزنامه ها ، مجلات و سایر محصولات از قبیل جوراب بافی ، لوازم آرایشی ، غذای گرم و کیسه های مختلف را ارائه می دهد. دستگاه های ویندوز در کارخانه ها ، دفاتر ، فروشگاه های بزرگ خرده فروشی ، جایگاه های بنزین ، هتل ها ، رستوران ها و بسیاری از مکان های دیگر یافت می شوند. آنها بصورت 24 ساعته فروش ، سلف سرویس و کالاهایی را که موجودی آن ها به صورت تازه است ارائه می دهند. با بیش از 5 میلیون واحد ، ژاپن بیشترین سرانه فروش ماشین در جهان را دارد. شما می توانید همه چیز را از تخم مرغ تازه گرفته تا حیوان خانگی را در انجا بخرید. کوکا کولا نزدیک به 1 میلیون دستگاه در آنجا دارد و به طور سالانه 50 میلیارد دلار فروش دارد. خرید خدمات خرده فروشی بدون فروشگاه است که به مشتری خاص خود خدمت می کند. معمولاً کارمندان سازمانهای بزرگ که حق خرید آن را دارند. لیست خرده فروشانی که موافقت کرده اند در ازای عضویت ، تخفیف بدهند. بدون تردید ، خرده فروشی آنلاین غیر فروشگاهی در حال انفجار بوده و اشکال مختلفی را به خود گرفته است. موفقیت وب سایت های فروش فلش مانند Gilt را در نظر بگیرید.

طلا

 در طی رکود اقتصادی اخیر ، بسیاری از مارک ها، طراح خود را با موجودی اضافی پیدا کردند که برای جابجایی لازم داشتند. سایت های فروش فلاش شخص ثالث ، ارائه تخفیف های عمیق برای محصولات لوکس و کالاهای دیگر تنها برای مدت زمانی کوتاه هر روز ، به آنها اجازه می دهد این کار را با روشی کنترل شده انجام دهند که کمتر احتمال آسیب رساندن به مارک های خود را دارند. جیلت مدل سازی شده تا حدودی پس از پیشگام در فروش فلش ، Vente-Privée ، گیلت در نوامبر 2007 راه اندازی شد تا لباس های زنانه شیک را از برچسب های طراح برتر تا 60 درصد تخفیف بفروشد ، اما به صورت زمان محدود و فقط برای کسانی که از طریق  اینترنت به سایت وصل شدند.  اعضا از معاملات و مهلت های آنها از طریق نامه های الکترونیکی که حس سریع و فوری را منتقل می کردند هشدار داده شدند. این شرکت با افزودن مارک های لوکس مانند تئوری و لوئیز ویتون به بیش از 8 میلیون عضو و ارزش تخمینی یک میلیارد دلار افزایش یافت. با رکود اقتصادی ، گیلت با کاهش موجودی ، افزایش رقابت از سایتهای دیگر و استراتژی گسترش تهاجمی خود ، که شامل پوشاک مردان ، محصولات بچه ها ، محصولات خانگی ، بسته های مسافرتی و مواد غذایی بود ، خود را با چالش مواجه کرد. این شرکت با تمرکز بیشتر بر قدرت اصلی خود در مد زنانه و ایجاد روابط نزدیک تر با مشتریان از طریق ایمیل های شخصی برای اعلام فروش خود واکنش نشان دادند.

خرده فروشی شرکت و حق رای دادن

اگرچه بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی به طور مستقل تعلق دارند ، تعداد فزاینده ای بخشی از یک سازمان خرده فروشی شرکت ها هستند. این سازمان ها به مقیاس ، قدرت خرید بیشتر ، شناخت برند گسترده تر و کارمندان با مهارت بهتر نسبت به فروشگاه های مستقل دست می یابند که معمولاً به تنهایی کسب می کنند. عمده ترین انواع خرده فروشی شرکت ها، فروشگاه های زنجیره ای شرکت ها ، زنجیره های داوطلبانه ، تعاونی های خرده فروشی و مصرف کننده ، حق رای دادن و شرکت های تجاری سازی تجاری در جدول 18.2 آورده شده است. مشاغل حق رای دادن مانند Hampton ، Jiffy-Lube ، Subway ، Supercuts ، -Eleveو بسیاری دیگر ، بیش از 10 درصد مشاغل دارای کارمندان پرداخت شده را در 295 صنفی تشکیل می دهند که داده های حق رای دادن از طریق سرشماری ایالات متحده جمع آوری می شود.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای:

 دو یا چند فروشگاه دارای مالکیت و کنترل شده ، با استفاده از خرید و تجارت مرکزی و فروش خطوط مشابه کالا صورت میگیرند.مثل  انبار سفال.

زنجیره ای داوطلبانه:

 یک گروه عمده فروش با حمایت از خرده فروشان مستقل که مشغول خرید عمده و کالاهای تجاری مشترک هستند. متل اتحاد مستقل فروشندگان مستقل (IGA).

تعاونی خرده فروشی:

به خرده فروشان مستقل با استفاده از یک سازمان خرید مرکزی و تلاشهای تبلیغاتی مشترک، گفته میشود.مانند، سخت افزار ACE.

تعاونی مصرف کننده:

 یک شرکت خرده فروشی که متعلق به مشتریان است. اعضا برای افتتاح فروشگاه خود ، رأی دادن به سیاست های آن ، انتخاب گروهی برای مدیریت آن و دریافت سود سهام ، کمک مالی می کنند. فروشگاه های مواد غذایی محلی تعاونی در بسیاری از بازارها یافت می شود.

سازمان حق رای دادن:

 ارتباط قراردادی بین یک حق رای دادن، در تعدادی از مناطق محصول و خدمات، محبوب است.مثل، دوناتین دونکین ، ماریوت در یک سیستم حق رای دادن ، حق رای دادن فردی یک گروه کاملاً گره خورده از شرکتهایی است که عملیات سیستماتیک آنها توسط مبتکر این عملیات ، برنامه ریزی ، هدایت و کنترل می شود. حق رای دادن با سه ویژگی متمایز می شود:

1- حق رای دادن حق مالکیت تجاری یا خدمات تجاری را دارد و در ازای پرداخت حق امتیاز ، حق رای دادن را به حق رای دادن اعطا می کند.

 2. حق رای دادن حق عضویت در سیستم را می پردازد. هزینه های راه اندازی شامل تجهیزات و اجاره و معمولاً هزینه مجوز معمولی است. حق رای دادن به مک دونالد به طور معمول حدود 1.5 میلیون دلار در کل هزینه ها و هزینه های شروع آن سرمایه گذاری می کند. حق رای دادن پس از آن درصد مشخصی از فروش مک دونالد به علاوه اجاره ماهانه را پرداخت می کند. مک دونالد برای یادگیری چگونگی مدیریت مشاغل ، به دو فرانشیز نیاز دارد تا دو هفته در «دانشگاه همبرگر» در اوک بروک ، ایلینویز شرکت کند. فرانشیزها باید در خرید مواد از مراحل خاصی پیروی کنند. حق امتیاز فروش  انگیزه و سخت کوشی کارکنان کارآفرین را با جوامع محلی و شرایط و قدرت خرید عظیم حق رای دادن به دست می آورند. فرانشیزها از خرید مشاغل با یک نام تجاری مشهور و پذیرفته شده سود می برند. آنها دریافت وام برای تجارت خود را از موسسات مالی آسانتر می کنند و در مناطقی از بازاریابی و تبلیغات گرفته تا انتخاب سایت و کارمندان ، از آنها پشتیبانی دریافت می کنند. فرنچایزها خط مستقیمی بین استقلال و وفاداری به حق رای دادن قدم می زنند. برخی حق رای دادن خود را برای انجام عملیات خود ، از شخصی سازی نام فروشگاه ها تا تنظیم قیمت ارائه می دهند. Great Harvest Bread به یک رویکرد “حق رای دادن” اعتقاد دارد که  حق رای دادن آن را ترغیب می کند تا وسایل جدیدی را برای فهرست های فروشگاه خود ایجاد کرده و در صورت موفقیت با سایر حق رای دادن ها به اشتراک بگذارند.

محیط بازاریابی خرده فروشی مدرن

امروزه محیط بازاریابی خرده فروشی به طرز چشمگیری، از آنچه در حدود یک دهه یا چند دهه پیش بود ، متفاوت است. در اینجا ما بر دو حوزه تمرکز می کنیم که شاهد تغییرات عظیمی بوده اند: ساختار رقابتی بازار خرده فروشی و نقش فناوری.

ساختار بازار خرده فروشی رقابتی:

 بازار خرده فروشی بسیار پویا است و در سالهای اخیر تعدادی از انواع جدید رقابت در ان پدید آمده است. در اینجا پنج پیشرفت مهم وجود دارد :

 • فرم ها و ترکیب های خرده فروشی جدید. برای برآوردن نیاز مشتریان به راحتی ، انواع مختلفی از خرده فروشی های جدید پدید آمده است. کتابفروشی ها دارای کافی شاپ هستند. پمپ بنزین ها شامل فروشگاه های مواد غذایی هستند. سوپر مارکت های لوبلاو دارای باشگاه های بدنسازی هستند. مراکز خرید و ایستگاه های اتوبوس و قطار دارای چرخ دستی های پیاده رو در راهرو هستند. خرده فروشان همچنین در حال آزمایش در فروشگاه های “پاپ آپ” هستند که به آنها اجازه می دهد برای چند هفته در مناطق شلوغ ، مارک ها را به خریداران فصلی ارتقا دهند. فروشگاه های پاپ آپ برای ایجاد، اغلب از طریق تجربیات تعاملی طراحی شده اند. شرکت های اینترنتی مانند Amazon.com و Google از فروشگاه های پاپ آپ به عنوان راهی آسان برای برقراری حضور فیزیکی در فصول خرید تعطیلات استفاده می کنند.

 • رشد خرده فروشی های غول پیکر. از طریق سیستم های اطلاعاتی برتر ، سیستم های لجستیکی و قدرت خرید ، فروشندگان غول پیکر مانند والمارت قادر به ارائه خدمات خوب و حجم عظیمی از محصول با قیمت های جذاب به توده های مصرف کنندگان هستند. آنها تولیدکنندگان كوچكتری را شكل می دهند كه نمی توانند مقدار كافی را تحویل دهند و غالباً به قوی ترین آنها سپرده میشود كه چه چیزی را تهیه كنند ، چگونه قیمت گذاری كنند و آن را تبلیغ كنند ، چه موقع و چگونه حمل كنند و حتی چگونه می توانند تولید و مدیریت را بهبود بخشند. بدون این حساب ها ، تولید کنندگان 10 تا 30 درصد از بازار را از دست می دهند. برخی از خرده فروشان غول پیکر قاتل دسته هستند که در یک دسته از محصولات متمرکز می شوند ، مانند مواد غذایی حیوان خانگی (PETCO) ، بهسازی منزل (انبار خانه) یا لوازم اداری (استپلز). برخی دیگر ابررسانایی هستند که کالاهای مواد غذایی را با یک انتخاب عظیم کالاهای غیرغذایی (والمارت) ترکیب می کنند. قاتلان دسته بندی با وجود محصولات گسترده خود ، قیمت مناسب و خدمات مناسب ، بسیاری از کالاهای کوچکتر را از بین می‌برند.

• فرم ها و ترکیب های خرده فروشی جدید

• رشد خرده فروشی های غول پیکر

• رشد رقابت Intertype

• ظهور خرده فروشی سریع

• کاهش خرده فروشان در بازار میانه

ظهور Amazon.com و سایر خرده فروشان آنلاین مزایای آنها را باطل کرده است ، با این حال ، برخی از قاتلان دسته بندی مانند مرز ، Circuit City و Tweeter حتی از کار خارج شده اند.

• رشد Intertype. یکی از پیامدهای رشد ابررساناها این است که فروشگاههای بزرگ نمی توانند فقط درباره سایر فروشگاهها نگران شوند. زنجیره های تخفیفی مانند والمارت و تسکو در مناطقی مانند پوشاک ، بهداشت ، زیبایی و وسایل برقی در حال گسترش هستند .سوپرمارکت ها نیز دارند. نگران این ابررساناها باشید. محصولات مواد غذایی 56 درصد از فروش های ایالات متحده والمارت را در سال 2012 به خود اختصاص داده اند ، این رقم در شش سال گذشته 41 درصد افزایش داشته است. واقعیت این است که انواع مختلفی از فروشگاه ها می توانند با حمل کالای یکسانی در یک مصرف کننده یکسان باشند.

 • ظهور خرده فروشی سریع. یک روند مهم در خرده فروشی مد ، با پیامدهای گسترده تر ، ظهور خرده فروشی سریع است. در اینجا خرده فروشان سیستم های توزیع و توزیع زنجیره ای کاملاً متفاوت را توسعه می دهند تا به آنها امکان دهد به طور مداوم گزینه های محصول را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. خرده فروشی سریع نیاز به تصمیم گیری های متفکرانه در تعدادی از زمینه ها ، از جمله توسعه محصول جدید ، تهیه منابع ، تولید ، مدیریت موجودی و شیوه های فروش دارد. همانطور که در فصل 12 توضیح داده شد ، مصرف کنندگان به خرده فروشان مد روز مانند H جذب می شوند.

نقش فناوری

فناوری تأثیر عمیقی بر نحوه عملکرد خرده فروشان تقریباً در همه جنبه های تجارت خود دارد. اکنون تقریباً همه از فناوری برای تولید پیش بینی ها ، کنترل هزینه های موجودی و سفارش از سوی تأمین کنندگان استفاده می کنند و نیاز به تخفیف و اجرای فروش را برای پاک کردن محصولات کم مصرف کاهش می دهند. فناوری همچنین به طور مستقیم بر تجربه خرید مصرف کننده در داخل فروشگاه تأثیر می گذارد. برچسب زدن قفسه الکترونیکی به خرده فروشان این امکان را می دهد تا سطح قیمت را در صورت نیاز تغییر دهند. خرده فروشان در حال آزمایش با صفحه های خرید مجازی ، ارائه صوتی و تصویری و ادغام کد QR هستند. برای فروشگاه های پرچمدار در تایپه ، هنگ کنگ ، لندن ، و شیکاگو ، Burberry ساخته شده است.

رشد بازاریابی خریدار

با تحقیقاتی که نشان می دهد 70 تا 80 درصد تصمیمات خرید در داخل مغازه اتخاذ می شود ، شرکت ها در حال افزایش اهمیت تأثیرگذاری بر مصرف کنندگان در نقطه خرید هستند. بازاریابی خریدار راهی است که تولید کنندگان و خرده فروشان از جوراب زنانه ، نمایشگرها و تبلیغات استفاده می کنند تا تأثیر بگذارد تا مصرف کنندگان به طور فعال برای خرید یک محصول اقدام کنند. از کجا و چگونگی نمایش و فروش یک محصول می تواند تأثیر قابل توجهی در فروش داشته باشد. پروکت ، یکی از طرفداران قدرتمند بازاریابی خریدار خرده فروشان همچنین از فناوری برای تأثیرگذاری مشتریان در هنگام خرید استفاده می کنند. برخی از سوپر مارکت ها از برنامه های تلفن همراه یا “چرخ دستی های خرید هوشمند” استفاده می کنند که به مشتریان کمک می کند تا وسایل موجود در فروشگاه را بیابند ، از فروش و پیشنهادات ویژه مطلع شوند و راحت تر پرداخت کنند. یک مطالعه تحقیقاتی آکادمیک نشان داد که بازخورد در زمان واقعی از یک سبد خرید هوشمند ، خریداران بودجه را تحریک می کند تا بیشتر هزینه کنند (با خرید بیشتر مارک های ملی) اما خریداران غیر بودجه باعث شد تا هزینه کمتری خرج کنند (با جایگزین کردن مارک های ملی با مارک های فروشگاه). با قرار دادن حسگرها در قفسه های نزدیک به چک ، از فناوری “قفسه هوشمند” استفاده می کند که می تواند سن و جنس مصرف کننده را تشخیص دهد و به واسطه تجزیه و تحلیل پیشرفته ، آنها را با تبلیغات، موردهدف قرار دهد.

فناوری همچنین نقش مهمی در طراحی برنامه های بازاریابی خریدار دارد. برخی از خرده فروشان راهروهای خود را با سنسورها سازگار می کنند یا از دوربین های امنیتی یا وسیله دیگری برای نظارت بر حرکات خریداران استفاده می کنند. برخی دیگر از عینک مادون قرمز یا دوربین فیلمبرداری پوشیدنی برای ثبت آنچه در واقع مشتریان تست می بینند استفاده می کنند. یک یافته این بود که بسیاری از خریداران محصولات را در سطح چشم نادیده می گرفتند. سایر تحقیقات دانشگاهی نشان می دهد که خریدهای غیرمترقبه افزایش یافته و هرچه محصول بیشتر لمس شود ، هر چه خرید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد ، مشتری هر چه نزدیکتر باشد ، هرچه مشتری به قفسه نزدیکتر باشد ، قفسه کمتر در معرض دید قرار می گیرد و اینگونه خریداران سریع تر، می‌توانند مراجعه کنند. اطلاعات خارجی برای سودآوری از این یافته ها ، محققان توصیه می کنند که خرده فروشان کدهای Quick Response QR را در کنار محصولات قرار دهند تا با تلفن های هوشمند اسکن شوند. حتی عمل ساده لمس کردن یک محصول روی صفحه نمایش تبلت در تحقیقات نشان داده شده است تا قصد خرید را افزایش دهد.

بعد از مواجه شدن با مشکلات اندازه گیری ترافیک فروشگاه در راهروها  GPS در چرخ دستی های خرید کار نمی کند زیرا مصرف کنندگان تمایل به ترک سبد خرید خود داشتند و تصویربرداری حرارتی نمی تواند تفاوت بین نوزادان و بوقلمون ها را بیان کند tell سنسورهای مادون قرمز دو طرفه که روی قفسه های فروشگاه نشسته اند موفقیت آمیز بوده اند.

بینش بازاریابی: رشد بازاریابی خریدار، توصیف کننده نقش مهمی است که فناوری در راهروها ایفا می کند. خرده فروشان همچنین در حال توسعه استراتژی های ارتباطی دیجیتالی کاملاً یکپارچه با وب سایت های به خوبی طراحی شده ، ایمیل ، استراتژی های جستجو و کمپین های رسانه های اجتماعی هستند. رسانه های اجتماعی به ویژه برای خرده فروشان در طول فصل تعطیلات هنگامی که خریداران به دنبال کسب اطلاعات و اشتراک گذاری موفقیت هستند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. برای فصل تعطیلات 2013 ، Toys “R” Us روی YouTube متمرکز شد. سیرز از اینستاگرام استفاده می کرد و تعطیلات را در توییتر میزبانی می کرد. هدف از پینترست و شش یا هفت گزینه دیگر رسانه های اجتماعی استفاده می کند. فراتر از تعطیلات ، بسیاری از خرده فروشان برای ایجاد مشاغل اجتماعی به عکس های مشتریانی که از مارک های خود در اینستاگرام ، پینترست و سایر سایت ها حمایت می کنند ، پیوند می دهند.

تصمیمات بازاریابی

 با استفاده از این محیط خرده فروشی جدید به عنوان زمینه ، ما اکنون تصمیم گیری در مورد بازاریابی خرده فروشان را در بعضی از مناطق مهم بررسی می کنیم: بازار هدف ، کانال ها ، مجموعه محصولات ، خرید ، قیمت ها ، خدمات ، فضای فروشگاه ، فعالیت ها و تجربیات فروشگاه ، ارتباطات و موقعیت مکانی. ما در بخش بعدی در مورد برچسب های خصوصی بحث می کنیم.

 هدف بازار: تا زمانی که بازار هدف را تعریف و نمایه نکند ، خرده فروش نمی تواند تصمیم گیری های مداوم در مورد مجموعه محصولات ، دکور فروشگاه ، پیام های تبلیغاتی و رسانه ها ، قیمت و سطح خدمات را اتخاذ کند. Whole Foods با ارائه یک تجربه خرید بی نظیر به یک مشتری علاقه مند به غذاهای ارگانیک و طبیعی موفق شده است

فروشگاه مواد غذایی

در 284 فروشگاه در آمریکای شمالی و انگلستان ، Whole Foods جشن های غذا را ایجاد می کند. بازارهای آن روشن و شلوغ است و نمایشگرهای مواد غذایی رنگارنگ ،فریب دهنده است. Whole Foods بزرگترین بقال غذاهای ارگانیک و طبیعی ایالات متحده است که بیش از 2400 مورد در چهار خط از محصولات دارای برچسب خصوصی ارائه می دهد که بالغ بر 11 درصد از فروش ها را شامل می شود: بازار حق بیمه Whole Foods، Whole Kitchen، و تمام خطوط بازار و پایین به قیمت 365 روزانه ارزش دارند. Whole Foods همچنین اطلاعات زیادی در مورد غذای خود ارائه می دهد. این شرکت برای ایجاد یک فروشگاه دعوت کننده در اتمسفر با قیمت های درج شده در جعبه ، جعبه های مقوایی و یخ در همه جا تلاش می کند ، و سایر نمایشگرهای خلاقانه برای ایجاد مغازه در خانه احساس می کند. رویکرد آن در حال کار است ، به ویژه برای مصرف کنندگان که مواد غذایی ارگانیک و مصنوعی را یک لوکس مقرون به صرفه می دانند. از سال 1991 تا 2009 ، فروش با 28 درصد سالانه ترکیبی (CAGR) رشد کرد. اگرچه رکود اقتصادی به خرده‌فروشی برخورد کرد ، اما با رشد دو رقمی بیشتر ظاهر شد. اشتباه در انتخاب بازارهای هدف می تواند پرهزینه باشد. هنگامی که جواهرات فروشی در بازار انبوه Zales تصمیم به تعقیب مشتریان در مقیاس بزرگ گرفت ، یک سوم کالاهای خود را جایگزین کرد ، جواهرات الماس کم کیفیت و ارزان قیمت را برای حاشیه های بالا ، طلا و نقره، تغییر داد.

 تبلیغاتی در این فرآیند. این حرکت یک فاجعه بود. زلز بسیاری از مشتریان سنتی خود را بدون کسب مشتری های جدیدی که امیدوار به جذب آنها بود از دست داد.

 کانال ها بر اساس آنالیز بازار هدف و سایر ملاحظاتی که در فصل 17 بررسی کردیم ، خرده فروشان باید برای دستیابی به مشتریان خود تصمیم بگیرند که کدام کانال ها را بکار گیرند. به طور فزاینده ، جواب چندین کانال است. Staples از طریق کانال خرده فروشی آجر و ملات سنتی خود ، یک سایت اینترنتی با پاسخ مستقیم ، مراکز مجازی و هزاران پیوند در سایت های وابسته به فروش می رساند. همانطور که در فصل 17 نیز توضیح داده شده است ، کانال ها باید طوری طراحی شوند که به طور موثر در کنار هم کار کنند. اگرچه برخی کارشناسان در غیر این صورت پیش بینی می کنند ، در حالی که شرکت های بیشتری آنها را مجدداً مورد استفاده قرار داده اند تا از آنها به عنوان دستگاه های مارک تجاری و تکمیل فعالیت آنلاین استفاده کنند ، کاتالوگ ها در دنیای اینترنت رشد کرده اند.رویکرد چند کاناله یکپارچه ویکتوریا  در فروشگاه های خرده فروشی ، فروشگاه ها و اینترنت یک کلید مهم است. نقش در توسعه نام تجاری خود

راز برند ویکتوریا

راز ویکتوریا ، خریداری شده توسط برندهای محدود در سال 1982 ، از طریق بازاریابی ماهرانه از لباس ، لباس زیر زنانه و محصولات زیبایی تبدیل به یکی از شناخته شده ترین مارک های خرده فروشی شد. اکثر زنان آمریکایی ، نسل قبل ، خرید لباس زیر را در فروشگاههای بزرگ انجام می دادند و موارد کمی داشتند که می توان “لباس زیر زنانه” دانست. پس از مشاهده خانمها در حال خرید لباس زیر زنانه گران قیمت به عنوان آیتم های مد از بوتیک های کوچک در اروپا ، بنیانگذار برندهای محدود لزلی وکسنر احساس کرد که مدل فروشگاهی مشابهی می تواند در مقیاس گسترده در ایالات متحده کار کند ، هرچند چنین قالب فروشگاهی برخلاف هر چیزی است که خریدار متوسط ​​با آن روبرو می شد. اما وکسنر دلیلی بر این باور داشت كه زنان آمریكایی فرصتی برای داشتن تجربه خرید لباس زیر زنانه به سبک اروپایی با کاغذ دیواری صورتی نرم ، دعوت از اتاق های مناسب و پرسنل جذاب و توجه را پیدا می کنند. وی اظهار داشت: “زنان به لباس زیر نیاز دارند ، اما زنان خواهان لباس زیر زنانه هستند.” فرض وکسنر صحیح ثابت شد: کمی بیشتر از یک دهه پس از خرید این تجارت ، متوسط ​​مشتری ویکتوریا راز هشت تا 10 سینه بند در سال خریداری کرد ، در مقایسه با میانگین کشوری دو. برای ارتقاء شهرت مجلل و جذابیت پر زرق و برق خود ، این برند توسط سوپر مارکت های معروف در تبلیغات و نمایش های تلویزیونی مد اکستراگنانز مورد تأیید قرار گرفت. Victoria’s Secret را از طریق فروشگاه ها ، وب سایت و فروشگاه های خود به فروش می رساند و 325 میلیون کاتالوگ ایالات متحده را با هزینه 200 میلیون دلار در سال ارسال می کند. فروش وب و فروشگاه ، 25 درصد از 5 میلیارد دلار درآمد شرکت را به خود اختصاص می دهد. گسترش خارج از کشور توسط بوتیک های زیبایی در داخل فروشگاه” انجام می شود تا خطر را کاهش دهد.

مجموعه فروش محصولات

 مجموعه محصولات خرده فروش باید با انتظارات خرید بازار از نظر وسعت و عمق مطابقت داشته باشد .یک رستوران می تواند مجموعه ای باریک و کم عمق (پیشخوان های ناهار کوچک) ، مجموعه ای باریک و ظرافت عمیق ، مجموعه ای گسترده و کم عمق (کافه تریا) را ارائه دهد یا مجموعه ای گسترده و عمیق (رستوران بزرگ) را در برگیرد. دسته بندی مقصد ممکن است نقش مهمی داشته باشد زیرا بیشترین تأثیر را در مکانهایی که خانوارها برای خرید خود انتخاب می کنند و نحوه مشاهده یک خرده فروش خاص دارند. یک سوپر مارکت می تواند به دلیل تازه بودن محصولات خود یا انواع مختلف شناخته شود و پیشنهادات خود را در مورد نوشابه ها و میان وعده ها ارائه دهد.از سوی دیگر ، خرده فروش پوشاک فعال و گاه به گاه، با تطبیق دقیق محصولات خود با موفقیت روبه رو شده است. نوجوان چهارده تا 17 ساله ، به ویژه افراد جوان ، غالباً می خواهند مانند نوجوانان دیگر به نظر برسند. بنابراین در حالی که ممکن است Abercrombie و American Eagle تعداد شلوارهای بار را در کف فروش کاهش دهند ، Aéropostale این واقعیت اصلی بازار هدف خود را در آغوش می گیرد و عرضه کافی را با قیمت مناسب حفظ می کند. ماندن در بالای روند صحیح، کار ساده ای نیست ، اما این شرکت در هنگام تحقیق درباره مصرف کننده یکی از سخت ترین خرده فروشان نوجوان است. این برنامه علاوه بر اجرای گروه های متمرکز دبیرستان و آزمایش محصولات درون فروشگاهی ، یک برنامه آنلاین را راه اندازی کرد که به دنبال ورود 10،000 بهترین مشتری خود در ایجاد سبک های جدید است. به طور متوسط ​​3500 در هر 20 تست در سال شرکت می کنند. Aéropostale با طراحی ، منابع ، بازاریابی و فروش کلیه کالاهای خاص خود ، کنترل مارک های اختصاصی خود را حفظ می کند. محصولات این شرکت را می توان فقط در فروشگاه های خود و بصورت آنلاین خریداری کرد. فروش خالص در سال 2012 بیش از 2.6 میلیارد دلار بوده است که فروش خالص تجارت الکترونیکی بیش از 180 میلیارد دلار کمک کرده است.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله A Case Study of IPv6 Network Performance Packet Delay Loss and Reordering ( ترجمه مقاله مطالعه موردی عملکرد شبکه IPv6 تأخیر بسته، خسارت، و در حال مرتب کردن )

ترجمه مقاله A Case Study of IPv6 Network Performance Packet Delay Loss and Reordering...

10000 تومان

ترجمه مقاله Survey and Taxonomy of Clustering Algorithms in G     *   (ترجمه مقاله بررسی و طبقه بندی الگوریتم های خوشه بندی در 1G )

ترجمه مقاله Survey and Taxonomy of Clustering Algorithms in G * (ترجمه مقاله بررسی...

10000 تومان

ترجمه مقاله A Scalable FPGA Accelerator for Convolutional Neural Networks   *   ( ترجمه مقاله شتاب دهنده مقیاس پذیر FPGA برای شبکه های عصبی تحریک کننده )

ترجمه مقاله A Scalable FPGA Accelerator for Convolutional Neural Networks * ( ترجمه مقاله...

10000 تومان

ترجمه مقاله Green human resource management and environmental cooperation An ability motivation opportunity and contingency perspective       *     ( ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی سبز و همکاری های زیست محیطی :دیدگاه توانمندی، انگیزش، فرصت و دیدگاه اقتضایی )

ترجمه مقاله Green human resource management and environmental cooperation An ability motivation opportunity and...

10000 تومان

ترجمه مقاله NE   Navigators through the storm A review of organization theories and the behavior of incumbent firms during transitions    ( ترجمه مقاله بررسی نظریه های سازمانی و رفتار شرکت های متصدی در طول دوران )

ترجمه مقاله NE Navigators through the storm A review of organization theories and the...

30000 تومان

ترجمه مقاله NE    The integration of project management and organizational change management is now a necessity   (ترجمه مقاله یکپارچه سازی مدیریت پروژه و مدیریت تغییر نظریه ی سازمانی در حال حاضر یک ضرورت است )

ترجمه مقاله NE The integration of project management and organizational change management is now...

30000 تومان

ترجمه مقاله NE     Social Network Analysis of Sustainable Human Resource Management from the Employee Training’s Perspective    ( ترجمه مقاله آنالیز شبکه اجتماعی مدیریت وبرنامه ریزی منابع انسانی پایدار از دیدگاه آموزش  )

ترجمه مقاله NE Social Network Analysis of Sustainable Human Resource Management from the Employee...

30000 تومان

ترجمه مقاله NE    Strategic agility and human resource management   ( ترجمه مقاله مهارت استراتژیک و مدیریت و برنامه ریزی منابع انسانی )

ترجمه مقاله NE Strategic agility and human resource management ( ترجمه مقاله مهارت استراتژیک...

30000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+