ترجمه رایگان مقاله با عنوان Examining a psychological sense of brand community in elderly consumers(بررسی حس روانی برند در مصرف کنندگان بزرگسال)

مقاله رایگان با عنوان Examining a psychological sense of brand community in elderly consumers را “” از اینجا دانلود کنید“”

عنوان مقاله به فارسی : بررسی حس روانی برند در مصرف کنندگان بزرگسال

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : رایگان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

ترجمه کامل محصول:

 

بررسی حس روانی برند در مصرف کنندگان بزرگسال

چکیده

با بازنشستگی بخش مرفه و مربوط به نسل انفجار (توضیح مترجم: کسی است که در دوره انفجار جمعیت پس از جنگ جهانی دوم، یعنی در حد فاصل سالهای ۱۹۴۶ و ۱۹۶۴ زاده شده باشد.) توچه بازاریابان بیشتر به سوی مصرف کنندگان سالخورده جلب می شوند. اخیرا کارلسون، سوتر و براون (2008) احساس روانی جامعه برند (PSBC) را معرفی کرده اند. تحقیق حاضر کار آنها را از طریق بررسی مطالعات پیشین و پیامدهای PSBC در زمینه مصرف کنندگان بزرگسال گسترش می دهد. این مطالعه همچنین به برسی چگونگی تاثیر دیدگاه مصرف کنندگان سالخورده درباره ارزش برند در طرفداری از آن از طریق حالت روانی جامعه هواداران برند (PSBC) می پردازد. داده های نظرسنجی از 592 مصرف کننده سالخورده تولید کننده اجزا و لوازم موتور سیکلت های لوکس (همگی بالای 60 سال سن گرد آوری شده است. نتایج نشان می دهد که سه جنبه اساسی ارزش مبتنی بر مشتری برند در PSBC مصرف کنندگان سالخوردگان تاثیر گذار است. ارزش دریافت شده، ارزش دریافت شده در مقابل قيمت، و یگانگی برند. علاوه بر این PSBC مصرف کنندگان سالخورده را ترغیب به مشارکت و ایفای نقش در جوامع اجتماعی برند کرده و همچنین بازاریابی دهان به دهان مثبت و بشارت برند را افزایش می دهد.

کلید واژه ها حس روانی جامعه پرند، طرفدری از برند، بشارت، ارزش برند. مصرف کننده سالخورده

“هدف هر کسب و کاری ایجاد مصرف کننده ای است که او نیز مصرف کنندگانی را به وجود آورد”

1- مقدمه

مدیران بازاریابی از اهمیت مصرف کنندگان دایمی آگاه هستند. پژوهش های انجام شده در بیش از دوازده صنعت حاکی از این است که رشد پایدار شرکت و سود دهی آن به شدت متکی بر درصد حمایت مشتریان با هواخواهانی دارد که به شکل فعالانه ای به ترویج برند در بین دیگران می پردازند (2003 ,Reichheld). یافته ها به طور قابل ملاحظه ای نشان میدهد که تبلیغ دهان به دهان جلوتر از تصویر برند و حتی رضایت در پیش بینی سود بخشی و رشد قرار دارد. مصرف کنندگان جدید اعتبار مورد ادعای برند را از روی تجربه و قضاوت مصرف کنندگان پیشین ارزیابی می کنند (2015 (,Filieri,، یک بخش بسیار مهم و پول ساز برای بازاریابان، مصرف کنندگان سالخورده می باشد. ملل متحد تخمین می زند که هم اکنون در ایالات متحده افراد بالای 65 سال و بیشتر، تقریبا نصف درامد اختیاری را در یافت می کنند و تا سال 2050 بیش از یک چهارم کل جمعیت کشورهای غربی را تشکیل خواهند داد (2008 Uncles & Lee , 2006 ; United Nations, تحقیقات بسیاری نشان میدهند که مصرف کنندگان سالخورده در مقایسه با هم نایان جوان تر خود، نسبت به برند وفادارتر بوده و نسبت به آن وابستگی عاطفی دارند و احتمال اینکه برای برندهای مورد اعتماد خود هزینه بیشتری پرداخت کنند، بیشتر است  (Amatulli , Guido & )

(Nataraajan, 2015; East, Uncles, & Lomax, 2014; Jahn, Gaus, & Kiessling, 2012)

افراد سالخورده معمولا دیدگاه خود نسبت به برند را از تعاملات با کارمندان آن می گیرند که این امر محققان را بیشتر خواهان سیاست های منطبق بر سن و سال می کند ((2013 ( Wang , Ma , Hsu , Jao , & Lin,

مصرف کنندگان سالخورده معمولا جامعه مدار بوده و پیش از این به عنوان نقطه ارجاع برای تحقیقات مربوط به جامعه برند به کار رفته اند .(Muniz & O’Guinn, 2001))”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

جامعه اجتماعی برند به گروهی از دوستداران آگاه اشاره دارد که بر اساس وابستگی اشان به برند، محصولات آن، نمایندگان بازاریابی و ا پا نهاد والد آن، روابط ساختاری دارند.(McAlexander, Schouten, & Koenig, 2002))

تحقیقات نشان میدهد که تعامل اجتماعی اعضای جامعه برند با یکدیگر منجر به تبلیغات دهان به دهان مثبت، آموزش و اجتماعی سازی مصرف کنندگان جديد، چشم پوشی از کاستی های محصول با کوتاهی در خدمات مصرف کننده، مقاومت در برابر وسوسه های آنی، مشارکت در بازاریابی، ایجاد و آزمون نواوری های محصول و خرید ضمیه های مرتبط با محصول می شود  (Algesheimer & )

Dholakia, 2006; Dholakia & Vianello, 2011; Muniz & O’Guinn, 2001; Schau, Muñiz, & .( Arnould, 2009; Zhou, Zhang, Su, & Zhou, 2012).

تبادل مجازی محتوای برند شده یا سرگرمی نیز در بین مصرف کنندگان جوامع برند وجود دارد ( & Muniz , 2001 ,Guinn’0) سرویس های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و اسنپ چت روش تعامل مصرف کنندگان و به اشتراک گذاری تجربه اشان از برند با یکدیگر را دگرون ساخته است. شرکت ها اغلب به منظور دستیابی به مصرف کننده ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و ممکن است از این طریق دنبال کنندگان وفاداری را بدست آورند. جوامع برند شکل گرفته در شبکه های اجتماعی، درجه ای از اعتبار و دوستی را محقق می سازند که آنها را به ابزارهای موثری در به دست اوردن مصرف کننده و مدیریت روابط تبدیل می کند که این امر ازطرق سنتی امکان پذیر نیست .(Brodie, Ilic, Juric, & Hollebeek, 2013; Zaglia, 2013 )”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

در هر صورت رواج جوامع مجازی با انبوه حامیان فعال و متعهد، با توجه به رقبای آنلاین، چالشی هولناک و مشکل پسندی روز  افزون مصرف کنندگان درباره محتوای دیجیتال را به دنبال دارد. جوامع مجازی با پیوستن اعضای جدید و پذیرش فرهنگ و ترم های تعامل و ارتباط متقابل، گسترده تر می شوند.

سطح بعدی انتزاع، حالت روانی جامعه برند () با حدی است که تحسین کنندگان برند با دیگر مصرف کنندگان برند همبستگی پیوندی احساس میکنند .(Carlson et al., 2008))  نویسندگان توضیح می دهند که “برند نیروی محرکه پشت احساس جامعه بودن آنهاست، نه روابط عمومی یا اگاهی های به اشتراک گذاشته شده ” (صفحه 285). بنابراین یک وابستگی درک شده با مصرف کنندگان دیگر برند است که در برند ریشه داشته و بر پایه هیچ نوعی از رابطه با تعامل نیست. با توجه به این تقسیر، آیا ویژگی های خاص برند ممکن است حس جامعه برند را بیشتر تقویت کند؟ آیا مصرف کنندگان دارای PSBC مکن است بیشتر دست به بشارت علاقه خود نسبت به برند زده و در جوامع برند شرکت کنند؟ اگر چنین است آیا ممکن است مدیران برداشت از برند را از طریق تمرکز بر ارتباطات بازاریابی پر ارزش برند، تحت تاثیر قرار دهند؟ تحقیقات موجود اکثرا PSBC را نادیه گرفته اند و تنها مطالعه موجود در باره مضوع، ارزش مبتنی بر مشتری برند را به عنوان یک عامل مقدم بررس نکرده است (. (Carlson et al., 2008).

-2 زمینه نظری و فرضیه ها

2 – 1- جامعه طرفداران برند

نظریه هویت اجتماعی می پندارد که افراد با دیگرانی که با او مشابه هستند، یکی می شوند و با پیوستن به گروه ها و جوامع، حس هویت اجتماعی را به وجود می آورند (1986 , Tajfel & Turner )، عضویت در جامعه با حس تعلق به افراد گروه و تفاوت خواستی با افراد خارج از گروه مشخص می شود. بنابراین محدود شدن به دانش اعضای دیگر ضروری نبوده و ممکن است تنها توسط فرد دریافت شود ((1986 , Tajfel & Turner )). این مفهوم به جوامع برند گسترش می یابد. مالکیت های برند معمولا توسط مصرف کنندگان به عنوان ضمائم خویشتن و مکاتبه کننده هویت برای دیگران نگریسته می شود ر(2009 ,.

Belk , 1988 ; Schau et al). در حالی که بعضی از مصرف کنندگان دلبستگی خود را به برند از طریق پیوستن به برنامه های وفاداری و جوامع برند نشان می دهند. دیگران ممکن است صرفا به یک رابطه روانی با برند پی ببرند. علی رغم ماهیت تجاری جوامع برند، پیوندهای متقابل قوی بین اعضایی که ممکن است شبیه یک خانواده خیر خواه باشند به وجود می اید ((2001 , Muniz & O ‘ Guinn )) به شکل سنتی جوامع برند از سه جز تشکیل شده اند. 1) اگاهی مشترک 2) تشریفات و رسوم 3) حس مسولیت اخلافي ((2001 , Muniz & O ‘ Guinn ). اگاهی مشترک به حس جمعی وحدتی که اعضا را به برند و به همدیگر پیوند می دهد اشاره دارد، ارتباطات میان اعضای جامعه برند در علاقه مشترک به پرند، مخالفت با برند های دیگر و تفاوت درک شده بین افراد داخل گروه از افراد خارجی ریشه دارد. تحقیق نشان می دهد که اعضای جامعه پرنده کارکنان شرکت را به عنوان نمود احساس اعتماد و تعهد گسترش یافته برند می نگردند ( ,.McAlexander et al 2002)، علاوه بر این اعضا وفاداری خود را نسبت به جامعه ابراز می کنند و تعهد اعضای دیگر را بر اساس شرکت در مراسمات و یا رسوم برند ارزیابی می کنند. این مکان ها به منظور گرد هم آوردن اعضا در زیر چتر برند و ایجاد حس جامعه و سنت استفاده می شوند. چنین اتفاقاتی رفتارهای مشترک مانند گد پوشش و زبان را در بین اعضا ترویج کرده و باعث تقویت جامعه برند می شود. در نهایت حس مسئولیت اخلاقی به الزام درک شده توسط اعضا نسبت به جامعه و برند اشاره می کند. اعضا می توانند هواخواهی خود را به روش های مختلفی مانند بازخورد داوطلبانه در مقابل نمایندگان برند، آوردن اعضا جديد به جامعه و تبلیغ دهان به دهان مثبت ابراز کنند. تعداد بسیار اندکی از تحقيقات و نظریه های پیشین جامعه برند بر روی نتایج بعدی عضویت تمکز کرده و همچنین توجه بسیار کمی به مفهوم دلبستگی برند در ذهن مصرف کننده شده است. متناوبا این تحقیق دانش موجود را از طریق فراهم ساختن دید پس نگرانه نسبت به جوامع برند در مصرف کنندگان سالخورده گسترش می دهد. کارلسون و دیگران معتقدند که PSBC بیانگر حدی است که مصرف کننده به صورت آگاهانه 1) با برند و 2) با مصرف کنندگانی که محصول را خریداری یا از آن استفاده می کنند یکی می شود. یعنی یکی شدن با برند پیش از هر تابیدی، اذهان مصرف کنندگان PSBC را با یکدیگر متحد می سازد. علاوه بر این مقدمه، این پژوهش به بررسی تاثیر ارزش برند مبتنی بر مشتری بر روی PSBC می پردازد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

2 – 2 – ارزش برند مبتنی بر مشتری

ارزش برند مبتنی بر مشتری به “تاثیر متفاوت دانش برند بر روی پاسخ مصرف کننده به بازاریابی برند” اشاره دارد (2. Keller

, 1993 , p ). اگرچه برخی از چهار چوب ها تعدادی از جنبه های رایج ارزش برند مبتنی بر مشتری مانند کیفیت برداشت شده ( PQ  )ارزش درک شده برای هزینه (PVC) و یگانگی برند را مشخص میکنند ( ,Aaker (1993 ,Keller ;1996)، درباره اینکه ساختار چگونه باید مفهوم سازی با اندازه گیری شود. اتفاق نظری وجود ندارد، مدل های ساختاری مرتبط کننده قیمت، برداشت از کیفیت و برداشت از ارزش، بر پایه مدل زنجیره وسیله هدف قرار داند. این مدل معتقد است که مصرف کننده اطلاعات مرتبط با برند را در سطوح مختلفی از انتزاع در حافظه ذخیره کرده و این اطلاعات را هنگام تصمیم گیری فراخوانی می کند ((1988 ,Zeithaml). طرفداران این مدل اظهار می کنند که سطوح پایین تر انتزاع برند مربوط به قواید عملکردی و ایا ارزش عملی مالکیت برند است برعکس، سطوح بالاتر انتزاع نمایانگر تجربیات شخصی تر درباره پرند (نمادین با تجربی) است که هم به یادماندنی و

هم سهل الوصول است (2004 ,.Netemeyer et al) .

کیفیت برداشت شده (PQ) ارزیابی مشتری از ارزش نسبی برند در مقایسه با برندهای دیگر است و سطح بالاتری از انتزاع را نسبت به کیفیت کاربردی بیان می کند (2004 ,.Neternever et al). نویسندگان ارزش برداشت شده برای هزینه (PVC) را به عنوان ارزیابی تطبیقی برندها بر اساس دو عامل تعریف می کنند: با توجه به ارزش عملی و/یا وابسته به لذت، چه چیزی از برند به وجود می اید و برای بدست اوردن آن، چه چیزی باید قربانی شود (زمان هزینه، تلاش، اگر چه در سطوح مختلف انتزاع مفهوم سازی شده اما تحقیق حاکی از این است که مصرف کنندگان تمایلی به تمایز بین PQ و PVC برند ندارند. ((1996 ,Aaker)، فل بروک و گرفمن (1985) بحث می کنند که به منظور فضاوت های دقیق درباره PVC ، در کPQ ضروری بوده و جزیی از دریافتی های ” PVC محسوب می شود. همچنین نمیر و دیگران (2004) بیان می کنند که PVC در سطح بالاتری از انتزاع نسبت به هر ترکیبی از ویژگی ها با مزیت ها (عملکردی، تجربی، نمادین) قرار دارد و بنابراین در بر گیرنده PQ است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

طبق سنت قدیمی دیدن دارایی ها به عنوان خود گسترش یافته (1988 ,Belk) نظریه یکی سازی برند مصرف کشنده معتقد است که مصرف کنندگان معانی نمادین را نه تنها بر اساس چگونگی کمک برندها به تعریف خود درونی، بلکه کمک آنها به خود اجتماعی به برندها پیوند می دهند. تست های سمبلیک و تجربی (شامل ارزیابی سنجش کاربران دیگر از برند) در معنای شناختی بیشتر قابل دسترس هستند تا مزیت های کاربردی و هزینه ها  شواهد نشان میدهد که به عنگام بیشتر بودن پیوند عاطفی با برند، مصرف کنندگان سالخورده کمتر به معایب کار کردی توجه می کنند (2013 , Carstensen , Fung , & Charles , 2003 ; Sikke). بنابراین ممکن است نسبت های نمادین در باره PQ و PVC در ارزش برداشت شده و دلبستگی به برند مصرف کنندگان سالخورده | دخالت داشته باشند. ترجمه توسط ترجمه یار

تحقیق نشان میدهد که دیدگاه ها درباره ارزش برند و آیا هزینه، سطح تعهد تجربه شده توسط مصرف کننده در جوامع برند را تحت تاثیر قرار میدهد (2009 , Brodie , Whittome , & Bush) مصرف کنندگان تا حد زیادی در ادعاهای برند فرو رفته اند. مخصوصا مصرف کننده های سالخورده بیشتر مستعد پیوند با برند هستند و احتمال وابستگی به برندهایی که ارزش زیادی برای هزینه نشان میدهند در آنها زیاد است (2012 ,.Jahn et al ;2010, Charles & Carstensen).

بدین لحاظ برندهایی که ارزش بالاتری برای هزینه ارائه میدهند ممکن است توسط مصرف کنندگان سالخورده به عنوان رهبران بازار محسوب شوند و بنابراین موجب رابطه ای بین برند و کاربران آن شود. بر اساس این استدلال دیدگاه های مربوط به ارزش برند و ارزش هزینه باید دلبستگی ذهنی با برند و روابط | درک شده با افراد هم فکر را افزایش دهند. به شکل رسمی

فرضیه 1: PVC/ PQ در مصرف کنندگان سالخورده رابطه مثبتی با PSBC خواهد داشت.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

ارزش مبتنی بر مشتری همچنین دربرگیرنده یگانگی برند یا حدی که برند از برندهای رقیب متمایز شناخته شود نیز می باشد. یگانگی برند جنبه های مزاجی ارزش برند را که مشتریان آن را به عنوان اصیل و بی نظیر تشخیص میدهند توصیف می کند، تحقیق پیشنهاد می کند که مصرف کنندگان برندهایی را ترجیح میدهند که بیرون از رقابت قرار میگیرند و این ترجیح در تصمیم گیری های خرید آنها و تمایل به پرداخت هزینه بیشتر نمایان می شود (2004 ,.Neternever et al). نویسندگان اشاره می کنند که تاثیر درباره یگانگی معمولا از ادعاهای تبلیغاتی و تجربیاتی شخصی درباره برند به وجود می آید. چنین اطلاعاتی معمولا به عنوان آروینی برای ساده کردن فرایند می باشد. یگانگی برند جنبه های مزاجی ارزش برند را که مشتریان آن را به عنوان اصیل و بی نظیر تشخیص میدهند توصیف می کند. تحقیق پیشنهاد می کند که مصرف کنندگان برندهایی را ترجیح میدهند که بیرون از رقابت قرار میگیرند و این ترجيح در تصمیم گیری های خرید آنها و تمایل به پرداخت هزینه بیشتر نمایان می شود  (2004 ,.Netemeyer et al)، نویسندگان اشاره می کنند که تاثیر در باره یگانگی معمولا از ادعاهای تبلیغاتی و تجربیات شخصی در باره برند به وجود می آید. چنین اطلاعاتی معمولا به عنوان آروینی برای ساده کردن فرایند تصمیم گیری و تفاوت قائل شدن بین برندها استفاده شده است. برخاسته از نظر به هویت اجتماعی یکی شدن مصرف کننده برند پیشنهاد می کند که مصرف کننده اصالت برندهای یگانه را شناخته و قدر می داند و روابط عاطفی قوی ایجاد می کند که از طریق عضویت در گروه بیان میشود

( & , Keller , 1993 ; Lam , Ahlearne , Hu 2010 ,Schillewaert) . تحقیق نشان میدهد که این علایق در مصرف کنندگان سالخورده بارزتر است، زیرا آنها اهمیت بیشتری به ویژگی های انتزاعی محصول پیوند می دهند (Charles & Carstensen , 2010 ; Jahn et (2013 , al. , 2012 ; Sikkel ).

علاوه بر این مشخص شده است که برندهای ثبت شده با ویژگی و مشخصات متمایز برای مصرف کنندگان سالخورده اهمیت بسیار فراوانی دارند ((2010 , Lambert – Pandraud & Laurent) بر پایه این استدلال، یگانگی بوند باید تا قسمتی حدی را معین سازد که تا آن حد مصرف کننده پیوند روانی با مصرف کنندگان همان برند احساس نماید. در نتیجه :

فرضیه 2- یگانگی برند رابطه مثبتی با PSBC در مصرف کنندگان سالخورده خواهد داشت.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

PSBC بیانگر علايق احساسی و عاطفی شکل گرفته مصرف کنندگان همان برند است. اگرچه PSBC به خودی خود نیازمند هیچ تعامل اجتماعی نیست، مکمن است PSBC مصرف کنندگان را نسبت به تایید و تشکیل علایق با سازمان از طریق شرکت در جوامع اجتماعی برند ترغیب نماید. علاوه بر این PSBC دخالت برند در مصرف کننده ر مورد تاکید قرار می دهد و به نوبه خود تبلیغ دهان به دهان مثبت و مشارکت در مراسم های برند را افزایش می دهد (2008 ,.Carlson et al)، به همین نحو مصرف کنندگان سالخورده با تعلق خاطر نسبت به برند و کاربران آن به احتمال زیاد قیمت بالاتری برای فعال کردن حساب خود و حمایت از جامعه بپردازند. روابطی نیز بین ارزش میئلی پر مشتری برند و تمایل به پرداخت هزینه بیشتر برای برند برقرار شده است (2004 ,.Netewever et al)، تمایل مصرف کنندگان به پرداخت قیمت بالاتر به برند نمایانگر حالت وفاداری شدید به پرند است. تا حدی که آنها هزینه بالاتری ، ، علايق پیوندی که از طریق PSBC برقرار شده است ممکن است اثر مشابهی به وجود آورند، مخصوصا ان آنجا که P5BC یا احساسات شدید نسبت به تعهد به برند پیوستگی دارد (2008 ,.Carlson et al)، از این رو

فرضیه 3: PSBC رابطه مثبتی با تمایل به شرکت در مراسمات جامعه برند در مصرف کنندگان سالخورده دارد.

فرضیه 4 :  PSBC رابطه مثبتی با تمایل به پرداخت هزینه بالاتر برای عضویت در جامعه برند در مصرف کنندگان سالخورده خواهد داشت.

گروه های مرجع خود انگاره و رفتار افراد را تحت تاثیر قرار می دهند ((1986 , Tajfel & Turner ). بنابراین زمانی که مصرف کنندگان سالخورده رابطه شناختی با برند احساس می کنند، ممکن است این احساسات را از طریق اشتراک اطلاعات مثبت درباره برند توسط کره تاثیر خود ابراز کنند. باتاچاریا و بن (2003) بیان می کنند که مصرف کنندگان وفادار به حامیان برند و شرکت تبدیل می شوند. علاوه بر این مصرف کنندگان وفادار تعهد خود را از طريق توصیه برند به افرادی که از آن استفاده نمی کنند، ابراز و انتقال می دهند ( & , Matzler, Pichler 2007 ,Hemetsberger). به عبارت دیگر مصرف کنندگانی که از ارزش برند اغنا شده اند در مورد در میان گذاشتن این اطلاعات با دیگران احساس وظیفه می کنند. بنابراین کارلسون و دیگران (2008) گزارش می دهند که PSBC به صورت غیر مستقیم حمایت از برند را از طریق تعهد به برند تحت تاثیر قرار می دهد. ما معتقدیم که ترویج های دهان به دهان ضرورت محدود به مشتری های به سرعت – نبوده اما حتی مصرف کنندگانی که از نظر روانی به برند وابستگی دارند ممکن است پیوند خود به برند را برای دیگران بازگو کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

شوق وسواس گونه نسبت به برند به درونی شدن برند در هویت اجتماعی فرد به شکلی که فراتر از یک تعهد صرف باشد، اشاره دارد ((2014 , Swimberghe , Astakhova , & Wooldridge)، محققان معتقدند که شوق وسواسی نسبت به برند، تبلیغ برای برند را تقویت می کند که به چگونگی تلاش خستگی ناپذیر هواداران جان سخت برند برای ترغیب دیگران به پیوستن به طبفه آنها اشاره دارد. یعنی مصرف کنندگان PSBC، برند را درونی سازی کرده و آن را به عنوان یکی از ویژگی های هویت خود می نگرند ((2008 ,.Carlson et al). بدین لحاظ مصرف کنندگان PSBC که از لحاظ ذهنی – ارزش برند، بیشتر امکان دارد تا على رغم فقدان مشارکت های اجتماعی، این ارزش برداشت شده خود را به دیگران انتقال دهند. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که PSBC به صورت مستقیم نه تنها مربوط به ترویج های دهان به دهان بلکه به تبلیغ برند نیز مربوط است، بنابراین ارزش برداشت شده خود را به دیگران انتقال دهند. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که PSBC به صورت مستقیم به تنها مربوط به ترویج های دهان به دهان بلکه به تبلیغ برند نیز مربوط است. بنابراین:

فرضیه 5 : PSBC رابطه مثبتی یا تبلیغ دهان به دهان مثبت در مصرف کنندگان سالخورده خواهد داشت.

فرضیه 6: PSBC رابطه مثبتی با تبلیغ برند در مصرف کنندگان سالخورده خواهد داشت.

– روش

3-1  طرح مطالعه

فرایند گردآوری داده شامل نظرسنجی — است که به نمونه ای 2200 نفری از مصرف کنندگان لوازم موتور سیکلت و تولید کنندگان قطعات ارسال شد. به منظور کنترل آشنابی تجربه مصرف کنندگان از برند …. یک سوال فیلتری دیگر نیز پاسخ دهندگانی را که گزارش می دهند در مراسمات قبلی جامعه برند شرکت داشته اند را حذف می کند.

گرداوری داده ها، 803 نظر سنجی را بر می گرداند که از آنها 592 عدد با نسبت پاسخ 26%، پاسخ های مفید هستند. با توجه به ترکیب تقریبا یکنواخت بازار موتور سیکلت لوکس، نمونه را عمدتا مردان سفید پوست با میانگین سنی 68 سال تشکیل می دهند. پاسخ دهندگان به صورت تصادفی انخاب شده و از نظر جغرافیایی در ایالات متحده | پخش شده اند. توصیف جمعیتی کامل نمونه در جدول 1 قابل مشاهده است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

3 – 2 مقیاس ها

ارزش برند به روشی مطابق با کار نظری و عملی پیشین اندازه گیری شد (2004 ,.Netemeyer et al)، یک 6 آیتم، یک عامل اندازه گیری PVC / PQ به همراه سه آیتم اندازه گیری کننده PQ و به آیتم PVC را اندازه گیری می کنند ( آلفای کرونباخ، 0.95). یک مقیاس 4 آیتمی ایجاد شده توسط نتمپر و دیگران (2004) یگانگی برند را می سنجد و (ألفای کرونباخ 0 . 94 و حس روانی جامعه برند با استفاده از یک مقیاس 5 أينمي اندازه گیری می شود (آلفای کرونباخ – 2008 ,.Carlson et al). طبق رهیافتی مشابه، چهار آیتم تمایل به پرداخت هزینه بالاتر برای شرکت در ماسمات اجتماعی برند و تمایل به پرداخت بیشتر برای عضویت را به ترتیب با آلفای کرونباخ 0.90 و 93 اندازه گیری می کنند. هماهنگ با مائزلر و دیگران (2007). تبلیغ دهان به دهان مثبت و بشارت برند به ترتیب با چهر آیتم و سه أينم با آلفای کرونباخ 0.96  و 0.86 سنجیده می شوند.

 4- نتایج

نتایج در سه قسمت ارائه شده اند: ابتدا میانگین، خطای استاندارد و همبستگی برای و در بین تمامی متغیر های مطالعه که در جدول 2 ارائه شده اند. سپس بررسی معیار ارزیابی مدل ارائه شده است و همچنین بحث درباره آزمون های مختلفی که برای ارزیابی اعتبار ثابت به کار رفته اند. در نهایت بررسی مسیر فردی ضریب مدل ساختاری به منظور آزمون فرضیه ها انجام شد. ترجمه توسط ترجمه یار

جدول 1 جزئیات ترکیب نمونه

 4-1 مدل اندازه گیری

با استفاده از 8.80 LISREL مجموعه ای از تحایل های عاملی تاییدی بعدی – سطحی بررسی می کنند که آیا هفت متغیر ساختارهای متفاوتی از تاثیرات معمول منبع ایجاد می کنند یا خیر، تحلیل های بعدی نشان داد که مدل هفت عاملی تناسب خوبی با تاریخ دارد.

.(χ2 = 962.31, d.f. = 277, p < 0.001; NNFI = 0.99, CFI = 0.99;  .( RMSEA = 0.04; RMA = 0.04; AIC = 10,737.6). مطالعه در مدل جایگزین را از مون کرد: 1) مدل شش عاملی که کیفیت برداشت شده و ارزش در برابر هزینه و یگانگی پرند در داخل یک عامل ادغام شدند و یک تناسب کمتر رضایت بخش را نشان دادند.

Δχ2 = 745.83, d.f. = 7; p < 0.001; NNFI = 0.98, CFI = 0.98; ~(RMSEA = 0.06; RMR = 0.04; AIC = 1753.91 ))

و 2) یک مدل تک عاملی نیز یک تناسب کمتر از میزان بسنده را نشان داد (). يافته ها روایی افتراقی هفت عامل به کار رفته در مطالعه را تایید می کند. بعلاوه، تمامی ویژگی های مقیاس فردی بیش از کات آف پیشنهادی باگوزی و بی (1988) بود. مخصوصا روایی مرکب بیشتر از 0.60 بود و درصد واریانس استخراج شده توسط تمامی ساختارهای خاموش () بیش از 0.50 بود. فاکتور لودینگ هاب رای آیتم های انفرادی، میانگین واريانس استخراج شده و روایی ترکیبی در جدول 3 نمایش داده شده اند. استفاده از پاسخ های سینگل ریشر برای اندازه گیری متغیرهای در این مطالعه باعث ریسک خطای روش مشترک می شود. برای ارزیابی اینکه ایا خطای روش مشترک ناشی از کاربرد اندازه های کامن ریترز است، یک آزمون تک عاملی هارمن برای تمامی ایتم های اندازه گیری اعمال شد ( , Podsakoff , MacKenzie , Lee , & Podsakoff)  (2003). در صورت وجود خطای روش مشترک در داده ها، تک عاملی علت اکثر واریانس در این متغیرها است تحلیل های عاملی اکتشافی هفت عامل با مقدار ویژه بزرگتر یا نزدیک به 1  به همراه اولین عامل جبرانی برای واریانس گلی 49.26%  است. در راستای تناسب ضعیف با منتج از تحلیل عاملی تاییدی به همراه یک راه حل تک عاملی، این یافته ها نشانم میدهند که خطای روش مشترک تهدید قابل قبولی برای اعتبار مطالعه ایجاد نمی کند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

4-2 مدل ساختاری

مدل ساختاری تخمین زده شده توسط LISREL 8.80  و نمایش داده شده در شکل 1 و یک تناسب فهل قبول را نشان می دهد

.(χ2 = 1102.94, d.f. = 257, p < 0.001; NNFI = 0.99, CFI = 0.99; RMSEA = 0.04)

ضرایب مسیر فردی به منظور آزمون فرضیه ها بررسی شد. نتایج نشان میدهد که PVC/PQ  رابطه مثبتی با با حس روانی جامعه برند داشته  (β = 0.46, t = 6.27, p < 0.001) و بنابراین فرضیه 1 را تایید می کند. همانگونه که پیش بینی شده بود، یگانگی برند نیز تاثیر مثبتی بر روی حس روانی جامعه برند داشته  (p = 0.01 ,β = 0.18, t = 2.43 )  و از فرضیه دوم حمایت می کند. فرضیه های 6-3 رابطه بین PSBC و نتایج رفتاری را 00. نتایج نشان میدهد که PSBC به طور چشمگیری ارتباط مثبتی با شرکت در مراسمات اجتماعی برند β = 0.53, t = 13.43 ) (p < 0.001, داشته و پرداخت هرینه بالاتر برای عضویت در جامعه برند را باعث می شود β = 0.08, t = 2.38 ) (p < 0.05, و در نتیجه فرضیات 3 و4 را تایید می کنند. PSBC همچنین تاثیر مثبت چشمگیری بر روی تبلیغ دهان به دهان مثبت (β = 0.64, t = 15.29, p < 0.001) و بشارت برند

β = 0.21, t = 4.67, p <0.001 )  ) دارد. فرضيات 5 و 6 را حمایت می کنند. بدین ترتیب تمامی 6 فرضیه تایید می شوند (همچنین بنگرید به شکل 2)

5- بحث

این تحقیق، تحقیق پیشین را از طریق بررسی مصالعات پیشین و پیامدهای PSBC در زمینه مصرف کنندگان سالخورده گسترش می هد. نتایج نشان میدهند که کیفیت برداشت شده و ارزش برداشت شده در برابر هزینه همانند یگانگی برند در PSBC مشارکت دارد. علاوه بر این احتامل شرکت مصرف کنندگان PSBC در فعالیت های جامعه برنده مشارکت در بشارت برنده پرداخت هزینه برای عضویت در جامعه برند و انتشار تبلیغ دهان به دهان مثبت بیشتر است. این یافته ها دارای هر دو پیامدهای نظری و مدیریتی هستند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

هدف این بحث افزودن باری پر بحث هستی شناسی درباره جوامع برند نبوده بلکه برسی دقیق مولفه های روانی در پشت آنهاست. PSBC یک حس تجسمی از حس جامعه است چرا که اعضا هیچ تعامل رسمی با همدیگر ندارند. با | توجه به این تفسیر آیا جوامع روانی واقعا وجود دارند؟ اگر مصرف کنندگان – به صورت مستقل و بدون تابید اجتماعی – حس جامعه را احساس کنند، دیدگاه انها درباره برند می تواند به اقداماتی که برند را تروریج میدهد بدل  شود؟ نتایج تایید می کند که PSBC یک نقش تحول گرایانه در تبدیل

دیدگاه های ارزش برند ( Po/ PVC . یگانگی برند) به تبلیغ دهان به دهان مثبت و بشارت برند بازی می کند. بر طبق این مطالعه مصرف کنندگانی که از نظر روانی به برند وابسته اند نه تنها احتمال پیوستن آنها به جوامع اجتماعی برند بیشتر است بلکه احتمال پرداخت هزینه برای عضویت نیز بیشتر است. همچنین مصرف کنندگان PSBC به احتمال زیاد به حمایت و حتی بشارت برند برای آنهایی که از آن استفاده نمی کنند میپردازند. بنابراین در برخی جهات جوامع روانی برند ممکن است به جای جوامع اجتماعی برند به کار روند. ترجمه توسط ترجمه یار

6- پیامد های مدیریتی

با توجه به تعداد رو به رشد آمریکایی های 65 سال و بیشتر (1 نفر از هر پنج آمریکایی تا سال 2030). پیامد های مدیر ینی این تحقیق فراوان است. شاید مهم ترین آنها این باشد که رفتارهای حمایت از برند می توانید از طریق یک رابطه قوی روانی با برند و کاربران آن و از مصرف کنندگان سالخورده آغاز شود. این تحقیق اشاره میکند که مدیران می توانند یک PSBC در مصرف کنندگان سالخوده از طریق تاکید بر روی عواملی که برند را بر حسب ارزش های مختلف از رقابت بیرون می کند، استخراج کنند. در صورت تشخیص برتری برند از نظر قیمت، کیفیت و با یگانگی، مصرف کنندگان سالخورده ممکن است با برند رابطه روانی ایجاد کنند.

نتایج نشان میدهد که PSBC تاثیر شدیدی بر روی تبلیغ دهان به دهان مثبت دارد و می تواند از طریق هماهنگی برند با سه ارزش محرکه مشتری به وجود آید. کیفیت، ارزش در مقبل هزینه پرداختی، و یگانگی، تحقیق نشان میدهد که افراد بالای 50 سال، بخش مهمی برای تبلیغات تلویزیونی محسوب شده و 40-30 ٪ بیش از دیگران تلویزیون تماشا می کشند ((2002 ,The Economist). براساس نتایج، احتمالا برای صنایعی که این بخش رو به رشد را هدف قرار می دهند (املاک، محصولات لاکچری، زیبایی، سلامت، بیمه)، چرخاندن تبلیغات به سوی محرک های ارزشی کار عاقلانه ای باشد. یعنی تبلیغات تلویزیونی در صورتی که برند یک تصویر نسبتا برتر در ارزش و یگانگی ترسیم کند، ممکن است در برانگیختن یک رابطه ذهنی با مصرف کنندگان سالخورده موثر باشد. مگابرندهایی مانند Kate Spade و Estee Lauder هزینه هنگفتی را برای بازیگران و گویندگان تبلیغات خرج می کنند که مربوط به مصرف کنندگان سالخورده است. (2015 ,Adweek). اخيرا Estee Lauder کارن گراهام (مدل برند در سالهای 70 ) را به منظور ترویج یک کرم صورت گران قیمت برای سالخوردگان دوباره به کار گرفته است، در حالی که Quicken Loansاز کمک هنری مینکلر (فائزی در روزهای شاد) به منظور تشویق سالخوردگان برای سرمایه گذاری در رهن معکوس استفاده کرده است. هدف سرمایه گذاری هایی مانند این جذب مصرف کنندگان توسط تحمبل یک چهره أشتا بر روی برند و ایجاد اعتماد در گذاره ارزش است .”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

جذب سالخوردگان نیازمند درک اهداف و آرمان های آنهاست. در تبلیغات پیشین افراد سالخورده را در حالت ناتوان و مریض یا ضعیف، مانند کمپین گمنام ” من افتاده ام و توان پا شدن ندارم” تصویر کرده اند. در هر صورت نتایج رهیافتی کاملا متفاوت به منظور ایجاد یک رابطه روانی با مصرف کنندگان قدیمی پیشنهاد می کند. ممکن است به نفع تبلیغ کنندگان باشد که با فاتحان بلوغ ارتباط برقرار کنند تا با تکانش های آن، مصرف کنندگان به شدت با برندهایی احساس یکی بودن می کنند که —- ((2013 ,

Genco , Pohmann , & Steidl). تبليغ اخیری برای اديداس توسط یک استعداد مشتاق ,(2016) Mehrer تصویری بسیار قوی از این رهیافت است. تبلیغ با یک دونده ماراتن قدیمی آغاز می شود که به رخوت بازنشستگی گرفتار شده است تا اینکه یک جفت کفش دوندگی ادیداس پیدا می کند و شوق دوندگی در او دوباره زنده می شود. به طرز مشابهی یک مسکن آرتروز ممکن است به جای مسکن صرف بودن، نیروی جوانی دارو را با استفاده از تصویر فعالیت هایی مانند کوهنوردی با دوچرخه سواری با توه ها تبلیغ نماید. بدینگونه برند به عنوان تسهیل کننده یک سبک زندگی فعال و سالم تصویر شده است که سرزندگی و تندستی را ترویج می کند. مصرف کنندگان در کنار محصولات، مفاهیم را نیز مصرف می کنند. به منظور ایجاد یک تاثیر پایدار که اقدام را به دنبال داشته باشد، پرند باید منعکس کننده آرزوهای مصرف کننده باشد.

تبلیغ دهان به دهان مثبت ابزار تبلیغاتی پرقدرت و نیروی محرکه اصلی برای رشد سودآور است ( ,Reichheld (2003). بطوری که تاثیر قابل توجه PSBC بر روی تبلیغ دهان به دهان مثبت و شرکت در جوامع برند خیره کننده است. بنا به اعتقاد عقیده عمومی، به منظور تبدیل مصرف کننده از یک دوستدار خاموش به یک حامی کوبای برنده مشوق هایی (خرید، مواجه خدمات لازم است. علاوه بر این، رهیافت ارزش برند مبتنی بر مشتری ممکن است مصرف کنندگان را مستعد PSBC کرده و باعث رفتارهای حمایتی شود. به منظور اینکه این دگردیسی به صورت پایدار اتفاق افتد، مدیران باید پالس مداومی بر ارزش های محرک و مسائل مصرف کننده داشته باشند. تعدادی منبع اطلاعاتی در این زمینه بیش از جوامع جوند قابل اعتمادتر است. اعضای جامعه پرند تمایل بیشتری به ارائه بازخورد پیچیده به شرکت هنگام که و وفادار باقی می مانند حتی زمانی که با عملکرد برتر رو به رو می شوند (2002 ,.McAlexander et al). بنابراین ردگیری عملکرد هواخواهان ممکن است در ساختن چهار چوبی برای همتاسازی و توضیح اینکه برند چیست و چگونه باید باشد کمک نماید. از دیدگاه استخدام نیز جوامع برند ممکن است ائتلافی غنی از نامزدهای موقعیت های داخلی و خارجی در سازمان فراهم نمایند. مخصوصا در موقعیت های خط اول، مهم است که کارکنان شوقی مسری را به تصویر کشده و هنگام مواجهه با مصرف کننده، به برند متعهد باشند. استخدام اشخاص با صلاحیت و حمایت صریح از جوامع برند روشی برای اطمینان از این نکته هست که افراد  برگزیده نه تنها محرز بلکه تجسم برند هستند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

نتایج نشان می دهد که PSBC در هنگام انتخاب شرکت در جوامع برند در مقابل پرداخت برای عضویت. تاثیرات متفاوتی دارد، چنین به نظر می رسد که حداقل در ابتداء مصرف کنندگان سالخورده تمایل بیشتری به تایید وابستگی خود به برند از طریق شرکت در جوامع برند دارند تا پرداخت هزینه برای آن. اگر چه مصرف کنندگان PSBC ممكن است شرکت در جوامع برند را انتخاب کنند اما تا زمانی که به مزایای عضویت در آن آگاه نشوند، تمایلی به اسم نویسی نخواهند داشت. بنابراین شرکت کنندگان جدید در جوامع پرند باید قبل از هر درخواست پرداختی، از طریق اعضای دیگر و یا کارکنان، به خوبی از بسته های عضویت آگاه شوند. مصرف کنندگان PSBC حمایت های بالقوه ای از برند را نشان میدهند و باید تا حد ممکن تقویت شوند هم ناسازی و توضیح اینکه برند چیست و چگونه باید باشد کمک نماید. از دیدگاه استخدام نیز جوامع برند ممکن است ائتلافی غنی از نامزدهای موقعیت های داخلی و خارجی در سازمان فراهم نمایند. مخصوصا در موقعیت های خط اول، مهم است که کارکنان شوقی مری را به تصویر کشده و هنگام مواجهه با مصرف کننده به برند متعهد باشند. استخدام اشخاص با صلاحیت و حمایت صریح از جوامع برند روشی برای اطمینان از این نکته هست که افراد برگزیده نه تنها محرز بلکه تجسم برند هستند.

نتایج نشان می دهد که PSBC در هنگام انتخاب شرکت در جوامع پرند در مقابل پرداخت برای عضویت، تائیرات متفاوتی دارد. چنین به نظر می رسد که حداقل در ابتداء مصرف کنندگان سالخورده تمایل بیشتری به تایید وابستگی خود به برند از طریق شرکت در جوامع برند دارند تا پرداخت هزینه برای آن. اگرچه مصرف کنندگان PSBC ممكن است شرکت در جوامع برند را انتخاب کنند اما تا زمانی که به مزایای عضویت در آن آگاه نشوند. تمایلی به اسم نویسی نخواهند داشت. بنابراین شرکت کنندگان جدید در جوامع پرند باید قبل از هر درخواست پرداختی، از طریق اعضای دیگر و یا کارکنان، به خوبی از بسته های عضویت آگاه شوند. مصرف کنندگان PSBC حمایت های بالقوه ای از برند را نشان میدهند و باید تا حد ممكن تقویت شوند.

_

حمایت مصرف کنندگان آوازه آنها را در معرض خطر جدی قرار می دهد و دقیقا حامیان بالقوه (آنها که مصرف کننده برند نیستند، باید متقاعد شوند که برند به راستی برتر بوده و ارزش حمایت آنها را دارد. بنابراین ارتباطات بازاریابی عواملی از برند را که ارتباط بیشتری با وفادار ترین مصرف کننده ها دارد را به امید بر انگیختن تحسين خاموش افراد مشابه دیگر، منعکس سازند. یک راه، کار تمرکز بر روی مزیت های یکتا و نسبی برند به منظور واداشتن PSBC و مزیت های جستجو شونده جوامع برند اجتماعی است. شواهد فراتحلیل نشان میدهد که تبلیغات رفاہنی از طريق تحریک و ایجاد خرید بیشتر، آگاهاننده تر از تبلیغات غیر رقابتی هستند (Grewal , Kavaroor , fer 1997 ,Cost ley, & Barres ). با نتیجه گیری از این بافته، ایجاد یک برند رقابتی ممکن است به قدرتمند شدن دیدگاه های ارزش برند کمک کرده و PSBC را در مصرف کنندگان سالخورده فعال سازد. در هر صورت، مقایسه ها باید واقعی بوده و به شکل واضحی برتری محرک های ارزشی تولید شده توسط مشتری را انتقال دهد. مقایسه های غير دقیق با گفته های انقادی درباره رقابت، ممکن است مصرف کنندگان را رانده و معانی منفی ایجاد کند که به زیان اعتبار برند خواهد بود (2010 ,Lambert Pandraud& Laurent) .”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

به طور قابل فهمی مفهوم به وجود آوردن غیر منتظره حمایت مصرف کننده ممکن است به خیال انگیزی باشد. در هر صورت به نظر می رسد که حمایت در حقیقت در مصرف کنندگان سالخورده صرفا از طریق تمرکز بر اصالت برند و ارزشی که در ارتباطات بازار (کیفیت و ارزش در برابر هزینه ارائه میدهد، به وجود می آید. توسعه راهبرد موثر برند مبتنی بر درک روشنی از ارزش های اصلی و تکمیلی ایجاد شده توسط برند است و اینکه آیا مصرف کنندگان به ارزش برند معتقد هستند یا نه. بنابر این راهبردهای موقعیت یابی به منظور اطمینان از رابطه تکاملی و پیوند فیزیکی با مصرف کنندگان ترغیب به تصفیه و در صورت نیاز مهندسی دوباره ابعاد ارزشی می شوند. PSBC على رغم پنهان بودنش، ممکن است نیاز گلی به تحریک بشارت برند و شرکت در جوامع برند باشد. ترجمه توسط ترجمه یار

7- محدودیت ها و تحقیقات بعد

این نمونه عموما متشکل از مردان متاهل سفید پوست و بالای 65 سال بود بنابراین ممکن است جمعیت شناسی بر روی روابط بافته شده تاثیر گذار باشد. یعنی با توجه به جذابیت موتور سیکلت برای مصرف کنندگان آن با درآمد بالا  و زمان برای فعالیت های اوقات فراغت ویژگی نمونه ممکن است محصول فرعی بررسی برند باشد. تحقیقات بعدی باید بافته های این تحقیق را با استفاده از برندهایی از صنایع پر رونق که برای طیف وسیعی از جمعیت جذابیت دارند تایید کنند (اتومبیل، الکترونیک، پوشاک و غیره). در هر صورت با توجه به پیشرو بودن این قسمت در تاسیس جوامع برند () با فهم عمیق آن می توان اطلاعات بسیاری درباره چگونگی وابسته شدن مصرف کنندگان سالخورده به برند و در نتیجه آن اقدام به عمل شدن به دست آورد. تحقیق نشان می دهد که مدیران دیدگاه مصرف کنندگان سالخورده را به منظور تعیین ویژگی های اصلی برند رصد می کنند و ممکن است بعدها به شکل راهبردی در بازار انبوه به کار گرفته شوند ((2010 , LambertPandraud& Laurent) .

روابط درک شده برند که در طی شکل گیری تاثیر، به وجود می آید، می تواند به شکل عمیقی نحوه طبقه بندی مصرف کنندگان و احساس آنها درباره برند را تحت تأثیر قرار دهد. همبستگی غیر واضح برای برند و مصرف کنندگان آن حاکی از این است که چنین احساساتی ممکن است با استفاده از نظر سنجی های سنتی به آسانی در دسترس نبوده یا قابل انتقال از سوی پاسخ دهنده نباشند. تا آنجا که اطلاع داریم، علوم عصبی و تکنیک های تجسم ذهنی در بررسی ایجاد جوامع برند به کار گرفته نشده اند. تکنیک های عصبی مانند پیش زمینه سازی موثر و ردیابی بصری می تواند در اندازه گیری فعالیت های مختلف ذهن و ردگیری سیستماتیک توجه شناختی و تحریک هیجانی پاسخ دهندگان به هنگام اولین مواجهه با برند اندازه گیری کنند. چنین تحقیقی ممکن است برای درک دقیق تر این موضوع که چه جنبه هایی از ارزش برند با چشم اندازها ارتباط بیشتری دارد و آپا روایت های مشخصی از برند احساسات قوی تر و پاسخ های ذهنی را در مصرف کنندگان، بیش از دیگران بر می انگیزد یا نه. اطلاعات بیشتری برای مصرف کنندگان به وجود آورند، جوامع برند نمونه مواردی هستند که با برند سازگارند و باید به عنوان منبع اطلاعات و تحلیل به کار روند، همانند تحقیق تجربی، این مدل احتمالا شامل ساختارهای معاصر نیست و در این باره | شبکه های ناقص وابسته به قانون را ارائه میدهد. ممکن است بهترین روایت ” برای ظهور جوامع پرند (هم فیزیکی و هم اجتماعی این باشد که آنها بازتاب نیاز اساسی انسان به رابطه هستند و برندهایی که می توانند از این نیاز استفاده کنند می توانند منتظر پیامدهای مثبتی باشند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات

 1. سیما :
  28 نوامبر 19

  با سلام و سپاس فراوان
  بسیار عالی

  • research-moghimi :
   28 نوامبر 19

   با سلام و عرض تشکر از لطفتون. کد تخفیف ناقابلی به جهت خرید یک مقاله به رایگان به جهت اعلام جواب به لطف شما به ایمیل شما ارسال شد

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله Ethical Decision Making A Review of the Empirical Literature (ترجمه مقاله : تصمیم گیری اخلاقی مروری بر ادبیات تجربی )

ترجمه مقاله Ethical Decision Making A Review of the Empirical Literature (ترجمه مقاله :...

10000 تومان

ترجمه مقاله Operations Research in the Postwar Era 1945–50 ( ترجمه مقاله : تحقیقات عملیاتی در دوران پس از جنگ ، 50-1945 )

ترجمه مقاله Operations Research in the Postwar Era 1945–50 ( ترجمه مقاله : تحقیقات...

10000 تومان

ترجمه مقاله A review of natural polysaccharides for drug delivery applications Special focus on cellulose starch and glycogen ( ترجمه مقاله : مروری بر پلی ساکاریدهای طبیعی برای کاربردهای دارویی: تمرکز ویژه سلولز ، نشاسته و گلیکوژن )

ترجمه مقاله A review of natural polysaccharides for drug delivery applications Special focus on...

10000 تومان

ترجمه مقاله An Analytical Investigation on the Charge Distribution and Gate Control in the Normally Off GaN Double Channel MOS HEMT ( ترجمه مقاله : یک بررسی کامل در مورد توزیع بار و کنترل دریچه در MOS HEMT دارای دو کانال GaN به طور معمول خاموش )

ترجمه مقاله An Analytical Investigation on the Charge Distribution and Gate Control in the...

10000 تومان

ترجمه مقاله Differential Permittivity Sensor Using Microstrip Terminated Cross Shaped Resonator Structure for Material Characterization ( ترجمه مقاله : سنسور مجاز دیفرانسیل با استفاده از ساختار تشدید کننده متقاطع خط میکرواستریپ خاتمه یافته برای خصوصیات مواد )

ترجمه مقاله Differential Permittivity Sensor Using Microstrip Terminated Cross Shaped Resonator Structure for Material...

10000 تومان

ترجمه مقاله Review of Analog To Digital Conversion Characteristics and Design Considerations for the Creation of Power Efficient Hybrid Data Converters ( ترجمه مقاله: بررسی خصوصیات تبدیل آنالوگ به دیجیتال و ملاحظات طراحی برای ایجاد مبدلهای داده هیبریدی با قدرت کارآمد )

ترجمه مقاله Review of Analog To Digital Conversion Characteristics and Design Considerations for the...

10000 تومان

ترجمه مقاله Soil and its types ( ترجمه مقاله : خاک شناسی و انواع آن )

ترجمه مقاله Soil and its types ( ترجمه مقاله : خاک شناسی و انواع...

10000 تومان

ترجمه مقاله THE CARBON CYCLE ISOTOPES AND CLIMATE (ترجمه مقاله : چرخه کربن ، ایزوتوپ ها و آب و هوا )

ترجمه مقاله THE CARBON CYCLE ISOTOPES AND CLIMATE (ترجمه مقاله : چرخه کربن ،...

10000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+