ترجمه مقاله رایگان با عنوان Resource management for Infrastructure as a Service (IaaS) in cloud computing: A survey (مدیریت منابع به عنوان یک زیرساخت همانند یک سرویس در محاسبات ابری: یک نظرسنجی)

مقاله رایگان با عنوان Resource management for Infrastructure as a Service (IaaS) in cloud computing: A survey را “” از اینجا دانلود کنید“”

عنوان مقاله به فارسی : مدیریت منابع به عنوان یک زیرساخت همانند یک سرویس در محاسبات ابری: یک نظرسنجی

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : رایگان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

کاربر محترم توجه داشته باشید که ترجمه یار با صرف هزینه های زیاد تلاش کرده تا این مقاله را به رایگان در اختیار خواننده محترم قرار دهد. پس خواهش مندیم با خرید این محصول با قیمت بسیار کم ما را در جهت ادامه دار کردن این مسیر یاری کنید.

ترجمه کامل محصول:

مدیریت منایع به عنوان یک زیرساخت همانند یک سرویس در محاسبات ابری

چکیده

پدیده ابر به یک سرویس مهم در محاسبات اینترنت تبدیل شده است. زیر ساختار به عنوان یک سرویس در محاسبات ابری یکی از چشم گیر ترین و سریع ترین موضوعات رشد یافته در اینترنت است. در این مدل سرویس ، ارائه دهندگان ابر منابعی را به کاربران ماشین ها پیشنهاد می کنند که شامل کامپیوترها به عنوان ماشین های مجازی ، ذخیره کنندگان داده های خام ، متعادل کنندگان بار و دستگاه های شبکه اند. یکی از پرفشار ترین موارد در محاسبات ابری برای زیر ساختار به عنوان یک سرویس مدیریت منابع است. مسائل مدیریت منابع شامل تخصيص، ارائه، نگاشت های ملزم، تطبیق، کشف، ارزیابی و مدل سازی است. مدیریت منابع برای زیرساخت به عنوان یک سرویس در محاسبات ابری شامل فوائدی از قبیل : مقیاس پذیری، تضمین کیفیت، استفاده بهینه، کاهش سربار، بهبود توان و بهینه سازی هزینه است. این مقاله متمرکز بر برخی از مهم ترین تکنیک های مدیریت همانند تخصیص منابع، ارائه منابع، نگاشت منابع، تطبيق منابع می باشد. این مقاله یک مرور کلی تکنیک هایی برای زیرساخت به عنوان یک سرویس است و همچنین چهار چالش پیش رو را برای حل شدن در آینده مطرح می سازد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

1.مقدمه

یک ابر به عنوان یک مکان بر شبکه تعریف می شود که در آن فناوری اطلاعات و محاسبات منابع همچون محاسبات سخت افزاری ، سیستمهای عامل و شبکه و پایگاه داده به عنوان سرویس های در دسترس عنوان می شوند . Buyya and Ranjan (2011) . محاسبات ابری ، استفاده از منابع ابر به عنوان سرویس هایی بر شبکه در نظر گرفته می شود . همچنین ممکن است محاسبات ابری شامل مقادیر زیادی از فناوری ها نیز نباشد و راه جدیدی در مدیریت فناوری اطلاعات را نمایش دهد. در بیش تر موارد این روند نه تنها جریان کار سازمان دهی فناوری اطلاعات را تغییر می دهد بلکه اغلب منجر به سازماندهی جامع دپارتمان فناوری نیز می گردد. صرف جویی در هزینه و مقیاس پذیری می توان بالاترین دستاوردهای فناوری اطلاعات در نظر گرفته شود .

محاسبات ابری اغلب با معماری سرویس گرا ، شبکه توری و محاسبات خوشه ای مقایسه می شود .

http : / / cloudcomputing sys – Con . com  محاسبات ابری و معماری سرویس گرا می توانند به صورت مستقل یا به صورت هم زمان در پلت فرم محاسبات ابری به کار گرفته شوند . محاسبات ابری ، معماری سرویس گرا را حذف نمی کند یا می توان گفت استفاده از محاسبات نرم افزاری توزیع شده را به عنوان یک فناوری یک پارچه سازی می کند. با محاسبات توری می توان محاسبات منابع را با روشن یا خاموش کردن آن کاربردی نیز ساخت. محاسبات ابری برای ارائه منابع مورد نیاز یک قدم فراتر نیز می رود . این کار در زمان شرطی بیش از حد با قیمت کاربردی جایگزین می شود . این روند همچنین نیاز برای ارائه بیش از حد در راستای رویارویی با هزاران کاربر را حذف می کند. ابزار محاسباتی برای آن چه که ما از آن به عنوان سرویس های مشترک استفاده می کنیم ، کاربرد دارد که در http : / / www . ibm . com . مشابه آن آورده شده است.ترجمه توسط ترجمه یار

خوشه بندی استفاده از کامپیوترهای چندگانه است که عموما کامپیوترهای شخصی یا یونیکس و دستگاه های ذخیره سازی چندگانه اند که مورد استفاده قرار می گرند تا به صورت واحد به یک کاربر اطلاعات را نشان دهند و پراکنده نباشند. محاسبات خوشه ای در واقع فرم کم هزینه محاسبات موازی برای برنامه های کاربردی علمی اند که برنامه های کاربردی خود را به عملیات موازی دیگر قرض می دهند. خلاصه خصوصیات هر تکنیک محاسباتی در جدول 1 لیست شده است. ابرها نیز می توانند به طور کلی به صورت زیر طبقه بندی شوند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

Infrastructures as a Service (IaaS).

 Platforms as a Service (PaaS).

Software as a Service (SaaS).

 laas به ترکیب میزبان، ارائه های سخت افزاری، سرویس های پایه موردنیاز برای اجرای ابر ارجاع داده می شود. PaaS به ارائه پلت فرم محاسباتی و استقرار تنظیمات مربوط به روند نرم افزاری مربوط می شود تا به شرکت های ارائه دهنده ابر ارائه گردد.   SaaS  مدل توزیع نرم افزاری است که توسط ارائه دهندگان سرویس در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

استفاده از IaaS به صورت زیر بیان می شود .

1.دسترسی به منابع به اشتراک گذاشته شده بر اساس نیاز بدون جزئیات مرتبط ارائه می شود. 2. جزئیاتی همانند عکس های سرور ، ذخیره سازی ، صف بندی ، اطلاعات دیگر منابع ارائه می شود 3. کنترل کامل بر سرور به خصوص برای نرم افزار بدون محدودیت را ارائه می کند. مهم ترین موضوعاتی که معمولا با laaS مرتبط اند عبارت اند از مدیریت منابع ، مدیریت زیرساختار شبکه ، مجازی سازی و … این موضوعات به طور مختصر در بخش 2 مطرح شده اند. این مقاله متمرکز است بر مدیریت منابع IaaS در محاسبات ابری که فوائد زیر را پیشنهاد می کند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

مقیاس پذیری ، تضمین کیفیت ، سفارشی سازی محیط ، کاهش سربار و تاخیر ، بهبود توان ، بهینه سازی هزینه وساده سازی ارتباط. این مقاله به مرور برخی از مهمترین طرح های مدیریت منابع همانند نگاشت منابع ، تخصیص منابع ، تطبيق منابع تمرکز دارد. در این جا مرور کلی چنین طرح هایی IaaS در محاسبات ابری پرداخته می شود و همچنین چهار چالش را برای تحقیقات اینده مطرح می سازد.

تمرکز اصلی این مقاله بصورت زیر است. 1. طبقه بندی طرح های مدیریت منابع در ارائه منابع، تخصیص منابع ، تخصیص منابع ، مدل سازی منابع ارزیابی منابع و معامله و تبادل منابع .2. خروج کارهای اضافی در تمامی این طرح ها. 3. ارائه چالش هایی در هر کلاس بررسی شده مدیریت منابع و 4 . تسهیل محققین برای کار بر مسائل تحقیقاتی.ترجمه توسط ترجمه یار

2- مسائل در IaaS

مهم ترین موضوعی که به طور رایج مرتبط با laaS است در رابطه با سیستم های مجازی سازی ابر و چندگرایشی ، مدیریت منابع ، مدیریت زیرساخت های شبکه ، مدیریت داده ها و… است که در این جا به آن ها پرداخته می شود.

1.مجازی سازی و چند گرایشی. مجازی سازی یک خصوصیت مهم فناوری مجازی سازی ابر که پیچیدگی فناوری را از کاربر مخفی کرده و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد. در یک محیط چندگانه ، چندین مشتری برنامه های یکسانی را به اشتراک می گذارند و بر سیستم عامل یکسان و سخت افزار یکسان و با مکانیسم ذخیره داده مشابه عمل می کنند. تمایز بین مشتریان در طول برنامه نیز صورت می گیرد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

.( Lombardi and Pietro (2011 نشان دادند که مجازی سازی می تواند امنیت محاسبات ابری را با حفاظت از ماشین های مجازی مهمان بالا برد. تاثیر مجازی سازی بر نسل جدید برنامه نویسی در (Ibrahim and Shi (2009 مورد بررسی قرار گرفته است.

یکی از مهم ترین مسائل در مجازی سازی شبکه تأثیر کاربرد بستر منابع شبکه (SN) است. این مسئله کمک به بهبود کاربردی ساختن در حین وجود ازدحام دارد.Haider and Potter (2009) متمرکز بر مسائل مرتبط با تخصیص منابع در VN هستند. این کار یک مرور مختصری از تکنیک های موجود تخصیص منابع است. این کار می تواند برای گسترش طراحی جزئیات ، مشخصات و تکنیک های ارزیابی عملکرد برای VNs به حساب اید. چندگرایشی یکی از موضوعات مهم در سیستم های ابر است که موقعیت کند و داده عمدتا ناشناخته اند و منابع اید. چندگرایشی یکی از موضوعات مهم در سیستم های ابر است که موقعیت کد و داده عمدتا ناشناخته اند و منابع مشابه ممکن است به چندین کاربر تخصیص یابند. این منابع زیر ساختی که بر سرویس ها و داده ها اثر گذار است میزبان منابع به اشتراک گذاشته می شود اما نیازمند در دسترس قراردادن نمونه های جدا شده متعدد است.ترجمه توسط ترجمه یار

در حالی که سخت افزار مبتنی بر مجازی سازی فوائد زیادی دارد. این روش فاقد مقیاس پذیری موردنیاز برای ارائه  محاسبات ابری موثر است. مجازی سازی چند گرایشی این اشکال را با تمرکز بر نرم افزار مبتنی بر مجازی سازی رفع می کند، Siddhisena شیوه ای را برای مجازی سازی با گرایش چندگانه مطرح ساختند.

 1. مدیریت منابع. در هر زمان ، منابع اختصاص داده می شوند تا کنترل نوسانات کار را بر عهده گیرند و هم زمان تضمین کیفیت را به کاربران انتهایی ارائه می کنند. منابع محاسباتی و شبکه محدود اند و باید به طور موثر در بین کاربران در روش مجازی به اشتراک گذاشته شوند. در راستای اجرای مدیریت موثر منابع نیازمند بررسی موضوعاتی هم چون مدیریت و نگاشت تخصیص منابع خواهیم بود. فقدان مجازی سازی کامل و پردازش گر قدرتمند از محاسبات بری پیش گیری می کند.(Vaquero et al.(2009 یک برسی را بر چالش های فعلی و آینده برای کاربران و ارائه دهندگان محاسبات ابری صورت داده اند.(Chase et al .(2010 مسئله مدیریت منابع با بهره وری انرژی کارآمد در مراکز میزبانی شبکه مورد بررسی ساخته اند. چالش اصلی تشخیص منبع موردنیاز هر برنامه در سطح بار درخواست فعلی اش برای تخصیص منابع در روشی موثر است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

محاسبات ابری به تنهایی قادر به تشخیص منبع نیستند اما می توانند یک پلت فرم را برای طراحی زیرساخت انتشاری برای اندازه گیری و صدور صورت حساب بسازند.

 1. مدیریت زیرساخت های شبکه. مدیریت میلیون ها جزئی شبکه منجر به هزینه های اداری ناپایدار برای وظایف مدیریت سیستم معمولی به همراه دارد. این روش های خود کار نیازمند مقابله با افزایش اندازه داده نظارتی حتی چند سطح بیش تر سیستم فعلی هستند. Chiaraviglio and Matta2010  همکاری را بین ISPs و ارائه دهندگان عرضه می کند که اجازه می دهد دستیابی به تخصیص هم زمان منابع محاسباتی و مسیرهای شبکه صورت گیرد که مصرف انرژی را به حداقل می رساند.
 2. امنیت ، محرمانگی و رعایت امور بدیهی هستند که با تمام سیستم های خرید و فروش ارائه می شوند. برای اطمینان از امنیت کافی در محاسبت ابری ، موارد مختلف امنیتی مانند احراز هویت در همین راستا در نظر گرفته می شوند.
 3. مدیریت داده . یک جنبه ضروری به خصوص برای ابر ذخیره سازی می باشد که در آن انعطاف پذیری در سراسر منابع توزیعی مورد نیاز است. در هر زمان سیستم همیشه نیازمند آگاه کردن تخصیص داده برای در نظر گرفتن زمان شروع و حجم کار است.
 4. 6. APIs و بهبود برنامه ریزی برای کشف خصوصیات ابر مهم است. مدل های برنامه ریزی راجب نیازمند این هستند که توسعه دهنده مراقب انعطاف پذیری و قابلیت مقیاس پذیری باشد در حالی که یک محیط ابر خصوصیات را در یک حالت ارائه می کند که اجازه می دهد کاربر مدیریت سیستم را ترک نماید.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”
 5. ابزارها به طور کلی برای حمایت از توسعه دهنده ، انطباق و استفاده از خدمات ابری ضروری اند.اخذ محصول نهایی در ابر می تواند یک چالش عمده باشد. محاسبات ابری برخی از این مسائل را با معرفی ابزارها و پردازش ها که سرور کامل و محیط ذخیره سازی را ارائه می کنند بدون نیاز به تعامل متخصصان کاهش می دهد.

ابزارهایی که نظارت می کنند ، ابزارهایی که ارائه می کنند ، ابزارهایی که در مابین این دو وجود دارند را می توان در دسته ابزارهای نظارتی قرار داد. برخی از فروشندگانی که چنین شیوه نظارتی و کنترلی را ارائه می کنند متریک های مدیریتی را در محیط هایی مانند : http : / / searchcloudcornputing . techtarget . cor که در ,Scale  Kaavo etc به آن اشاره شده است.

محیط مدیریت حوزه راست یک رابطی را برای کاربران به منظور مدیریت منابع فراهم میسازد. این حالت برای عبور یک کاربر از پردازش ابتدایی ادغام به ابر فراهم شده که با استفاده از الگوها روند را می سازد. هسته محصول کاوو IMOD است. IMOD ساختار را کنترل و تغییرهایی را برای محیط اپر در یک مدل ترکیبی فراهم می سازد. همانند تمامی کاربران IMOD ، CIM در رأس پشته قرار دارد و لایه های زیر ساخت و برنامه را ادغام می سازد. یکی از خصوصیات اصلی IMOD چند ابری بودن آن در یک ابزار سیستم واحد است. هر دوی Kaavo and RightScale تخصیص زمان بندی پویا را مبتنی بر تقاضا و ابزارهای نظارتی ارائه می کنند که اطمینان می دهد متریک های داخلی و اطلاعات به طور آشکار در دسترس اند.تخصیص پویا حتی کمک می کند تا نیاز SLAS آن ها نیز رفع شود.هردوی آن ها توانمندی در حفظ الگوها به خوبی سهولت استقرار سیستم های چندگانه را پیشنهاد می دهند. در همین راستا چندین ابزار برای انجام وظایف خاص وجود دارد. مورد اصلی ابزارهای توسعه یافته باید موثر بوده و نتیجه دقیقی را عرضه کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در همین راستا موارد غیر تکنیکی نیز وجود دارد که در ادامه مطرح خواهد شد، 1. جنبه های اقتصادی که دانش را درباره اینکه چرا و چه زمانی این موارد بر زیرساخت های اصلی نیز اثرگذارند. 2.موارد قانونی که به عنوان نتیجه از

کنترل پویای ایرها و مقیاس پذیری و موضوعات مهم جزئی در اینترنت می آیند.ترجمه توسط ترجمه یار

3.مسائل مدیریت منابع در laaS

مسائل زیادی برای ادغام منابع همانند نوع منبع موردنیاز ،تخصيص ، ارائه ، نگاشت اضافه کردن و ارزیابی وجود دارد.

در این بخش یک مروری از انواع منابع و مواردی در مدیریت منابع را مطرح می کنیم.

3-1 انواع منابع

هر منبع خواه فیزیکی یا مجازی از نظر موجود بودن و در دسترس بودن سیستم کامپیوتر دارای محدودیت است. هر جزئی سیستم ابتدایی یک منبع محسوب می شود. منابع فیزیکی و منطقی در جدول 2 لیست شده اند. در حال حاضر باید تاثیر منابع ذکر شده بالا را در ابر ها تحلیل کنیم.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

1-1-3 منابع فیزیکی

به طور معمول شامل پردازش گر و حافظه و دستگاه های جانبی است. برای نمونه یک کامپیوتر شخصی معمولی ممکن است    640 کیلوبایت حافظه ،20مگابایت ، یک فلاپی دیسک درایو و یک کیبورد باشد. یک سیستم به طور معمول دارای چندین پردازش گر موازی ،هزاران بیت حافظه ، دیگر موارد جانبی است که به یک شبکه کلی با هزاران کامپیوتر مشابه متصل شده اند.ارائه دهندگان می توانند برخی از برنامه های ارائه منبع را به مشتریان خود ارائه کنند. تکنیک های برون سپاری می تواند برای اخذ فوائد زیر ساخت محاسبات ابری برای ارائه مقیاس پذیری و موجودیت بالا به برنامه های وبی ارائه شود که بر آن مستقر اند.

1.CPU. بیشترین پردازش درونی یک کامپیوتر را صورت می بخشد. موضوع اصلی در محاسبات ابری استفاده بهینه CPU است. کاربرد این قطعه به استفاده کامپیوتر از منابع پردازشی یا مقدار کارهای کنترلی برای ارجاع داده می شود. در واقع استفاده CPU در ابر وابسته به مقدار و نوع وظایف محاسباتی متفاوت است.ترجمه توسط ترجمه یار

2.حافظه. معماری محاسبات ابر درخواست یک ساختار خوشه ای منابع حافظه را در فرم نهادهای مجازی دارد. همان طور که محیط ابر پویا و متراکم است ، نیاز شدیدی برای شامل شدن حافظه پویا و تخصیص آن ها در سیستم های مبتنی بر ابر می باشد. تعداد افزایش یافته هسته ها در سرورهای مبتنی بر ابر با سرعت بالای تصویب فناوری های مجازی موجب نیاز شدید به حافظه می شوند.

3.ذخیره. به ذخیره داده در هر سیستم ذخیره بوسیله یک سوم شخص اطلاق می شود. به جای ذخیره اطلاعات در درایو سخت افزاری کامپوتر ، اطلاعات در یک پایگاه داده دور ذخیره می شوند. اینترنت ارتباطی را بین کامپیوتر و پایگاه داده برقرار می سازد. سیستم های ذخیره سازی ابر به طور کلی بر هزاران سرور داده متکی اند. از آن جایی که کامپیوترها عموما نیازمند حفظ و نگه داری هستند، ذخیره اطلاعات مشابه بر ماشین های چندگانه ضروری است. ها به اطلاعاتشان در هر زمانی دسترسی داشته باشند. بیشتر سیستم ها اطلاعات مشابه را بر سرورهایی ذخیره می کنند که از منابع تغذیه مختلف استفاده می کنند. مشتریان نیز به احتمال زیاد داده را به کمپانی دیگری بدون پشتیبانی اینکه قادر به اطلاعات درخواستی شان باشند و دیگری به آن ها دسترسی نداشته باشد نمی سپارند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

4.Workstations . مدیران ای تی متوجه شده اند که گرایش به سمت کامپوترهای قدرتمندتر خود موجب طبقه بندی ایستگاه های کاری می شود. CPUs بزرگ تر و گرافیک های سریع تر با بیش از 20 گیگابایت رم این ماشین ها را قادر ساخته تا اطلاعات بیشتری را پردازش کنند. چالش درواقع اخذ فوائد فناوری های ابری و اقتصادی و استفاده از ایستگاه های کاری برای ارائه محاسباتی با عملکرد بالاتر به کاربران است. برای انجام اینکار ارائه دهندگان ابر ، کارهایی را بر ایستگاه های کاری محلی انجام داده اند. اما برای رویارویی با حجم بالا ابتدا برون سپاری کرده و دوباره از نتایج آن ها استفاده می کنند. بدین خاطر که کاربران بهترین نتیجه را بگیرند ، عملکرد مناسب ایستگاه های کاری به شدت مورد نظر است. سیستم هایی که به عنوان ایستگاه های کاری استفاده می شوند باید سارماندهی بالایی داشته باشند به نحوی که باری بیش از حد توان را بتوانند تحمل کنند.

5.عناصر شبکه. مدیریت میلیون ها جزئ شبکه منجر به به حالت مدیریتی غیرقابل تحمل به منظور هزینه ها و انجام کارهای خود کار می شود. روش های خود کار نیازمند مقابله با افزایش اندازه شبکه نظارتی چندین سفارش بالاتر از توان سیستم فعلی می شود. بدین منظور ابرها ارتباطات را به عنوان یک سرویس ارائه می کنند.ترجمه توسط ترجمه یار

6.حسگر افعال کننده. گسترش برنامه های کاربردی شامل اشياء متصل به اینترنت اخیرا با توجه به افزایش مفهوم ابر رشد زیادی کرده اند چرا که به عنوان شبکه هایی با مقیاس بزرگ نهادهای توزیع شده از منظر فضایی ذخیره سازی با قابلیت مقیاس پذیری را به همراه دارند.

2-1-3 منابع منطقی

منابع منطقی سیستم انتزاعی هستند که دارای کنترلی بر منابع فیزیکی می باشد. آن ها می توانند توسعه نرم افزارها و پروتکل های ارتباطی موثر را حمایت کنند. ارزش منابع منطقی در محاسبات ابری به صورت زیر مطرح می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 1. سیستم عامل، به کاربران محیط های مناسب را برای مدیریت منابع فیزیکی همانند ارائه مکانیسم ها برای کنترل منابع ارائه می کند. سیستم عامل مدیریت دستگاه های مدیریتی ،امنیت و استفاده بهینه از منابع موجود را به همراه دارد.
 2. انرژی . تکنیک اصلی مورد تقاضا برای به حداقل رسانی مصرف، تمرکز بر بار کاری به منظور به حداقل رسانی گره های فیزیکی و قرار دادن آن ها در حالت خواب است. این روش نیازمند توافق با داد و سند قدرت عملکرد است به طوری عملکرد برنامه باتوجه به بار کاری تخریب نشود.ترجمه توسط ترجمه یار
 3. عرض باند توان شبکه. در محاسبات ابری تمرکز در باره ماکزیمم داده توان در ارتباطات بيت ثانیه است. توان عملیاتی بالاتر متعلق به شبکه ای با کار موثرتر است. پروتکل های مدیریت عرض باند برای پیشگیری از تصادم به خصوص با پذیرش جایگزینی سلول جدید مورد استفاده هستند. مسئله تخصيص عرض باند که یکی از مسائل با توجه بالا است ، اتصالات را از طریق انواع مختلف سرویس ها ادغام می سازند.
 4. مکانیسم های تعادل بار، فرض شده است که تسهیلات فیزیکی برای ارائه سرویس های محاسبات ابر بر چندین مرکز توسعه یافته اند تا افزایش تعداد تسهیلات در زمان تقاضا صورت بخشند و قابلیت اطمینان را ارتقا دهند.
 5. امنیت اطلاعات برای کاربران انتهایی تا احساس راحت تری کنند با سیستم ابری که کامپیوترشان بر آن قرار گرفته است، باید خدمات قابل اطمینانی در نظر گرفته شوند که امن بوده و از حریم خصوصی حفاظت می کنند. به همین منظور نیاز به بررسی انواع امنیتی مختلف همانند احراز هویت و درست بودن اطلاعات و عدم انکار مورد نیاز است.

6.تاخیر ثانیه یا حتی میلی ثانیه می تواند زمانی که صحبت از کیفیت ترافیک در زمان صحبت از موارد حساس به ترافیک امر مهمی است. یک ارائه دهنده سرویس ابر باید قادر به انجام تصمیم درست برای غلطاندن مراکز داده به سمت بالا و پایین با توجه به معیارهای مختلف باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

 1. API. پروتکلی است که به عنوان یک رابط توسط اجزای نرم افزاری برای برقرار ارتباط با اجزای دیگر در نظر گرفته شده است. این رابط ممکن است شامل مشخصات برای ساختارهای داده ، کلاس اشیاء و متغیرات باشد. یک API شاخص می تواند اشکال مختلفی از جمله استانداردهای بین المللی و کتاب خانه های زبان برنامه نویسی همانند جاوا و دات نت را مشتمل باشد.
 2. پروتکل ها . پروتکل های شبکه شامل مکانیسم هایی برای دستگاه هایی به منظور شناسایی و برقراری ارتباط با دیگر دستگاه ها با فرمت های قانونی است که مشخص می کند که چگونه داده در پیام های ارسالی و دریافتی بسته بندی شود. هزاران پروتکل مختلف می تواند برای اهداف خاص در محیط های ابری توسعه یابند، برخی از این پروتکل ها در زیر آورده شده اند .

(Eludiora et al . (2011 پروتکل مدیریت شناسایی کاربر را برای مشتریان محاسبات ابری و ارائه دهندگان سرویس ابر پیشنهاد کردند. ارتباطات غیرقابل پیش بینی بین تعادل بار ودیگر مکانیسم های پیش فعال می تواند منجر به روند پویا شود. جفت ناخواسته کنترل کننده های غیر وابسته که مدیر بار و مصرف توان و … را بر عهده دارند . منجر به بازخورد غیر شایسته مشابه مسیریابی مبتنی بر سیاست در BGP در http : / / technet . microsoft . com میشود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Walib et al (2010 پروتکلی را پیشنهاد کردند که می تواند برای رویارویی اهداف طراحی برای مدیریت منابع همانند تخصیص عادلانه منتيع و تغییر یار مقیاس پذیری با توجه به اندازه شبکه شود.

 1. بار شبکه. برنامه های ابر نمی توانند بارهای کاری متفاوتی را ارائه کنند، این امر برای انجام مطالعات در رابطه با ابر به منظور شناسایی رفتارهای رایج و الگوها ضروری است که منجر می شود ارائه موثرتر منابع و درنتیجه بهره وری انرژی صورت پذیرد.ترجمه توسط ترجمه یار

2-3 مسائلی در مدیریت منابع

مسائل مهم شناخته شده در مدیریت منابع عبارت اند از تخصیص و تطبیق و نگاشت و مدل سازی و ارزیابی و زمان بندی و انتخاب منبع. تعاریف این پارامتر ها در جدول 3 آورده شده است. با این حال این مقاله محدود به موارد خاصی همچون ارائه و تخصیص و تطبیق و نگاشت منابع است زیرا این ها نهادهای مهمی در نرم افزار مدیریت منابع اند و این مقاله خواستار تمرکز بر آن ها است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

4.ابزارها و تکنیک هایی برای مدیریت منابع در محاسبات ابری

از آن جایی که صنعت محاسبات به سمت ارائه سرویس به عنوان زیر ساختار رو به حرکت است ، افزایش تعداد پلت فرم های موجود برای مصرف کنندگان به منظور دسترسی منابع مورد تقاضا در مکان و زمان خودشان صورت گرفته که به همین منظور.

(Ruthet al. (2010، در کار خود بسیاری از آن ها مورد بررسی و مرور قرار داده اند. اخیرا سازمان های آکادمیک و صنعتی آغاز به توسعه فناوری و زیرساخت در راستای محاسبات ابری برای سرویس به عنوان زیر ساختار پرداخته اند.

2011 Keahey et al. .eu7http://www.opennebula.org, http://www.reservoir-fp در کار خود این موارد را بررسی کرده اند.

(2010) Vouk محاسبات ابری را از دید SOA بررسی کرده و در باره VCL به عنوان اجرایی از ابر صحبت کرده اند. VCL یک اجرای منبع باز سطح مورد تقاضای موضوع کاربردی و فناوری سرویس گرا برای دسترسی به بخش عریضی مبتنی بر منابع مجازی است که شامل منابع محاسباتی و ذخیره سازی است. از این دید VCL می تواند به صورت سرویس به عنوان زیرساخت طبقه بندی شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

سه گروه از محاسبات فعلی بر استاندارهای ابر عبارت اند از: رایانش ابری متقابل فرم 9 ابر باز 10Consortium و استانداردهای ابریاز DMTF. همچنین سندی به نام 12manifesto وجود دارد که بیان می کند چرا استانداردها بر محاسبات ابری فایده دارند.

(Kelley and Tsugua (2010 به دشواری های توسعه استانداردها پرداخته و اهداف اصلی دست یابی به قابلیت همکاری بین ارائه دهندگان سرویس به عنوان زیرساخت در سطح سازگاری های بافتی و ماشین تطبیق پیچیدگی و سازگاری در سطح سرویس API مور بررسی قرار داده اند. Eucalyptus در خصوصیات آمازون SOAP2EC و رابط صف را شبیه سازی کرده و بنابراین یک زیرساختار IaaS با استفاده از Eucalyptus با ابزار مشابه EC می توان کنترل کرد . طبیعت منبع باز Eucalyptus ابزار اجتماع تحقیقات کاربردی را با ارائه ابزار به عنوان زیر ساختار مطرح می کند که در (Nimbus and Nurmi et al (2009. بررسی شده است.(Harmer and Wright (2009 یک رابط منبع ابر را ارائه می کنند که جزئیات فردی API را مخفی ساخته تا به ارائه دهندگان اجازه استفاده از منبع را دهد. آن ها یک رابط را برای ساخت

at Amazon EC2, at Flexiscale15, and at a provider of on-demand

 non-virtualized servers called NewServers 16 ,

مطرح ساخته و یک لایه چکیده برای این APIs ارائه دادند. (Sotomayor et al .(2010 دو ابزار برای مدیریت زیر ساختار ابر مطرح کردند که عبارت اند از

OpenNebula, a virtual infrastructure manager, and Haizea, a resource lease manager.

OpenNebula یک دیدگاه یکپارچه از منابع مجازی الگوی پلت فرم مجازی را برای مدیریت پلت فرم مجازی و مدیریت چرخه کامل ماشین های مجازی و همچنین پشتیبانی از سیاست های تخصیص منابع که شامل سیاست های دسترسی به منبع هستند ارا ارائه کرد.Haizea می تواند به عنوان یک برنامه ریزی درونی برای OpenNebula عمل کند و این دو می توانند زیرساخت های مدیریتی پیشرفته ای را تسهیلاتی برای مقیاس بندی ارائه کرده و پشتیبانی را برای گروه های زمان بندی ماشین های مجازی مطرح سازند. ابزار دیگر توسعه مدیریت نرم افزار IBM با استفاده از سرورهای نرم افزار مدیریت مرکز با روند سلسله مراتبی است. برای انجام انعطاف پذیری مدیریت کلودسیم ، ابزار شبیه سازی در Sriram (2010) مطرح شده است. هدف کلودسیم ارائه چارچوب شبیه سازی کلی است که مدل سازی و شبیه سازی زیرساخت های محاسباتی ابر و ادغام آن با سرویس های برنامه را صورت بخشیده و اجازه می دهد که کاربرانش متمرکز بر طراحی سیستم خاصی باشند که خواستار ارائه آن هستند. (Buiyya and Ranjan (2009 به دنبال سیاست های مدیریت تغییرات بهینه هستند که برای به روز رسانی و حفظ مصرف انرژی پایین و بهینه سازی آن صورت می گیرد. یکی از ابعاد کلیدی محاسبات ابر کشش است که آن را  برای تخمین بار به خصوص در SLAS دشوار می سازد. قبض های ابر سبز نیز خود همانند یک سرویس محاسبات واقعی ابر است که به معنای زیرساخت ابر عمومی از انرژی های تجدید پذیر استفاده کرده و به مشتریان اجازه نظارت بر معیارهای انرژی خود را می دهد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

Younge et al (2011) یک چارچوب ابر سبز جدید برای بهبود تاثیر سیستم در مرکز داده پیشنهاد کردند. برای نشان دادن قدرت این چارچوب، نویسندگان زمان بندی جدید انرژی ، سیستم تصویر عکس مجازی ارائه کردند که راه های جدیدی برای حفظ قدرت اکتشاف مطرح می سازد. تثبیت سرور نیز یک شیوه برای استفاده موثر از منابع سرور کامپیوتر در راستای کاهش تعداد مجموع سرورها است. تثبیت سرور راه های متفاوتی از کاهش سرمایه را بیان می کند و هزینه های عملیاتی مرتبط با عملیات اجرایی نیز در این راستا کم می شود.

تحقیق کارتنر طرح های صورت گرفته را به سه دسته در Leostream تقسیم می کند : تثبیت منطقی بدین معناست که پردازش اجراهای رایج و مدیریت در قبال طیف برنامه های کاربردی صورت میگیرد. تثبیت منطقی نیز به معنای مرتب کردن سرورها در راستای مکان یابی های کمتر است. تثبیت منطقی به معنای اجرای برنامه های چندگانه بر پلت فرم های کم تر و قدرت مندتر است.ترجمه توسط ترجمه یار

دلایل اصلی برای اینکه چرا کمپانی ها خواستار تثبیت سرور هستند مدیریت ساده توسط کاهش پیچیدگی و از بین بردن پراکندگی سرور و کاهش هزینه از هر دو جنبه نرم و سخت افزاری است، داده بر ROI طرح های تثبیت سرور دشوار است اما شواهد شرکت های بزرگ نشان می دهد این کار منجر به پس انداز میلیون دلاری آن ها خواهد شد. (Marzolla et al. (2011 یک VMAN و یک الگوریتم غیر متمرکز را برای تحکیم ماشین های مجازی در مراکز داده ابر بزرگ مطرح ساختند. این طرح می تواند بر هر تخصیص ابتدایی کاربردی ماشین های مجازی بر اير و تولید مکرر تخصیص های جدید به منظور پوشش سریع تعداد میزبان های بیکار عمل کند. این طرح با استفاده از یک پروتکل شایعه پراکنی به تاثیر بیشتری دست یافته و مقیاس پذیری آن بالا رفته و در برابر خطاء مقاوم تر میشود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات’

5. راه حل هایی برای مسائل مدیریت منابع

در این بخش تحقیقاتی قابل توجه در زمینه تامین ، تخصيص، نگاشت منابع برای IaaS مطرح شده و چالش های آن بیان می گردد. متریک های عملکردی برای مقایسه کارهای مختلف تکنیک های مدیریت منابع مقایسه شده اند. برای هر متریک مقادیری همچون بالا ، متوسط ، پایین تخصیص داده شده است. با استفاده از نتایج بدست آمده ، تحلیل نتایج مرتبط به مقایسات مختلف در مقالات مختلف شامل پیچیدگی های ریاضی و پیچدگی طرح ها عنوان شده است. متریک های بررسی شده قابل اطمینان بوده، سهولت استقرار داشته و تضمین کیفیت و تأخیر را نیز دارا هستند.

اگر سیستم خود را با افزایش تعداد کاربران منطبق کند آن گاه گفته می شود که کاملا قابل اعتماد است. اگر سیستم با مقدار زیادی محدودیت کار کند، آن گاه قابل اعتماد نخواهد بود. سهولت استقرار به سهولت در اجرای مدل سیستم ارجاع داده می شود. مقدار سادگی استقرار بالا تخصیص داده خواهد شد اگر زیر ساختار به سادگی برای استقرار در دسترس باشد. تضمین کیفیت نیز به مجموعه گسترده فناوری های شبکه و تکنیک ها ارجاع داده می شود.

هدف تضمین کیفیت ارائه پشتیبانی بر قابلیت شبکه به منظور نتایج پیش بینی شده تحویل است، عناصر عملکرد شبکه در این کار تضمین کیفیت ، عرض باند و تاخیر و نرخ خطاء هستند. تاخیر زمانی است که از یک نقطه به نقطه دیگر در شبکه به طول می انجامد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

1-5 تامین منابع

سیاست های تامین منابع مختلف در بین موضوعات برتر در محاسبات ابری است. مسئله در این جا ارائه بهتر کیفیت سرویس در laaS بوسیله تأمین منابع برای کاربران و برنامه ها توسط مکانیسم های تعادل بار و مکانیسم های موجودیت بالا و …. است ، در این مفهوم شیوه های نظریه بازی در کار (Teng and Mangoules (2010 اجازه  فهم تحلیل عمیق مسئله تامین سرویس را می دهد. در اوایل نظریه بازی به طور موفقیت آمیزی در مسائل از جمله قیمت گذاری در اینترنت ، مسیریابی و شبکه به کار گرفته شد. تامین منابع می تواند شامل سه بعد سخت افزار منابع ، نرم افزار موجود در منابع و زمان منابع باشد که برای آن ها به طول می انجامد. ارائه دهندگان تأمین سرویس با توجه به (2009) Hill and Varaiya مبتنی بر راه حل مسائل تخصيص عرض باند و بافر برای مواجهه با انواع درخواست های عرض باند و بافر با بندهای نرخ میانگین و پیام ها و تاخیر انتها به انتها کار کرده و راه حل ارائه داده اند. در این جا کاربران تصمیم می گیرند که به چه منابعی نیاز دارند و هماهنگی انتخاب هایشان بر اساس قیمت گذاری منبع در راستای بهینه سازی اندازه گیری کلی عملکرد شبکه است.ترجمه توسط ترجمه یار

در بین کارهای موجود که برای تخصیص منابع در محاسبات ابر ارائه شده است ، مشاهده می شود که تنها برخی از محققین مسئله را در برنامه های چند درجه ای بست داده اند. کار ارائه شده .(Orgaonkar et al (2010 مدلی را مطرح می کند که می تواند بهترین توصیف مدل تحلیلی با استفاده از صف بندی شبکه ها با اخذ رفتار هریک از آن ها باشد. یکی از تازه ترین کارها در همین زمینه تکنیکی را برای بارهای کاری پویا برنامه های وب چند درجه مطرح می کند که از مدل خوشه بندی استفاده می کند. این روش از نظریه صف بندی برای مدل سازی واکنش سیستم به کارایی و شناسایی نمونه های موردنیاز برای ایر EC در کارایی ارائه شده عمل خواهد کرد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

.(Vijaykumar et al(2010 الگوریتم RCRP را برای به حداقل رساندن هزینه ارائه منابع مطرح ساختند. انواع متفاوتی از عدم اطمینان در این کار مطرح شده است (Dailey et al (2011 روشی را برای شناسایی و جمع بندی منابع در چندلایه ابر میزبان مطرح ساختند. آن ها امکان شیوه در یک ارزیابی تجربی با بستر ازمون Eucalyptus  مبتنی بر ایر و حجم کار مصنوعی مطرح کردند. (Buyya et al .(2011 اشاره به چالش های بسیاری در مسئله تخصیص منابع مبتنی بر SLA در مراکز داده کردند که برنامه های محاسباتی مورد درخواست را برای سرویس های محاسباتی در نظر می گیرد. در کل برنامه های کاربری نیز به منظور اجرای نمونه سرویس واحد پیچیده تر می شوند. به طور خاص کار بر مدیریت ایر در کار 2011Cunningham و Armbrust and Fox (2010) متمرکز بر تأمین و مقیاس بندی سرویس هایی با زیرساخت ابر است. در بین مسائلی که با کاربران سروکار دارند، مسائل مجازی سازی و عملکردی شایع ترین مشکلات با توجه به این واقعیت هستند که کاربران هیچ دیدی نسبت به ابر ندارند و بنابراین کاربران مجبور به اخذ کمک خواهند شد..(Vijayakumar et al( 2010 مسئله تأمین منابع حساس به هزینه را برای برنامه های جریان داده تطبیقی در محیط های مجازی با ایری مطرح کردند. این چارچوب بصورت پویا  به دقت کاربران خاص با تطبیق یک پارامتر تطبیقی در زمان اجرا نیز پرداخت. (Chaisiri et al (2012 الگوریتم OCRP را برای تامین منابع توسط ارائه دهندگان ایر چندگانه مطرح ساخت.(Warneke and Kao (2011 چالش ها و شانس ها را برای توازی موثر پردازش موثر در محیط های ابری مطرح کردند و اولین چارچوب پردازش داده را برای کشف منابع پویای پیشنهادی توسط ابرهای IaaS مطرح ساختند. آن ها معماری پایه Nephele را توصیف کرده و یک مقایسه عملکردی برای انتشار در ست چارچوب پردازش داده عنوان کردند.

این امر می تواند کمک به بهینه سازی کلی منابع نماید در نتیجه هزینه پردازش، کاهش خواهد یافت.

(Juve and Deelman(2012 چندین تکنیک مبتنی بر تأمین منابع را بررسی کردند که ممکن است سربار شبکه را کاهش دهد. این تکنیک ها شامل: رزرو ابتدایی ، زمان بندی چند مرحله ای، laaS هستند. آن ها فوائد و معایب این تکنیک ها را از منظر هزینه و عملکرد و قابلیت استفاده بررسی کردند. (Huang et al .(2011 یک سرویس معماری مبتنی بر تقاضا را برای محاسبات شبکه پیشنهاد کردند. یک شیوه مبتنی بر پروفایل برای اخذ دانش تخصصی مبتنی بر پروفایل به عنوان منابع مبتنی بر تقاضای اضافی موثر تر از کار قبل بود که در کار (Jie et al (2011 مطرح شد. در کار (Kee and Kesselnian (2011, مفهوم اصطلاح منابع مطرح شد که برای عدم اطمینان در دسترس بودن منابع صورت گرفت. برنامه باینری عدد دودویی به منظور حداکثرسازی و استفاده از منابع در (Filali et al. (2009 مورد بررسی قرار گرفت. در (Kusic and Kandasamy (2010 یک چارچوب بهینه برای تامین منابع مطرح شد، این چارچوب طبقات تضمین کیفیت مشتری چندگانه را در بارهای کاری عدم اطمینان بررسی ساخت. الگوی ورود بارهای کاری توسط استفاده از تکنیک های پیش بینی انلاین ارزیابی شد. (Miyashita et al (2011 روش های سلسله مراتبی را برای رزرو سرویس بررسی کردند که در آن پیش بینی مبتنی بر تقاضا برای تعریف قیمت های رزرو اجرا شد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در (Chen et al (2011 الگوریتم نزدیک ترین K همسایه برای پیش بینی منابع تقاضا استفاده می شود (Montero( 2011 یک معماری الاستیک برای خوشه بندی هایی ارائه کرد که اجازه مدیریت انعطاف پذیری این پلت فرم های محاسباتی را با اعمال زیر می دهد :

1- پشتیبانی اجرای دامنه برنامه های همگن ، 2- بخش بندی پویای ظرفیت خوشه و تطبیق آن در دامنه های گوناگون ، 3- جداسازی موثر بارهای خوشه ای . علاوه بر این ، این معماری قادر به انجام رشد آشکار ظرفیت خوشه با استفاده از ارائه دهندگان خارجی ابر است.(Kong (2011

طرح پویای زمان بندی وظیفه را برای مجازی سازی مراکز داده مطرح کردند. آن ها موجودیت ، نمایش عملکرد ، مدل کلی زمان بندی وظیفه برای مراکز داده مجازی را ساخته و همانند بهینه سازی دو هدفه فرموله کردند. یک روش پیش بینی فازی برای مدل سازی بار کاری غیر مطمئن باتوجه به حجم کار نامشخص و مبهم با استفاده از سیستم های منطق فازی توسط کار آن ها مطرح شد. برای نمونه (Vianna (2012 یک مدل تحلیلی برای پیش بینی عملکرد برای پروتوتایپ Hadoop با استفاده از توازی کار درونی مطرح ساخت که هیچ رجوع به مصرف قدرت ندارد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Xie (2010 متمرکز بر بهینه سازی عملکرد کاهش نگاشت در خوشه های Hadoop همگن است. این کار بهبود عملکرد برای مکان دهی داده در قبال گره های چندگانه را نشان می دهد که دارای یک عملکرد پردازش داده متعادل است. اما یک مدل پیش بینی برای معتبر سازی و تخمین عملکرد برای وظایف متفاوت و معماری های پردازشی را ارائه نمی کند. این کار تاخیر ورودی خروجی برای الگوهای مختلف را بررسی نکرده همچنین بهبودی را در مصرف قدرت مرتبط با روش مکان دهی داده مرتبط با مصرف قدرت عرضه نمی کند.

1-1-5 چالش های حل نشده در تغذیه منبع

چالش ها در تامین منابع به شرح زیر است.ترجمه توسط ترجمه یار

چگونه برنامه ها را به منظور الاستیک شدن بر اير مستقر کنیم به طوری که از منظر اقتصادی به صرفه باشد و توافق SLAS را هم در نظر گیرد.

چگونه مدل های پیش بینی منابع برای تسهیل مقیاس پیش فعال در ایر توسعه یابد به طوری که برنامه های میزبان قادر به تحمل تغییر بار کاری با حداقل خرابی در عمل کرد و موجودیت باشند.

چگونه ممکن است منابع میکس برنامه را برای رویارویی را با SLAs دارا شوند. چگونه الگوریتم طراحی منبع طراحی شود به طوری که به طور صریح بهینه تخصیص CPU را مبتنی بر نرخ داده دریافتی و نیازهای محاسباتی را برای برنامه های خوشه بندی شده n درجه مکان داده شده بر ایر رفع کند. مدل پیش بینی چگونه گسترش یابد که پیش بینی گلوگاه گرده بر مشکل تاخیر راه اندازی سیستم به دلیل اضافه شدن ماشین مجازی نیز غلبه کند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

5-2 تخصیص

منبع تخصيص مليع دارای تاثیر بسزایی در محاسبات ابری به خصوص در استقرار محاسبات ابری که در آن تعداد منابع برای ارائه دهندگان برنامه اضافه می شود. مورد دیگر تخصیص منابع مناسب برای اجرای محاسبات با حداقل زمان و هزینه های زیرساختی است، منابع مناسب باید برای برنامه های خاص در laaS تخصیص داده شوند. هنگامی که انواع منابع مورد نیاز تشخیص داده شد، نمونه های این منابع به اجرای وظایف تخصیص داده می شوند. تشخیص منبع و تخصیص برای هر وظیفه خود کار توسط ابزار، وظایف مدیریت می شود. ابر منابع را به درخواست های محاسبانی تخصیص می دهد. در حال حاضر بیشتر ارائه دهندگان ابر مستقر بر سیاست های تخصیص منابع همانند بهترین و سریع ترین تلاش در http : / / aws . amazon . com هستند.

(Zhang et al (2011 نشان دادند که توسط سیاست مکان دهی ورودی خروجی شبکه باهم بهبود بسیار خوب عملکرد حاصل خواهد شد. بنابراین آنها نشان دادند که چگونه این سیاست کمک به اخذ تصمیم گیری در ابر می کند.

(Kim et al (2011 یک چشم انداز برای ساخت تبادل ابر عمومی برای سرویس های دادوستدی مطرح کردند.Chabarek et al (2010) مکانیسم هایی را توصیف کردند که به طور خودکار سرویس منابع مناسب را به دستگاه های متحرک در محیط های ابر محاسباتی در شبکه های اجتماعی ارائه می کند. مدل قادر به پیشنهاد موثر مجازی سازی توسط آنالیز مفهوم کاربر و سیستم پایه است. علاوه بر این ، این مدل منابع سرویس شبکه اجتماعی را برای مجازی سازی تحلیل می کند. در مجازی سازی مراکز داده ، ماشین های مجازی اغلب با یکدیگر توسط انتشار ساختارهای شبکه مجازی ، ارتباط بر قرار می کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در مدل تخصیص منابع مبتنی بر مستاجر .(Batini et al (2011 کارهایی برای بهبود اعتبار سازی ساختار صورت بخشیدند، روش آن ها استقرار پلت فرم متفاوتی بر زیرساخت ایر را ارائه کرد که می توان به HPC اشاره کرد.در (Upton (2010 تخصیص منبع کاملا توسط الگوریتم آنلاین انجام می شود که مبتنی بر پروفایل آنلاین و دوره های زمانی بیکار فعالیت دسکتاپ انجام می شود. (Mei et al (2010 تخصیص منبع بر دسکتاپ مجازی کاملا  توسط الگوريتم آفلاینی انجام می شود که مبتنی بر پیش بینی منابع در دسکتاپ های سنتی است.

در (Morikawa and Ikebe (2011 نویسندگان روش تخصيص پویای منابع را بر اساس بارگذاری VMS بر laaS مطرح می کنند. این روش کاربران را قادر به اضافه نمودن پویا یا حذف نمونه های بیشتری بر اساس شرایط مشخص شده کاربر می کند. در He et al (2011)

نویسندگان راه حل مدیریت تخصیص منابع پویا را برای اندازه های متوسط و کوچک ارائه دهندگان ابر IaaS مطرح کردند که کاربرد بهتر منابع سخت افزاری را با حداقل هزینه عملیاتی عنوان می ساخت. چنین تخصیص منبع بهینه ای با زیرساخت های سخت افزاری درست و زمان بندی منابع موثر و تنظیم عملیات مهاجرات انجام می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Ishakian and Sweha (2010 مورد ارائه دهندگان ایر واحد را بررسی کرده و تطبيق مشتری مورد تقاضا را در عبارت تامین و قیمت برای ارضای مشتری از منظر حداقل مصرف قدرت را صورت می بخشد.

برای حل این مسئله  Tomita ( 2011 ) and Kiribayatshi روش کنترل تصادفی را مطرح کردند که تلاش برای کاهش اندازه منابع تخصیص یافته به درخواست هایی دارد که نیازمند اندازه بزرگی از آن ها  ( Hai takeyama et al (2009  است، روش پیشنهادی برای محیط محاسبات ابری مطرح است که توانایی پردازش و عرض باند را هم زمان اختصاص می دهد، هم چنین نویسندگان کنترل ازدحام روش دیگری را بررسی می کنند که تاخیر تخصیص منابع را در عین حفظ اندازه تغییر نیافته منبع اختصاص داده شده ارائه می کند، مشخص شد که اولین روش بیش از روش دوم در مورد وجود در خواست های زیاد برای سرویس با حداقل اندازه منابع اختصاص یافته فایده دارد.ترجمه توسط ترجمه یار

(Mao and Humphrey (2012 روشی را عنوان کردند که مبتنی بر عناصر محاسباتی پایه ماشین های مجازی با اندازه و هزینه مختلف استان ها به صور پویا ماشین های مجازی را تخصیص داده و جدا کرده و زمان بندی وظایف را بر اساس بیشترین نمونه های موثر صورت بخشیدند. Alvarez and Humphrey (2012) شیوه ای را برای تخصیص داده به منظور مدیریت منبع در محاسبه ابری عنوان کردند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

Pawar and Wagh (2012) مکانیسم تخصيص پویای منبع برای کارهای فعلی در ابر را مطرح کردند. آن ها  اولویت مبتنی بر الگوریتم را پیشنهاد داده که اشياء SLA را برای تخصیص منبع پویا به کار می بندد. آموزه فعلی نشان می دهد که تخصیص پویای منابع نیازمند ارائه دهندگان ایر برای تعداد بالایی از کاربران با کمترین زمان پاسخ است. بنابراین تخصیص منابع مورد نیاز به عنوان اولویت وظیفه تعریفی کمک به ازای برآورد منابع ابر در کاربران ابر چندگانه می کند.

تخصیص منابع پویا بر اساس تصمیمات اصلی چندگانه در محاسبات ابری در کار روپيز الورز (2011) توضیح داده  شده است. در این کار نویسنده متمرکز بر در راه است. ابتدا معماری توزیع شده اضافه می گردد به طوری که مدیریت تخصیص منابع به وظایف غیر مستقل تقسیم می شود که هر کدام توسط NA در سه چرخه فعالیت انجام می گیرند :

(1) VMPlacethicht : این حالت مناسب ماشین فیزیکی است که قادر به اجرای ماشین مجازی است و سپس ماشین مجازی را به PM تخصیص می دهد.

(2) Monitoring : که مجموع منابع استفاده شده توسط VM را نظارت کرده که این نظارت توسط NA انجام می شود.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

3، در انتخاب VM اگر اقامت محلی امکان پذیر نباشد VM نیازمند مهاجرت به حلقه فرایند در جایی دیگر است در مرحله دو با استفاده از روش NA . PROMETHEE قادر به تنظیم تحلیل تصمیم چندگانه باشد. این شیوه در مراکز داده بزرگ نسبت به شیوه های متمرکز امکان پذیر تر است.

مسئله تخصیص منابع در کار یازیر و همکاران (2011) برای بهینه سازی مجموع سود حاصله از محدودیت های SLA چند بعدی برای برنامه های چند درجه ای است. در این کار حد بالای مجموع سود با کمک الگوریتم سلسله مرانبی FRA صورت می گیرد که در آن راه حل ابتدایی مبتنی بر راه حل ارائه شده برای مسئله سود بالا است. نرخ های توزیع بعدی ثابت بوده و برای بهبود به اشتراک گذاری منبع کاربرد دارد. در نهایت تکنیک تخصیص منبع برای تثبیت منابع به منظور تشخیص سرور فعال و بهینه سازی بیشتر منابع تخصیص کاربرد دارد.ترجمه توسط ترجمه یار

در (Alvarez and Ilumnphrey (2011 شیوه خودکار برای انتخاب سرویس های ذخیره سازی ابر عنوان می شود که می تواند الزامات توصیف شده را براورده سازد. (Hill and Humphrey (2011 هدف نویسندگان با CSAL خصوصیت نرم افزار روشی برای کشف استقرار نرم افزار چند ابری و مدیریت بهینه سازی تخصیص منابع پویا از منظر متریک های عمل کردی و هزینه است.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Lani et al (2005 به توصیف Tycoon پرداختند که یک بازار مبتنی بر سیستم تخصیص منابع توزیع یافته بر اساس خصوصیات اشتراکی است، فوائد اصلی این طرح این است که به کاربران اجازه تمیز قائل شدن بر کارشان را می دهد. تاخیر کسب منبع تنها توسط تاخیرات ارتباطی محدود می شود و هیچ سرباری را بر آن اضافه نخواهد کرد. (Buyya et al (2009 یک معماری برای تخصیص بازار گرا منابع با ابر مطرح کردند. آن ها برخی از پلتفرم های نماینده را برای پوشش محاسبات ابری بر اساس تصادفی مطرح ساختند.

(Kuribayashi (2011 یک روش اتصال بهینه تخصیص منابع چندگانه با فرض قابلیت پردازش و عرض باند را  مطرح کرد که هم زمان کار تخصیص منبع و اجاره را بر اساس سرویس درخواست شایسته صورت می بخشد.

(Venugopal et al. (2009 یک پروتکل دو جانبه برای مذاکره SLA با استفاده از مکانیسم پیشنهادهای جایگزین ارائه کردند که در آن یک بخشی قادر به پاسخ گویی برخی از عبارات تغییر یافته برای تولید پیشنهاد است. برای کاهش سر بارز ارتباط بین مصرف کننده و ارائه کننده ایر و افزایش کاربرد منابع بر قسمت ارائه دهندگان ابره مذاکره ضروری است. الگوریتم کار (تیگا و پاتاک 2011) پیشنهاد تولید شمارنده را با انعطاف پذیری محدودیت به منظور حداکثر سازی شانس قابلیت پذیرش مطرح کردند. با استفاده از الگوریتم رتبه بندی ، مشتریان پیشنهادهای مناسب ذخیره سازی را با توجه به نیازشان اخذ می کنند. این کار تلاش مشتریان را برای شمارنده پیشنهادی ارائه شده کم کرده و بهترین انتخاب را ممکن می کند.

(Cristal (2011 متمرکز بر اضافه نمودن خصوصیات جدید به مکانیسم تخصيص منبع ابر اند که قابلیت ارتجاعی را بهبود می بخشد. بیشتر مدیران منابع که در حال حاضر در تخصیص ثابت استفاده می گردد. علاوه بر این راه حل آن ها احراز هویت و پاسخگویی برای اقدامات کاربران را که از جنبه ارتباطی بسیار مهم است در کار آن ها ترتیب اثر داده شده است. (ساندراراجان 2017 ) تکنیک تخصیص منابع چندگانه موثر را مبتنی بر مدل منابع واحد مطرح می سازد 1: دانش از پیش تولید شده موجود درباره سیستم و استقلال میانی بین منابع سیستم برای نمونه در راستای اخذ سیاست جابجایی 2: ردیابی دستیابی منابع و متریک های سیستم پایه اخذ شده به صورت آنلاین.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در (Bobro et al (2010 یک مهاجرت سرور پويا و الگوریتم تثبیت مطرح می شود. این الگوریتم بهبود قابل توجهی را بر محدودیت سرور ثابت در راستای کاهش مقدار ظرفیت مورد نیاز و نرخ سطح سرور توافقی مطرح می سازد. مزایای بار کاری این پیشنهاد متغیر است و می تواند در بین قواصل کوتاه تر زمان پیش بینی شده مورد تقاضا پیش بینی گردد. الگوریتم مدیریت مقدار ظرفیت فیزیکی مورد نیاز را برای پشتیبانی نرخ خاص ناقض SLA بیش از 50 درصد در مقایسه  با شیوه تثبیت استاتیک کاهش میدهد.

(Tai et al (2011 یک متعادل کننده هوشمند بار ارائه کردند که دانش تجاری را برای پیش بینی تغییرات در تقاضای کاربر و بین طرح های شبکه ای و تصادفی مبتنی بر اطلاعات پیش بینی شده ، نفوذ می دهد. نتیجه نشان می دهد که این متعادل کننده جدید بار می تواند به سرعت در تقاضای کاربران تغییر کرده و بنابراین عملکرد را توسط انتخاب فسمت هوشمند برای کاربران ایر در پار کاری متراکم و خلوت بهبود بخشد.ترجمه توسط ترجمه یار

قفل فروشنده یکی از مهم ترین موارد در سرویس های مبتنی بر ابر است. مهاجرت از یک محیط ابر به دیگری چالش برانگیز تر از مهاجرت با فرضیات نرم افزاری است. از آن جا که محیط هنوز جدید است ، بیشتر پلت فرم های ابر و سرویس ها اختصاصی اند برای نمونه برای نمونه آنها بر اساس استانداردها و ابزار و پروتکل های توسعه یافته توسط پیشنهاد دهندگان و فروشندگان ابر مطرح شده اند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

این روند می تواند مهاجرت خصوصیات ابر را پیچیده و و پرهزینه سازد همان طور که در http : / / www . forbes . com

بیان شده است. سه نوع فروش lock -in می تواند با حضور محاسبات ابر صورت پذیرد که در  http : / / community . zenoss . org آورده شده است.

(Platformn lock – in (i: سرویس های ایر گرایش بر ساخته شدن بر یکی از چندین پلت فرم مجازی سازی ممکن را دارند برای نمونه VMWare or Xcn ، مهاجرت از یک ارائه دهنده ایر به یک ارائه دهنده ابر توسط پلت فرم متفاوت ابر می تواند بسیار پیچیده باشد.

ii ) Data lock – in ): از آن جایی که ابر هنوز بسیار جدید است. استانداردهای مالکین توسعه نیافته که این امر می تواند بسیار پیچیده گردد آن هم در زمانی که افراد خواستار جابجایی داده از یک پلت فرم به پلت فرم دیگر باشند.ترجمه توسط ترجمه یار

iii ) Tools lock – in): اگر ابزار ساخته شده برای مدیریت یک محیط ابری با انواع زیرساخت های فیزیکی و مجازی پیچیده نباشند . این ابزارها تنها قادر به مدیریت داده یا برنامه هایی هستند که در محیط ابری خاص زندگی می کنند. محاسبات ابری همگن برای فروشندگان lock – in ارائه شده اند و با مراکز داده تبلیغاتی تخصیص داده می شوند که مدل های ابری ترکیبی عملیاتی هستند. غیاب lock – in به مدیران ایر اجازه می دهد او انواع ترکیبی را برای وظایف خاص با استقرار زیرساخت های مجازی بدون نیاز به بررسی خصوصیات ترکیبی در شرکت های دیگر همانند (Vala irid Lirik (2011 را خواهد داد. یک ابر همگن به گونه ای بررسی می شود که شامل ابرهای خصوصی ، عمومی و ابرهای نرم افزار به عنوان یک سرویس هم باشد. ابرهای همگن می توانند با محیط هابي کار کنند که مجازی سازی نشده اند همانند مراکز داده سنتی بحث شده در Geada and Dave (2011 ، ابرهای ناهمگن همچنین اجازه می دهند برای استفاده قسمتی از بخش ها سرور و ذخیره ساز استفاده شود که در  http : / / www . nicovise . com مطرح شده است. جدول 6 برخی از طرح های تخصیص منبع را توضیح می دهد. جدول برخی از طرحهای تخصیص منابع را لیست می کند. جدول 7 متریک های عملکردی تخصیص منابع را لیست می کند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

5.2.1 چالش های پیش روی تخصیص منبع

چالش های پیش روی تخصیص منبع به صورت زیر لیست می شوند.

چگونه تخصیص منبع که دارای چندین خوشه و مرکز داده است توسعه یابد؟

چگونه دستگاه مکانیسمی را انجام دهد که اجازه کنترل داده و ستد بین هزینه و ساختاردهی و مجدد و به حداکثر رسانی کارایی ابر را صورت بخشد؟

چگونه یک پروتکل مبتنی بر درخت برای مدیریت منابع در محیط های ابری انجام  پذیرد و چگونه چنین پروتکلی با با پروتکل مبتنی بر شایعه با عملکرد مشابه مقایسه گردد؟

چگونه تکنیک هایی برای تخصیص سرویس ها برای برنامه های وابسته بهره وری انرژی و هزینه ارائه دهندگان سرویس عنوان شود؟ترجمه توسط ترجمه یار

چگونه و در چه زمانی تخصیص مجدد ماشین های مجازی به منظور به حداقل رساندن مصرف قدرت موتور خنک کننده صورت پذیرد در حالی که درجه حرارت منابع ایمن است و سربار مهاجرت و تخریب عملکرد حداقل است.

چگونه سیاست های تخصیص منبع مبتنی بر SLA طراحی شود که شامل مدیریت خدمات مشتری محور مدیریت ریسک محاسباتی، مدیریت خودکار ابرها در راستای بهبود تاثیر سیستم ، به حداقل رساندن تناقضات SLAs و بهبود سود آوری ارائه دهندگان سرویس باشد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

چگونه از یک ابر به ابر دیگر با بررسی موارد فروشندگان مهاجرت شود چه می شود اگر بخش خوبی از زیرساخت برنامه با ارائه دهندگان ابر واحد تک باقی بماند؟

3-5 نگاشت منبع

نگاشت منابع مجازی به منابع فیزیکی تاثیری بر ابرهای مشتری دارد. نگاشت منابع یک پردازش سیستم ساختمانی است که اجتماعی از شناسه های سیستم را شناسایی کرده و آن ها را به منابع شان برای اهداف خاص تطبیق می دهد. موضوع اینجا حداکثر سازی کاربرد ایری در laaS توسط محاسبه ظرفیت الزامات برنامه به گونه ای است که دستگاه های محاسبه ابری را برای نگه داری به حداقل رساند. این روند می تواند توسط معماری شناختی انجام پذیرد که به طور خودکار مدل رفتار ماشین را مبتنی بر داده آموزشی قبلی می سازد. در محیط محاسبات ابری، یک شبکه منطقی باید بر شبکه فیزیکی گسترده شود.ترجمه توسط ترجمه یار

تخصیصی که توسط سیستم تصمیم گیری تحت کنترل قرار گیرد می تواند منجر به زنجیره بالای منبع و تخصیص مستقیم بوسیله یک سیستم تصمیم گیری تحت کنترل ارائه دهند شود که منجر به ارزش منبع با درک پایین کاربران می شود، در مقایسه با آن ها نگاشت منطقی در در کار (گراهام و دمور 2011) روند بر تفاوت آن ها ساخته میشود.

(Clien et al (2009 بریک مدیریت منبع موثر برای ارانه خوشه مجازی همکاری کرده اند. به طور خاص آن ها متمرکز بر دو مسئله اساسی مبتنی بر مدیریت عکس مجازی و نگاشت هوشمند منابع هستند. علاوه بر این انها یک نگاشت هوشمند منبع به نام نگاشت هوشمند بار در راستای کاهش سربار استقرار و کارایی تعادل منبع صورت بخشیده اند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

در محاسبات ابری: منابع اساسی یک شبکه فیزیکی شامل سرورهایی هستند که با اتصالات ارتباطی بصورت میانی متصل شده اند، تخصیص یک بار کاری به زیر لایه می تواند به صورت نگاشت یک گراف به دیگری ظاهر شود، این امر شامل دو جنبه است: ا، نگاشت گره ، تخصیص پردازش به سرورها و ب، نگاشت مسیر هر درخواست ارتباطی به یک مسیر در زیر بخش بین سرورها در( Bangal et al (2011 است.ترجمه توسط ترجمه یار

در .(In L eivacleas et al (2011 مسئله نگاشت منبع ابر بر محیط محاسباتی ابر توسط ارائه الگوریتم های عملکرد بالا از نظر اثربخشی و پیچیدگی زمان اجرا مورد بحث قرار گرفته است. با چارچوب پیشنهادی، یک روند  سلسله مراتبی جستجوی محلی ILS برای ارائه تخصیص منابع موثر و تحقق پارتیشن بندی درخواست کاربران مطرح می گردد.

(Xabriel et al (2012 یک SOA AP پیشنهاد داده شد که کاربران یک مدل برنامه ابری را ارائه کرده و تخصیص امکان پذیر منابع را در ارائه دهندگان laaS مطرح کنند. این راه حل تاکید بر تضمین کیفیت سرویس متریک های تعبیه شده در یک مدل برنامه ای را می دهد. یک نگاشت ابتدایی نیز مبتنی بر روند سلسله مراتبی انجام می گیرد سپس عملکرد برنامه برای ارائه پیشنهادات مقياس بندی مطرح می گردد. در قسمت پایین API. راه حل برای پذیرش مدل های پیش بینی استفاده منابع مختلف طراحی شده و می تواند محدودیت های تضمین کیفیت را از ارائه دهندگان مختلف laaS به منابع نگاشت کند. مطالعه صورت گرفته در (Mehdi et al. (2011 الگوریتمی را پیشنهاد می کند که می تواند سریع ترین نگاشت را با استفاده از الگوریتم ژنتیک یافته و خاتمه تمام وظایف را تضمین کند، نگاشت زمانی و makespan متریک های عملکردی هستند که برای ارزیابی سیستم پیشنهادی به کار گرفته شده اند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Zhang et al  (2012 مسئله نگاشت شبکه مجازی را از طریق دو جنبه مبتکرانه، به اشتراک گذاری منابع فرصت طلبانه و توپولوژی رتبه بندی گره آگاه و همچنین پیشنهاد چهار چوب ORSTA روند را انجام دادند که این چهار چوب کاربرد منابع فیزیکی موثر و استقرار را فراهم می کند.

Lu and Turner (2006) یک روش موثر را برای محاسبه نگاشت هایی با کیفیت بالا از شبکه مجازی بر بستر معمولی شبکه مطرح کردند. شبکه های مجازی محاسبه شده برای دارا بودن ظرفیت کافی به منظور هر الگوی دارای مجوز در محدوده ترافیکی کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. روش های محاسباتی نتایج با کیفیتی را تولید می کند که نزدیک به حد پایین تر بوده و به اندازه کافی برای کنترل شبکه های اندازه عملی کارایی دارند.

جدول 8 برخی از طرح های نگاشت منبع را خلاصه می کند.

جدول 9 متریک های عملکردی نگاشت منابع را لیست می کند

1-3-5 چالش های حل نشده در نگاشت منبع

چالش های نگاشت منبع به صورت زیر اند.

ایا تمام برنامه ها در ابر اجرایی هستند؟

باید نباشی به منظور پورت کردن تمام برنامه های موجود در ابر صورت گیرد؟

نگاشت گره های منطقی به گره های فیزیکی و یاقتن تخصیص منابع فیزیکی برای رویارویی با الزامات شبکه  منطقی و محدودیت های شبکه فیزیکی.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

طراحی الگوریتمی که بتواند نگاشت سریع را با استفاده از الگوریتم ژننیک پیدا کرده و سرعت نگاشت را سرعت بخشیده و خاتمه تمام وظایف را تضمین نماید.

هزینه نگاشت در خواست به هزینه تعییع شده را به حداقل رساند.

نگاشت خصوصیات برنامه ابر به سرویس های معتبر ایر برای برنامه ها معتبر است و باید شناسایی شود که چه نوع سرویسی استفاده گردد.ترجمه توسط ترجمه یار

ارزیابی ارائه دهندگان سرویس ابر همانند کاندیدهای ممکن برای میزبانی برنامه ها و شناسایی اینکه چه نوع سرویس هایی از ارائه دهندگان انتخاب گردد و سپس اجرای خصوصیات پیشنهادی و شناسایی آن ها .

توسعه مدل هایی که قادر به پیش بینی عملکرد برنامه هایی هستند که پارامترهای مختلف همانند پردازش گر و حافظه و شبکه را بررسی می کنند.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

تعادل بار بر شبکه های زیرین و ساختاردهی مجدد جزئی بر شبکه های مجازی.

4-5 تطبيق منابع

دلیل اصلی اضافه نمودن محاسبات ابری از دیدگاه یک کاربر جابجایی از یک مدل CAPEX به OPEX است که این کار به جای خریداری منابع فناوری اطلاعات صورت می گیرد. در این راستا یک کمپانی به کمپانی دیگر برای منابع استفاده شده پول پرداخت خواهد کرد. جنبه مهم این است که کمپانی به مدت طولانی نیازمند تبليغ منابع اش نخواد بود. امروزه این حالت معمول است زمانی که یک کمپانی منابع خود را در یک شرکت سرمایه گذاری می کند و در نتیجه مقدار منابع توسعه یافته در زمان اوج به حداکثر نخواهد رسید و یک روند منظم را طی می کند مفهوم کلیدی چهار چوب بحث شده در (Zhuand Agrawal (2010 الگوریتم تطبيق پویای منابع است که مبتنی بر فرضیه کنترل است، یک سیاست کنترل هدایت تقویت یادگیری برای تنظیم پارامترها تطبیق داده می شود به طوری که سود برنامه با استفاده از سربار به حداکثر برسد. چنین مدل کنترلی می تواند سریع و با دقت اموزش داده شود، علاوه بر این یک مدل منبع برای نگاشت هر ترکیبی از مقادیر از پارامترهای تطبیقی با ملزوم ساختن منبع صورت میگیرد تا تضمین نماید هزینه از بودجه موجود تجاوز نکند.

(Duong et al (2009 یک چهار چوب انعطاف پذیر را برای ارائه منابع پویا و تطبیق در ابرهای laas مطرح کردند. هسته این چهار چوب تنظيم الگوریتم های تطبیقی منابع است که بار کاری را با اطلاعات منبع کاربردی ساخته تا تغییرات تصمیات را در تغییر تقاضای کاربران پوشش دهد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Senna et al (2011 یک معماری برای مدیریت و تطبیق شبکه های مجازی بر ابر ارائه دادند، زیر ساخت آن ها اجازه ساخت شبکه های مجازی مرتبط با اجرای جریان های کاری را داده و از محیط کاربر حفاظت می کند. شبکه های مجازی استفاده شده در اجرای جریان کاری دارای عملکرد نظارت شده اشان توسط مدیری هستند که نقش پیش گیرانه ای در مورد خرابی عملکرد در زمان الزامات را دارد.

انعطاف پذیری تطبیق راه حل های ابر را برای تمامی کاربران صورت می بخشد تا اطمینان دهد آن ها آن چه را که دقیق می خواهند را دریافت کرده اند، بدین وسیله محاسبه ابری نه تنها راه جدیدی از چگونگی اجرای محاسبات را صورت می بخشند بلکه طیفی از مسائل ICT شناخته شده را در مناطق مختلف آموزش و بهداشت و درمان و حل می کنند، تطبيق منبع میزبان های مجازی باید به طور پویا برای تقاضاهای به روز شده به خوبی برنامه های collocate حل شود تا صرفه جویی در مصرف انرژی صورت پذیرد.(Sclater (2011. از مهم تر تراکنش های منبع ، در طول حجم کار است که باید با توجه به عدم تطابق منابع پیشنهادی به حداقل رسانده شود. یک سیستم که می تواند به طور خودکار مقیاس بندی منابع زیرساختی به اشتراک گذاشته را صورت بخشد در (Chitralianhibious (2010 انجام شده است. نظارت های مدیر تطبیق و تخصیص خودکار منابع به کاربران از طریفی پویا صورت می گیرد. با این حال این شیوه متمرکز نمی تواند در آینده متناسب با محیط ابری چند ارائه دهنده باشد، زیرا ارائه دهندگان مختلف ممکن نیست بخواهند توسط چنین مدیریت متمرکزی نظارت شوند. درجه مدیریت منابع ، پیوند منابع APL و هماهنگی منابع در چندین ابر در روشی بی نقص صورت گرفته و اهداف عملکردی را حفظ می کند که می تواند بسیار شایسته رسیدگی در آینده باشد. همچنین مقیاس بندی پویای LBS و تاثیراتش بر مقیاس بندی کل برنامه در Vanquero et al )(2011 و سرویس مقیاس بندی خودکار آمازون مطرح شده است. هدف نویسندگان در (Baladine et al (2009 مدیریت شبکه اساسی به صورت منابع کلاس اولی است که می تواند زمان بندی و تخصیص همکار گونه را با منابع محاسباتی و ذخیره سازی صورت بخشد تا یک شبکه کامل آماده به ساخت را معرفی نماید.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

(Jung et al (2008 یک شیوه ترکیبی جدید برای رفتاری خودکار پیشنهاد کردند که از مدل های نظریه صف بندی با تکنیک های بهینه سازی استفاده می کند تا رفتار مدل را پیش بینی کرده و به طور خودکار تنظیمات بهینه سیستم را تولید کند. (Marshall 2010 ) مدیریت منابع را اجرا کرده و بر Nimbus toolkit ساخته شدند و به صورت امن و پویا خوشه های فیزیکی را بر ابر ارائه کردند. رابط های مدیریت الاستیک به طور مستقیم با مدیران محلی در ارتبط اند همانند  Torque.

(Raghavan et al (2009، طراحی و پیاده سازی محدوده نرخ توزیع شده را با همکاری “نر” كلى تجميع در گوشه های متفاوت مطرح ساخته و سیاست های ترافیک شبکه مبتنی بر ابر را با آن در همکاری قرار داد و همچنان اطمینان داد که جریان های لایه پاسخ ازدحام رفتار جریان گونه ای خواهند داشت اگر به اشتراک گذاشته شوند.ترجمه توسط ترجمه یار

1-4-5 چالش های حل نشده تطبيق منابع

تقاضا برای استفاده از سرویس های ابر ارائه شده توسط فروشنده چگونه است؟ آیا این امر ثابت است یا به طور گسترده متغیر است؟

فرکانس استفاده از منابع ابر چیست؟ مکررا تکرار می شود؟ استفاده مکرر در حقیقت مدل پرداخت پس از برداشت را اقتصادی تر می کند؟ آيا سرویس های سفارشی سازی شده توسط فروشندگان نیاز اند؟ فروشندگان ابر سرویس های سفارشی سازی شده را بیشتر ارائه می کنند و به همین ترتیب قیمت کاری آنها جذاب به نظر نمی رسد.”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

آيا ماموریت برنامه مهم است؟ یک ماموریت بحرانی آیا نیازمند قدرت SLAs است که نتواند قادر به رفع نیاز ها نباشد؟

آیا یک مسئله می تواند در قطعه ای برنامه ما رخ دهد که QoE تحت تاثير انطباق قرار گیرد یا خیر؟

آیا مسئله اطلاعات با ما ارائه دهنده سرویس برنامه ما به اشتراک گذاشته خواهد شد اگر برنامه ما نتواند بطور خودکار خود را کنترل کند؟

آیا می توان تمام جزئیات فعال و غیر فعال را در اتصال و مسیر انتها به انتها و سطوح دامنه ISP نظارت کنیم؟

می توان تمام اندازه گیری های مربوط به ارائه آفلاین کاربران QoE را تحلیل نمود؟ برای نمونه شناسایی در زمان وقایع غیر عادی تاثیر گذار بر کاربران QoE.

6.نتیجه گیری

پس از سال ها ، امروزه محاسبات ابری اغاز شبکه مبتنی بر محاسبات بر بستر اینترنت است. این فناوری دهه است و فعال سازی عنصر برای مدل های محاسباتی جدید است. نظارت سنتی و سیستم های مدیریتی به طور معمول متمرکز اند، این شیوه ها پتانسیل بالقوه مدیریت میلیون ها شیء را در سیستم ابر دارند. شیوه هایی که بیشتر توزیع شده اند و خصوصیات مقیاس پذیرتری دارند که اجازه scale – up and scale- clown مدیریت و نظارت سیستم ها را برای رفع نیازهای ابری به صورت الاستیک برآورده سازند، محاسبات ابری IaaS توانایی اخذ پویای منابع مورد تقاضا را برای تطبیق بار های کاری برنامه پويا دارا می باشند”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

موفقیت کمپانی ها موجب شد laaS مبتنی بر محاسبات ابری یک جلوه گیری قوی به نظر آید که محاسبات ابری به طور فزاینده ای در طول زمان مهم تر شود. در عین حال بحث بر سر تعریف دقیق محاسبات ابری در محافل دانشگاهی ادامه دارد و حاکی از آن است که محاسبات ابری از نظر هزینه و انعطاف پذیری بسیار موثر تر است که تا  قبل از آن چنین نبودهاست. این مقاله یک مروری بر مدیریت منابع در laaS مبتنی بر محاسبات ابری را توسط بررسی طرح هایی چون ارائه ، تخصيص، نگاشت ، تطبيق ارائه داد. این امر کاملا مشهود است که موارد زیادی در مدیریت منابع ایرها با در نظر گرفتن تطبیق و مقیاس پذیری و نگاشت و… وجود دارد همچنین متریک های عملکردی همانند تاخیر، عرض ياند، سرباره سربار محاسبات، قابلیت اطمینان، تضمین کیفیت برای طراحی منبع در نظر گرفته خواهند شد. هوش محاسباتی و عامل های نرم افزار شناختی ممکن است سرویس های انعطاف پذیر و قابل انطباق و سفارشی سازی شده را نیز ارائه کنند. استدلال بشر میتواند در عوامل با استفاده از مدل های شناختی جایگذاری شود و ممکن است متریک های عمل کرد بهتری در مقایسه با شیوه های کلاسیک سنتی ارائه کند.ترجمه توسط ترجمه یار

تامین منبع – این تخصیص منابع ارائه دهندگان سرویس به مشتری است.

تخصیص منبع – این توزیع منابع اقتصادی بین گروه های رقابتی مردم است.

تطبيق منبع – توانایی با ظرفیت سیستم برای پذیرش منابع پویا به منظور تکمیل الزامات کاربر است

نگاشت منبع-ارتباط بلین منابع مورد نیاز توسط کاربران و منابع موجود با ارائه دهندگان است

مدل سازی منبع – مدل سازی منبع مبتنی بر جزئیات اطلاعات تراکنش عناصر شبکه و نهادهای شرکت کننده در شبکه است

این چهار چوبی است که مهم ترین خصوصیات مدیریت منبع را ارائه می کند. مدل سازی منابع کمک به پیش بینی الزامات منابع در دنباله های پس از آن خواهد کرد

ارزیابی منبع – حدس زدن دقیق منابع مورد نیاز برای کشف و انتخاب منابع مورد نیاز برای لیست کردن منابع مورد  و محاسبه ان ها و انتخاب از بین آن ها است

تبادل منبع – مذاکره منابع از طریق عامل است که اطمینان می دهد منابع ضروری در زمان درست زمان بندی  منابع هدف را با یک زمان بندی خاص تکمیل خواهند کرد”ترجمه یار، دانلود رایگان مقالات”

زمان بندی منبع – قابلیت زمان بندی اشیائ و منبع است. منابع به اشتراک گذاری شده در زمان های خاص موجود  و در طول این زمان ها برنامه ریزی شده اند. به بیان دیگر آغاز و خاتمه یک فعالیت شناسایی شده و وابسته به .1 مدت زمان .2 پیش پردازش 3. روابط سلف .4 منابع اختصاص داده شده است.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی – اقتصادی of و COVID – ۱۹ Pandemic : بررسی)

ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در سال‌های ۲۰۱۹ – nCoV)

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس ساختاری SARS – CoV و ۲ – ۱۹ کشف دارو از گیاهان دارویی)

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation of the evidence(Remdesivir برای سندروم حاد تنفسی acute ۲ باعث COVID – ۱۹ می‌شود: ارزیابی مدرک)

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to expect for COVID-19?(یافته‌های جدید درباره اثرات ضد ویروسی کلروکین در ضد رژیم ضد ویروسی : چه چیزی باید انتظار داشته باشد ?)

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated COVID – ۱۹ ممکن است خطر بزرگی برای بشر در آینده پیش‌بینی کند.)

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های آموخته‌شده از همه‌گیری بیماری همه‌گیر در پیش‌گیری از بیماری‌های عفونی آینده)

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons from SARS-CoV and MERS-CoV(Insight به سال ۲۰۱۹ رمان جدید – یک مرور موقت به روز شده و درس‌هایی از SARS – CoV و SARS – CoV را مرور کرد .)

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons...

35000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+