راهنمای کامل برای پرداخت های الکترونیکی

در گذشته بیشتر پرداخت ها به صورت پول نقد ، سکه و اسکناس بوده است . اما بیشتر مصرف کنندگان و کسبه ها به وسیله سیستم نرم افزاری به پرداخت الکترونیکی روی آورده اند . آنها به سیستم پول دیجیتالی اعتماد کرده اند تا بتوانند با سرعت بالا و ایمنی زیاد وجوه خود را انتقال دهند .

در بیشتر موارد، پرداخت های پولی بدون نیاز به تغییرات سریعا انجام می گیرد و دیگر نیازی به پیگیری کالای خریداری شده نیست، این امر موجب راحتی و سادگی استفاده از روش های پرداخت های الکترونیکی می گردد.اما حتی با تمام این مزایا، پرداخت های الکترونیکی در بازار B2B رایج نیست.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

 ما سیستم های پرداخت الکترونیک را توضیح می دهیم و در آینده شرکت وین تک را توضیح می دهیم .

پرداخت الکترونیکی چیست؟

بر خلاف پرداخت های نقدی و کاغذی( اسکناس)، پرداخت های الکترونیکی به صورت دیجیتالی از طریق یک حساب بانکی به حساب شخص دیگر از طریق سیستم های بانکی منتقل می شود. این پرداخت ها به ندرت نیاز به کنترل یا ارسال یا فکس برای پردازش دارند.

همانطور که وین تک به پیشرفت های نوآورانه خودش ادامه می دهد، فرایندهای حسابداری پرداخت الکترونیکی از طریق اتوماسیون آزاد انجام می شود و شرکت ها پرداخت های الکترونیکی را به عنوان بخشی از این تحول بررسی می کنند. قبل از اینکه  به بررسی بخش مالی بپردازیم با روش های پرداخت کاغذی و خطرات آنها آشنا می شویم . درک نکات و انواع پرداخت ها بسیار مهم است .

روش های پرداخت الکترونیک مورد علاقه هستند

ده ها راه برای استفاده از سیستم های الکترونیکی پرداخت به صورت سریع و ایمن وجود دارد. هر کدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند. برخی از روش های محبوب عبارتند از:

• ACH (Clearing House Automation) – معاملات ACH به صورت الکترونیکی از یک حساب بانکی تأییدیه می گیرد و به حساب دیگری منتقل می شود. کاربران ACH توسط بانک ملی ارزیابی و به صورت خودکار (NACHA) تأیید می شوند.

• VCC (کارت اعتباری مجازی) – به جای استفاده از یک کارت اعتباری قدیمی که دارای تاریخ انقضا و کد امنیتی هستند می توان با اتصال به پورتال بانکداری آنلاین خود وارد شده و یک کارت یکبار مصرف را ایجاد کنید.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

• e-Wallet – می توان اطلاعات کارت اعتباری خودتان را به دستگاه های تلفن همراه اضافه کنید و با یک دکمه پرداخت هایتان را انجام دهید. اطلاعات امنیتی در طول تنظیم به صورت اولیه وارد می شوند، از این رو  نیازی به وارد کردن یک پین یا کد پستی ندارید . Apple Pay یک سرویس دهنده محبوب است.

شرکت وین تک با پیشرفت های اخیر خود درجهان ، برای هر دو شرکت ها و مصرف کنندگان راه های جدید برای پرداخت سریع و با خیال راحت انجام می دهند . بخش مالی ، همه چیز را در مورد بهترین روش صرفه جویی در وقت و پول را بدون به خطر انداختن امنیت و انطباق بر عهده دارد.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

پیشنهاد روش پرداخت الکترونیک B2B

رایج ترین روش پرداخت را برای کسب و کار ، می توان روش پرداخت الکترونیک ACH دانست. شرکت ها به دلیل تحویل سریع و آسان،به ACH اعتماد دارند. و مهمتر از همه، ACH با فهرست گسترده ای از روش های حفاظتی را ارائه می دهد.

در بیشتر موارد، شرکت ها برای کسب و کارهای موجود در بازار بیشتر موارد پرداخت را با استفاده از چک یا دادن رسید انجام می دادند. با توجه به مشاوران PayStream، آنها همچنین در بازار مورد استفاده هستند، بیشترین فرآیند پرداخت غیرمتمرکز متعلغ به این دسته از شرکت ها است. از سوی دیگر، شرکت های سطح سازمانی دارای اعتبار بیشتری نسبت به چک های کاغذی و ACH هستند.

زمانی که پای هزینه ها به وسط می آید، چک ها گران تر از بسیاری از روش های پرداخت مالی هستند. هزینه های مستقیم مانند تمبر ها، پاکت نامه ها و کاغذ ها از این جمله هزینه ها بحساب می آیند . میانگین هزینه برای دادن یک چک کاغذی تنها در حدود 4 تا 20 دلار برآورد می شود. این شامل زمانی که وقت کارکنان هدر می رود ، که هر چک و زمان تحویل پست الکترونیک را برای دریافت حق کار خود استفاده می کند.

پول به صورت مستقیم به حساب بانکی شما در چند روز یا بلافاصله ارسال می گردد. در مورد هزینه های پرداخت شده در پست الکترونیکی یا هزینه های اضافی نگرانی کمی وجود دارد . بیشتر EFT ها کمتر از یک دلار در هر معامله هزینه بر می دارند.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

سیستم پرداخت الکترونیک چیست؟

سیستم پرداخت الکترونیک یک SaaS یا نرم افزار شخص ثالث است که برای پرداخت الکترونیکی استفاده می شود. اکثر سیستم های پرداخت الکترونیک شامل چندین مولفه کلیدی که عبارتند از :

• کارآمدی عملکرد کسب و کار برای مدیریت و بررسی پرداخت ها .

• دسترسی آسان داده ها و گزارش گیری قوی از تمام پرداخت ها انجام می گیردترجمه توسط وبسایت ترجمه یار .

• اطلاعات فروشنده، از جمله روش های پرداخت و اطلاعات تماس، به صورت الکترونیکی باید بروز باشد.

• پرداخت اتوماتیک پس از ورود فاکتور باید پردازش شود . کارکنان AP نباید نگران چاپ، صدور فاکتور  و یا مراحل دستی برای پردازش پرداخت باشند.

سیستم های پرداخت الکترونیکی به راحتی کارت های اعتباری و چک های الکترونیکی را پردازش می کنند. پرداخت های کاغذی نیازمند کار دستی بیشتری هستند. شرکت هایی که بر اساس انتقال پول الکترونیکی (EFT) کار می کنند، اغلب از سیستم های پرداخت الکترونیکی به جای فرایندهای کاغذی استفاده می کنند تا پرداخت های خود را بدون خطرات و کار بر روی کاغذ مدیریت کنند.

این سیستم پرداخت الکترونیک یک فرایند کارآمد و موثر را برای پرداخت سریع و مطمئن برای فروشندگان ایجاد می کند. این سیستم باید توانایی انجام کارهای سنگین برای مدیریت حجم زیاد پرداختها را داشته باشد و کارکنان AP نباید نگران خطاهایی یا مراحل اضافی دستی باشند. سیستم پرداخت الکترونیک در مقایسه با سیستم سنتی موجب کاهش زمان هدر رفته می شود . امضا و چک کردن چکهای پستی ، پرداخت تکراری، خطاهای دستی و فایل های گم شده همه موجب می شوند که در جدول زمان بندی پرداخت را کاهش داشته باشیم.

بخش های مالی که سیستم های پرداخت الکترونیکی را پیاده سازی می کنند، اغلب با راه حل های اتوماسیون AP، از جمله e-Invoicing، جفت می شوند. راه حل اتوماسیون همه جانبه و ساده می باشد و براحتی می توان به استخراج صورتحساب، سفارشات خرید و پرداخت از ابتدا تا پایان بدون استفاده از کاغذ انجام بگیرد.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

پرداخت صورتحساب آنلاین یک سیستم بانکی برای دریافت صورتحساب و انجام پرداخت ها استفاده می شود. کاربران با استفاده از روش های پرداخت آنلاین می توانند از این حساب برای مدیریت بانکداری آنلاین بهره بگیرند و به شخصی در ایالات متحده واریز وجه داشته باشند. اگر فروشنده با ارائه دهنده خدمات به پرداخت قبض خود بپردازد ، به صورت خودکار داده ها  ارسال می شود، و فروشنده منتظر تحویل پرداخت می شود. اگر فروشنده اطلاعات را ثبت کند و روش های پرداخت الکترونیکی را قبول کند، سیستم پرداخت قبض آنلاین، به طور خودکار نوع پرداختی را که فروشنده ترجیح می دهد، ارسال می کند.

برعکس، سیستم های پرداخت الکترونیکی هر نوع پرداخت EFT را در بر می گیرد که آیا فروشنده با روش پرداخت وجه ثبت شده است یا خیر. با پرداخت سیستم های پرداخت الکترونیکی، تا زمانی که پرداخت ها از یک حساب بانکی تایید شده باشند صورت می گیرد. هنگامی که سیستم های پرداخت الکترونیک را با راه حل های اتوماسیون AP جفت می کنید، اطلاعات فروشنده در ابتدا برای تأیید پرداخت ها به حساب فروشنده تأیید می شود.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

در حالی که هر دو گزینه به شدت لغو بخش مالی را در گزینه های خود جای داده اند، انتخاب بهتر راه برای شغل خود را با ارزیابی  کرده سپس مزایای هر سیستم را انتخاب کنید. به طور کلی، سیستم های پرداخت آنلاین لایحه بانکی به خوبی با مصرف کنندگان فردی کار کرده است. برای شرکت های بزرگتر و یا سازمان های سطح سازمانی، ممکن است لایحه پرداخت با توجه به تعداد فروشنده هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، کفایت نکند و باید با سیستم پرداخت قبض بانکی برای دریافت پرداخت ثبت شود.

آشنایی باسیستم  AvidXchange، انواع فرآیند پرداخت، کارایی و دقت را بهبود می بخشد و با جریانهای کاری قابل پرداخت حسابهای ساده را انجام می دهد . روند پرداخت نیز به راحتی به سیستم حسابداری فعلی شما بستگی دارد. هر پرداخت به صورت خودکار به صورت کلی و بدون استفاده از کاغذ ثبت می شود.

گزینه های پردازش پرداخت الکترونیکی چگونه هستند

پرداخت های الکترونیکی بلافاصله به حساب های دیران منتقل می شود،  از یک حساب بانکی به حساب بانکی دیگری، اما انواع مختلف پرداخت الکترونیکی و زمان پردازش متفاوت است.

• پرداخت های زمان واقعی (RTP) بلافاصله به حساب بانکی مجاز بدون معطلی ارسال می شود . در مورد P2P (نظیر به نظیر) روش های پرداخت الکترونیک مانند Venmo عمل می کنند ، زمانی که پرداخت بلافاصله به حساب بانکی منتقل می شود ، این فرایند عمل می کند.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

• پرداخت های الکترونیکی از طریق پیغام رسان می تواند در هر زمان شروع شود. آنها اغلب می توانند چند روز کاری یا چند ساعت کاری را بسته به زمان شروع پرداخت،  مصرف کنند. مثال خوبی وجود دارد: بدهی های استاندارد ACH یا معاملات اعتباری فعال می شود.

در دنیای امروز، مصرف کنندگان و شرکتها ترجیح میدهند پردازش پرداخت را سریعتر انجام دهند. اما قبل از اینکه بخش مالی خود را بر روی پرداخت های فوری متمرکز کند، پرداخت های فوری اغلب شامل زمان پردازش بیشتری هستند – گاهی اوقات از چند ساعت تا چند روز کاری متغیر است. مجله پرداخت مالی ،  چند فاکتور را تعیین می کند تا قبل از اینکه شغل شما  اجرایی شود از هر روش پرداخت استفاده شود:

• تکنولوژی و عملیات لازم برای پیاده سازی

• تثبیت سیستم های فعلی برای جلوگیری از عدم کارایی و خطرات تقلب.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

• هرگونه مسائل و مقررات انطباق پیش بینی شده، از جمله ارتباطات فروشندگان و موافقت نامه های قراردادی

نگاهی به بازار پرداخت های مصرف کنندگان

سالهاست که خریداران در بازار B2C پرداخت های دیجیتال را به سرعت و ایمن برای کالاهای بدون پرداخت پول نقد و یا چک لیست بررسی می کنند. در واقع، یک گزارش اخیر World Pay اشاره می کند که تا سال 2021، 46 درصد از خریداران جهانی، از کارت های اعتباری و پول نقد به ایمیل کیف پول الکترونیکی در تجارت الکترونیکی پول انتقال می دهند. مصرف کنندگان با اعتماد به نفس کارت های اعتباری و دستگاه های تلفن همراه را حمل می کنند. اگر کلاهبرداری یا سرقت هویت انجام شود، مصرف کنندگان به بانک ها احترام می گذارند تا اقدامات امنیتی گسترده و بهترین شیوه ها، از جمله صدور کارت های جدید را در اولین نشانه های تقلب یا تأیید معاملات کارت برای باز کردن قفل کارت با پرداخت مشکوک انجام دهد. آنها حتی به سیستم های پرداخت الکترونیکی اعتماد می کنند تا دوستان خود را با برنامه های همگرا (P2P) از جمله Venmo و Cash App پرداخت کنند.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

به دلیل چند دلیل بازار B2B پرداخت می شود. شرکت ها از روش های پرداخت الکترونیک توسط تامین کنندگان ترس دارند ، بنابراین آنها به بررسی روش های کاغذ می پردازند. آنها از اجرای سیستم های پرداخت الکترونیکی می ترسند و روابط تامین کننده سلامت را تحت تاثیر قرار می دهند، اما با تکیه بر چک های کاغذ، کنترل خط لوله پرداخت که سیستم های پرداخت الکترونیکی را پشتیبانی می کند، محدود می شود.

هزینه های اضافی از نگرانی جهت پرداخت الکترونیکی

تامین کنندگان و فروشندگان بر روی هیئت مدیره

به نظر می رسد که فروشندگان بیش از پیش آماده دریافت یک سیستم پرداخت فروشنده بصورت چک هستند. پس از همه، RTP ها بلافاصله بدون نیاز به اقدام اضافی یا زمان پردازش، به حساب بانکی خود انتقال می دهند. کمتر از یک فرصت برای پرداخت دیر یا اطلاعات حساب وجود دارد. اما، طبق گزارش پرداخت های الکترونیکی Paystream 2017، 46 درصد از مشاغل مورد نظر هنوز از طریق چک به فروشندگان وجوه خود را پرداخت می کنند.

نشان دادن مزایای هزینه و زمان مفید می باشد، اما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروشندگان شما به راحتی با پذیرش پرداخت الکترونیکی، مفیدتر اقدام می کنید. برای بعضی ها، این فرایند دریافت بدهی ها، ایجاد اقدامات امنیتی یا پاسخ دادن به سوالات مربوط به فناوری و اطلاعات اختصاصی مورد نیاز بسیار مهم می باشد.

هزینه های واقعی سیستم های پرداخت الکترونیک چیست؟

پرداخت های الکترونیکی می تواند برای شرکت هایی که در ابتدا با چک های کاغذی پرداخت می کردند، بهای زیاد را نشان دهند. بر اساس یک مطالعه اخیر، میانگین هزینه برای پردازش چک 3. 00 دلار است. مواد مورد استفاده سخت، از جمله تمبر، چاپ چک  و پاکت نامه را در نظر بگیرید. مواد داخلی و هزینه های مربوط به پرداخت از طریق چک را اضافه کنید. این افزوده می شود از سوی دیگر، هزینه آن از 0.26 تا 0.50 دلار برای پردازش اعتبار ACH هزینه می شود و معاملات کارت با قیمت 1.50 دلار هزینه می شود.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

اما به عللی، مشاغل صرفه جویی در هزینه را به راحتی نمی پذیرند. این مقاله اشاره می کند که دو سوم از رهبران مالی، اگر اعتقاد دارند ROI روشن باشد، تصمیمات مهمی در حوزه الکترونیکی اتخاذ می می کنند.

بیش از یک سوم (36٪) سازمان ها به صورت الکترونیکی پرداخت می کنند اگر صرفه جویی در هزینه تا 10٪ افزایش یابد و 32٪ اضافی در صورت صرفه جویی بیش از 10٪ صورت می گیرد.

برای تعیین اینکه بخش مالی شما چگونه می تواند با اتوماسیون AP ذخیره شود، از یک ماشین حساب ROI برای دریافت نتایج بر اساس حجم صورتحساب ماهانه، پرداخت ها و حجم پردازش پرداخت الکترونیکی استفاده کنید. بدون در نظر گرفتن حجم پرداخت، شغل شما مستلزم کارایی و دقت بالا می باشد و بدون صرف وقت و هزینه مناسب می باشد.

سیستم های پرداخت الکترونیکی چقدر امنیت دارند؟

در صورت بکارگیری سیستم های پرداخت الکترونیک، امنیت بزرگترین شک رهبران مالی و ترس می باشد. براساس یک نظرسنجی اخیر بانک U.S. ایالات متحده، اعتماد بسیار کمی در فرایندهای دیجیتال وجود دارد.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

یکی از مؤسسات مالی می نویسد که بزرگترین چالش شرکت این است که “بیشتر به روش ACH / Electronic حرکت می کند اما حفظ امنیت و یکپارچگی شرکت محرمانه و اطلاعات مشتری است.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

اعتماد به دنیای دیجیتال با اطلاعات حساب و ده ها اسناد محرمانه می تواند ترسناک باشد، اما به عنوان استفاده از چک های کاغذی خطرناک نیست. با بررسی روش های پرداخت کاغذی ، ادارات مالی کنترل محدودی بر پردازش یا تحویل پرداخت دارند.

مدیران امور مالی اغلب می شنوند که سیستم های پرداخت الکترونیکی با افزایش امنیت می آیند، اما تعداد کمی از افراد متوجه اقدامات امنیتی در برابر پول و چک هستند. آنها با رمزگذاری از سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت بدون ارائه اطلاعات حساب در طول معاملات آمده است. به طور خاص، در اینجا چند روش و اقدامات امنیتی وجود دارد:

• با کارت اعتباری مجازی (VCC) یک کارت یک بار ایجاد می شود. این یک لایه امنیتی اضافی بر روی کارت های اعتباری استاندارد می باشد،  زیرا شماره کارت هرگز به صورت آنلاین وارد نمی شود. در مورد کارت های قابل لمس یا اطلاعاتی که در طی یک معامله به دست اشتباه وارد می شود،  نگرانی کمتری وجود دارد .

• E-Wallets به مشتریان اجازه می دهد تا با کارت های اعتباری یا اعتباری خود از طریق یک دستگاه تلفن همراه پرداخت کنند. هنگامی که اطلاعات کارت اعتباری خود را به کیف پول تلفن همراه اضافه می کنید، اطلاعات حساب شما با رمزگذاری محافظت می شود، اطلاعات مربوط به داده های پرداخت را از طریق نشانه، و نه اطلاعات حساب فراهم می کند.

• سایر روش های پرداخت، از جمله ACH، انتقال وجوه به صورت الکترونیکی از یک حساب بانکی تأیید شده به دیگری. هیچ نیازی به کاغذ نیست و هر حساب توسط NACHA برای امنیت تأیید شده است.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

در این مقاله اقدامات امنیتی شدید را مشاهده نمی کنیم. خطر تکراری، گمشده یا بازپرداخت چک وجود دارد. خوشبختانه، برای آن دسته از تامین کنندگان که بر روی چک چک کاغذی اصرار دارند، یک لایه امنیتی اضافی با اتوماسیون AP وجود دارد. با AvidXchange مثبت پرداخت، گزارش تشخیص تقلب برای هر پرداخت انجام شده از طریق بررسی کاغذ ساخته شده است. بدون اتوماسیون AP و یا سیستم های پرداخت الکترونیکی، بخش های مالی در معرض خطر بیشتر کلاهبرداران و متقلبان و دزدی اطلاعات هستند.

اهمیت PCI Compliance

برای امنیت داده های استانداردهای مشخص شده است ، در غیر این صورت به عنوان انطباق با PCI شناخته شده است، حفاظت از هر دو شغل و مشتریان خود را تضمین می کند. مطابقت با تکنولوژی و پردازش های پرداختی امنیت را برای کاهش خطرات در طی معاملات یا ذخیره سازی داده ها ارائه می شود. شورای استانداردهای امنیت PCI اهداف را برای محافظت از داده ها، نظارت بر شبکه ها و اجرای کنترل ها تعیین می کند. برای شرکت شما، هنگام اجرای سیستم پرداخت الکترونیکی شما، باید PCI سازگار باشد، چندین نکته وجود دارد که هر دو خریداران و تامین کنندگان باید هنگام دریافت یا ارسال پرداخت ها به یاد داشته باشند.

داده کارتی نباید روی کاغذ یا رایانه ذخیره شود. اگر شغل خود را به ثبت و در پوشه های رایانه مشترک قرار می دهد، شما باید در یک سیستم پرداخت الکترونیکی ASAP سرمایه گذاری کنید. تمام داده های کارت ذخیره شده در شبکه مشترک باید رمزگذاری شوند.

استفاده از آموزش نیاز به آموزش حفاظت از پرداخت، اعضای کارکنان شما اهمیت امنیت داده ها و خطرات سرقت هویت را یاد می دهد. شورای PCI DSS دارای منابع متعددی برای تأمین اطلاعات و ابزار دقیق شما به منظور تأمین مالی امور مالی خود است.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

با بخش فناوری اطلاعات خود ملاقات کنید. بحث در مورد فایروال ها، امنیت سیستم های پرداخت الکترونیکی و حفاظت از رمز عبور. بخش فناوری اطلاعات شما باید از خطرات انطباق آگاه باشد و سیستم پرداخت الکترونیکی را پاداش دهد تا اطلاعات مفیدی را برای کسب و کار شما فراهم کند.

روند پرداخت جدید و کسب اطلاعات مفید

عدم کنترل پرداخت

ادارات مالی می ترسند که با سیستم های پرداخت الکترونیکی، زمان زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات پرداخت فروشنده برای هر روش پذیرفته شده انجام دهند، که می تواند هفته ها طول بکشد. مدیران امور مالی تصور می کنند پس از تحویل دادن همه اطلاعات فروشندگان خود به سیستم پرداخت الکترونیک، کنترل خود را از دست خواهند داد در حالی که در حقیقت کنترل آنها افزایش می یابد.

با استفاده از اتوماسیون AP، زمانی که فاکتورها تأیید شد، آنها برای پرداخت پرداخت می کنند که در آن تیم با فروشندگان شما کار خواهد کرد تا روش پرداخت ترجیح داده شده را از طرف شما تعیین کند. بخش مالی شما 24/7 دسترسی به تمام داده های تاریخی پرداخت بدون جستجو در شمع کاغذ یا کابینت های ثبت نام است.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

تبدیل به سیستم پرداخت الکترونیک

سیستم های پرداخت الکترونیکی مزایای زیادی برای کسب و کار ارائه می دهند. مشاوران PayStream گزارش می دهند که مزایای قدردانی بیشتر شامل راحتی برای کارکنان و کاهش زمان چرخه تهیه و پرداخت می شود. چند مزیت دیگر سیستم های پرداخت دیجیتال عبارتند از:ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

• صرفه جویی در هزینه از عملیات کارآمد تر

• پردازش پرداخت سریع تر و دقیق تر

• دسترسی بهتر داده ها و گزارش دهی

• بهبود امنیت مالی شرکت و مشتری

هنگامی که به دنبال یک سیستم پرداخت الکترونیک برای رسیدگی به تمام پرداخت های الکترونیکی یا کاغذ خود هستید، تعداد کمی از آنها باید وجود داشته باشد:

• کاربرد آسان: قبل از اجرای یک راه حل پرداخت اتوماتیک، قبل از خرید کارکنان AP خودتان کاربرد آسان را  دریافت کنید.  استفاده هر روز، پس هر تلاش برای درک لیست آرزو آنها به دنبال یک رابط کاربری آسان برای استفاده است که شامل قابلیت هایی است که برای آنها مناسب است.

• ادغام: با توجه به اجرای سیستم پرداخت الکترونیکی، یک نقطه بحرانی وجود دارد. یک سیستم پرداخت الکترونیک را انتخاب کنید که با یکپارچگی با سیستم حسابداری موجود و سیستم ERP ادغام شود. موفقیت پرداخت شما بر روی ادغام صحیح این دو افزوده خواهد شد و بدون اضافه کردن هزینه های سنگین به کارکنان مالی شما افزوده نخواهد شد.

آینده اداره مالی شما: اهداف آینده و فعلی بخش مالی خود را در نظر بگیرید. ممکن است ویژگی هایی که در آینده نیاز دارید باشد. برای مثال، داده ها و رابط گزارش را ارزیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده شما با روند وین تک  پیشرو است.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

در مورد نرم افزار پرداخت الکترونیک علاقه بیشتری به یادگیری دارید؟

احتمالا، شما فروشنده هایی با روش های مختلف پرداخت دارید. برخی ممکن است درخواست چک کاغذی کنند، در حالی که دیگران ACH یا VCC  را ترجیح میدهند. صرف نظر از روش پرداخت ترجیح فروشنده، کارکنان شما نباید مجبور شوند که یک راه حل پرداخت را استفاده کنند. با AvidXchange Pay، شما می توانید پرداخت های خود را از ERP یا سیستم حسابداری برای پرداخت مستقیم به جای کاغذ چاپ انتخاب کنید. هنگامی که پرداخت ها را انتخاب می کنید، آنها را به برنامه AvidXchange Pay ارسال می کنید و قبل از انجام پرداخت ها، برای بازبینی نهایی آنها را مورد بررسی قرار می دهید.

با AvidXchange، نیازی به چاپ، امضا و چک کردن ایمیل نیست. تمام پرداخت ها از حساب بانکی شغل شما کسر می شود و به حساب تأیید شده خود فروشنده ارسال می شود. همچنین نیازی به نگرانی در مورد پیگیری روش های مختلف پرداخت از تامین کنندگان وجود ندارد. شبکه AvidPay به طور مستقیم با فروشندگان شما کار می کند تا در مورد انواع پرداخت های پذیرفته شده ، تایید شود.  پرداخت ها دریافت می شوند  و یک فروش پشتیبانی شده را فراهم می کند. در نهایت، بخش مالی شما تمام پرونده های مرتبط با اطلاعات پرداخت فروشنده را برای یک فرآیند پرداخت ساده تر خواهد کرد. شما می توانید نسخه ی نمایشی را با کلیک روی لینک زیر درخواست کنید.ترجمه توسط وبسایت ترجمه یار

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+