ترجمه مقاله Adaptable Blockchain- Based Systems A Case Study for Product Traceability (سیستم های تطبیق پذیر مبتنی بر Blockchain)

ترجمه مقاله با عنوان Adaptable Blockchain- Based Systems A Case Study for Product Traceability را از اینجا دانلود کنید

عنوان مقاله به فارسی : سیستم های تطبیق پذیر مبتنی بر بلاک چین

نام ژورنال: IEEE

سال نشر: 2017

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یا آی دی تلگرام research_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 25000 تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

یادداشتی از ویراستاران

ردیابی منشا محصولات در سراسر زنجیره های تامین پیچیده، مستلزم یک زیرساخت فراداده شفاف و مخرب است که نه تنها توسط تمام طرفین درگیر مورد اعتماد قرار می گیرد بلکه سازگار با تغییر محیط ها و مقررات است. آیا می توان چنین زیرساخت های پیشرفته ای را به روش غیر متمرکز اجرا کرد؟ چینگ های لو و Xiwei Xu داستان خود را در مورد توسعه سیستم زنجیره مبدأ، که به فن آوری در حال ظهور بلاکچین برای انجام این کار استفاده می کنند، به اشتراک می گذارند. -Cesare Pautasso و Olaf Zimmermann

یک سیستم قابل ردیابی می تواند محصولات را با ارائه اطلاعات در مورد آنها (به عنوان مثال، اصالت، اجزای یا مکان) در طول تولید و توزیع ردیابی. تامین کنندگان محصولات و خرده فروشان معمولا نیاز به ارائه دهنده خدمات مستقل ردیابی را دارند که گواهینامه دولت برای بازرسی محصولات در سراسر زنجیره تامین هستند. اگر همه چیز مورد نیاز را برآورده کند، ارائه دهندگان خدمات ردیابی گواهی گواهینامه های بازرسی را تأیید می کنند که کیفیت و اصالت محصولات را بررسی می کنند. برای ارائه اطلاعات و تولید گواهی، این ارائه دهندگان خدمات سیستم ردیابی را استفاده می کنند.

در این زمینه، امنیت برای پاسخگویی و اطلاعات قانونی از اهمیت زیادی برخوردار است. سیستم های ردیابی معمولا اطلاعات را در پایگاه های متداول کنترل شده توسط ارائه دهندگان خدمات ذخیره می کنند. چنین ذخیره سازی متمرکزی از داده ها، یک نقطه ی بالقوه ی شکست می باشد و خطر وقوع خطا را در بر می گیرد.

یکی از شرکای مستقل ما ارائه دهنده خدمات ردیابی شخص ثالث است که توسط دولت چین تایید شده است. سیستم آن اطلاعات ردیابی را برای محصولات وارد شده به چین فراهم می کند. این سیستم با چندین وب سایت بزرگ تجارت الکترونیک در چین (به عنوان مثال، JD.COM) ادغام شده است. صدها تن از تأمین کنندگان و خرده فروشان محصول از خدمات ردیابی آن برای مدیریت اطلاعات مربوط به قابلیت ردیابی محصولات خود استفاده می کنند و میلیون ها نفر از مصرف کنندگان محصولات از آن برای دسترسی به اطلاعات استفاده می نمایند.

در اینجا، ما تجربه خود را در رابطه به ساخت originChain به اشتراک می گذاریم. این سامانه سیستم ردیابی ارائه دهنده خدمات را با جایگزینی پایگاه داده مرکزی با یک بلاکچین، بازسازی می کند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین، به دو ستون های موجود در این مقاله مراجعه کنید.) OriginChain زمینه شفافیت اطلاعات را فراهم می کند، دسترس پذیری داده ها را افزایش می دهد و به طور خودکار بررسی های مربوط به پایش قانونی را انجام می دهد. ما OriginChain را اجرا کردیم و آن را تحت شرایط واقعی با استفاده از اطلاعات ردیابی کاربران آزمایش نمودیم. اکنون در حال برنامه ریزی برای جایگزینی سیستم موجود با سیستم بازسازی شده هستیم.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله The Van Allen Probes Engineering Radiation Monitor Mission Radiation Environment and Effects (ترجمه مقاله مانیتور تابش مهندسی وان آلن پروبز(دو فضا پیمای روباتیک) ماموریت محیط تابش و اثرات ان  )

ترجمه مقاله The Van Allen Probes Engineering Radiation Monitor Mission Radiation Environment and Effects (ترجمه...

10000 تومان

ترجمه مقاله  Governmental Accounting Standards Series ( ترجمه مقاله مجموعه استانداردهای حسابداری دولتی )

ترجمه مقاله Governmental Accounting Standards Series ( ترجمه مقاله مجموعه استانداردهای حسابداری دولتی )

10000 تومان

ترجمه مقاله An Overview on Sentiment Mining for Stock Market  ( نمای کلی در مورد احساس کاوی برای پیش بینی بازار )

ترجمه مقاله An Overview on Sentiment Mining for Stock Market ( نمای کلی در...

20000 تومان

ترجمه مقاله Investigation of pro-saccade and finger flexion reaction times  in basketball and racket sports players   ( ترجمه مقاله  اصلاح سرعت مبتنی برفشار برای ارزیابی سرعت موج برشی هسته زمین در یک سد زمینی (راکفیل) )

ترجمه مقاله Investigation of pro-saccade and finger flexion reaction times in basketball and racket...

10000 تومان

ترجمه مقاله Spectroelectrochemical elucidation of B vitamins present in multivitamin complexes by EC SERS ( ترجمه مقاله آشکار سازی طیف سنجی ویتامین های گروه موجود در مجتمع های مولتی ویتامین B توسط ec sers )

ترجمه مقاله Spectroelectrochemical elucidation of B vitamins present in multivitamin complexes by EC SERS...

0 تومان

ترجمه مقاله Nexus between green intellectual capital and green human resource management ( ترجمه مقاله ارتباط بین سرمایه روشنفکری سبز و مدیریت منابع انسانی سبز )

ترجمه مقاله Nexus between green intellectual capital and green human resource management ( ترجمه...

10000 تومان

ترجمه مقاله Application Inference using Machine Learning based Side Channel Analysis ( ترجمه مقاله : بررسی برنامه با استفاده از تجزیه و تحلیل کانال جانبی مبتنی بر آموزش ماشین )

ترجمه مقاله Application Inference using Machine Learning based Side Channel Analysis ( ترجمه مقاله...

15000 تومان

ترجمه مقاله Recent advances in spectroelectrochemistry related to molecular catalytic processes Charles W Machan (  ترجمه مقاله : پیشرفت های اخیر در طیف سنجی مربوط به فرایند های کاتالیزوری مولکولی )

ترجمه مقاله Recent advances in spectroelectrochemistry related to molecular catalytic processes Charles W Machan...

10000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+