ترجمه مقاله Commitment Profiles, Job Satisfaction, and Behavioral Outcomes(پروفایل ‏های تعهد، رضایت شغلی و نتایج رفتاری)

مقاله با عنوان Commitment Profiles, Job Satisfaction, and Behavioral Outcomes را از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی :پروفایل ‏های تعهد، رضایت شغلی و نتایج رفتاری

سال نشر:2013

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یاآی دی تلگرامresearch_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 15500تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

چکیده

تحقیق قبلی با اتخاذ یک روش طرح بندی برای تعهد سازمانی، حمایت از پروفایل‏ های متمایز (یعنی، ترکیبات متفاوت سطوح مختلف مؤلفه ‏های تعهد) و ارتباط‏ شان با نتایج نگرشی و رفتاری را حاصل نموده است. پژوهش حاضر قصد دارد: (a) در یک سازمان خصوصی ایتالیایی، ضرورت پروفایل ‏های تعهد مشتق شده از ترکیب تعهد عاطفی و مستمر سازمانی را با تبعیت از مفهوم ‏سازی سنکلایر و همکاران (۲۰۰۵) بررسی کند؛ و (b) بررسی کند که آیا این پروفایل‏ ها در صورت غیبت، به عنوان خروجی هدف، رضایت شغلی، و عملکرد شغلی متفاوت هستند. نتایج حاصل از تحلیل خوشه‏ ای حضور چهار گروه (وابسته، عوامل آزاد، به دام افتاده، و راضی) را تصدیق کرد. پروفایل‏ های وابسته و راضی رضایت بالای مشتری را گزارش کردند. بعلاوه، پروفایل راضی بالاترین عملکرد شغلی و پروفایل مستمر کمترین سطح غیبت را نشان می‏ دهند؛  هر دو پروفایل به طور معناداری با پروفایل به دام افتاده متفاوت هستند. مفاهیم برای این نظریه و رویکرد بحث می‏ شوند.

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+