ترجمه مقاله رایگان با عنوان Low bandwidth desktop and video streaming for collaborative tiled display environments(تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی)

مقاله رایگان با عنوان Low bandwidth desktop and video streaming for collaborative tiled display environments را “” از اینجا دانلود کنید“”

عنوان مقاله به فارسی : تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : رایگان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

کاربر محترم توجه داشته باشید که ترجمه یار با صرف هزینه های زیاد تلاش کرده تا این مقاله را به رایگان در اختیار خواننده محترم قرار دهد. پس خواهش مندیم با خرید این محصول با قیمت بسیار کم ما را در جهت ادامه دار کردن این مسیر یاری کنید.

ترجمه کامل محصول:

تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی

چکیده

محیط صفحه نمایش با وضوح بالا بر روی شبکه ساخته شده است . صفحه نمایش چند بخشي به عنوان یک ابزار توزیع وضوح نمایش ،کار  تجسم را برای مشترک فراهم می کند ، به این معنی که در حال حاضر مقابسه و ارتباط داده ها در یک محدوده مشخص از فرصت ها و بسیاری از منابع مختلف را فراهم کرده اند و تجسم منابع توزیع شده میتواند به درک فرایند خوشه ای از منابع محلی ، جریان و کنترل محتوا منابع ارایه شده کمک کند. هنگامی که استفاده کنندگان مي خواهند به طور همزمان محتوا را از سنسور هاي شخصي پیگیری کنند باید فضای کاری را بهتر تقویت نمایند. تحقیق پیش رو دارای تکنیک جریان های ویدیویی با کیفیت است که اجازه می دهد جریان هاي ویدئویی کنترل شوند و محیط های کاشی کاری منابع و دیگر پهناهاي ناهمگون محیط اینترنت را مرتب سازی می کند و در واقع با استفاده از فشرده سازی ویدویی برای کاهش اینتروپی اطلاعاتی را در اختیار ما قرار مي دهد. ضمنا در این تحقیق پهنای بلند مورد نیاز بر روی دیواره های ویدیویی مورد خطاب قرار گرفته است که شامل همگام سازی و تشریح دیوار با استفاده از ابزار های متنوع و پخش آن است تشریح پویایی خط اتصال و تغییر اندازه جریان های ویدیویی که به بیان کاشی کاری دیواره ، پوشیدگی، رمزگذاری ویدیویی ، رمز گشایی و تشریح ضروریات برای برنامه های کاربردی و تعاملی استفاده کنندگان است. راه حل تکنیک های ارائه شده قادر است مقادير 1080 p چند رسانه ای همراه با پهنای باند غني مورد نیاز زير Mbps10 و رکود های کافی برای ثابت ماندن این فعالیت ها را ارائه مي دهند. در این مقاله به مقایسه ، فشرده سازی و غیر فشرده سازی و جریان های تکنیکی با استفاده از ارزیابی عملکرد پهنای باند رکود کلي و حداکثر مقدار و کیفیت دیداری پرداخته می شود. ”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

مقدمه:

فن آوری محیط هاي کاشي کاری ، نمایش با وضوح بالا در مقیاس صفحه نمایش توسط محققان بیان شده است تشریح این سطوح از راه حل های ارائه شده به مجموعه داده ها این امکان را میدهد که سطح بالای محیط کاری و پشتیبانی روش های جدید و همکاری در بین استفاده کنندگان را مجسم کند.

چندین تکنیک برای پر کردن دفعات مشاهده شده در پیکسل های بالا با انواع مختلفی از داده ها وجود دارد اما هنوز چالش هایی برای ارائه انواع بیان محيط کاشی کاری وجود دارد که شامل طیف گسترده ای از نرم افزار های دسکتاپ و ابزار های جستجو که باهم مانوس هستند و به اشتراک گذاشتن منابع چندگانه همراه با تشریح محيط هاي بيروني است.

هنگامی که پروژه هايي مانند Opti Portal ایجاد شدند که شیوه ای برای توسعه روش های مقرون به صرفه برای ارائه تکنولوژی دیوار که هدفي جز، ارائه کالا و بیان عطایق گستره ی بخش های محلی مورد نیاز نداشت ، در حالیکه هنوز تعدادی از استفاده کنندگان به آن دسترسی پیدا نکرده اند که بتوانند برای آشنایی کامل با آن داده های مورد نیاز را تجسم کنند، و مزایای آن : راه حل های توسعه دیوار و راه حل های ضروری و موقت که به بیان تجسم قابلیت چند بخشی مورد نیاز محققان را تحت پوشش قرار میدهد را شامل میشود.ترجمه توسط ترجمه یار

تاکنون راه حل های مناسب و مستقیم برای جریان های کنترلی محتوا و نیز بیان مشکلاتی که در فرمت غیر فشرده ارائه شده است ، و نیازمند اتصالات داخلی و پهنای باند بالاست . يرای جریان های محدود که انواعی از ابزارهاي محتوایی را توسعه می دهند بهنای باند بالا مورد نیاز است  که راه حل هاي كلي و به روز بودن جریان های محتوایی را شامل می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

مشخصه این مطلب به توسعه بالا و سرعت شبکه وابسته است. هم اکنون یک چهارچوب، جدید برای کنترل جریان های محتوایی چند بخشی محیط های صفحه نمایش یا زمان تاخیر کمتر از 264.H و فشرده سازی ویدیوئی بیان شده است استفاده از فشرده سازی ویدیویی در جریان های ویدیویی به طور قابل توجهی با کاهش پهنای باند مورد نیاز همراه است و منابع شبکه که شامل چندین جریان غیر فشرده را بیان میکند و در واقع زمان واقعی قابلیت های ویدئویی در دسترس که در برگیرنده طبقه بندی های جدید با پهنای باند محدود و دستگاه هاي بی سیم مانند لب تاب است. تعدادی از این جریان های همزمان ويدئويي مي توانند با بالاترین سرعت موجود ، زیر ساخت هاي های شبکه را افزایش دهد، که جریان های ویدیوئي همزمان این قابلیت را دارد که پهنای باند شبکه را تا Gbps 1 و به طور قابل توجهی کاهش دهند.

در واقع در این مقاله به بیان پیاده سازی کامل سیستم end- to- end  (پایان برای پایان) برای بیان جریان های محتوایی و کاشی کاری دیوار دسکتاپ مي پردازد. که در این مشخصه اغلب تشریح جریان های ویدیویی فشرده که شامل بخش هاي مختلف، دیوار است را بیان می کنند و شامل کسب طیف وسیعی از منابع و محتوا با زمان تاخیر بسیار کم رمزگذاری و بدخويي و کارایی ناهمگن حمل و نقل شبکه ای گسترده و ویدئو ها و تجسم سیستم نمایش و کاشي كاري سيستمي است. همچنین در این مسئله به استفاده کنندگان این اجازه داده می شود که به صورت تغيير پویا موقعیت و تغییر اندازه هر ویدئو جریان ها را در هر نقطه بر روی کاشی کاری دیوار بدون وقفه نمایش دهند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

هم اکنون چهار چوبی برای پشتیبانی و نمایش انواع دسکتاپ و محتواهای ویدیویی ارائه شده است و این اجاره را به استفاده کنندگان میدهد، که برای تجسم و همکاری در نمایش کاشی کاری بر روی دیوار با صفحه نمایش متعارف ، دوربین های ویدیویی HD ، کنسول بازي هاي ويدئویی و هر نوع ابزاری که دارای خروجی های HDMI و با رابط DVI است آزادی عمل بیشتری را بدهد.ترجمه توسط ترجمه یار

در متن حاضر به بیان و تجزیه و تحلیل عملکردهای جریان ها که شامل جریان های غیر فشرده پیکسل RGB ، جریان های فشرده فريم و جریان های فشرده 264.H می پردازیم در واقع این تحقيق ما را قادر می سازد که با استفاده از سیستم های خارج از لاین این مطالب را نشان دهیم که جریان های ویدئویی فشرده 264.H و با بهبود بخشیدن به توان عملیاتی فریم ، رکود پایین to – end end – که به طور قابل توجهی نیاز به جریان هاي غير فشرده RGB با کیفیت بالا و پهنای باند کمتر را در بر میگیرد و استفاده از روش فشرده سازی فریم که رقابت واقعی را توسعه می دهد پرداخته شده است .

کار مرتبط:

این مقاله پل کمکی است ، برای جلوگیری از متلاشی شدن در زمینه پژوهش و نمایش محتوایی کاشی کاری بر روی دیوار و همچنین همکاری بر روی جریان های محتوای دسکتاپ”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

2.1 مقیاس پذیری و کاربرد نمایش کاشی کاری دیوار:

چندین نرم افزار مبانی با محتواهای مختلف نمایشی در کاشی کاری محیطی وجود دارد Chromium و DMX . غیر تهاجمی ترین نرم افزار مياني که اجازه می دهد برنامه های کاربردی اجرا شود SEGA است.

SEGA یک جریان نرم افزاری میانی است ،که جریان های ورودی خام منابع یک نرم افزار را به صفحه نمایش دیوار هدایت می کند. این موضوع می تواند صفحه نمایش را به طور همزمان از محتوای منابع چندگانه و منابعی که مي تواند داده هاي نرم افزاری را که در سراسر خوشه ها تقسیم شده اند مانند CPU یا گرافیک فشرده را در اختیار بگذارد. در این روش SEGA مقیاس پذیری را بهبود می بخشد و اجازه می دهد که مشترک جریان ورودي های نمایش منابع چندگانه را بررسی کند. زیرا SEGA جریان خام پیکسل داده های RGB و پهنای باند مورد استفاده مي تواند خیلی زیاد باشد را در جریان نرم افزاری محتوا با وضوح بالا ، نیاز به صفحه نمایش Gbps10 و شبکه ی سخت افزاری و یا بالاترین پهنای باند به عنوان کل پهنا ، بیش از 10 Gbps را به خوبی نمایش میدهد. علاوه بر این ، برنامه ها باید با استفاده از SAGA دوباره شروع شده و به عنوان نرم افزار رابط کاربردي در کتابخانه مورد استفاده قرار گیرد.ترجمه توسط ترجمه یار

برای بیان همکاری بین چند دیواره و تغيير نام ربات از SEGA استفاده می شود . پیاده سازی شبکه نرم افزار پل  SEGA نامیده میشود که به صورت پوبا جریان های زمانی را بر روی جریان صفحه نمایش چندگانه دیوار را نشان میدهد.

2 . 2 جريان محتوایی دسکتاپ :

در حالیکه این نرم افزارها باید به طور خالی از SEGA اقتباس شود به عنوان نرم افزار رابط کاربری کتابخانه استفاده شود و نیازمند به مدیریت نمایش پیکسل به منظور ارائه آنها به به کتابخانه است.

SEGA باعث بهبود بخشیدن به طراحی مخصوص VNC مشتری با اتصال به فروش می شود که اجازه میدهد SEGA حرکت به جلو و مستقیم داشته باشد ، که استفاده از سرور VNCبرای جلوگیری از خرابی نرم افزار مورد نظر مي شود و از آن به عنوان توزیع کننده صفحه نمایش یک لپ تاپ به کاربران متعدد که دارای بیش از یک شبکه محلی برای همکاری هستند کمک می کند(Stoleو همکاران)”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

چندین راه حل برای کاهش زمان تاخیر و بهبود و به روز رسانی توان مشتریان ارائه شده است. مشخصه VNC با عملکرد بالا در زمان تاخیر کم در اطلاعات شبکه با افزایش کشش درخواست نرخ از مشتری به منظور بهبود نرخ فریم به سرور ارائه می شود در حالی که این افزایش نرخ فریم پهنای باند شبکه را مورد نظر قرار مي دهد.ترجمه توسط ترجمه یار

3.2) جریان های فشرده :

مشخصه اصلی پهنای باند در جریان های پیکسلی RGB . بسیاری از راه حل های اقتباس شده در زمان واقعي تجسم فشرده سازی فرمت است که فشرده سازي DXT نامیده می شود DXT طراحی اصلی برای فشرده سازی بافت های استفاده شده در باتری های ویدیویی و عملکرد ترافیکی است. این یک راه حل مطلوب برای تجسم زمان واقعی فشرده سازی برای رفع فشار DXT توسط نرم افزار های گرافیکی عالی که توانایی بهینه سازی کتابخانه ها را دارد و می تواند زمان واقعي . وضوح تصویر HD با اندازه هاي عالي فریم پشتیبانی کند(Altra Gride)”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

استفانه از فشرده سازي DXT برای حمل 1080 | 60HZV ويديو با 250 Mbps  به جای 1.5 Gbps برنامه ویدیویی غیر فشرده مورد نیاز است پشتیبانی برای  DXTاغلب به SEGA افزوده می شود . به هر حال فشرده سازي DXT  فقط شامل نسبت تراکم ثابت است در حالیکه نمایش کاشی کاری دیوار اغلب ده ها با صد ها راه حل نرمال برای دسکتاپ را ارائه می دهد. فشرده سازي DXT اغلب تولید قابل توجه ساخته های دیداری در بخش هایی که به دلیل فضای رنگی تا 16 بيت رنگ محدود شده است می باشد.

در این مقاله پیشنهاد جریان با وضوح بالا محتوای دسکتاپ و ویدیو و بیان کاشی کاری دیوار با پهنای بلند پایین و با رویکرد های قبلی ارائه شده است و این اجازه را میدهد تا برای بالاترین توان فریم یا داده های ویدیوئی با پایین ترین زمان نهفتگی برای ده ها یا صدها جریان ویدیویی از طریق اتصال گیگابایت مناسب اقدام شود که برای دستگاه های بدون سیم شبکه دسکتاپ و داده های ویدئویی برای تشریح محیط های کاري مناسب لازم است.

در جریان های ویدیویی در حال حاضر توانایی کاشی کاری محیط برای طیف گسترده اي از ابزارهایی که شامل بسیاری از محیط هایی با پهنای باند ناکافي که جریان های غیر فشرده را پشتیبانی میکند . هنگامی که ویدیو های فشرده پهنای باند را کاهش می دهند تعدادی اجزای مهم مانند انتگرال . انعطاف پذیری و استفاده و ویدئویی را شامل میشود .ترجمه توسط ترجمه یار

سرانجام مکانیزم های رمز گشایی ویدیویی تحت رنگ ها و همگام سازی و بیان محيط هاي كاشي كاري را بیان می کند .

مدیریت منابع:

اجزای مدیریت منابع روابط بین همه سخت افزارها و نرم افزارها و با دست آوردن ابزارهایی که فریم منابع واقعی را برای هر مجریان توسعه می دهند و آن ارتباط با هر مالکیت منابع توسط روشی برای انتقال ارتباط سفارشی است.هر انتقال فریم های در دسترس در یک وضوح خاص از فرمت رنگ ها و میزان نمونه برداري ها تعیين میگردد. استفاده کننده برای به دست آوردن فریم منابع از موتور اطلاع رسانی کمک می گیرد .”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

هنگامی که فریم هر ویدیو جدید در دسترس است ، سرویس درایور به عنوان یک رابط يكنواخت در ارائه یک لایه انتزاعی و پس از آن به عنوان مجریان اجرای معماری مورد استفاده قرار می گیرد. و به منابع ویدیویی اجازه اضافه کردن و یا حذف مناسب تعدادی از تنظیمات فیزیکی متقاوت و دستگاه هایی که بر پا به سخت افزار و سیستم های عامل معماری مجهز شده است ، مي دهد.

انواع دستگاه های ورودی درایورها به دیو دولت ابزارر و انعطاف پذیر در جریان کاري فريم که شامل دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری است و بر پایه درایور دسکتاپ استوار است برای پشتیبانی سخت افزار یک درایور، در تحقیق طبقه بندي شده مايکروسافت، که مستقیما نشان مي دهد، ضبط APL مورد استفاده قرار گرفته است و طیف گسترده ای از دوربین و ضبط ویدیویی سخت افزار را نشان می دهد.ترجمه توسط ترجمه یار

کارت های ضبط ويديويي مي تواند به تصرف در خروجی ویدئویی در یک کامپیوتر دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، علاوه بر این تصرف در روی کار آوردن ابزارهای سخت افزاری و درایور نرم افزاري توسعه داده شده مورد استفاده قرار گرفته شده است. به دلیل اینکه در این موارد ضبط ویدئو سخت افزاری در دسترس نیست. این درایور با استفاده از جذب صفحه نمایش APL برای جمع آوری تماس کل با یک ناحیه دسکتاپ، همانند یک صفحه نمایش خاص و هنگامی که چند مانیتور به طور همزمان متصل هستند می تواند تصاویر کاملی را به دست آورد که به میزان بالاتر از 20 فریم در ثانیه است .که در حد متوسط مجهز به ایستگاه کاری با وجود سربار سیستم که درگیر دستیابی به دسکتاپ است ، در دستگاه های سخت افزاري هم ورودی فریم به همان سرعت تحویل داده می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

موتور های پشتیبانی:

عملکرد موتور، روند کاهش آنتروبی را پشتیبانی می کند و برای ورودی داده تصویری دنباله دار و فریم فشرده در شبکه حمل و نقل موتور را پیشنهاد می کند. تصویر فریم دریافت شده از منابع مدیریتی در قالب فریم رمزگذاري استاندارد به فضای رنگی YUV420 تبديل مي شود و پس از آن که رمزگذاری ویدئویي انجام شد که FFMPEG , libx 264 و کدک ویدیویی کتابخانه و حمایت از ویدئو کدک 264.H مورد استفاده قرار گیرد.

زمان کم و واقعی فشرده سازی توسط گزینه هایی که از بین برنده وابستگی چند فریم هستند و با از بین بردن چند رمز گذاري پشتيباني مي شوند . اولین گزینه غير فعال کردن دو طرفه فريم است که به زیر ساخت فریم نیاز دارد که قبل از انجام آنها مي تواند حل شود . دوم کنترل پیش رو را غیر فعال کنید.

یک دلیل بهینه سازی بیشتر به منظور کاهش زمان است که قادر است هر فریم را به صورت حداکثر پشتیبانی کند، گروه های معمولی شامل مقادیری عکس در داخل فریم و فریم های چند گانه است. داخل هر فریم از تصویری تنها تشکیل شده است که دارای فضای فشرده است البته نه به صورت موقت این فریم ها هر تغییری که در زمان وجود دارد را به روز میکند و این به روز کردن باعث میشود که فریم ها کارآمد تر انتخاب شوند . با این حال به طور کلی اندازه گيري داخل فريم قابل توجه است که از بین فریم ها که پیش از حد طول نکشد و خوشه زمان و پهنای باند مورد مورد استفاده را پشتیبانی کند را تنخاب می کنیم ، پس از آن که فریم وابسته به زمان نهفتگی استخراج شده اند ، فقط فریم و هزینه های متعدد وابسته به پارامترها را پشتیبانی میکند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

حمل و نقل شبکه ای

در نظر گرفتن چگونگی ویدیویی فشرده مهم است که در صفحه نمایش که از گره ها توزیع شده ، و دو بخش که شامل یک شبکه محلی و یک مکان از راه دور تشکیل شده است و چگونگی اثرات آن در زمان ، میزان تاخیر و استفاده از پهنای باند را بیان میکند. جریان ارسال که تنها قابل مشاهده در هر صفحه نمایش است، می تواند از تکرار داده ها اجتناب کند با این حال کاشی کاری یک ویدیو در هنگام استفاده از جریان فشرده ویدئویي امکان پذیر نیست به هر گره یک ویدیو کامل تحویل داده می شود و این مزیت را دارد که هر گره به دریافت داده هاي مشابه مي پردازد . که با استفاده از VDP چند بخشی برای انتقال جریان ویدیویی از منبع به تمام صفحه نمایش گره ها مي تواند موثر باشد، در عوض منبع مورد نیاز به ارسال بسته داده ها به تک تک گره ها را که شبکه سخت افزاری چند بخشی که به تکرار هر بسته از ويديو و داده در تمام گره ها می پردازد کمک میکند.

برای جریان های گسترده ، استفاده از VDP ممکن است با توجه به سیاست های شبکه و میزان بالای از دست دادن بسته ها منجر شود که در این موقعیت دیگر شبکه ها مي توانند برای فرستادن بسته هاي ويدئویي و اتصال گره ها بر روی صفحه نمایش خوشه ای از پروتکل ها استفاده کنند.

به ساده کردن نرم افزار ویدیو روتر گفته مي شود که به صورت TCP پذیرش یا جریان های ویدئویی  VDPنوشته شده است و ارسال مجدد آنها از طریق صفحه نمایش چند بخشي گره میسر میشود. جریان سفارشی حفاظت شبیه به (RTP ( Real time protecal است که به ایجاد حمل و نقل شبکه اي کمک مي کند و شبکه گسترده ای از مسير ويديو روتر است که در صفحه نمایش هماهنگ سازي مي شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

این مهم است که حد استراتژی شبکه ای که شامل تعدادی از جریان های ویدئویی و تشریح رشد بالاي کاشی کاری و رویکرد پهنای باند را که بر روی شبکه است بدانیم استفاده از جریان های ویدیوبي Mbps, 10 Gbps 10 شبکه ، 1000 جریان ویدیویی که میتواند به طور همزمان به توزیع چند بخشي و تشریح گره ها بپردازد در این موقعیت، ورودی ها و خروجی ها با هم هماهنگ میشوند، به هر حال ورودي پورت ها با استفاده از 10 Gbps پشتیبانی می شود.ترجمه توسط ترجمه یار

 

موتور رمز گشایی:

دریافت و ارائه جریان های ویدیویی که هر گره را بیان می کند شامل تعدادي از مراحل مي شود که شامل رسیدن بسته هاي ویدئويي به انتقال فربم داده ها و رمزگشایی هر فریم ویدیویی و آپلود رمز گشایی فریم ها در داخل GPU، تبدیل فرمت رنگ ها از YL420به RGB در نهایت تشریح فریم ویدیویی بر روی کاشی دیوار با تشریح و همگام سازی به روز است. در واقع یک فرآیند کارآمد است که با حداقل زمان تاخیر شرح داده شده است.ترجمه توسط متن یار

دریافت و رمزگشایی سیستم و انتظار برای دریافت جریان های ویدئویی جدید بر روی شبکه و که فربم ویدیو های رسیده را برای تنظیم میکند مي تواند برای رمز گشایی تهدید محسوب شود و از یک جریان ویدئویی عبور کند .ترجمه توسط ترجمه یار

همه این کارها نیازمند شروع رمز گشایی جریان های ویدیویی است که طول و عرض هر ویدیو را شامل میشود که هر فریم داخلی که ارسال شده است را از بين مي برد دامن اجازه رمزگشایی برای شروع در هر زمان در واقع یک جریان ویدیویی است رمز گشایی توسط کتابخانه FFMPEG انجام می شود هر فریم رمز گشایی با فرمت رنگی YUV420 در داخل بافر دریافت می شود. تجسم رمز گشایی بافر ، تعداد فریم ها ، ارائه برچسب زمان و کانال ID گذر داده شده تا صف آپلود برای تشریح و به روز کردن از طریق GPU باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

بعد از رمز گشایی هر فریمی تبدیل به YUV420 به RGB میشود قبل از اینکه بتواند شرح داده شود این موضوع می تواند عمليات فشرده CPU به میزان زیاد تا مرز رکود برساند. به جای اینکه RGB به CPU  تبدیل شود و بعد از آن CPU به روز شود مبحث رنگ ها در GPU بیان می گردد. از زمانی که فرمت رنگ 420  YOVنصف سایر RGB را تشکیل داد به روز کردن GPU سریع اتفاق افتاد.

همانطور که میدانید مبحث در مورد GPU قادر است که با استفاده از موازی های بزرگ از فرایند واحد ها و حافظه پهنای باند بر روی GPU و کاهش بحث زمان را بیان کند.

فریم فرمت رنگی YUV که شامل بافت های تنها، به حل مشکل است که برای درخشندگی دو عدد بافت های حل بر روی دو کانال رنگی انتخاب و این بافت ها در داخل  RGB24ارائه شده است که با استفاده از برنامه انجام تبدیل رنگ به اشتراک گذاشته شده است.

یکی از بافت هاي RBG که عمومیت دارد افزایش سیگنال و اطلاع از برنامه ای است که در یک فریم جدید آماده شده است ، پیشرفت در داخل یک فریم با سر گره همراه شده که با برچسب زمان به فریم هاي نشان داده شده توجه دارد هنگامی که بیشتر نیاز به تشریح آن است.

هنگامی که سر گره به عنوان پرچم تنظیم میشود همه گره های توضیح داده شده به بافت های ویدیویی دیگر در ترسیم چرخه بعدی تعویض میشوند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

تجزیه و تحلیل عملکرد :

تجزیه و تحلیل عملکرد در کیفیت سیستم ، با استفاده از ویدئو فشرده شده 264.H مقایسه می شود . مقایسه با کارایی جریان غیر فشرده RGB همراه با فشرده ویدیویی و فریم های خاص فشرده سازي DXT همراه است.

اندازه گیری رکود های کلی را در نسل سیستمی فریم بر روی منابع کامپیوتری که کاشی کاری روی دیوار را بیان میکند . اغلب پهنای باند مورد استفاده در هر روش گزارش داده مي شود و در بهترین حالت بالاترین پایداری مقدار فریم نسبت به جریان های دیگر بدون سیم ، گیگابیت . و شبکه 10 گيگا بيئي اندازه گيري مي شود.

8.1) استفاده از دوربیل با 60 فریم در ثانیه ، ما را قادر می سازد که پایان هر رکود اندازه گیری کنیم و تقريبا تعداد 17 ms ثبت شده است که از هر واقعه قابل رویت در یک فریم تنها راه عوض کردن رنگ پنجره ها در دسکتاپ و اندازه گیری این که چگونه به مدت طولانی در سیستم از آن استفاده کنیم را بیان می کند . برای شبیه سازي اثر متقابل چند بخشی دسکتاب ترکیبی از 720 P ويديو HD استفاده از پنجره های کامل دسکتاپ را هدف قرار مي دهيم.ترجمه توسط متن یار

دو فریم که فیلم ضبط شده انتقال رنگ پنجره از سیز به آبی را نشان مي دهد. آزمون با لپ تاپ 2.4 GHz اینتل Duo 2 با پردازنده استفاده شده 802.11 N بدون سیم بر روی دسکتاپ با intel cor i7   حداکثر GHZ 3.33 پردازنده استفاده شده 1 و 10 گیگابیت و تغییر دادن Ethernet است و حالات استفاده آزمون بر روی لپ تاپ شامل ضبط نرم افزار دسکتاپ با وضوح 1440*900 و دوربین جاسازی با وضوح 720*480 است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 

بر روی دسکتاپ کامپیوتر، ضبط نرم افزار دسکتاپ بهتر از ضبط نرم افزار استفاده شده در ems و حداکثر تصور EX2 – RGB و کارت ضبط شده مورد آزمون قرار گرفت کارت حافظه در ضبط DVIخروجي مستقيم کارت ویدیو با وضوح 1920*1200 است.

ضبط نرم افزار دسکتاپ قادر است که فعالیت ها را با سرعت بیشتر بر روی تصویر دسکتاپ بهبود ببخشد. اما سطح پایین فریم ، هنگامی که ابزار ضبط سخت افزار میتواند بهبود پیدا کند ، که سطح فریم باعث چشم پوشي از هزینه های اضافی می شود .

هر کدام از این سناریو ها آزمون هاي مورد استفاده را در زمان واقعي 264.H پشتیبانی می کند زمان واقعی فشرده سازی DXT مورد استفاده با FastDXT و غیر فشرده سازی RGB است.

برای آزمایش بر روی لپ تاپ جریان های ویدیویی از طریق پهنای باند با استفاده از قانون پایان برای پایان به نهفتگی و انتقال فریم در ثانیه فرستاده میشود .

8.2) نتیجه تقابل جریان غیر فشرده :

ارزش اندازه گیری و مقایسه در پهنای باند مورد استفاده و روش end-to-end انتقال فریم در ثانیه و 264.H و نمایش پشتیبانی ویدیویی و میانگین امتیازات غیر فشرده RGB را شامل میشود. بعلاوه مملکرد 264.H یک لب تاب، بدون سیم شبکه بهتر از عملکرد RGB غیر فشرده عمل می کند، لب تاپ و دسکتاب هر دو Gbps1 از شبکه استفاده میکنند. در نتیجه فشردگي 264.H را نشان میدهد که جابه جایی برای جریان هاي غير فشرده RGB مفيد است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

8.3) نتایج متقابل جریان های فشرده DXT

DXT جريان ويديويي فشرده است که بهتر از RGB عملکرد دارد اما با عملکرد زبر 264.H . در چندین اجزا در همه آزمون ها DXT استفاده شده است که حداقل دستوری که به داده میشود بیشتر از پهنای باند مورد نظر است.

8.4) واقعیت موجود در مثال:

برای نشان دادن قابلیت استفاده فراتر از تجزیه و تحلیل عملکرد یک سناریوی واقعی مورد استفاده گرفت که در این تحقیق بیان شده است.ترجمه توسط متن یار

9)نتیجه گیری

این مقاله ، سیستم end-to-end برای جریان های فشرده ویدیویی 264.H ، محيط هاي توسعه کاشی کاری و طیف گسترده ای از منابع ورودی را هدف قرار داده است و دارای نرم افزار های دسکتاب و سخت افزار هاي ويديويي دسکتاپ است. عملکرد این سیستم ها ارزیابی شده بر روی دسکتاپ با 1 و 10 Gbps شبکه، به عنوان رابط خوب لب تاپ با شبکه بدون سیم و همچنین به بیان مقایسه و وجود اتصال و خروجی ها و تعریف دیوار پرداخت هاست.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 

 

 

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+