ترجمه مقاله رایگان با عنوان A survey of computation offloading strategies for performance improvement of applications running on mobile devices (بررسی راهبردهای آفلود رایانشی برای بهبود عملکرد برنامه هایی که روی دستگاه های موبایل اجرا می شوند)

مقاله رایگان با عنوان  A survey of computation offloading strategies for performance improvement of applications running on mobile devices  را “” از اینجا دانلود کنید“”

عنوان مقاله به فارسی : بررسی راهبردهای آفلود رایانشی برای بهبود عملکرد برنامه هایی که روی دستگاه های موبایل اجرا می شوند

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول : عالی

قیمت : رایگان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

کاربر محترم توجه داشته باشید که ترجمه یار با صرف هزینه های زیاد تلاش کرده تا این مقاله را به رایگان در اختیار خواننده محترم قرار دهد. پس خواهش مندیم با خرید این محصول با قیمت بسیار کم ما را در جهت ادامه دار کردن این مسیر یاری کنید.

ترجمه کامل محصول:

بررسی راهبردهای آفلود رایانشی برای بهبود عملکرد برنامه هایی که روی دستگاه های موبایل اجرا می شوند

چکیده :

دستگاه های موبایل از دستگاه های ارتباط صوتی ساده به منظور اجرای برنامه های پیشرفنه تکامل یافت اند. علی رغم این تکامل، برنامه های اجرا نشنونده بر روی دستگاه های موبایل به دلیل منابع محدود دارای برخی از مشکلات هستند، محدودیت هایی نظیر عمر باطری محدود، حافظه محدود و قابلیت های پردازشی تولید اثرات نامطلوبی بر روی عملکرد برنامه های اجرا شونده بر روی دستگاه های موبایل می کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

آفلودینگ رایانشی به مسئله منابع محدود با انتقال بار کاری محاسبه به سایر سیستم های دارای منابع بهت رسیدگی می کند، افلودینگ در راستای بهبود و توسعه طول عمر باطری، بهبود ظرفیت حافظه و بهبود عملکرد برنامه کار می کند. در این مقاله ما یک نظر سنجی از راهبرد های افلودینگ رایانشی را با بهبود عملکرد برای برنامه ها انجام می دهیم. سپس این رویکرد ها از حیث توزیع بار کاری و تصمیمات افلود طبقه بندی می شوند. ما هم چنین تغییرات محیط مبتنی بر الفلودینگ رایانشی و نیز طبقه بندی مکانیسم های پارتیشن بندی برنامه پذیرفته شده در بخش های مختلف را توصیف می کنیم. به علاوه، مقایسه پارامتری از چارچوب های خود کار ارایه شده و سپس دامین های برنامه ای ارایه می شود که از اقلودینگ رایانش بهره برده و چالش های آینده در مسیر راه افلودینگ محاسباتی بررسی می شود.

لغات کلیدی: افلودینگ محاسباتی، رایانش موبایل، بهبود عملکرد، رایانش ابری موبایل، پیرسازی سایبری

1- مقدمه

با ظهور فناوری های تلفن هوشمند، دستگاه های موبایل بسیار فراگیر شده اند. این دستگاه ها دیگر تنها برای خدمات ارتباطی استفاده نمی شوند. در عوض، این دستگاه ها قادر به اجرای برنامه ها با ملزومات متنوع هستند. پردازش مورد نیاز توسط این برنامه ها از محاسبات ریاضی ساده توسط ماشین حساب تا سیستم تشخیص صدای پیشرفته متغیر است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

اجرای برنامه های پیشرفته نیازمند دستگاه های موبایل است که دارای منابع قوی است کمبود این منابع دارای اثرات نامطلوب بر روی کاربرد روز افزون دستگاه های موبایل می باشد. برای مثال، آماره های مربوط به StatCounter نشان می دهد که حدود 30.66 درصد پلتفرم های مورد استفاده برای مرور گر وب، سيستم های موبایل ( StatCounter 2014) می باشد. در نتیجه، بازار موبایل نقش مهمی در تجارت و رشد فروش ایفا می کند. اگرچه تلاش های زیادی برای استفاده از پردازنده های چند هسته ای با عملکرد بالا در تلفن های هوشمند وجود دارد ، فاصله بین منابع موجود و مورد نیاز افزایش یافته است. در این رابطه، افلودینگ رایانشی یک مکانیسمی است که به ما امکان ایجاد پلی بین فاصله با اجرای محاسبات بر روی سیستم های بزرگ دارای منابع کافی می دهد. این نه تنها موجب می شود تا سیستم های موبایل با منابع محدود به یک دستگاه پیشرفته تبدیل شود، بلکه امکان بهره برداری کامل را از منابع موجود می دهد.ترجمه توسط ترجمه یار

آفلودینگ رایانشی یک ایده جدید است که از پارادایم های دارای رایانش توزیعی تکامل حاصل کرده است ( دین و همکاران 2013، کومار ولو 2010، سنایی و همکاران 2014، فونتل و همکاران 2013). بهبود عملکرد برنامه با پارتیشن بندی به چندین زیر برنامه حاصل می شود که هر یک از آن ها به پردازنده متفاوتی تخصیص داده شده است. هر پردازنده از حافظه خود استفاده کرده و با حافظه مشترک با پردازنده دیگر برای انجام رایانش های موازی استفاده می کنند. در نتیجه، نتایج به پردازنده کنترل کننده اجرای کلی بازگشت داده می شود.

یک پلتفرم رایانش ابری بر اساس شروع رایانش توزیعی بوده و خدمات رایانشی را از طریق توافق سطح سرویس بر روی یک شبکه بزرگ ارایه می دهد. این از پارادایم های رایانشی دیگر متفاوت است زیرا اطمینان در خصوص قابلیت دسترسی سرویس ها به کاربران ارایه می شود. رایانش ابری موبایل اشاره به ارایه خدمات از طریق موبایل به ابر دارد که با منابع محدود همراه هستند ( دین و همکاران 2013، كومار ولو 2010، سنایی و همکاران 2014، فونتانا و همکاران 2013 ،جونتن و همکاران 2012، خان و همکاران 2014، برل و همکاران 2010). رایانش برنامه موبایل به سیستم غنی از منابع موسوم به جایگزین افلود می شود. این نوع از افلودینگ رایانشی نه تنها موجب کاهش مسئله منابع محدود می شود بلکه قدرت پردازشی ماشین های پیشرفته را بالا می برد( باربارا و همکاران 2013، او و همکاران 2007، كومار 2013، استانیاران و همکاران 2009).”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در این مقاله، ما یک نظر سنجی جامع از راهبرد های افلود رایانشی موثر بر عملکرد برنامه های اجرا شونده بر روی دستگاه های موبایل را انجام دادیم. اگر چه افلودینک رایانشی با هدف صرفه جویی انرژی برای اجرای برنامه می باشد(لو و همکارا 2013، هانگ و همکاران 2009. ون و همکاران 2012. بادنکو و همکاران 1998، نانريم 2010، نامیگادا و همکاران 2009). ولی در این مقاله، ما تنها عوامل موثر بر روی عملکرد اجرایی برنامه های اجرا شونده بر روی موبایل را بررسی می کنیم. این نظرسنجی و مطالعه شامل کار تحقیقاتی برای افلود رایانشی از حیث ابعاد مختلف از جمله رده بندی، راهبرد ها، الگوی تکامل و برنامه مربوطه می باشد. هم چنین ما به طبقه بندی رویکرد های پارتیشن بندی در بخش های مختلف و مقایسه پارامتری چارچوب های افلودینگ می پردازیم. ما در مورد مسائل اصلی مربوط به افلود رایانشی صحبت کرده و رویکرد هایی را برای حل این مسائل پیشنهاد می کنیم.

ادامه این مقاله به صورت زیر سازمان دهی شده است. بخش 2 به توصیف رده بندی افلودینگ از حیث معیار ها و معماری ها برای اثر بخشی آن می پردازد. تحول فناوری های بی سیم و افلودینگ در بخش 3 بحث شده است. هدف رویکرد افلودینگ بهبود عملکرد در بخش 4 است. طبقه بندی رویکرد های پارتیشن بندی مورد استفاده در رویکرد افلودینگ رایانشی در بخش 5 نشان داده شده است. مقایسه پارامتر محور چارچوب رویکرد افلودینگ در بخش 6 بررسی شده است و این در حالی است که برنامه های ذی نفع شونده از رویکرد افلودینگ در بخش 7 بحث شده است، مسائل اصلی مربوط به اجرای موثر رویکرد افلودینگ در بخش 8 همراه با راه حل ها قبل از نتیجه گیری در بخش 9 می باشد.

 2- رده بندی افلودینگ: معماری ها و اثر بخشی

بسیاری از کلاینت ها نظیر تلفن موبایل یا لپ تاپ های کم مصرف نیازمند افلود رایانشی به ماشین های سرور قوی می باشند، تصمیم افلود برای اهرم بندی عملکرد یا نیاز های انرژی سودمند است زیرا سربار مهم حفظ می شود. این بخش به بررسی معیار هایی می پردازد که برای آن افلودینگ نیاز است و پارامتر ها بر کارایی اثر دارند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

1 – 2  معماری های رویکرد افلودینگ محاسباتی

در یک محیط پشتیبان افلودینگ رایانشی، کاربران با دستگاه های موبایل به سرور با عملکرد بالا به روش متفاوت متصل می شوند. ساده ترین شکل این ارتباط از طریق شبکه های مبتنی بر وای فای است که دستگاه موبایل را به ماشین های دیگر با استفاده از روتر های بی سیم متصل می کنند. روتر بی سیم تنها دستگاه را به شبکه محلی متصل می کند بلکه به DSL نیز متصل می شود.

به طور مشابه در شکل پیچیده تر، کاربران با دستگاه های موبایل ابتدا به شبکه بی سیم از طریق دستگاه هایی نظیر ایستگاه گیرنده فرستنده پایه و کنترل گر ایستگاه پایه و مرکز سوییچینگ موبایل متصل می شوند. تا داده ها را به شبکه های داده های عمومی انتقال دهند. داده های ارتباطی از طریق درگاه ها به شبکه محلی منتقل می شوند که بر روی آن ماشین های با عملکرد بالا وجود دارند.ترجمه توسط ترجمه یار

بعد از ایجاد ارتباط با ماشین های با عملکرد بالا، دستگاه های موبایل یک عملیات جست و جو را برای دستگاه های با ماشین های سرور با عملکرد بالا انجام می دهند. این موسوم به اولین عملیاتی است که توسط برنامه اجرا می شود، این برنامه قادر به اجرای جست و جو در زمان بعدی در طی اجرا بسته به زمانی است که در آن تصميم افلودینگ انجام می شود. ماشین های کلاینت در این محیط ها دستگاه های کم مصرف هستند و در نتیجه، راهبرد های افلودینگ رایانشی، تحلیل بود و هزینه را از حیث زمان اجرایی و ملزومات انرژی در نظر می گیرد. ماشین های سرور سرور های پیشرفته با ماشین های وابسته به شبکه، خوشه، ابر یا ترکیبی از این ها هستند، کامپیوتر ها در شبکه اتصال ضعیفی با هم دارند در حالی که در خوشه ها اتصال قوی با رابطه های قوی نظير Myrinet دارند. یک سیستم ابری، از مجازی سازی برای سیستم های عامل مختلف استفاده می کند به طوری که کاربران قادر به دسترسی به خدمات ارایه شده توسط پلتفرم ابر می باشند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

2 . 2 ایجاد تعادل برای تصمیمات افلودینگ

برای کمینه سازی زمان اجرا و کاهش انرژی، افلودینگ رایانشی از دستگاه موبایل به ماشین سرور با استفاده از معیار خاص انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که افلودینگ سودمند خواهد بود( لي و همکاران 2001 ، زیان و همکاران 2007، ولسکی و همکاران 2007، نیمگدا و همکاران 2010، کاورو 2010، وانگ و لی 2004 ، نوی و همکاران 2014)، معیار های مورد نیاز پارامتر های مختلف را در نظر می گیرد.

برای کمینه سازی زمان اجرایی، فرض کنید که iθ سربار فعالیت های اجرایی از جمله زمان انتقال داده و زمان کد افلودینگ باشد یعنی

که Td زمان برای انتقال داده و To زمان برای کد افلودینگ می باشد. فرض کنید که Ts زمان اجرای کد بر روی ماشین سرور و   Tm زمان اجرای کند بر روی دستگاه موبایل باشد. افلودینگ رایانشی برای کمینه سازی زمان اجرا موثر است اگر داشته باشیم

به طور مشابه برای کاهش انرژی، فرض کنید Ed که انرژی انتقال داده ها و Eo انرژی مورد نیاز برای افلود باشد. اگر Em انرژی مورد نیاز برای اجرای برنامه کامل افلود بر روی دستگاه موبایل باشد و Er انرژی مورد نیاز برای فعالیت های زمان اجرا باشد. افلودینک رایانشی برای کاهش ملزومات موثر است اگر که Er به صورت زیر نشان داده می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

3- تغییرات فناوری بیسیم و افلودینگ

اصطلاح افلودینگ از 1995 به فراوانی استفاده شده است. کاربرد آن ها با تکامل پاردایم های رایانشی موازی و توزیعی همراه بوده است. شکل 2 تعداد مقالات چاپ شده را در خصوص اصطلاح افلودینگ نشان می دهد/به طور مشابه، کارهای تحقیقاتی که اشاره به اصطلاح افلودینگ داده و افلودینگ رایانش دارند روز به روز در حال افزایش هستند که در شکل 3 نشان داده شده است. بسیاری از سیستم های افلودینگ داده برای ذخیره داده برای سرورهای از راه دور با مخازن ذخیره ای بزرگ استفاده میشوند. یکی از اهداف MCC، ارایه شده است. مشابه با افلودینگ داده ها، افلودینگ رایانشی MCC  قرار گرفته است. به طور کلی هدف کاهش انرژی و بهبود عملکرد است.

شكل 4 تغییرات کمی و زمانی پارامتر های مختلف مربوط به فناوری بی سیم را نشان می دهد. تلفن های هوشمند دارای پردازنده های چند هسته ای هستند. به طور مشابه، با اجرای شبکه های تری و فور جي، فناوری بی سیم، یک پهنای باند بیشتر از نسل های قبلی ارایه می کند. جهت تحقيقات افلودینگ از مکانیسم های دستی تا مکانیسم های افلودینگ شفاف خودکار است. نیاز های انرژی در بالاسموریان و همکاران 2009 برای انتقال داده های 50 کیلوبایتی از طریق GSM، تری جی و وای فای مطرح شده است. انتقال داده های مبتنی بر وای فای نیازمند بالاترین مقدار انرژی است.

 4- رویکرد ها و معماری های افلودینگ

ما رویکرد های افلودینگ رایانشی را به دینامیک و استاتیک بسته به زمانی که در آن تصمیم افلودینگ رخ می دهد طبقه بندی می کنیم.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 4-1 افلودینگ استاتیک

همان طور که در شکل 5 نشان داده شده است. رویکرد افلودینگ استاتیک از مدل های پیش بینی عملکرد با پروفیل بندی افلاین برای برآرود عملکرد استفاده می کند ( لای و همکاران 2001، زبان و همکاران 2007، چو و همکاران 2004، دینگ و لي 2003، کران و همکاران 2008، كو و همکاران 2007). برنامه به پارتیشن های کلاینت و سرور تقسیم می شود.

مقایسه راهبرد های افلودینگ استانیگ متفاوت در جدول 1 نشان داده شده است. مقایسه از حيث اجزای اصلی، پارامتر های در نظر گرفته شده و رویکرد افلودینگ و معیار های راهبرد انجام می شود.ترجمه توسط ترجمه یار

رویکرد پیشنهادی در لی و همکاران (2001) یک گراف هزینه را برای برنامه تولید می کند. گراف هزینه زمان محاسبه و داده ها را در نظر می گیرد. رویکرد پیشنهادی، برنامه را به کلاینت و سرور توزیع می کند. ارتباطات داده های میان وظایف با استفاده از کشش و هل رخ می دهد. این برنامه تولید گراف هزینه ای می کند که نشان دهنده ارتباط داده ها و مصرف انرژی است. مجموع هر دو پارامتر های فوق با الگوریتم شاخه و کران بالا کاهش یافته و اکتشاف هرس موجب کاهش فضای جست و جو برای ارایه راه حل بهینه نزدیک می شود. رویکرد پیشنهادی تولید بهبود معنی داری در زمان اجرا و مصرف انرژی برای معیار ها از بازی گانگو ایجاد کرد.

یک رویکرد تطبیقی ارایه شده توسط زیان و همکاران (2007)، افلود رایانشی را با استفاده از پروفیل اولیه با اجرای برنامه انجام می دهد. در صورتی که برنامه اجرا نشود، افلودینگ رخ می دهد و بقیه رایانش ها در برخی سرور ها اجرا می شود، حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای کد بر روی سیستم موبایل با استفاده از مصرف انرژی بر روی پردازنده موبایل محلی محاسبه می شود. با کاهش مصرف انرژی، پیشرفت زیاد در عملکرد برای معیار های پردازنده تصاویر حاصل می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

یک چارچوب موسوم به Roam برای اقلودینگ برنامه ها توسط چو و همکاران 2004 مطرح شده است. چارچوب امکان پارتیشن بندی برنامه به چند بخش را می دهد. این معیار از ناهمگنی در اجرای برنامه پشتیبانی می کند. رویکرد افلودینگ برنامه از سازش و انطباق سه نوع مختلف استفاده می کند. اولین مورد، برنامه مبتنی بر نمونه سازی پویا است که اجزای وابسته به دستگاه است. هر جزء دارای پیاده سازی هایی برای پلتفرم های مختلف است. این برنامه از قابلیت های سیستم هدف برای انتخاب اجزا استفاده می کند. دومین نوع ، رایانش افلودینگ از منابع توزیعی یا اجزای افلود برای سرور های از راه دور استفاده می کند. سومین نوع تبدل و تغییر، موجب می شود تا اجرای رابط با خدمات هدف در زمان اجرا ساز کار می شود. تصمیم پارتیشن بندی ساکن بوده و در زمان طراحی برنامه انجام می شود.ترجمه توسط ترجمه یار

الگوریتم پارتیشن بندی برنامه پیشنهادی در کو و یانک (2006)، برنامه را به دو بخش تقسیم می کند. اولین بخش دارای پارتیشنی است که قابل افلود نیست و از این روی بر روی دستگاه موبایل اجرا می شود. دومین بخش دارای k پارتیشن می باشد که قابل افلود به جایگزین ها است. پارتیشن هخا با مدل سازی هزینه های ارتباطی اجرای برنامه به صورت گراف چند هزینه ای تشکیل شوند. الگوریتم راه حل برای انتخاب راس در یک پارتیشن استفاده می شود. بر روی لپتاپ ای بی ام x31 و با استفاده از دو پی سی دسکتاپ به عنوان جایگزین، پارتیشن بندی برنامه موجب بهبود عملکرد برای محاسبه pi، پلیر MP4 و معیار های تولید صوتی و تصویری MP4 می شود.

پلتفرم AIDE پیشنهادی توسط مسر و همکاران (2002) از سه ماژول برای پروفیل بندی اجرای برنامه پارتیشن بندی و مهاجرت کند استفاده می کنند. اولا برنامه جاوا با ارایه مجموعه ای از پارتیشن بندی مین كات پارتیشن بندی می شود. همه پارتیشن ها با قرار دادن یک گره و اولین پارتیشن ارزیابی می شود. گره های دومین پارتیشن دارای بالاترین ارتباطی است که به اولین بخش به طور تکراری وارد می شود. متعاقبا، حداقل برش نشان دهنده پارتیشن بندی با کم ترین وزن درون پارتیشنی با توجه به هزینه ارتباطی بین دو پارتیشن است. برای مجموعه ای از معیار ها از جمله JavaNote (ویرایشگر متن)، Biomed (ویرایشگر مولکولی) و وکسل (چشم انداز فراکتال)، پلتفرم AIDE موجب کاهش زمان اجرا می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

چار چوب DiET قادر به پشتیبانی از افلود روش ها است. کاربران موبایل قادر به اجرای برنامه از طریق عرضه کننده های خدماتی است. بخش کلاینت برنامه به دستگاه موبایل دانلود می شود. رایانش ترکیبی و روش های مربوطه با روش از راه دور در بخش کلاینت اصلاح می شود. سرور درخواست ها را خوانده و کد را اجرا می کند. به علاوه، مکانیسم افلود خودکار پرتابل است و نیازی به دستور العمل های وابسته به JVM ندارد، برای معیار سیمارک ، رویکرد پیشنهادی قادر به تولید بیش از 50 درصد سرعت برای روش اننگر اسیون مونته کارلو است.ترجمه توسط ترجمه یار

موبایل قرار می گیرد، از این روی مصرف توان با سی پی یو در مورد اجرای محلی و مصرف توان برای انتشار داده ها از سرور با زمان پاسخ برای اجرا بر روی ماشین محلی و MSS براورد می شود. استفاده از MSS سودمند است و از این روی پیشرفت زیادی در زمان پاسخ برای اجرای شغل های مختلف افلود شده به MSS صورت گرفته است.

راهبرد پیشنهادی در وانگ و لی (2004)، افلود رایانشی را با پارتیشن بندی کد در کلاینت و پخش سرور اجرا می کشند. الگوریتم زمان چند جمله ای به پارتیشن بندی بهینه کند برای مجموعه از از داده های ورودی پیشنهاد می شود. برای یک برنامه، گراف جریان کنترل در جایی ساخته می شود که راس یک بلوک اساسی باشد و هر بال نشان دهنده وابستگی است. تحلیل نقطه ای برای شناسایی ادرس حافظه و موقعیت ها در طی انتقال داده انجام می شود. تحلیل هزینه که هزینه های مورد نیاز اجرا، زمان بندی، کتاب داری و ارتباط را در نظر می گیرد برای مدل سازی مسئله استفاده می شود. این مسئله به صورت مسئله جریان شبکه میلی کات بیان شده و با اکتشاف خوشه بندی نقطه ای حل می شود. در  3970  IPAQ و سرور مبتنی بر پانتيوم 4 نشان می دهد که رویکرد افلودینگ قادر به کاهش زمان اجرا برای پردازش تصوير، فشرده سازی گرافیک و تشخیص صدا و معیار های ترسیم گراف می باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در وانگ و دی (2010)، یک رویکرد برای استفاده از شرایط مطلوب برای بازی در ابر موبایل توصیف می شود، یک تحلیل استاتیک برای انتخاب شرایط بهینه برای رندرینک سه بعدی استفاده شد. این تنظیمات مربوط به سطوح انطباق مختلف بوده و در آن هر سطح با کل هزینه های رایانشی و ارتباطی ارتباط دارد. در طی اجرای یک الگوریتم برای تنظیم شرایط مطابق با ارتباطات موجود در نظر گرفته می شود. برای بازی پلین شیفتینک نتایج آزمایشی اجرای کلون سرعت 20 برابری را برای برنامه ها نشان می دهد از جمله اسکن ویروس، جست و جوی تصویر و پروفیل بندی رفتار.ترجمه توسط ترجمه یار

در مقاله کو و همکاران (2007)، مدل تحلیلی برای تحلیل عملکرد سیستم افلود ارایه می شود. این مدل توزيع جایگزین ها را در نظر گرفته و افلودینگ منجر به افزایش سرعت عملکرد می شود. بر عکس، زمینه های با پوشش کم شده نشان می دهند که افلودینگ موجب بهبود عملکرد می شود.

چارچوب NwSuite (گاران و همکاران 2004) برای پیش بینی هزینه موقعیت و اجرای از راه درست استفاده می شود مدل پیش بینی آن از رویکرد غیر پارامتری استفاده می کنند. چارچوب NWSLite از تعداد زیادی از مدل هایی استفاده می کند که هر یک دارای پارامتر های متفاوتی است. این خود اندازه گیری ها را بر اساس تاریخچه عملکرد پیش بینی می کند. شاخص های پیش بینی با توجه به خطای پیش بین رتبه بندی شده و بهترین مدل پیش بینی دارای کم ترین خطا است. مدل پیش بینی NWSLite به طور موازی با LSQ اجرا می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

محققان در مطالعه نیو و همکاران (2014) به بهبود عملکرد اجرا با استفاده از الگوریتم شاخه و کران برای پارتیشن بندی برنامه های موبایل استفاده کردند. این با تحلیل و پروفیل بندی استاتیک کار کرده و از این روی گراف رابطه شیئی وزنی برای نشان دادن اشیا و روابط بین اشیا استفاده می شود. پارامتر پهنای باند با WORG برای پارتیشن بندی برنامه به سرور و کلاینت استفاده می شود. الگوریتم مبتنی بر کران و شاخه، تولید نتایج پارتیشن بندی بهینه برای برنامه های کوچک می کند. این در حالی است که رویکرد مبتنی بر مینی کات برای برنامه های بزرگ مطلوب تر است. با استفاده از نوت بوک تینک پد برای معیار های دکاپو و سفارشی، الگوریتم شاخه و کران و مین کات موجب افزایش سرعت تا 444.17 و 37.44 درصد شد.

4-2  افلودینگ پويا

همان طور که در شكل 6 نشان داده شده است، راهبرد های افلودینگ پویا، تحلیل آماری کد و ابزار سازی را برای اجرای پروفیل بندی پویا در طی اجرا انجام می دهد (چن و همکاران 2004، چان و مانیستس 2009، وانگ و لى 2004، مارين 2013، یانگ و همکاران 2013). اجرا با پیکر بندی آپدیت ادامه می یابد.

مقایسه راهبرد های افلود دینامیک مختلف در جدول 2 نشان داده شده است. مقایسه از حیث اجرا انجام شده و پارامتر ها برای تصمیم افلود در نظر گرفته می شود و رویکرد افلود و معیار ها سودمند هستند.‘ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات’

در مطالعه چن و همکاران (2004)، محققان اقدام به مقایسه هم زمان در طی افلود رایانشی کردند. برای هر برنامه نیازمند انتقال داده ها، این موجب کاهش جریمه انتقال داده ها می شود. در نتیجه عملکرد برنامه در صورتی بهبود می یابد که مزیت تولید شده توسط فشرده سازی داده ها بیش از هزینه فشرده سازی داده ها باشد رویکرد پیشنهادی برای تصمیم گیری کد جاوا و اجرای آن بر روی سرور دور مهم است.

با مفهوم اجرای تقویت شده، این برنامه روی برخی از کلون های تلفن هوشمند اجرا می شود. موتور، رایانش را به صورت یکپارچه برای سیستم دیگر افلود کرده و دارای یک کلون از تصویر کل سیستم است. در نتیجه، نتایج به تلفن هوشمند برگشت داده می شود. مورد تکثیر مبتنی بر وب ارایه می شود که می تواند برای بهبود عملکرد برنامه های موازی داده استفاده شود. این مستلزم كلون هي تصویر های تلفن هوشمند است. به طور مشابه، یک اجرای مبتنی بر سخت افزار برای بهبود عملکرد اسکن سیستم فایل انجام می شود.ترجمه توسط ترجمه یار

در مطالعه وانگ و لى (2004 الف)، پارتیشن بندی برنامه از طريق تحليل پارامتری هزینه های ارتباطی و رایانشی انجام می شود مسئله بافت پارتیشن بندی بهینه به صورت مسئله جریان شیکه مین كات مدل سازی می شود. ماژول های برنامه توزیع شده در دستگاه موبایل یا سرور بستگی به مقدار پارامتر های زمان اجرا دارند، یک برنامه ابتدا به ماژول ها با وظایفی تقسیم می شود که روی سرور با دستگاه موبایل اجرا می شود. تحلیل هزینه، رایانش، ارتباط، زمان بندی و هزینه ثبت داده را در نظر گرفته و پارتیشن بندی بهینه را به صورت یک مسئله جریان شبکه فرموله می کند. با استفاده از کلاینت موبایل 3970 HP IPAQ، و یک ماشین سرور دارای پردازنده P4 نتایج نشان می دهد که پارتیشن بندی به شدت بر عملکرد برنامه های مختلف نظیر FFT, رمز گذاری و رمز گشایی معیار های مدیابنچ و مینی بنچ تاثیر می گذارد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

معماری یک موتور روابط در گو و همکاران (2003) برای تصمیم گیری در خصوص زمان افلود و افلود پارتیشن برنامه پیشنهاد می شود. موتور استنباط از مدل فازی استفاده کرده و در چارچوب AIDE اجرا می شود. هر دسته از برنامه های جاوا به صورت گره در یک گراف وزنی نشان داده می شود. هر کلاس با یک علامتی نشان داده می شود که توصیف کننده این است که آیا کلاس را می توان به سرور القلود کرد یا خیر موتور استنباط از الگوریتم مبتنی بر مینی کات برای یافتن همه مسیر ها از گراف وزنی استفاده می کند آزمایش برای ارزیابی ویرایشگر متن، تصوير و مولکولی استفاده می شوند که موجب کاهش ملزومات ترافیکی ضمن کار با سربار افلود کوچک می شوند.

یک رویکرد خودکار برای پارتیشن بندی برنامه جاوا برای اجرای از راه دور توسط نیلویچ و اسمار کاداکیس (2002) ارایه شده است. یک بستر موسوم به جی.ارکسترا برای انجام جایگزینی کد شی توسعه یافته است یعنی بایت کد درخواست روش با ارتباط از راه دور. این خود برنامه را به مدل مبتنی بر کلاینت سرور تقسیم می کند که بیشتر عملیات I/O  آن بر روی ماشین کلاینت انجام شده و بقیه اجرای آن بر روی ماشین سرور رخ می دهد. با iPAQ PDA، جی-ارکسترا به طور خودکار برنامه هایی را نظیر ترکیب صدا و پاور پوینت M5 توزیع می کند.

رویکرد ارایه شده در هارتا ، کانپا و لی (2008) یک مکانیسم افلودینگ سازکار را بر اساس رفتار اجرای برنامه ارایه می کند و تاریخچه الگوی اجرا حفظ شده و سپس برای تصمیم گیری افلودینگ استفاده می شود. سیاست افلودینگ استانیک، رایج ترین کلاس ها را افلود می کند در حالی که افلودینگ پویا تنها کلاس های درخواستی را حرکت می دهد. تصميم افلودینگ یعنی استانیک، دینامیک. عدم اقدام با پروفیل برای هر منبع انجام می شود، سپس رایج ترین تصمیم برای پیاده سازی انتخاب می شود. در PDA. رویکرد افلودینگ موجب می شود تا برنامه سریع تر از اجرای محلی اجرا شود و برای برنامه های با زمان های اجرایی بزرگ سودمند است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

یک سرویس افلودینگ برای هندست های موبایل که در طی جا به جایی استفاده می شود در یانک و همکاران 2008 نشان داده شده است. در ابتدا، اطلاعات منبع جمع اوری شده و پارتیشن بندی اجرای برنامه بر روی سیستم محلی و جایگزین صورت می گیرد. کشف جایگزین مناسب با استفاده از کلاس های برنامه اجرای از راه دور صورت می گیرد. پارتیشن بندی برنامه از گراف چند هزینه ای استفاده می کنید که هر یک از رئوس آن یک کلاس است. مسئله پارتیشن بندی گراف یا استفاده از الگوریتم 1+K حل می شود. الگوریتم پیشنهادی، وزن کلاس را با اوزان تک هایی در نظر می گیرد ضمن این که هزینه ارتباطی را به حداقل می رساند. در HP iPAQ PDA، رویکرد پیشنهادی به نرم افزار autoTranslator برای تشخیص متن در زبان المانی اعمال شده و آن را به انگلیسی ترجمه می کند. این رویکرد، 3 تا 5 برابر بهتر از الگوریتم های مبتنی بر سرعت انتقال و تصادفي عمل می کند.ترجمه توسط ترجمه یار

در مطالعه نیمگدا و همکاران (2010) رویکرد تشخیص شی و مسیر یابی ارایه شده است و این می تواند در سیستم های نظارث زمان واقعی استفاده شود. این رویکرد افلودینگ محاسباتی را بر اساس محدودیت های زمان واقعی انجام می دهد. این محدودیت ها از پهنای باند شبکه و سرعت سرور برای تصمیم افلودینگ کد اجرایی در ربات با سرور استفاده می کنند.

چار چوب MAUI کاوو و همکاران 2010، از افلودینگ دانه ریز کد در شیوه خود کار پشتیبانی می کند. برای انجام پرتابل بودن برنامه ها، دو نسخه متناظر با اجرا بر روی تلفن موبایل و سرور ایجاد می شود. معماری MAUI دارای موتور تصمیم گیری، پروکسی و پروفایلر بر روی هر دوی مشتری و سرور است. بخش سرور دارای یک مولفه برای ایجاد نمونه ای از برنامه پارتیشن بندی شده است. در ابتدا، روش های مورد افلود با برنامه نویس تفسیر می شوند. این روش ها توسط MAUI از طريق Reflection API شناسایی می شوند. بعدا، وضعیت برنامه مورد نیاز برای انتقال یا بازگشت از سرور شناسایی می شود. پروفيل MAUI بازخوردی را در خصوص مصرف انرژی ارایه می کند. مدل سالور مسئله بهینه سازی برای کمینه سازی مصرف انرژی تحت محدودیت ها تأخیر است. با استفاده از MAUI، افلودینگ کند برای تشخیص چهره، برنامه ویدئویی و بازی شطرنج موجب بهبود زمان اجرا می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

پارتیشن بندی برنامه با انجام تحلیل کد در مقاله کرمر و همکاران (2003) مطرح شده است. زیر وظایف برای اجرای از راه دور ایمن است. سپس این تحلیل برای براورد سود واقعی بعد از افلود صورت می گیرد. در نهایت دو نسخه متناظر با اجرا در ماشین محلی و از راه دور تولید می شود. رویکرد پیشنهادی در کمپایلر SUIF2 اجرا می شود و افزایش سرعت 13 و 14 برابری در عملکرد تشخیص چهره بر روی دستگاه موبایل اسکیف و Ipaq مشاهده شده است.

در فلین و همکاران (2001)، معماری چارچوب Spectra ارایه می شود. این چارچوب نیازی به برنامه برای توصیف منابع مورد استفاده ندارد. در عوض می توان رفتار برنامه را برای اجرای آینده پیش بینی کرد. این بخشی از چارچوب Aura( سوزا 2002) می باشد و از برنامه به عنوان پارامتر هایی برای تصمیم گیری در خصوص اجرا در ماشین های محلی و از راه دور استفاده می کند. قابلیت دسترسی به سی پی یو، پهنای باند شبکه، انرژی باطری و هزینه دسترسی به داده ها با مانیتور هایی برای پیش بینی رفتار برنامه برآورد می شود، چارچوب Spectra قادر به انتخاب بهترین موقعیت و وفاداری برای اجرای برنامه و پارامتر های رفتار برنامه می باشد. با استفاده از بسته pc با یک پردازنده 1100-SA به عنوان کلاینت و لبتاب ibm t20 به عنوان سرور، چارچوب اسپکت را بهترین گزینه را برای اجرای محلی از راه دور و ترکیبی انتخاب می کند.ترجمه توسط ترجمه یار

در مطالعه سیواسکار و همکاران (2006)، دو راهبرد کشف سرویس برای برنامه های افلودینگ ارایه شده است. این راهبرد ها بر اساس فلودینگ و تک پخشی است. هر دستگاه با یک گره نشان داده شده و به یک سرور جست و جو متصل است که برای ذخیره توصیف سرویس استفاده می شود. وقتی که سرویس توسط یک گره نیاز باشد، جست و جوی سرویس انجام می شود. حوزه و دامنه جست و جو برای ماشین سرور به تدریج افزایش می یاید. با فلودینگ، پیام جست و جو پخش می شود و این بر خلاف تک بخشی است که برای محیط های بزرگ مفید تر است. نتایج آزمایش نشان می دهد که رویکرد مبتنی بر کشف سرویس برای برنامه های سایبر ایجینگ، قادر به کاهش تاڅير عملیات جست و جوی سرویس می باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

رویکرد تصمیم گیری در خصوص افلودینگ بین سیستم محلی و از راه دور با استفاده از پارامتر پهنای باند، توسط ولسکی و همکاران (2008) ارایه شده است. مسئله براورد هزینه های اجرای از راه دور و محلی به صورت مسئله تصميم اماری مدل سازی می شود. هزینه اجرای از راه دور به صورت سیستم های از راه دور و محلی محاسبه می شود. رویکرد بیزین برای حل مسئله استفاده شده و پیش بینی در خصوص تصميم افلودینگ انجام می دهد.

 5- پارتیشن بندی برنامه برای افلودینگ محاسبه

همراه با تکامل فناوری بی سیم، تحقیقات در زمینه افلودینگ رایانشی تکامل یافته است. همانطور که قبلا گفته شده روش افلودینگ محاسباتی موثر اثر معنی داری بر عملکرد دارد. افلودینگ رایانشی از مراحل و تحلیل های مختلف برای اطمینان از سود عملکرد استفاده می کند. یکی از گام های اساسی مورد استفاده در افلودینگ رایانشی، پارتیشن بندی برنامه است که کد ها را برای اجرای محلی و از راه دور توزیع می کند. پارتیشن بندی را می توان به استاتیک و دینامیک تقسیم بندی کرد که در جدول 3 نشان داده شده است و در این بخش توضیح داده می شود.

5-1 پارتیشن بندی استاتیک

برای محاسبه افلودینگ به یک ماشین از راه دور، رویکرد پارتیشن بندی استاتیک زمانی استفاده می شود که ماژول های کد بر روی ماشین های محلی اجرا شوند. پارتیشن بندی استاتیک از طریق یک چارچوب خاص برنامه و راهبرد مبتنی بر پروفيل افلاين صورت می گیرد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

برای یک سری راهبرد های پارتیشن بندی (جو و همکاران 2014، ليو و همکاران 2014, كاوچ و همکاران 2014، پارگ و همکاران 2014)، بخش های برنامه بر روی ماشین های محلی و از راه دور اجرا می شود. این راهبرد ها بخش هایی از کد ها را بسته به برنامه تنظیم می کند. به طور مشابه برای راهبرد های افلودینگ پیشنهادی در لومتلی (2013) و توما و چن(2013 الف)، کار های پارتیشن بندی برای ماتیوس و همکاران 2011، برنامه ها و وظایف چار چوب محور را به هم ارتباط دادند و این در حالی است که در مطالعه امون و همکاران 2012، پارامتر های عملکردی مختلف برای تثبیت پارتیشن بندی مبتنی بر برنامه استفاده می شوند. رویکرد ارایه شده توسط ایمای و وارلا 2011 از مدل ریاضی برای بهبود تشخیص چهره استفاده می کند. برای سرویس های جی پی اس، پارتیشن بندی برنامه از مراحل پردازشی و روش های هدایت استفاده می کند. راموس و همکاران (2011) در حالی که برای بازی های موبایل، پارتیشن بندی ثابت استفاده می شود. برای سیستم نظارتی، رویکرد پارتیشن بندی سلسله مراتبی توسط تساتیس و همکاران 2005 ارایه شده است.ترجمه توسط ترجمه یار

برای برخی از راهبرد های چارچوب محور ( گانگلی و همکاران 2013، زیا و همکاران 2014، سارینن و همکاران 2012، زانگ و همکاران 2011، سیلوا و همکاران 2008، تی و همکاران 2005، سارینن و همکاران 2012)، مکانیسم پارتیشن بندی ثابت توسط برنامه نویس ها ارایه می شود. در مقاله لیو و همکاران (2005)، یک سیستم عامل برای پشتیبانی از اجرای توزیعی بایت کد جاوا از طریق پارتیشن بندی استاتیگ توصیف شده است. پارتیشن بندی مستلزم این است که برنامه نویس تصمیم به پارتیشن بندی کند برای اجرای مشارکتی و ائتلافی بگیرد. عملکرد های مختلف API برای پشتیبانی از افلودینگ در مقاله میتبا و همکاران 2013 پیشنهاد شده است. چارچوب پیشنهادی در وربلن و همکاران 2012، توسعه دهنده را ملزم به ترکیب کلاس ها می کند. رویکرد افلودینگ در کاردون و همکاران 2012، برنامه را به رابط کاربر و اجزای مبتنی بر محاسبه از طریق چارچوب پیشنهادی پارتیشن بندی می کند.

پارتیشن بندی استاتیک مبتنی بر پروفیل افلاین از مجموعه ای از پارامتر ها استفاده کرده و آن ها را قبل از اجرای واقعی برنامه ارزیابی می کند. رویکرد پارتیشن بندی برنامه مطرح شده در منبع نيو و همکاران، از الگوریتم مین کات و شاخه و کران با پارامتر پهنای باند استفاده می کند. به طور مشابه، رویکرد های مبتنی بر باد گیری ماشینی و ژنتیکی توسط بالاكشنان تام (2013)، فولینو و پیزنی (2013) و اوم و همکاران (2013) ارایه شده است که وضعیت منابع، پارامتر های شبکه و داده های مورد انتقال را در نظر می گیرد. در مقاله الگازر و همکاران (2013)، عمليات سرویس وب برای تولید پروفیل مصرف منابع پروفیل بندی می شود که برای انجام افلود محاسبه استفاده می شود. برای اجرای کد اسکریپت جاوا، پک پروفیل و تحلیل نقطه ای برای کمک به توسعه دهنده ها به منظور تصمیم برای تقسیم کد ها استفاده می شوند. رویکرد آن و پارتچم(2013) پارتیشن بندی برنامه را به صورت یک مسئله کمینه سازی در نظر می گیرد ضمن این که هزینه ارتباط و براورد نیز تعیین می شود. به طور مشابه یک الگوریتم مبتنی بر برنامه نویسی دینامیک از زمان اجرای براوردی برای وظایف افلودینگ استفاده می کند که مطابق با محدودیت ها است سایر روش های کاری و همکاران 2008 هان و همکاران 2008، او و همکاران 2007 ولی و همکاران (2002) از پارامتر های مشابه و شرایط مشابه برای برنامه های پارتیشن بندی برای افلودینگ رابانشي استفاده می کند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

5-2 بسیاری از راهبرد های افلودینگ قادر به پارتیشن بندی پویای کد ها با در نظر گرفتن پارامتر های مختلف هستند ( گیرجو و همکاران 2012، ادب و ريان 2012، كائو و همکاران 2012). این پارامتر ها با مکانیسم های مبتنی بر پیش بینی عملکرد و پروفيل بندی ارزیابی می شوند که متجلی کننده برنامه هستند برای اجرای برنامه، کد اجرا شده و از نظر پیش بینی عملکرد تحلیل می شود.ترجمه توسط ترجمه یار

در مطالعه چانگ و همکاران 2013، مدل برنامه نویسی با رویکرد رویداد محور برای ارایه اجرای الاستیک نیاز های بار کاری توزیع می کنند. یک چارچوب برای اجرای پویا بر روی مجموعه ای از تلفن های هوشمند توسط مارين 2013 مطرح شده است. به طور مشابه، محققان در مقاله یانک و همکاران 2013، یک پارتیشن بندی پویا را با استفاده از الگوریتم ژنتیکی برای جریان داده های موبایل پیشنهاد کردند. این رویکرد فادر به شناسایی دسته های متحرک و سپس افلود ها با پرفیل بندی کلاس ها در طی اجرا است. در مقاله هان و همکاران (2006)، پارتیشن بندی به مسئله مین كات نقشه یابی می شود در حالی که برخی از اجزا برای کمینه سازی مهاجرت اجزا در زمان اجرا نقشه یابی می شود. سایر چارچوب های افلودینگ و مکانیسم هالا کای و همکاران 2013 – جانگ و همکاران 2013 – تریفانویک همکاران 2014 – شیراز و همکاران 2014) از پروفیل انلاین با در نظر گرفتن پارامتر های مختلف برای انجام پارتیشن بندی به صورت پویا استفاده می کنند.

6- مقایسه چارچوب های افلودینگ جدول

4، توصیفی از مقایسه چارچوب های افلودینگ خودکار را از حیث پارامتر های اتوماسیون، حل مسئله بهینه سازی، گرانولاريته، افلودینگ دانه ریز و پشتیبانی روش درخواست بومی را نشان می دهد. برای اتوماسیون، چارچوب های ابر کلون، اسپکترا، روم و جی-ارگسترا، افلودینگ را به صورت فوق العاده خود کار ارایه می کنند. این مستلزم اثر متقابل کم تر برنامه نویس در مقایسه با پشتیبانی با اتوماسیون کم تر است به طور مشابه چارچوب های ابر کلون، AIDE و جی ارکسترا قادر به حل مسئله بهینه سازی به شکل اسینکرون با اجرای برنامه است، گرانولاریته تکرار اشاره به اجزای اصلی مورد استفاده دارد. پنهانی اجزای دانه ریز در چارچوب های گلون ابر و MAUI ارایه شده است. به علاوه یک چارچوب از جمله ابر کلون ، Aide و ارگسترا نیز از روش های بومی پشتیبانی می کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

مقایسه مکانیسم موثر از حیث تجزیه تحلیل انجام شده پروفیل بندی پویا و اجرای چارچوب های خودکار در جدول 5 ارایه شده است همه چارچوب ها از تحلیل استاتیک استفاده می کنند. این چارچوب های ابر کلون، maui روم و AIDE از پروفیل بندی دینامیک برای دست یابی به اطلاعات استفاده می کنند اتصال در هنگام برای افلودینگ اشاره به افلودینگ اجرا شده در مراحل بعدی دارد. این ها , CloneCloud،, MAUI،  SociableSense (یانگ و همکاران 2009)، و روم و AIDE استفاده می شوند. امروزه هیچ یک از چارچوب ها به اجرای مطمئن برای اراپه دسترسی ایمن، مطمئن و دقیق برای برنامه های افلود شده وجود ندارد.

جدول 6 (رادنکو و همکاران 1998) اقدام به مقایسه چارچوب های افلود از حیث برنامه ها، پارامتر های  توازن، بهینه سازی و راهبرد های پویا کردند.ترجمه توسط ترجمه یار

جدول 5 مقایسه تحلیل استاتیک، پروفیل بندی پویا، اتصال دیر هنگام و ویژگی های مبتنی بر اجرای مطمئن در چارچوب های افلودینگ چارچوب های CloneCloud , MAUI , DIET و J-Orchestra  برای برنامه های علمی مفید هستند و این در حالی است که چارچوب های Roar و aide برای پردازش تصویر و گرافیک موثر هستند. به طور مشابه، چار چوب در یانک و همکاران و spectra در برنامه های تشخیص کاراکتر و صدا به خوبی عمل گردند. SociableSense برای برنامه های پردازشی و اثرات متقابل اجتماعی لازم است. پارامتر توازن شامل عناصر بهینه سازی تصميم افلود هستند. به طور کلی، بیشتر چارچوب ها از زمان اجراء مصرف انرژی و نیز سریار های اطلاعاتی استفاده می کنند. اگر چه بهینه سازی مسئله تصميم و اکتشافات مختلف بر اساس پارتیشن بندی 1+k می باشند و نیز برنامه نویسی خطی صحیح در بسیاری از چارچوب های افلودینگ استفاده می شود، این چارچوب ها نیازمند استفاده پویا از تصمیمات افلودینگ در طی اجرای برنامه هستند. چارچوب های ابر کلون، maui و AIDE از الگوی اجرایی برای انطباق زمان اجرا استفاده می کنند، به طور مشابه، چار چوب یانگ و همکاران 2008 انطباق را با سرعت بدست آمده از طريق افلود انجام می دهد. چارچوب Roam از بستر هدف استفاده می کنند در حالی که چارچوب diet نیازمند پیکر بندی کاربر برای انطباق زمان اجرا است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

7– دامین های برنامه که از افلودینگ ذی نفع می شوند

افلودینگ رایانشی برای تعداد زیادی از برنامه ها در تامین های مختلف متناسب و مفید بوده است. یک طبقه بندی دامین محور از کار های تحقیقاتی در جدول 7 نشان داده شده است. بخش زیادی از کار های تحقیقاتی در زمینه ریاضی و پردازش تصویر و گرافیک بوده است. هم چنین بازی ها و برنامه های چند رسانه ای نیز استفاده شده و تعداد آن ها نیز با تکامل برنامه وایرلس روز به روز افزایش می یابد. برنامه های مربوط به رفتار اجتماعی و هوش مصنوعی نیز افلود می شوند زیرا آن ها دارای محاسبات مبتنی بر یادگیری پیچیده هستند. این برنامه های با پردازش پایگاه داده، سیستم فایل و پردازش GPS نیز از طريق افلود برای بهبود عملکرد اجرا شده اند.

8 چالش های فعلی و افلودینگ رایانشی موثر

على رغم نگامل بلند مدت روش های افلودینگ، مسائل مختلفی حل نشده است. چالش برانگیز ترین مسائل شامل پارتیشن بندی، شفافیت خودکار، امنیت و ملزومات برنامه در زیر پا راه حل های محتمل بحث می شوند

1 – 8 پارتیشن بندی

افلودینگ رایانشی نیاز مند پارتیشن بندی برنامه و کد به بخش های کلاینت و سرور برای اجرای محلی و از راه دور است. پارتیشن بندی چندین بار امتر از جمله هزینه های انتقال داده و زمان رایانشی را در نظر می گیرد و پارتیشن بندی بهینه، مسئله کامل NP می باشد و اکتشافات مختلف با محدودیت های ثابت در راهبرد های پارتیشن بندی استفاده می شوند.

برای پیاده سازی موثر افلودینگ مستله پارتیشن بندی را می توان به شکل شبه خودکار از برنامه نویسی و نیز توزيع ماژول حل کرد. در این رابطه، روش های زمان بندی برای سیستم های ناهمگن برای کاهش زمان اجرای کل استفاده می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 8-228 شفافیت و قابل حمل بودن خودکار

چارچوب های پیاده شده برای افلودینگ رایانشی فاقد شقاقیت خود کار می باشد به طوری که یک محیط شفاف را بتوان شناسایی کرد و افلودینگ رایانشی به صورت یکپارچه رخ می دهد ( سناعی و همکاران 2012 ، سناعی و همکاران 2014، گای و همکاران 2013، چانگ و همکاران 2013, گوردون و همکاران 2012) این کاری پیچیده است زیرا نیازمند پیاده سازی یک روش استاندارد می باشد که محدودیت ها را نيز در نظر بگیرد. پیاده سازی روش استاندارد برای مجموعه متنوع از محیط ها و دستگاه ها نیاز است.

 8-3 امنيت

با افلود رایانش به سرور ها و ماشین های از راه دور، امنیت داده و محیط برای سیستم های از راه دور باید تضمین شود ( وینکلر 2011، سناعی و همکاران 2014، خان و همکاران 2014 الف و ب، کامر و همکاران 2013، زانک 2009). این نیازمند خود دوری از عملیات اجرای از راه دور است. مجموعه محدودی از عملیات مجاز را می توان با پیاده سازی ماشین مجازی و اجرای برنامه های از راه دور توسط ماشین مجازی در نظر گرفت. به علاوه، مکانیسم احراز هویت را می توان برای اطمینان از امنیت داده ها در ابر در نظر گرفت( خالد و همکاران 2013، انتوپولوس و گیلام 2010).ترجمه توسط ترجمه یار

 8-4 نیاز های برنامه

برنامه های اجرا شونده روی دستگاه های موبایل نه تنها روز به روز افزایش می یابند بلکه پیشرفته تر می شوند. برنامه های چند رسانه ای از جمله VOIP، استریمینگ انلاین و چت صوتی و تصویری نیازمند دستگاه های موبایل برای بهبود نیاز های انرژی، گرافیک، رندرینگ و نیز زمان اجرا است. به علاوه، این برنامه ها نیازمند پردازش زمان واقعی هستند. در نتیجه امکان افلود همه ماژول ها به صورت از راه دور وجود دارد. در این راستا، روش های ذخیره ای و اجرای سخت افزار نظير پردازنده سیگنال دیجیتال با سیستم بر روی تراشه می تواند برای افلود موئر مفید باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

9- نتیجه گیری

این مقاله به بررسی افلودینگ رایانشی با هدف بهبود عملکرد برنامه های اجرا شونده و روی دستگاه های موبایل با منابع محدود می پردازد، منابع محدود دستگاه موبایل نیازمند افلود برخی محاسبات سنگین برای کاهش مسائل اجرای کند و انرژی کم است. برخی از راهبرد های افلود در حالت ثابت قرار دارند در حالی که سایرین بر اساس رفتار دینامیک کار می کنند، ما اقدام به تحلیل این راهبرد ها و چارچوب های خود کار برای پشتیبانی از افلودینگ رایانشی می کنیم.

ما هم چنین به بررسی تکامل فناوری های موبایل و نیز مقایسه مکانیسم های پارتیشن بندی مورد استفاده باری توزیع کد بین ماشین های محلی و از راه دور می پردازیم. کار های تحقیقاتی از حیث دامین های برنامه طبقه بندی می شود که برای آن افلود رایانشی موثر است. به علاوه، مسائل اصلی مربوط به افلودینگ رایانشی نظیر پارتیشن بندی، شفافیت خود کار به امنیت و نیاز های برنامه بحث شده و محلول های احتمالی مطرح می شوند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی – اقتصادی of و COVID – ۱۹ Pandemic : بررسی)

ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در سال‌های ۲۰۱۹ – nCoV)

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس ساختاری SARS – CoV و ۲ – ۱۹ کشف دارو از گیاهان دارویی)

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation of the evidence(Remdesivir برای سندروم حاد تنفسی acute ۲ باعث COVID – ۱۹ می‌شود: ارزیابی مدرک)

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to expect for COVID-19?(یافته‌های جدید درباره اثرات ضد ویروسی کلروکین در ضد رژیم ضد ویروسی : چه چیزی باید انتظار داشته باشد ?)

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated COVID – ۱۹ ممکن است خطر بزرگی برای بشر در آینده پیش‌بینی کند.)

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های آموخته‌شده از همه‌گیری بیماری همه‌گیر در پیش‌گیری از بیماری‌های عفونی آینده)

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons from SARS-CoV and MERS-CoV(Insight به سال ۲۰۱۹ رمان جدید – یک مرور موقت به روز شده و درس‌هایی از SARS – CoV و SARS – CoV را مرور کرد .)

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons...

35000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+