سفارش تایپ

ترجمه

شیوه اول سفارش تایپ

می توانید فایل مقاله یا کتاب یا هر چیزی که قصد دارید تایپ کنید را از طریق ابزار ساده زیر برای ما ارسال کنید تا سریعا به شما قیمت بدهیم. لطفا نام فایل شما حاوی کاراکتر های فارسی نباشد. ولی این را بدانید که ما شما را قبول داریم و با کمک فرم بالا نتیجه مشابهی خواهید گرفت.

ثبت سفارش ترجمه

سفارش ترجمه

شیوه دوم – سفارش آنلاین

تعداد کلمات فایل مورد نظرتان را برای ما بفرستید. برای این کار میتوانید متن داخل فایل یا مقاله خودتان را به کمک Ctrl+A در pdf انتخاب کنید و آن را در ورد paste کنید. تعداد کلمات آن در پایین صفحه میاد. تعداد کلمات را برای ما بفرستید تا در کمترین زمان هزینه تایپ به شما اطلاع داده شود. دقت کنید که فایل مربوطه برای تایپ را از کادر پایین تر در بخش اول “بارگزاری فایل ها” باید برای ما ارسال کنید. دقت کنید که هر دو بخش شما را به یکجا می فرستد. اگر فیش واریزی را دیدید دیگر به هیچ وجه نگران چیزی نباشید. زمان ارسال تایپ شما بین یک الی سه روز متغیر هست و کلا زمان ترجمه حتی برای صفحات بالا همین مقدار می باشد.

   

ارزانترین سفارش تایپ فوری اداری و دانشجویی تیم ترنسلیت یار مدت زمان زیادی است که موانع تایپ فوری را بر طرف ساخته و با حضور ۱۳۰۰۰ تایپیست متخصص فنون و اصول تایپ و نرم افزارهای تایپ فوری، توانایی تایپ ده انگشتی، تمام متون  را به ۳۱ زبان دنیا در کمترین زمان و بهترین نگارش در موعد مقرر تحویل دهد. روزانه هزاران سفارش تایپ فوری در فاصله های زمانی بسیار کوتاه به این مجموعه فرستاده می شود که به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین این خدمات ارائه می گردد. پشتیبانی ۲۴ ساعته این مجموعه یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان می باشد. سفارش تایپ فوری می تواند بدون محدودیت در تعداد و زمان صورت گیرد. بلافاصله بعد از سفارش گذاری آنلاین، پیش فاکتور رایگان در کمتر از ۱۰ دقیقه صادر شده و از اتلاف زمان مورد نظر شما میکاهد.

تایپ آنلاین

شناخت افرادی که نیاز به تایپ آنلاین دارند، موجب می شود تا بتوانیم بهترین راه حل را برای تامین نیاز مشتری در نظر بگیریم.
تایپ دانشجویی به سبب نیاز دانشجویان به تایپ متون دانشگاهی من جمله تایپ پایان نامه و جزوه از فراوانی بالایی برخوردار است.
امیدواریم که هیچ گاه کارتان به دادگاه نکشد اما اگر این مسئله حادث شد، تایپ لوایح حقوقی موردنیاز شما خواهد بود.
بسیاری از شرکت ها به سبب نیاز به تهیه نسخه مکتوب قراردادهای تجاری نیاز به تایپیست دارند.
همچنین بسیاری از افرادی که با سایت تایپ آنلاین آشنایی ندارند، به دفاتر فنی تایپ و تکثیر یا کافی نت مراجعه می کنند. استخدام تایپیست تمام وقت برای بسیاری از این نوع دفاتر مقرون به صرفه نیست. لذا برون سپاری سفارش تایپ فوری به یک تیم تایپ یا خدمات تایپ اینترنتی قابل اعتماد ضروری به نظر می رسد.

مزایای سفارش تایپ فوری به مجموعه ترنسلیت یار

 • انجام سفارش تایپ فوری ۱۰۰۰ کلمه در 2 ساعت
 • پرداخت هزینه تایپ فوری به صورت اقساط
 • پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته
 • امکان ثبت سفارش تایپ فوری در هر ساعت از شبانه روز
 • تحویل به موقع سفارش تایپ فوری در زمان مقرر
 • گارانتی تضمینی تایپ فوری با امکان عودت وجه
 • امکان سفارش گذاری تایپ فوری به تعداد دلخواه
 • امکان انتخاب تایپیست مورد نظر کاربر جهت سفارش تایپ فوری

تایپ یک مسئله کاملاً تخصصی در حوزه رایانه می باشد که بایستی از طریق گذراندن دوره ICDL یا آفیس و همچنین فراگیری تایپ ده انگشتی حاصل شود. یک تایپیست حرفه ای در تایپ متون عادی نیز تکنیک هایی نظیر نیم فاصله، نشانه گذاری و … را رعایت می کند که یک کاربر عادی کمتر به این اصول تایپ استاندارد اهمیت می دهد. البته که تخصص در تایپ آنلاین در متون ریاضی، فیزیک، شیمی، رسم شکل و نمودار و کار با داده ها در آفیس بیشتر نمود پیدا می کند. حجم بالای سفارش تایپ و زمان اندک اجرای پروژه! چه باید کرد؟
قطعاً یک تایپیست از عهده تایپ سریع یک متن دویست صفحه ای در یک روز بر نمی آید. همچنین ایجاد هماهنگی بین چند تایپیست نیز کار دشواری برای مشتری می باشد و حتی ممکن است یکی از نیروها به هر دلیلی در اواسط پروژه از ادامه کار انصراف دهد. پس نیاز به یک تیم تایپ داریم تا صفر تا صد سفارش ما را بدون هیچ محدودیت زمانی انجام دهد و در موعد مقرر تحویل نماید.

انواع خدمات تایپ تیم ترنسلیت یار

خدمات تایپ فارسی فوری

دراین نوع خدمات، پروژه شما در کمتر از چند ساعت آماده تحویل خواهد بود، معمولا فاصله زمانی انجام کارهای تایپ فوری به تعداد فایل های ارسالی شما بستگی دارد که از 40 دقیقه تا 4 ساعت زمان تحویل دهی آن می باشد. در این تایپ که به صورت فوری صورت می گیرد، علاوه بر سرعت بالای تایپ فایل شما، دقت و دوری از تایپ اشتباه در پروژه نهایی جزو افتخارات ما محسوب می شود، چرا که رضایتمندی شما را بدنبال خواهد داشت.

خدمات ویراستاری تایپ فارسی با قیمت ارزان

امروزه علاوه بر تایپ کردن، هنر ویراستاری به صورت علم درآمده است. اکثر نامه ها و درخواست های اداری که برای سازمان های مختلف ارسال می شود، می بایست از نظر ادبی و نگارشی صحیح باشند. در خارج از فضای مجازی معمولا هزینه هر دو صفحه بالغ بر ده هزارتومان خواهد بود. ولی تیم ترنسلیت یار که به صورت آنلاین 24 ساعت شبانه روز آماده سفارشات شما است، این هزینه رو به کمتر از 10 درصد در هر صفحه تنزل داده است تا بتوانیم خدماتی ارزان قیمت و مورد قبول شما عزیزان را فراهم کنیم.

خدمات تایپ فارسی و فرمول نویسی

هنگامی که از تایپ فارسی و فرمول صحبت می کنیم، بیشتر ذهنمان به نگارش های مهندسی و علوم پایه همچون فیزیک و ریاضیات می رود، ما آماده ایم تا تمام فرمول های شما را با بهترین هزینه تایپ فرمول در فضای مجازی تولید کنیم و همچنین در کنار آن اشکال مرتبط با فرمول های شما را رسم کنیم.

کیفیت تایپ

شاید با خود فکر کنید که یک وب سایت تایپ و ترجمه هزینه ی مقرون به صرفه ای را در ازای انجام کار شما، از شما دریافت می کنند بنابراین کار شما را با کیفیت پایینی هم انجام می دهد. اما این فکر، فکری است تا حد زیادی از واقعیت فاصله دارد، چراکه در کنار هزینه ی مقرون به صرفه کیفیت دومین مورد حائز اهمیت است که به خوبی رعایت میشود.

صرفه جویی در زمان و هزینه تایپ

همانطور که در قبل به این مسئله اشاره کرده بودیم، شما با استفاده از خدمات یک وب سایت تایپ و ترجمه میتوانید براحتی در هر جایی که هستید حتی زمانی که سر کار هستید و مشغله های زیادی دارید تنها با دسترسی به اینترنت به یک وب سایت تایپ و ترجمه مراجعه کنید و سفارش کار خود را تنها با آپلود کردن مطلب خود به سرور وب سایت مورد نظر می دهید تا کار تایپ و یا ترجمه ی شما در کوتاه ترین زمان ممکن و در موعد مقرر انجام گردد. کل این فرایند تنها با چند کلیک و در عرض چند دقیقه انجام میشود بدون اینکه مجبور شوید زمانی را بعد از کار به پیدا کردن خدمات تایپ و ترجمه حضوری اختصاص دهید و مجددا روزی دیگر برای گرفتن کار تایپ و ترجمه خود به آن محل مراجعه کنید.

نحوه سفارش تایپ

تیم ترنسلیت یار، با داشتن شبکه وسیعی از تایپیست های مجرب در تمامی شهرهای بزرگ ایران ، آماده قبول سفارشات تایپ شما عزیزان و تحویل فایل ورد به صورت فوری می باشد. نحوه سفارش بدین صورت است که از مطالب خود عکس گرفته و فایلهای مربوطه را از طریق راههای ارتباطی مانند ایمیل ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برای ما ارسال می نمایید. ما به محض دریافت سفارش تایپ شما ، آن را به یکی از تایپیستهای با تجربه موسسه واگذار کرده و با سرعت تایپ می نماییم. در پایان فایل ورد مربوطه را از طریق همان راه ارتباطی برای شما ارسال می نماییم.

کیفیت تایپ! تایپیست نیاز به تخصص در تایپ متن دارد وگرنه متن مرا درک نخواهد کرد.
بستگی به متن دارد! به این مثال ساده توجه کنید. اگر یک تایپیست، متن شیمی را تایپ کند در حالیکه تخصص یا تجربه ای در تایپ این نوع متن نداشته باشد، نتیجه نهایی، مطلوب نخواهد بود. این مسئله در تایپ فایل صوتی نیز صادق است. یک تایپیست آشنا به متون شیمی می داند که در شیمی، عبارت pH با p کوچک و H بزرگ تایپ می گردد اما یک تایپیست ناآشنا به متون شیمی، ، عبارت مذکور را ph یا PH تایپ خواهد کرد. بد نیست بدانید بنا بر گزارش مرکز آزمون سان تایپ، در بررسی آزمون 1396 افراد متقاضی استخدام تایپیست آنلاین، 80.3 درصد از افرادی که تحصیلات مرتبط با رشته ریاضی در مقطع دبیرستان و دانشگاه نداشته اند، قادر به تایپ متون ریاضی و تشخیص اندیس، انتگرال و معادلات پیچیده ریاضی نبوده اند. پس تخصص را دست کم نگیرید.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله Droplet and creaming stability of fish oil-loaded gelatin/surfactant-stabilized emulsions depends on both the adsorption ways of emulsifiers and the adjusted pH (قطره و پایداری خامه سازی امولسیون های ژلاتینی یا سورفاکتانت تثبیت شده با روغن ماهی به هر دو روش جذب جذب امولسیون کننده ها و pH تنظیم شده بستگی دارد)

ترجمه مقاله Droplet and creaming stability of fish oil-loaded gelatin/surfactant-stabilized emulsions depends on both...

15000 تومان

ترجمه مقاله A qualitative model of patterns of resilience and vulnerability in responding to a pandemic outbreak with system dynamics (یک مدل کیفی از الگوهای انعطاف پذیری و آسیب پذیری در پاسخ به شیوع همه گیر با پویایی سیستم)

ترجمه مقاله A qualitative model of patterns of resilience and vulnerability in responding to...

15000 تومان

ترجمه مقاله Potential of Silver-Kaolin in Gelatin Composite Films as Active Food Packaging Materials (پتانسیل نقره و کائولن در بخش های کامپوزیت ژلاتین به عنوان غذای بسته بندی شده)

ترجمه مقاله Potential of Silver-Kaolin in Gelatin Composite Films as Active Food Packaging Materials...

15000 تومان

ترجمه مقاله The impact of destination brand authenticity and destination brand selfcongruence on tourist loyalty: The mediating role of destination brand engagement (تأثیر نام تجاری و برند مقصد بر وفاداری گردشگر: نقش واسطه ای تعامل برند مقصد)

ترجمه مقاله The impact of destination brand authenticity and destination brand selfcongruence on tourist...

15000 تومان

ترجمه مقاله Sarcasm detection in natural language processing (تشخیص کنایه در پردازش زبان طبیعی)

ترجمه مقاله Sarcasm detection in natural language processing (تشخیص کنایه در پردازش زبان طبیعی)

20000 تومان

ترجمه مقاله Impact of knowledge management practices on green innovation and corporate sustainable development: A structural analysis (تأثیر شیوه های مدیریت دانش بر نوآوری سبز و توسعه پایدار شرکت ها: یک تحلیل ساختار)

ترجمه مقاله Impact of knowledge management practices on green innovation and corporate sustainable development:...

15000 تومان

ترجمه مقاله Microalgae under environmental stress as a source of antioxidants (ریز جلبک ها تحت تنش محیطی به عنوان منبع آنتی اکسیدان ها)

ترجمه مقاله Microalgae under environmental stress as a source of antioxidants (ریز جلبک ها...

15000 تومان

ترجمه مقاله Internal audit quality: perceptions of Tunisian internal auditors an explanatory research (کیفیت ممیزی داخلی: ادراکات، حسابرسان داخلی تونس، تحقیق توضیحی)

ترجمه مقاله Internal audit quality: perceptions of Tunisian internal auditors an explanatory research (کیفیت...

15000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+