رسانه های امروزی ( بخش سوم )

برای ثبت سفارش ترجمه با موضوع با قیمتی کمتر از قیمت بازار با شماره تلفن 09191732587 در تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید.

اطلاعات

 یکی از راه های درک تفاوت بین اخبار و اطلاعات، تمایز دشوار برای جلب این است که بگوییم اطلاعات ماده اولیه ای است که روزنامه نگاران هنگام ایجاد داستان های خبری استفاده می کنند. در ابتدایی ترین سطح ، یک قطعه از اطلاعات یک واقعیت است ، کالایی که چیزی راجع به جهان آشکار می کند. به طور کلی ، ما باید بسیاری از اطلاعات را گرد هم آوریم تا در مورد یک شخص ، مکان ، چیز یا حادثه نتیجه بگیریم. همه ما از بخش هایی از اطلاعات به عنوان ابزاری در زندگی شخصی و حرفه ای خود استفاده می کنیم. دانش آموزان اطلاعات را به عنوان بخشی از تکالیف مقاله نویسی جمع می کنند. آنها حساب ، حقایق هزینه ها و دستمزد مشتری را برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی مشتری جمع می کنند. اساتید برای تهیه سخنرانی (امیدواری جالب) اطلاعات را گردآوری می کنند. به همین ترتیب ، روزنامه نگاران اغلب هنگام ایجاد یک خبر خبری واقعیت ها را گرد هم می آورند. گاهی اوقات جستجوی حقایق مربوط به معنای صحبت با افراد است  ، نگاهی به لوایح قدیمی (به عنوان حسابداران) یا خواندن کتابهای علمی (به عنوان اساتید) استفاده میشوند. با این حال ، اغلب ، مردم اطلاعات مورد نظر خود را در مجموعه های خاص حقایق به نام بانک اطلاعات می یابند. روزنامه نگاران سوابق وسایل ، مجموعه ای از نسخه های آزمایشی ، گردآوری مطالب روزنامه های قدیمی و پرونده های املاک و مستغلات شهر را جستجو می کنند. دانش آموزان نیز از پایگاه های داده استفاده می کنند: کاتالوگ های کتابخانه ای رایانه ای و دستی کتابخانه های پایگاه داده هستند. فرهنگ لغت ها ، LexisNexis ، Factiva و راهنمای خواننده ادبیات دوره ای نیز هستند. حتی اگر آن را به عنوان سرگرمی یا اخبار به شدت مورد بحث قرار نگیرید ، اطلاعات یک کالای رسانه ای گروهی است که به طور گسترده استفاده می شود و سودآور است. بسیاری از شرکت ها اطلاعات مختلفی را گرد هم آورده و آن را به روش های مختلف بسته بندی می کنند. سفر به مجموعه مرجع هر کتابخانه مجموعه ای گسترده از حقایق طبقه بندی شده و الفبایی را در تعداد بسیار زیادی از موضوعاتی که منتظر هستند برای استفاده از مقالات ، پایان نامه ها ، کتاب ها یا فقط برای حل و فصل استدلال ها نمایان میکنند.

گردآوری و توزیع اطلاعات

 یکی از بخشهای اصلی صنعت اطلاعات با هدف کمک به مشاغل در یافتن ، ارزیابی و درک مشتریان فعلی خود است. شرکت اطلاعات اعتباری Trans Union و شرکت Equifax ، برای نمونه ، مجموعه ای از اطلاعات در مورد درآمد و بدهی صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان را در اختیار دارند. این بنگاهها در تلاش هستند بخشهای منتخب آن اطلاعات را به بانکها ، شرکتهای بیمه و سازمانهای دیگری که به اعتبار افراد خاص علاقه مند هستند ، بفروشند. این فعالیتهای اطلاعاتی هنگام تأیید یا رد کردن وام یا کارت اعتباری تأثیر مستقیم بر شما می گذارد. این بخش از مشاغل اطلاعات ، همچنین لیست هایی از اسامی بازاریاب ها را ارائه می دهد که برای شما نامه پستی یا ایمیل ارسال می کنند و یا با پیشنهادات “عالی” برای شما تلفن می کنند. شرکت های کاتالوگ نیز غالباً به شرکتهای اطلاعاتی اعتماد می کنند تا به آنها در یافتن مشتریان جدید کمک کنند.

تحقیقات و بازیابی اطلاعات

 بخش عمده دیگری از صنعت اطلاعات بر ارائه بازیابی سریع داده ها برای افرادی که کارشان به آنها نیاز دارد تا به سرعت واقعیت را بدست آورند ، تمرکز دارد. به عنوان مثال خدمات ارائه شده توسط LexisNexis را در نظر بگیرید. سرویس اطلاعات Nexis به روزنامه نگاران ، پیش بینی کنندگان ، دانشجویان، در واقع محققان از همه نوع  امکان می دهد هر واقعیت را در بیش از 2.5 میلیارد اسناد قابل جستجو و بازیابی کنند. لکسیس ، وکلای دادگستری را قادر می سازد اطلاعات اسناد حقوقی بی شماری را توسط کلمات کلیدی از طریق شبکه های کامپیوتری پیدا کنند ، تجزیه و تحلیل کنند. به عنوان مثال ، از طریق بانک اطلاعاتی لکسیس ، متخصصان حقوقی می توانند اطلاعات پیش زمینه را در شرکت های دولتی و خصوصی بازیابی کنند ، اطلاعاتی را در مورد افراد پیدا کنند ، دارایی های یک سازمان را شناسایی کنند ، و قاضی تحقیق ، شهود خبره و سایر کشورها را نیز مخالف سازند. اشتراکی برای خدماتی مانند خدمات ارائه شده توسط Equifax ، LexisNexis و سایر شرکتهای مشابه در تجارت اطلاعات می تواند بسیار هزینه بر باشد. مدیران صنعت اطلاعات قیمتهای بالایی را با هزینه جمع آوری داده ها ، تلاش برای اطمینان از صحت آنها ، ذخیره آنها و محافظت از آنها در برابر هکرها ، تهیه روشهای بازیابی چاپ یا رایانه و توزیع اطلاعات به مشتری ، گره می زنند. اما قیمت بالای اطلاعات نیز مبتنی بر این واقعیت است که انواع خاصی از اطلاعات می توانند بسیار با ارزش باشند و به شرکت ها امکان می دهد میلیون ها دلار (یا صرفه جویی) داشته باشند. دسترسی سریع به اطلاعات صحیح به مشاغل و دولت ها کمک می کند تا کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

آموزش و پرورش

وقتی صحبت از ژانرهای رسانه است ، آموزش به معنای محتوا است که به طور هدفمند تدوین می شود تا به مردم ایده های خاصی راجع به جهان به روش های خاص آموزش دهد. آموزش و پرورش بخش عظیمی از بازار رسانه است. در سال 2005 هزينه براي مواد آموزشي توسط مدارس ابتدايي و دبيرستان به 5.4 ميليارد دلار رسيد. هزينه براي مواد آموزشي بالغ بر 4.8 ميليارد دلار بود. بخش عمده ای از این پول صرف کتب درسی می شد ، واسطه ای که بیشتر ما از مواد آموزشی برای مدارس فکر می کنیم. اما ژانر آموزش بسیار فراتر از کتابهای درسی و انواع دیگر مواد چاپی است.

کتابهای درسی ، کتابهای کاری ، بستههای دوره ، نقشه های دیواری ، فلش کارتها ، نرم افزارها و خدمات آنلاین، این هزینه ها تقریباً 10 میلیارد دلار هزینه در بازار رسانه های آموزشی را شامل می شود. علاوه بر این ، مقدار زیادی از مواد رسانه ای آموزشی وجود دارد که در درجه اول برای مصارف خانگی تهیه می شود. وقتی کودک بودید ، والدین شما ممکن است شما را جلوی تلویزیون قرار دهند تا  خواندن رنگین کمان را مشاهده کنید. شاید شما به تماشای بیل نای ، دانشمند علوم ، یا کارمن سن دیگو کجای دنیا بپردازید؟ وقتی کمی بزرگتر شدید شاید والدین شما برنامه های رایانه ای Blaster ، Fraction Fever ، LeapFrog یا JumpStart را برای یک جشن تولد به شما هدیه دهند. اینها فقط برخی از محصولاتی است که شرکتهای رسانه ای صریحاً برای آموزش مهارتهای اساسی طراحی کرده اند.

تبلیغات

 یک تبلیغ پیام است که صریحاً با هدف جلب توجه مطلوب به کالاها و خدمات خاص است. این پیام ممکن است یک هدف تجاری داشته باشد و یا در جهت پیشبرد یک هدف غیرتجاری ، مانند انتخاب یک دفتر سیاسی یا ارتقاء یک رویداد جمع آوری سرمایه باشد. همانطور که در فصل 15 خواهیم دید ، تبلیغات به مراتب بیشتر از پیامهای صریح است. افرادی که در صنعت تبلیغات فعالیت می کنند به طیف وسیعی از فعالیت ها از طراحی بسته تا پیشنهادات کوپن ، به مشتریان خود کمک می کنند. تعریف گسترده ای از تبلیغات حتی شامل قرار دادن محصول است ، یعنی درج پرداختی محصولات به برنامه ها و فیلم های تلویزیونی به منظور ارتباط این محصولات ، اغلب بی سر و صدا ، با شخصیت ها یا فعالیت های مطلوب همراه هستند. متخصصان تبلیغات در مورد سه تبلیغات مجاز زیر صحبت می کنند:

1. تبلیغات اطلاع رسانی

2. تبلیغات سخت فروش ads

3.تبلیغات نرم افزاری

تبلیغات اطلاعاتی

 تبلیغات اطلاعاتی در درجه اول متکی به قرائت حقایق در مورد یک محصول و ویژگی های محصول برای متقاعد کردن هدف است. مصرف کنندگان این محصول مناسب برای خرید آنها است. تبلیغی در مجله بررسی استریو که به دقت مشخصات و قابلیت های مجموعه بلندگوهای Bose را ارائه می دهد ، از نظر ماهیت اطلاعاتی است. به طور مشابه ، یک اعلامیه تلویزیونی که در طول خانه PBS پخش می شود و از پشتیبانی برنامه و استفاده از Windows and Doors Andersen خبر می دهد ، نمونه دیگری از تبلیغات تبلیغاتی است.

تبلیغات سخت

 فروش آگهی های سخت پیامهایی هستند که اطلاعات مربوط به محصول را با تلاش های جدی برای جذب مشتری در خریدن هرچه سریعتر در ارتباط می سازند. به عنوان مثال ، یک بازاریابی تلویزیونی که در آن یک فروشنده اتومبیل یک دقیقه درمورد افتخارات نمایندگی خود صحبت می کند ، در این هفته از فروش دو روزه فریاد می زند ، و سپس چهار بار قبل از آدرس، نمایندگی را تلاوت می کند. نقطه پایان یک تبلیغ سخت فروش است.

تبلیغات نرم افزاری

 هدف این است که از طریق ارتباط آن با موسیقی ، شخصیت ها یا رویدادهایی که سازندگان آن محصول یا خدمات برای مخاطبان هدف جذاب می کنند ، احساسات خوبی در مورد محصول یا خدمات ایجاد کنند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که این سه نوع آگهی، اطلاع رسانی ، سخت فروش و فروش نرم – از نظر درجه متفاوت هستند. یعنی آنها در میزان استرس موردنظر خود در مورد واقعیتهای مربوط به محصول ، شدت فروش و ارتباط عاطفی بین مصرف کننده و محصول تفاوت دارند. با این وجود ، شرایطی وجود دارد که در آن تبلیغات بسیار طولانی تری ایجاد می شود ، و سپس تبلیغ کنندگان می توانند تاکتیک های اطلاع رسانی ، فروش سخت و فروش نرم را ترکیب کنند. اگر کانالهای خرید تلویزیونی مانند HSN را تماشا می کنید ، ممکن است این ترکیب را ببینید.

مخلوط کردن ژانرها

 احتمالاً متوجه شده اید که تبلیغات پرفروش گاهی به عنوان بخشی از برنامه های تلویزیونی مبتنی بر سرگرمی ظاهر می شود. وقتی نمایش تلویزیونی CBS Survivor از نماد Target Stores به عنوان بخشی از این بازی استفاده کرد ، این یک مورد واضح از ژانرهای اختلاط بود. بدیهی است ، مدیران Target معتقد بودند که اگر ببینند مخاطب در یک برنامه سرگرمی محبوب ظاهر می شود ، احساسات مطلوبی را برای فروشگاههای خود ایجاد می کنند. به دلایلی که در فصل 15 به بررسی آنها می پردازیم ، ترکیبی شامل تبلیغات و سرگرمی به طور فزاینده ای رایج است. این تنها ترکیب تبلیغات با ژانرهای دیگر نیست. به یک تجارت سیاسی فکر کنید که در گزارشی از اخبار عصرانه قرار دارد. یک تبلیغ اطلاعاتی که بخشی از یک بانک اطلاعاتی برای مصرف کنندگان در تلاش برای یافتن اطلاعات در مورد یک محصول می شود. متن ریاضی دبستان که به دانش آموزان اضافه می کند و تفریق را با استفاده از نام کالاهای واقعی که شرکت هایشان هزینه پرداخت را آموزش می دهند ، آموزش می دهد. (برخی از کتاب های درسی ریاضی شامل محصولات واقعی به نام واقع گرایی هستند ، اما به نظر می رسد تا به امروز هیچ تبلیغی هزینه ورود به آن را پرداخت نکرده است.) یک سواد رسانه ای که می داند مخلوط ژانرها و دلایل آن را درک کند ، نسبت به تمرین هوشیار خواهد بود و می داند که بپرسید که آیا این اتفاق می افتد و چرا؟ البته تبلیغات تنها ژانری نیست که با ژانرهای دیگر مخلوط می شود. پزشکان متخصص رسانه که در زمینه های سرگرمی ، اطلاع رسانی و آموزش فعالیت می کنند ، به منظور جذب و نگه داشتن مخاطبان ، ارزش ترکیبی را کشف می کنند. مجریان رسانه ای که درگیر آموزش و تبلیغات می شوند ، اغلب عناصر کمدی ، دراماتیک ، جشنواره و بازی را برای جذب و نگه داشتن مخاطبان به کار می گیرند. به عنوان مثال ، نویسندگان خیابان Sesame ، اغلب پیامهای آموزشی خود را در بخشهایی که شبیه کمدی های موقعیت ، نمایش بازی ها و برنامه های متنوع موسیقی است ارائه می دهند. یافتن عناصر سرگرمی در کار تولیدکنندگان اطلاعات دشوار است که می خواهند هوای دقیق و صحیحی را حفظ کنند. همچنین به برنامه هایی مانند The Daily Show و Colbert Report در کانال کابل مرکزی کمدی ، که از تنظیمات و حتی نوع کاراکترهای برنامه های تماشای خبری استفاده می کنند ، نیز استفاده کنید تا از تقلیدهای طنز از سبک آن برنامه های خبری استفاده کنید.  یعنی ایجاد تقلید  که قصد سرگرمی و همچنین ایجاد نکات جدی سیاسی در خنده را دارد. ژانرهای اصلی سرگرمی ، اخبار ، اطلاعات ، تبلیغات و آموزش ، سوختی است که تجارت رسانه های جمعی را به حرکت در می آورد. متخصصان رسانه ، آنها و عناصر ذهنی خود را بسیار جدی می گیرند. اگر با شخصی صحبت می کنید که کمدی های اوضاع خانوادگی ، تبلیغات خودکار یا کتابهای درسی تاریخ را می نویسد ، به احتمال زیاد او از تاریخچه آن شکل کاملاً آگاه بوده و از آنچه در مورد مواد گذشته خوب و بد است ، کاملاً آگاه است. همانطور که در نمونه های فیلم های ترسناک که در ابتدا آورده شد ، پزشکان رسانه حتی به این امید که می توانند این ایده ها را به موفقیت های امروزی تبدیل کنند ، ایده های عامیانه را از گذشته تطبیق می دهند.

کسب و کار رسانه های جمعی

 دانستن چگونگی استفاده از ژانرها و فرمول های آنها برای ایجاد موادی که از نظر مخاطبان پر کاربرد است ، مهارت بسیار ارزشمندی در صنایع رسانه های جمعی است. اما چیز دیگری برای تلاش برای دستیابی به اثری با ارزش مخاطبان وجود دارد تا اینکه فکرش را بکنم. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، انواع سازمانهای رسانه ای باید محتوای خود را به شیوه هایی تولید وتوزیع کنند ، نمایشگاه کنند و منابع مالی خود را تأمین کنند ، تا شانس موفقیت آن با مخاطبان به حداکثر برسد.

تولید شامل ایجاد محتوا است. توزیع شامل گردش مواد به غرفه داران (به عنوان مثال فروشگاه های موسیقی ، ایستگاه های تلویزیونی) است. غرفه داران نیز به نوبه خود ، آن را در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. تمام این فعالیت ها نیاز به پول وتامین اعتبار دارد که شامل تنظیم یک نوع یا دولت است. بیایید این مراحل را بررسی کنیم ، که در قلب آنچه اتفاق می افتد در صنایع رسانه های جمعی است.

تولید محتوا

 تولید رسانه های جمعی سرآغاز زنجیره رویدادهایی است که محتوای رسانه های جمعی را برای مخاطبان به ارمغان می آورد. تولید برای رسانه های جمعی به معنای ایجاد مواد برای توزیع از طریق یک یا چند وسیله نقلیه رسانه جمعی است.

داستان های کارگردانان هالیوود که به طور جدی مشغول چرخیدن هستند و با استودیوهای قدرتمند فیلم برای آزادکاران مشهور مانند بازیگران و کارگردانان کار می کنند ، برای هر کسی که حتی یک علم از صنعت سرگرمی داشته باشد چیز جدیدی نیست. اما آیا می دانید چنین کارگزاران قدرت در صنعت نرم افزار رایانه نیز وجود دارند؟ دانش در محافل پیشرفته این است که یک برنامه نویس با استعداد برای نوشتن کد مختصر و ظریف به سرعت و با اطمینان ، یافتن آن دشوار است. با بالا بردن اینترنت ، چرخه های توسعه نرم افزار به حدی شدید شده است که برنامه نویسان با استعداد می توانند درآمد بیشتری را در شرکتهایی که به شدت نیاز به خدمات خود دارند از حرکت در یک مکان جابجا کنند. بسیاری از معروف ترین محصولات صنعت مانند Acrobat و سیستم عامل اصلی Apple Macintosh توسط برنامه نویسان مستقل طراحی شده اند. آنها نمایندگانی را استخدام می كنند كه به عنوان كارگزاران فن آوری پیشرفته عمل می كنند ، در حالی كه به كارگران فریالنسرها  حقوق ابتدایی خود را تقریباً سه برابر می كنند و برای شركت ها دارای استعداد عالی موقت هستند ، پاداش های بزرگی دریافت می كنند. کارگزاران استعدادهای نرم افزاری با ایجاد روابط در مدت زمان طولانی با شرکتهای تولیدی و نویسندگان کد ، بسیار شبیه به عوامل استعدادیابی هالیوود عمل می کنند. نمایندگان غالباً نقش مهمی را در یک صنعت پرشتاب پر می کنند ، جایی که بنگاه های ضعیف و متوسط ​​می خواهند نتایج فوری داشته باشند.

بنگاه های تولید رسانه

 یک شرکت تولید رسانه های جمعی شرکتی است که مواد را برای توزیع از طریق یک یا چند وسیله نقلیه رسانه جمعی ایجاد می کند. شرکت واشنگتن پست که نشر واشنگتن پست را منتشر می کند ، یک شرکت تولیدی است. Routledge نیز ناشر این کتاب و شرکت مادر آن ، Informa است. همچنین شرکت مجله Time Inc (بخشی از Time Warner) ، که مجله Time ایجاد می کند. جنرال الکتریک NBC جهانی ، که NBC شبانه اخبار را تولید می کند. و http://www.myspace.com (بخشی از اخبار شرکت) ، یک بستر وب برای به اشتراک گذاری انواع مواد چاپی ، صوتی و سمعی و بصری.

چه کسی کار می‌کند؟

ساخت همه این محصولات رسانه ای هم به پرسنل اداری و هم به افراد خلاق نیاز دارد. پرسنل اداری اطمینان می دهند که سمت و سوی سازمان رسانه ای در حال پیشرفت است. آنها باید به طور جدی تجارت رسانه ای را که در آن فعالیت می کنند درک کنند و مشاغل روزانه آنها  از جمله حسابداری ، قانون ، بازاریابی و ارتباط بسیاری با موفقیت سازمان هایی که در آن کار می کنند ، باشد. با این حال ، کار آنها به طور مستقیم به ایجاد محتوای رسانه ای شرکت آنها مربوط نمی شود. کارمندان خلاق این کار را انجام می دهند. آنها افرادی هستند که برای مطالب ایده های اولیه می گیرند یا از استعداد هنری خود برای جمع آوری مواد استفاده می کنند. در کلیه صنایع رسانه ای ، کار در سمت خلاق یک شرکت تولیدی می تواند از دو طریق ، کارمندان یا کارکنان مستقل انجام شود. یک کارگر کارمند ، کارگری است که یک موقعیت تمام وقت در یک شرکت تولید را تضمین کرده است. به عنوان مثال ، بیشتر ، هرچند نه همه ، مدیران هنری در آژانسهای تبلیغاتی کارمندان کارمندی هستند. آنها تمام مدت در همان آژانس کار می کنند. ممکن است پروژه هایی که روی آنها کار می کنند تغییر کنند ، اما شرکتی که چک های خود را صادر می کند همان است. از طرف دیگر فریلنسرها کارگرانی هستند که با پذیرش و انجام تکالیف برای تعدادی از شرکتهای مختلف  که بعضی اوقات چندین بار در یک زمان  تأمین هزینه می شوند ، درآمد خود را تأمین می کنند.

هرچند که آزاد سازی برای بعضی از افراد بسیار پر سود است (ما با اسامی خلاقان آزاد و پردرآمد مانند رمان نویس جان گریشام یا بازیگر فیلم تام کروز آشنا هستیم) ، اما به لحاظ تاریخی آزاد کاری برای بسیاری از افراد خلاق دشوار بوده است. حتی وقتی حقوق بالا باشد (و غالباً آنها هم نیستند) ، بسیاری از خلاقیت های آزاد به اندازه پیشنهادات سنگین برای انجام وظایف مطلوب ، آنقدر که دوست دارند ، کار نمی کنند. از نظر تاریخی ، این رقابت قدرت فوق العاده ای را به شرکت های تولید کننده که این افراد خلاق آزاد را استخدام می کنند ، داده است. فریلنسرها ، از بازیگران ، تا ویراستاران کتاب ، تا نویسندگان ارواح ، تا سینماگران ، گزارش داده اند که شرکت های تولیدی از این قدرت برای “قرض گرفتن” ایده های ابتکاری مورد بحث در مصاحبه های شغلی استفاده کرده اند ، آنها را وادار می کنند ساعتهای طولانی غیرمعمول کار کنند و از این امر خودداری کنند. اعتبار بعد از اتمام کار برای ایجاد قدرت خود ، بسیاری از خلاقیت های آزاد به منظور ایجاد اصناف استعدادی دست به دست هم دادند. انجمن صنفی استعدادیابی اتحادیه است که توسط افرادی کار می کند که در یک حرفه خاص فعالیت می کنند ، مانند انجمن صنفی نویسندگان آمریکا ، انجمن صنفی بازیگران صفحه نمایش و انجمن صنفی کارگردانان آمریکا. این واحدهای صنفی درمورد نحوه برخورد و پرداخت هزینه کار با شرکتهای تجاری آزاد با قوانین با شرکتهای بزرگ تولیدی در صنایع خود مذاکره می کنند. پرسنل اداری و خلاق شرکتهای تولید رسانه های جمعی تصدیق می کنند که موفقیت های قبلی سازندگان مستقل و مستقل – سوابق پیگیری مثبت آنها  می تواند به کاهش خطر شکست پروژه کمک کند. در تلاش برای مدیریت خطرات آنها ، شرکت های فیلم به طور معمول اجازه نمی دهند فیلم هایی با بودجه بالا ساخته شود ، مگر اینکه یک بازیگر مشهور (مانند مت دیمون یا ویل فرل) وارد این برنامه شود. به همین ترتیب ، موسسات چاپ و نشر به دلیل حق چاپ در کارهای بعدی خود به نویسندگان محبوب هزاران دلار پرداخت می کنند. در سال 2006 ، شرکت های مختلف توافق کردند مبلغ 7 میلیون دلار برای کتاب به نویسنده اصلی وارن بافت ، بیش از 8 میلیون دلار به رئیس پیشین فدرال رزرو ایالات متحده ، آلن گرین اسپن ، بیش از 10 میلیون دلار به مبلغ جوئل اوستین بپردازند ؛ و یک سرخک (نسبت به موارد فوق) 2 میلیون دلار برای دو کتاب از داستان نویسان و جومپا لاهیری برنده جایزه پولیتزر .7 شرکت های مجله نیز در مقابل ویراستارانی که باعث افزایش دید و فروش نشریات رقبا شده اند ، دستمزدهای بزرگی را به خود اختصاص داده اند. این معاملات باعث خبری می شود.

قسمت اول : تهدیدهای فانتوم پنج فیلم پرفروش در همه زمان ها هستند. * و همانطور که هر کس با این فیلم ها آشنا است ، همه آنها جلوه های دیداری و شنیداری با ذهنیت بالا دارند. امروزه جلوه های ویژه به عنوان موفقیت فیلم های پرفروش دیده می شوند. به همین ترتیب ، طبق گفته های اریک هانسون ، یک طراح جلوه های بصری ، تولید کنندگان مایلند بین 25 تا 40 درصد بودجه خود را صرف تأثیرگذاری کنند. حتی ژانرهای مبتنی بر غیر اثر ، مانند کمدی های عاشقانه و درام ، صدها عکس جلوه ای دارند. اگرچه این ممکن است خبر خوبی برای کسانی باشد که در صنعت جلوه های دیداری به نظر می رسند ، از آنها انتظار می رود کار خود را در زمان کمتری انجام دهند. بسیاری این خواسته های زمانبندی را به جنگ جهانی ها در سال 2005 نسبت می دهند ، فیلمی که جلوه های ویژه آن در سه ماه بی سابقه تمام شد. پس از مدت کوتاهی ، تولید کنندگان فیلم شروع به درخواست “برنامه جنگ جهانیان” کردند که در شرایط عادی تقریبا غیرممکن است. سردبیر Variety ، دیوید کوهن خاطرنشان می کند که استودیوها نه تنها تقاضای برنامه ریزی را در خانه های جلوه می دهند ، بلکه به آنها نیز فشار می آورد تا “محصولات بیشتری را با کیفیت بالاتر تولید کنند”. در حقیقت ، تعداد عکسهای جلوه ویژه امروز سه برابر است که فقط یک دهه پیش بود. برخی از متخصصان جلوه ها چنان با استودیو ها ناامید شده اند که شغل خود را ترک کرده اند و ممکن است موارد بیشتری در راه باشد.

تولید چگونه انجام می‌شود؟

دید شخصی یک بازیگر ، نوآوران یا یک محقق می تواند گاهی اوقات آن را به صفحه یا صفحه برساند. درج چنین دید شخصی در یک اثر ، نویسندگی نامیده می شود. با این حال ، به طور کلی ، تولید در صنایع رسانه ای یک فعالیت مشترک است ، که در آن افراد زیادی برای تهیه ، ایجاد و صیقل دادن مواد نهایی با یکدیگر همکاری می کنند. ماهیت مشترک تولید برای همه محصولات رسانه های جمعی ، از فیلم گرفته تا کتاب های علمی ، صادق است. برخی از انواع تولید بیش از سایرین به دست خلاقیت بیشتری نیاز دارند. هنگامی که بسیاری از سازندگان وجود دارند ، “نویسنده” اثر ممکن است یک شخص نباشد بلکه یک گروه یا شرکت باشد. تولید یک کتاب علمی را با یک فیلم معمولی تجاری که با بازیگری مشهور بازی می کند مقایسه کنید (شکل 2.7 را ببینید). علاوه بر نویسنده ، یک کتاب علمی نیز به یک ویراستار ادغام نیاز دارد ، که نویسنده را پیدا کند و بتواند با برنامه اولیه کار کمک کند. چند خواننده (معمولاً دانشمندان دیگر) که راه هایی را ارائه می دهند که نویسنده بتواند کتاب را بهبود ببخشد. ویرایشگر نسخه ، که به سبک نسخه خطی کمک می کند ، و پرسنل طراحی ، که به ظاهر کتاب و شاید ژاکت آن مهارت دارند.

این بازیگر مشهور توسط یک مدیر اجرایی یا رئیس استودیو و با کمک نمایندگان مشاغل بازیگر انتخاب می شود. علاوه بر این ، فیلم به نوشتن و بازنویسی فیلمنامه نیاز به فیلمنامه نویسان دارد. دیگر بازیگران برای کار با ستاره؛ مدیر بازیگری با دستیاران برای انتخاب سایر بازیگران؛ یک طراح و دستیاران برای برنامه ریزی زمینه های پس زمینه؛ یک کارگردان و دستیاران برای سازماندهی فیلمبرداری. یک فیلمبردار و دستیاران برای عکاسی از صحنه ها. یک ویراستار و دستیاران برای قرار دادن صحنه ها در یک فیلم پایان یافته. و خیلی بیشتر. اگرچه ممکن است نویسندگی فردی از کتاب علمی کاملاً واضح باشد ، اما درباره فیلم نمی توان همین حرف را زد. از آنجا که بسیاری از افراد درگیر جنبه خلاق هستند ، استدلال کردن این که نتیجه نهایی یک فیلم هالیوود ، دید یک فرد است ، بسیار دشوار است. ما معمولاً نتایج تولید را از نظر موارد فردی در نظر می گیریم – یک فیلم خاص ، کتاب ، مجله ، یک برنامه تلویزیونی. اگرچه ، در حقیقت می توان موارد بسیاری را یافت که در آن کالاهای تولید شده یک کالای خاص نیستند ، بلکه یک دوختن محصولات قبلی است که با هم جمع می شوند ، یک کل را تشکیل می دهند. از تلویزیون ABC به عنوان نمونه استفاده کنید. ABC بسیاری از برنامه هایی را که پخش می شود ایجاد می کند اما نه همه آنها. برخی از برنامه ها را از دیگر شرکت های تولید اجاره می دهد ، و این حق را به شبکه می دهد که زمان فروش بین قسمت های نمایش را به طرفداران بفروشد. سپس ABC این نمایش ها را از طریق ماهواره به ایستگاه های تلویزیونی در شهرها و شهرهای مختلف می فرستد و آنها نیز به نوبه خود ، نمایش ها را به عموم منتقل می کنند. اما اگر به کار دیگری در ABC توجه کنید ، متوجه خواهید شد که این شرکت می تواند به شدت درگیر تولید تلویزیون شود حتی اگر به طور واقعی هیچ یک از نمایش های خود را تولید نکرده باشد. نتیجه گیری از دیدن تولید نه از نظر برنامه های فردی بلکه از نظر برنامه و یا الگویی که برنامه ها در آن قرار گرفته اند ، حاصل می شود. ABC از برنامه نویسان استخدام می کند که برنامه هایی منظم را برای قسمت های مختلف روز ایجاد می کنند. هدف از این برنامه ها جذب بینندگان به ABC و نگه داشتن آنها برای مدت زمان چند ساعت در نمایش ها و تبلیغات ABC است. به عنوان مثال ، در اواسط دهه 2000 ، ABC یک برنامه شامگاه پنج شنبه موفق (زشت بتی ، آناتومی گری ، مردان در درختان) از 8 تا 11 بعد از ظهر برگزار کرد. واضح است ، محصولی که برنامه نویسان ABC ایجاد می کردند یک نمایش فردی نبود بلکه یک جریان نمایش بود که با یک هدف خاص جذب مخاطب در ذهن قرار گرفته است. در صنایع رسانه های جمعی ، فرمت اصطلاحی است که معمولاً برای توصیف قوانینی که این جریان را هدایت می کنند ، استفاده می شود. قالب ، انتخاب و ترتیب المان هایی از عناصر تشکیل دهنده رسانه خاص است. این مطالب ممکن است یک جریان از برنامه ها باشد ، مانند برنامه ABC ، ​​یا ممکن است مجموعه ای از ارائه های ویدئویی ، صوتی یا متنی باشد که افراد در یک وب سایت بارگذاری می کنند ، مانند http: // www. myspace.com ، http://www.joost.com ، و http://www.heavy.com. بیشتر ایستگاه های رادیویی از قالبهایی استفاده می کنند که شخصیت های خود را با ترکیب انواع خاصی از آهنگ ها ، صداهای جوکی های دیسک و صدای زنگ هایی که ایستگاه را شناسایی می کنند ، منتقل می کنند. مفهوم قالب برای مجلات نیز صدق می کند. پرسنل خلاق تایم نه تنها در تولید مقاله های جداگانه ای که در نشریات دوره ای ظاهر می شود ، دخیل است ، بلکه در انتخاب مباحث مقالات برای شروع و تنظیم مقالات در یک جریان که برای انتقال تصویر طراحی شده است و خوانندگان را از طریق آن جلب می کند. این بازیگر مشهور توسط یک مدیر اجرایی یا رئیس استودیو و با کمک نمایندگان مشاغل بازیگر انتخاب می شود. علاوه بر این ، فیلم به نوشتن و بازنویسی فیلمنامه نیاز به فیلمنامه نویسان دارد. دیگر بازیگران برای کار با ستاره؛ مدیر بازیگری با دستیاران برای انتخاب سایر بازیگران؛ یک طراح و دستیاران برای برنامه ریزی زمینه های پس زمینه؛ یک کارگردان و دستیاران برای سازماندهی فیلمبرداری. یک فیلمبردار و دستیاران برای عکاسی از صحنه ها. یک ویراستار و دستیاران برای قرار دادن صحنه ها در یک فیلم پایان یافته. و خیلی بیشتر. اگرچه ممکن است نویسندگی فردی از کتاب علمی کاملاً واضح باشد ، اما درباره فیلم نمی توان همین حرف را زد. از آنجا که بسیاری از افراد درگیر جنبه خلاق هستند ، استدلال کردن این که نتیجه نهایی یک فیلم هالیوود ، دید یک فرد است ، بسیار دشوار است. ما معمولاً نتایج تولید را از نظر موارد فردی در نظر می گیریم – یک فیلم خاص ، کتاب ، مجله ، یک برنامه تلویزیونی. اگرچه ، در حقیقت می توان موارد بسیاری را یافت که در آن کالاهای تولید شده یک کالای خاص نیستند ، بلکه یک دوختن محصولات قبلی است که با هم جمع می شوند ، یک کل را تشکیل می دهند. از تلویزیون ABC به عنوان نمونه استفاده کنید. ABC بسیاری از برنامه هایی را که پخش می شود ایجاد می کند اما نه همه آنها. برخی از برنامه ها را از دیگر شرکت های تولید اجاره می دهد ، و این حق را به شبکه می دهد که زمان فروش بین قسمت های نمایش را به طرفداران بفروشد. سپس ABC این نمایش ها را از طریق ماهواره به ایستگاه های تلویزیونی در شهرها و شهرهای مختلف می فرستد و آنها نیز به نوبه خود ، نمایش ها را به عموم منتقل می کنند. اما اگر به کار دیگری در ABC توجه کنید ، متوجه خواهید شد که این شرکت می تواند به شدت درگیر تولید تلویزیون شود حتی اگر به طور واقعی هیچ یک از نمایش های خود را تولید نکرده باشد. نتیجه گیری از دیدن تولید نه از نظر برنامه های فردی بلکه از نظر برنامه و یا الگویی که برنامه ها در آن قرار گرفته اند ، حاصل می شود. ABC از برنامه نویسان استخدام می کند که برنامه هایی منظم را برای قسمت های مختلف روز ایجاد می کنند. هدف از این برنامه ها جذب بینندگان به ABC و نگه داشتن آنها برای مدت زمان چند ساعت در نمایش ها و تبلیغات ABC است. به عنوان مثال ، در اواسط دهه 2000 ، ABC یک برنامه شامگاه پنج شنبه موفق (زشت بتی ، آناتومی گری ، مردان در درختان) از 8 تا 11 بعد از ظهر برگزار کرد. واضح است ، محصولی که برنامه نویسان ABC ایجاد می کردند یک نمایش فردی نبود بلکه یک جریان نمایش بود که با یک هدف خاص جذب مخاطب در ذهن قرار گرفته است. در صنایع رسانه های جمعی ، فرمت اصطلاحی است که معمولاً برای توصیف قوانینی که این جریان را هدایت می کنند ، استفاده می شود. قالب ، انتخاب و ترتیب المان هایی از عناصر تشکیل دهنده رسانه خاص است. این مطالب ممکن است یک جریان از برنامه ها باشد ، مانند برنامه ABC ، ​​یا ممکن است مجموعه ای از ارائه های ویدئویی ، صوتی یا متنی باشد که افراد در یک وب سایت بارگذاری می کنند ، مانند http: // www. myspace.com ، http://www.joost.com ، و http://www.heavy.com. بیشتر ایستگاه های رادیویی از قالبهایی استفاده می کنند که شخصیت های خود را با ترکیب انواع خاصی از آهنگ ها ، صداهای جوکی های دیسک و صدای زنگ هایی که ایستگاه را شناسایی می کنند ، منتقل می کنند. مفهوم قالب برای مجلات نیز صدق می کند. پرسنل خلاق تایم نه تنها در تولید مقاله های جداگانه ای که در نشریات دوره ای ظاهر می شود ، دخیل است ، بلکه در انتخاب مباحث مقالات برای شروع و تنظیم مقالات در یک جریان که برای انتقال تصویر طراحی شده است و خوانندگان را از طریق آن جلب می کند.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله Strong structuration theory in accounting research ( ترجمه مقاله نظریه ساختار قوی در تحقیقات حسابداری )

ترجمه مقاله Strong structuration theory in accounting research ( ترجمه مقاله نظریه ساختار قوی...

10000 تومان

ترجمه مقاله Are There Any Volatility Spill Over Effects among Cryptocurrencies and Widely Traded Asset Classes (ترجمه مقاله  آیا کلاسهای دارایی گسترده و معامله شده دارای اثرات ناپایداری هستند )

ترجمه مقاله Are There Any Volatility Spill Over Effects among Cryptocurrencies and Widely Traded...

10000 تومان

Capacity and Frequency Optimization of Wireless Backhaul Network Using Traffic Forecasting ( ظرفیت و بهینه سازی فرکانس شبکه بی سیم با استفاده از پیش بینی ترافیک )

Capacity and Frequency Optimization of Wireless Backhaul Network Using Traffic Forecasting ( ظرفیت و...

35000 تومان

Automatic  Coverage Based Neighbour Estimation System: A Cloud-Based Implementation ( سیستم تخمین همسایگان مبتنی بر پوشش خودکار: یک پیاده سازی مبتنی بر ابر )

Automatic Coverage Based Neighbour Estimation System: A Cloud-Based Implementation ( سیستم تخمین همسایگان مبتنی...

35000 تومان

An approach to measuring business-IT alignment maturity via DoDAF 2.0 (رویکردی برای اندازه گیری بلوغ تراز تجاری IT- از طریق DoDAF 2.0 )

An approach to measuring business-IT alignment maturity via DoDAF 2.0 (رویکردی برای اندازه گیری...

35000 تومان

Tehran Stock Exchange Prediction Using Sentiment Analysis of Online Textual Opinions ( پیش بینی بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از تحلیل احساسات نظرات متنی آنلاین )

Tehran Stock Exchange Prediction Using Sentiment Analysis of Online Textual Opinions ( پیش بینی...

35000 تومان

Opinion Mining in Persian Language Using Supervised Algorithms ( استخراج نظرات به زبان فارسی با استفاده از الگوریتم های نظارت شده )

Opinion Mining in Persian Language Using Supervised Algorithms ( استخراج نظرات به زبان فارسی...

35000 تومان

ترجمه مقاله Mechanism of negative surface charge formation on biochar and its effect on the fixation of soil Cd ( ترجمه مقاله مکانیسم تشکیل بار منفی سطح بر روی بیوچار(کود حاصل از ضایعات گیاهی) و تأثیر آن بر روی ثابت شدن سی دی خاک )

ترجمه مقاله Mechanism of negative surface charge formation on biochar and its effect on...

10000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+