تایپ آنلاین

سفارش تایپ فوری

شاید اگر سریعتر اثرم را تایپ کرده و به چاپ رسانده بودم، الان یکی از نویسندگان معروف می شدم کاش کمی پایان نامه ام را سریعتر تایپ میکردم، چرا که استرس عدم تحویل به موقع موجب کاهش تمرکزم هنگام دفاع شد.

 آیا شما نیز جزو این دسته از افراد هستید که در جستجوی سفارش تایپ فوری هستید؟ 

نامه های اداری، دانشگاهی، پایان نامه، پروپوزال دانشجویی و… همه و همه نیازمند به نوشتار تایپی با کیفیت می باشد که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، مانع از اتلاف وقت و انرژی شود. گاهی نیاز است که تایپ در کمترین زمان و بالاترین سرعت و نوشتار کاملا درست و بدون اشکال در دسترس قرار گیرد، چرا که گاهی زمان ثبت یک اثر بسیار مهم است و باعث پیشی گرفتن از رقبای همان عرصه می شود. 

سریعترین سفارش تایپ فوری اقساطی       

گاهی همه چیز برای انجام تایپ آماده است، اما هزینه های بالا و نقدی انجام این کار، بیشتر افراد و خصوصاً دانشجویان را از انجام آن منصرف می سازد. برای رفع این مشکل باید موسسه ای را یافت  که خدمات سفارش تایپ فوری را در کمترین زمان و هزینه به صورت اقساط انجام دهد.

ارزانترین سفارش تایپ فوری اداری و دانشجویی

مجموعه ی ما مدت زمان زیادی است که موانع تایپ فوری را بر طرف ساخته و با حضور ۱۳۰۰۰ تایپیست متخصص فنون و اصول تایپ و نرم افزارهای تایپ فوری، توانایی تایپ ده انگشتی، تمام متون  را به ۳۱ زبان دنیا در کمترین زمان و بهترین نگارش در موعد مقرر تحویل دهد. روزانه هزاران سفارش تایپ فوری در فاصله های زمانی بسیار کوتاه به این مجموعه فرستاده می شود که به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین این خدمات ارائه می گردد. پشتیبانی ۲۴ ساعته این مجموعه یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان می باشد. سفارش تایپ فوری می تواند بدون محدودیت در تعداد و زمان صورت گیرد. بلافاصله بعد از سفارش گذاری آنلاین، پیش فاکتور رایگان در کمتر از ۱۰ دقیقه صادر شده و از اتلاف زمان مورد نظر شما میکاهد.

مزایای سفارش تایپ فوری به مجموعه ما

 • انجام سفارش تایپ فوری ۱۰۰۰ کلمه در 2 ساعت
 • پرداخت هزینه تایپ فوری به صورت اقساط
 • پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته
 • امکان ثبت سفارش تایپ فوری در هر ساعت از شبانه روز
 • تحویل به موقع سفارش تایپ فوری در زمان مقرر
 • گارانتی تضمینی تایپ فوری با امکان عودت وجه
 • امکان سفارش گذاری تایپ فوری به تعداد دلخواه
 • امکان انتخاب تایپیست مورد نظر کاربر جهت سفارش تایپ فوری

سفارش تایپ متون مختلف

فرقی نمی کند مطالب شما در قالب تصویر، پی دی اف و… باشد.

تیم ما با توجه به فایل ارسالی شما اقدام به تایپ خواهد کرد.

در حالت عادی: هر صفحه استاندارد  سفارش تایپ فارسی 250 کلمه در نظر گرفته می شود

که حدود 18 خط با فونت 14 یا 20 خط با فونت 16 می باشد.

 • تا پنج کلمه انگلیسی در هر صفحه  تایپ فارسی، هیچ گونه افزایش هزینه ایی در قیمت تایپ  ایجاد نمی کند.
 • تعداد بالای صفحات تخفیف ویژه ای در قیمت تایپ برخوردار خواهد بود.
 • سفارش انجام تایپ فوری کتاب به صورت فارسی و انگلیسی، شامل پایان نامه  و پروژه ، جزوه های درسی و مقالات ، فارسی – لاتین و عربی و فرمول ریاضی جداول و نمودار ها ، پاورقی ، CD شکل ، فلوچارت ،   ویراستاری صفحه آرایی
 • کیفیت تایپ! تایپیست نیاز به تخصص در تایپ متن دارد وگرنه متن مرا درک نخواهد کرد.
  بستگی به متن دارد! به این مثال ساده توجه کنید. اگر یک تایپیست، متن شیمی را تایپ کند در حالیکه تخصص یا تجربه ای در تایپ این نوع متن نداشته باشد، نتیجه نهایی، مطلوب نخواهد بود. این مسئله در تایپ فایل صوتی نیز صادق است. یک تایپیست آشنا به متون شیمی می داند که در شیمی، عبارت pH با p کوچک و H بزرگ تایپ می گردد اما یک تایپیست ناآشنا به متون شیمی، ، عبارت مذکور را ph یا PH تایپ خواهد کرد.

بر اساس تجربه سپردن سفارش تایپ به افرادی که فقط توانایی کار کردن عمومی با کامپیوتر را دارند، به این نتیجه رسیده ام که تایپ آنلاین کار هر فردی نیست. چگونه یک تایپیست آنلاین با کیفیت پیدا کنم؟

تایپ یک مسئله کاملاً تخصصی در حوزه رایانه می باشد که بایستی از طریق گذراندن دوره ICDL یا آفیس و همچنین فراگیری تایپ ده انگشتی حاصل شود. یک تایپیست حرفه ای در تایپ متون عادی نیز تکنیک هایی نظیر نیم فاصله، نشانه گذاری و … را رعایت می کند که یک کاربر عادی کمتر به این اصول تایپ استاندارد اهمیت می دهد. البته که تخصص در تایپ آنلاین در متون ریاضی، فیزیک، شیمی، رسم شکل و نمودار و کار با داده ها در آفیس بیشتر نمود پیدا می کند. در ادامه خواهیم گفت که چگونه شما را از نگرانی بابت تایپ آنلاین راحت کرده ایم!

 • تعرفه تایپ برای من اهمیت دارد. من به تایپ ارزان و تخفیف دانشجویی تایپ آنلاین نیاز دارم. سفارش تایپ از جمله خدمات دانشجویی ارزان می باشد که موجب شده تا قیمت تایپ با تعرفه تایپ دانشجویی ارائه گردد.

پشتیبانی خدمات تایپ یک امر ضروری است. کدام تایپیست از تایپ آنلاین من پشتیبانی می کند؟

وظیفه یک تایپیست آنلاین است که چه در خدمات تایپ فوری و یا هر تیپ سفارش تایپ آنلاین از سفارش مشتری بصورت تمام وقت پشتیبانی نماید.

نگرانی بزرگ مشتریان تایپ آنلاین، تحویل سفارش تایپ در زمان موردنظر مشتری است! تایپ آنلاین اگر در زمان موردنظر مشتری تحویل داده نشود، بی فایده خواهد بود. تصور کنید اگر یک تایپ فوری در موعد مقرر برای دادگاه، دانشگاه، شرکت و یا هر ارگان دیگری ارسال نشود، چه خواهد شد. پس یک تایپ آنلاین باید به چه فردی سپرد که قابلیت اطمینان داشته باشد؟ قطعا باید به مجموعه ای اطمینان کرد که ضمانت اجرا و انجام تایپ آنلاین را بدون محدودیت داشته باشند.

حجم بالای سفارش تایپ و زمان اندک اجرای پروژه! چه باید کرد؟


قطعاً یک تایپیست از عهده تایپ سریع یک متن دویست صفحه ای در یک روز بر نمی آید. همچنین ایجاد هماهنگی بین چند تایپیست نیز کار دشواری برای مشتری می باشد و حتی ممکن است یکی از نیروها به هر دلیلی در اواسط پروژه از ادامه کار انصراف دهد. پس نیاز به یک موسسه تایپ آنلاین داریم تا صفر تا صد سفارش ما را بدون هیچ محدودیت زمانی انجام دهد و در موعد مقرر تحویل نماید.

آیا تایپیست آنلاین می تواند دست خط مرا بخواند؟!


یکی از مشکلات رایج در تایپ آنلاین و حتی حضوری این مسئله است. توجه داشته باشید که تایپیست بعلت تجربه تایپ متون مختلف و با دست خط های متفاوت، قدرت تشخیص بالایی در درک متون و دست خط شما خواهد داشت اما با این حال هرجا که تایپیست قادر به تشخیص دست خط شما نباشد، آن بخش یا کلمه از متن را بصورت هایلایت درخواهد آورد تا تشخیص و اصلاح آن توسط مشتری آسان باشد.

راه حل: تنها چند کلیک ساده با تایپ آنلاین بی دغدغه فاصله دارید!

 • حتماً تا اینجا متوجه شده اید که هم نگرانی های شما را می شناسیم و هم برای تک تک آنها برنامه ریزی کرده و راه حل داریم. ترنسلیت یار بزرگترین مرکز تایپ آنلاین کشور می باشد که با بیش از یک دهه تجربه توانسته بخش اعظم سفارشات تایپ آنلاین کشور را مدیریت و اجرا نماید.

انواع تایپ آنلاین

 • در ادامه با اقسام تایپ آنلاین آشنا خواهید شد. البته که هر سفارش دیگری که بابت تایپ داشته باشید، می تواند در این دسته بندی قرار گیرد!

تایپ آنلاین دانشجویی

 • شامل تایپ کلیه متون دانشجویی مانند تایپ مقاله ، تایپ فایل پی دی اف (PDF)، تایپ مقاله ترجمه شده، تایپ متن دست نویس، تایپ و پیاده سازی فایل صوتی اساتید،، تایپ پایان نامه در ورد، زی پرشین ، فهرست زنی، تایپ منابع پایان نامه و رفرنس نویسی به روش های مختلف نظیر شیوه ارجاع APA و غیره می باشد.
 • سفارش تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به نیاز دانشجویان به استفاده از فایلهای پی دی اف متعدد و بکارگیری آنها در تحقیقات و پایان نامه خود توسط کارشناسان مجرب مجموعه ما، با حفظ کیفیت و المان های موجود تبدیل می یابد. هزینه تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به محتویات فایل و سطح دشواری تبدیل آن، با تعرفه پایین تری نسبت به سفارش تایپ، محاسبه خواهد شد. دقت کنید فایلهایی قابل تبدیل خواهند بود که در پی دی اف، قابلیت دِرَگ کردن متن یا انتخاب شدن متن را داشته باشند. به عبارت دیگر متونی که پس از اسکن کردن، به پی دی اف تبدیل شده اند، قابلیت تبدیل ندارند.

تایپ آنلاین در اکسل و سایر نرم افزارها

 • تایپ در اکسل یا سایر ابزارهای آفیس و همچنین ورود اطلاعات در نرم افزارهای دیگر بصورت تخصصی در مجموعه ما صورت می پذیرد. البته تایپ در اکسل به علت اتلاف زمانی بیشتر، تعرفه بالاتری نسبت به تایپ متن فارسی ساده دارد.

تایپ آنلاین فایل صوتی

تایپ آنلاین فایل صوتی فارسی و انگلیسی که معمولاً توسط طیف دانشجو بعلت مکتوب نمودن توضیحات استاد در سر کلاس و تهیه جزوه آموزشی از طریق تایپ فایل صوتی و تصویری صورت میپذیرد. هزینه تایپ فایل صوتی و تصویری از تایپ فارسی در ورد بیشتر میباشد. چرا که تایپیست در حین تایپ از روی فایل صوتی یا تصویری، بایستی چندین بار فایل را عقب و جلو برده تا با سرعت تایپ متن هماهنگ شود.

تایپ آنلاین کتاب

سفارش تایپ کتاب در ورد با توجه به حساسیتهای مربوط به کیفیت و چاپ، با دقت بالا صورت می پذیرد.

 تایپ انگلیسی، عربی

تایپ آنلاین زبان های خارجی من جمله تایپ متن انگلیسی ،تایپ متن عربی  توسط کارشناسان مسلط به این سه زبان صورت می پذید. نرخ تایپ زبان های خارجی نسبت به تایپ آنلاین فارسی بالاتر است.

 تایپ و ساخت پاورپوینت

سفارش تایپ و ساخت پاورپوینت برای ارائه دانشجویی یا جلسه دفاع پایان نامه و غیره، بر اساس نیاز دانشجویان و جلوه های ویژه گرافیکی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین طراحی ساخته شده و با بهترین کیفیت و وضوح تصویر طراحی و بصورت تایپ فوری و ارزان میگردد.

تایپ فرمول و رسم شکل و نمودار

تایپ فرمول در مت تایپ و اکوایشن و رسم شکل و نمودار در ورد و سایر نرم افزارها نظیر ویزیو بر اساس نیاز دانشجو و رشته تحصیلی با بهترین کیفیت صورت می پذیرد.

هزینه تایپ

شما می توانید برای استعلام قیمت، به صفحه قیمت تایپ مراجعه کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق، درخواست خود را با ذکر جزئیات ارسال کرده و استعلام قیمت نمایید. کارشناسان ما همواره آماده اعلام قیمت به شما هستند.

اگر به دنبال سایتی هستید که مطالب شما را با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن تایپ و به شما تحویل دهد به سایت ما مراجعه کنید.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله A review of revenue management: Recent generalizations and advances in industry applications (مروری بر مدیریت درآمد: کلیات و پیشرفتهای اخیر در کاربردهای صنعت)

ترجمه مقاله A review of revenue management: Recent generalizations and advances in industry applications...

15000 تومان

ترجمه مقاله Action research as a methodology for professional development in leading an educational process (اقدام پژوهی به عنوان یک روش برای پیشرفت حرفه ای در هدایت یک فرایند آموزشی)

ترجمه مقاله Action research as a methodology for professional development in leading an educational...

15000 تومان

ترجمه مقاله The influence of national culture and industry structure on grocery retail customer loyalty (تأثیر فرهنگ ملی و ساختار صنعت بر وفاداری مشتری به فروشگاه های مواد غذایی)

ترجمه مقاله The influence of national culture and industry structure on grocery retail customer...

15000 تومان

ترجمه مقاله Sustaining customer engagement behavior through corporate social responsibility The roles of environmental concern and green trust (تداوم رفتار تعامل مشتری با مسئولیت اجتماعی شرکت: نقش نگرانی زیست محیطی و اعتماد سبز)

ترجمه مقاله Sustaining customer engagement behavior through corporate social responsibility The roles of environmental...

15000 تومان

مقاله Customer relationship management systems (CRMS) in the healthcare environment: A systematic literature review (سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRMS) در محیط مراقبت های بهداشتی: یک بررسی ادبیات سیستماتیک)

مقاله Customer relationship management systems (CRMS) in the healthcare environment: A systematic literature review...

15000 تومان

ترجمه مقاله  Sense-making Analysis: A Framework for Multi-Strategy and Cross-Country Research (تحلیل  ایجاد حس: چارچوبی برای تحقیقات چند استراتژی و بین کشوری)

ترجمه مقاله  Sense-making Analysis: A Framework for Multi-Strategy and Cross-Country Research (تحلیل  ایجاد حس: چارچوبی...

15000 تومان

ترجمه مقاله Divorce Attitudes :Among Older Adults Two Decades of Change (نگرش طلاق در بزرگسالان مسن: دو دهه تغییر)

ترجمه مقاله Divorce Attitudes :Among Older Adults Two Decades of Change (نگرش طلاق در...

15000 تومان

ترجمه مقاله Integration of Data Mining Techniques to PostgreSQL Database Manager System(ادغام تکنیک های داده کاوی در سیستم مدیریت پایگاه داده PostgreSQL)

ترجمه مقاله Integration of Data Mining Techniques to PostgreSQL Database Manager System(ادغام تکنیک های...

15000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+