ترجمه مقاله (Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS) (فساد در سطح کشور و انتخاب حسابداری: سرمایه تحقیق و توسعه تحت IFRS )

مقاله با عنوان Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS (ترجمه مقاله فساد در سطح کشور و انتخاب حسابداری: سرمایه تحقیق و توسعه تحت IFRS ) را از اینجا دانلود کنید.

پشتیبانی: دارد. در صورت هرگونه مشکل با شماره 09367938018 در واتس اپ یا تلگرام و یا جهت سفارش ترجمه مقاله با پشتیبانی به شماره 09191732587 در واتس اپ یا تلگرام تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول: عالی

قیمت: 15000 تومان

ژورنال: elsevier

سال مقاله: 2019

جهت سفارش ترجمه با کم ترین قیمت موجود در کشور به واتساپ و تلگرام به شماره ی 09191732587 مراجعه کنید.

چکیده:

استاندارد بین المللی حسابداری بر 38 دارایی های نامشهود حکم می کند که در صورت تحقق برخی شرایط مشخص شده در استاندارد ، هزینه های توسعه باید سرمایه گذاری شوند. با این حال ، این نیاز به قضاوت مدیریتی دارد و از این رو ممکن است مورد فرصت طلبی قرار گیرد. فساد یک ویژگی غیررسمی غیرقابل نفوذ کشور است که در رفتار شرکت ها نفوذ می کند و بر سو رفتار شرکت تأثیر می گذارد. ما حدس می زنیم که محیطی با فساد مدیریت بالا در توجیه آنها را در برآورده کردن معیارهای سرمایه دارایی هایی که باید به طور جزئی یا به طور کامل هزینه شده باشند ،اسان می کند. این دارایی های سرمایه گذاری شده منافع اقتصادی آینده را که به طور ضمنی با شناسایی آنها منتقل می شود ، ایجاد نمی کنند. با این حال ، این شناخت سیگنالهای مثبت (البته تحریف شده) برای درآمد آینده در بازار ارسال می کند و سود گزارش شده در سال جاری را افزایش می دهد. می فهمیم که بین فساد در سطح کشور و میزان هزینه های توسعه سرمایه گذاری شده در سال مالی رابطه مثبت وجود دارد. علاوه بر این ، هرچه سطح فساد در کشور بالاتر باشد ، از میزان هزینه های توسعه سرمایه گذاری شده در یک سال معین برای سودآوری در آینده کمتر می شود. سرانجام ، این انجمن توسط سطح بین المللی سازی شرکت ها تنظیم می شود

نتیجه گیری.

رفتار حسابداری تحقیق و توسعه در بین تنظیم کنندگان استاندارد ، تهیه کنندگان صورتهای مالی و کاربران و همچنین دانشگاهیان مسئله ای بحث برانگیز بوده است. مدافعان سرمایه گذاری در برخی از این هزینه ها معتقدند که چنین هزینه هایی سرمایه گذاری هایی را ایجاد می کنند که منافع اقتصادی آینده را به وجود می آورند و بنابراین باید سرمایه گذاری شوند (به عنوان مثال ، لو و سوگانیس ، 1996). در راستای این پیش فرض ، IFRS تجویز می کند که ، هنگامی که معیارهای خاصی برآورده می شوند ، هزینه های توسعه باید سرمایه گذاری شوند. مسلماً ، با اعمال شرایط محدود کننده ، IAS 38 فرصت طلبی مدیریتی را که ممکن است ناشی از صلاحدید مربوط به سرمایه گذاری در هزینه های توسعه باشد ، کاهش می دهد .بنابراین ، انتظار می رود که فقط هزینه های توسعه از آن پروژه های تحقیق و توسعه ، که احتمال موفقیت آنها زیاد است ، سرمایه گذاری شوند. در نتیجه ، مدیران می توانند اطلاعات خصوصی خود را در مورد موفقیت مورد انتظار سرمایه گذاری های R&D و منافع مربوط به آنها در آینده نشان دهند .

با این حال ، از آنجا که اعمال شرایط در IAS 38 مدیران را ملزم به قضاوت می کنند ، سرمایه گذاری در هزینه های توسعه تحت استاندارد IAS 38 منوط به صلاحدید مدیریت است. چنین مقدماتی در تحقیقات دانشگاهی پشتیبانی می کند که گزارش می دهد از اختیارات مربوط به سرمایه گذاری هزینه های توسعه می توان برای مدیریت سود فرصت طلب استفاده کرد به همین دلیل قابلیت اطمینان و مقایسه چنین اطلاعاتی را می توان زیر سال برد  ، با این استدلال تصمیم FASB را در مورد نیاز به هزینه تمام هزینه های تحقیق و توسعه اثبات می کند. این بحث ، تا حدی ، زمینه ساز این تحقیق است.

ما نمونه بزرگی از شرکتهای ذکر شده را در دنیا گزارش می کنیم که تحت IFRS گزارش می دهند و از ادبیات قبلی مدیریت و تجارت برای بررسی تأثیر بالقوه فساد در سرمایه گذاری در هزینه های توسعه استفاده می کنیم. به طور خاص ، ما در نظر می گیریم که ، در محیط هایی با سطح بالایی از فساد ، مدیران می توانند از ویژگی های محیط بهره برداری کنند و هزینه های توسعه را که معمولاً باید هزینه می شدند ، سرمایه گذاری کنند. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، مدیران سیگنالی متورم در مورد منافع اقتصادی آینده که از مبلغ سرمایه گذاری شده در یک سال مشخص انتظار می رود ، ارائه می دهند. نشانگر این سیگنال متورم می تواند شواهدی بر این امر باشد که ارتباط هزینه های توسعه سرمایه گذاری شده در یک سال معین ، سهم کمتری (به عنوان مثال ، ارتباط) در سودآوری آینده دارد. یافته های تجربی ما از هر دو فرضیه پشتیبانی می کند. بعلاوه نتایج ما نشان می دهد که اثر فساد اداری با سطح مواجهه بین المللی شرکت ها تعدیل می شود. نتایج ما به تعدادی از تست های حساسیت قوی هستند. سرانجام ، ما آزمایشات بیشتری را انجام می دهیم که نشان می دهد در شرکت های کوتاه مدت در کشورهایی که سطح فساد بالاتر دارند ، بازدهی مشابه سهام شرکت های کشورهای دارای سطح فساد پایین تر را کسب می کنیم. در مقابل ، در می یابیم که سرمایه داران در کشورهایی که فساد مالی بیشتری دارند ، در بلندمدت بازده غیر عادی مثبت کمتری دارند. این نشان می دهد که سرمایه گذاران قادر به تشخیص منافع اقتصادی آینده مرتبط با هزینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری شده در کوتاه مدت نیستند ، اما با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر ، این در دراز مدت اصلاح می شود.

فراتر از مشارکت های علمی ناشی از این مطالعه ، یافته های ما پیامدهای گسترده تری در سیاست دارند. در تلاش برای به حداقل رساندن فساد وریدی ، اقدامات مقابله با فساد در سطح بخشهای دولتی متمرکز می شوند. با این حال ، فساد همچنین می تواند یک شکل نهادی باشد (به عنوان مثال ، به طور کلی از نظر فنی غیرقانونی نیست ، بلکه یک “بازی” سیستمی است که قصد دارد اهداف قوانین جامعه را با استفاده از ابزارهای قانونی از بین ببرد. در این مطالعه ، ما نشان می دهیم که ترکیبی از جنبه های مختلف فساد اداری و نهادی می تواند به طور موثر حتی در انتخاب حسابداری شرکت های ذکر شده کاهش یابد. چنین رفتاری منجر به ارائه علائم تحریف شده برای سهامداران سهام برای سودآوری آینده و ارزش دارایی های فعلی می شود مهم این است که این ویژگی کشور نفوذ پذیر ، ظریف و غیررسمی با انتخاب حسابداری همراه است حتی پس از کنترل خصوصیات رسمی نهادی مانند حمایت از سرمایه گذار ، شاخص ضد خود-معامله گر ، اجرای حسابداری و نوع قانون.

Abstract

International Accounting Standard 38 Intangible Assets mandates that development costs must be capitalized if certain conditions specified in the standard are met. However, this requires managerial judgement and hence may be subject to opportunism. Corruption is a permeable informal country characteristic that penetrates firms’ behaviour, influencing corporate misconduct. We conjecture that an environment with high corruption facilitates management in their justification of meeting the capitalization criteria of assets that should have been expensed, either partly or entirely. These capitalized assets will not generate the future economic benefits implicitly conveyed by their recognition. This recognition, however, sends positive (albeit distorted) market signals for future earnings and increases current year reported earnings. We find that there is a positive relation between country-level corruption and the amount of development costs capitalized in a given year. Moreover, the higher the levels of country corruption, the lower the contribution of capitalized development costs in a given year to future profitability. Finally, this association is moderated by companies’ levels of internationalization.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله A 0.45 V, Nano-Watt 0.033% Line Sensitivity MOSFET-Only Sub-Threshold Voltage Reference With no Amplifiers(حساسیت به خط 0.45 ولت ، نانو وات 0.033٪  مرجع ولتاژ زیر آستانه بدون تقویت کننده)

ترجمه مقاله A 0.45 V, Nano-Watt 0.033% Line Sensitivity MOSFET-Only Sub-Threshold Voltage Reference With...

15000 تومان

ترجمه مقاله A ± 3 ppm/◦C Single-Trim Switched Capacitor Bandgap Reference for Battery Monitoring Applications(3 m ppm / ◦C خازن سوئیچ تک اصلاح شده مرجع برای برنامه های نظارت بر باتری)

ترجمه مقاله A ± 3 ppm/◦C Single-Trim Switched Capacitor Bandgap Reference for Battery Monitoring...

15000 تومان

ترجمه مقالهSentiFars): A Persian Polarity Lexicon for Sentiment Analysis SentiFars: واژه نامه قطبی فارسی برای تجزیه و تحلیل احساسات)

ترجمه مقالهSentiFars): A Persian Polarity Lexicon for Sentiment Analysis SentiFars: واژه نامه قطبی فارسی...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Internet of Things: A survey on machine learning-based intrusion detection approaches) (اینترنت اشیا: یک نظرسنجی در مورد رویکردهای تشخیص نفوذ مبتنی بر یادگیری ماشین )

ترجمه مقاله (Internet of Things: A survey on machine learning-based intrusion detection approaches) (اینترنت...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Real‑time fleet management decision support system with security constraints) (سیستم پشتیبانی تصمیم گیری ناوگان در زمان واقعی با محدودیت های امنیتی)

ترجمه مقاله (Real‑time fleet management decision support system with security constraints) (سیستم پشتیبانی تصمیم...

15000 تومان

ترجمه مقاله با عنوان Ground surface settlements due to construction of closely-spaced twin tunnels with different geometric arrangements (تونل زنی و تکنولوژی زیر زمینی)

ترجمه مقاله با عنوان Ground surface settlements due to construction of closely-spaced twin tunnels...

10000 تومان

ترجمه مقاله (Green decoration materials selection under interior environment characteristics A grey-correlation based hybrid MCDM method) (انتخاب مواد دکوراسیون سبز تحت خصوصیات محیط داخلی: یک روش ترکیبی مبتنی بر همبستگی خاکستری )

ترجمه مقاله (Green decoration materials selection under interior environment characteristics A grey-correlation based hybrid...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS) (فساد در سطح کشور و انتخاب حسابداری: سرمایه تحقیق و توسعه تحت IFRS )

ترجمه مقاله (Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS) (فساد...

15000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+