ترجمه مقاله Enabling innovative ability: knowledge sharing as a mediator(توانمند سازی قابلیت‌های نوآورانه: تسهیم دانش به عنوان یک واسطه)

مقاله با عنوان Enabling innovative ability: knowledge sharing as a mediator را از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی :توانمند سازی قابلیت‌های نوآورانه: تسهیم دانش به عنوان یک واسطه

نام ژورنال:Emerald

سال نشر:2014

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یاآی دی تلگرامresearch_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 16500تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

چکیده

هدف: هدف این مقاله، بررسی ارتباط فی ما بین رضایت شغلی، رفاقت محل کار، تسهیم دانش و نوآوری در خدمات می‌باشد.

طراحی/روش شناسی/رویکرد: این مقاله، یک پژوهش تجربی است که در واقع اطلاعات الکترونیکی مهندسین را در بخشهای علمی واقع شده در تایپه، تایوان و هسینچو (n¼۸۵۱) با استفاده از یک پرسشنامه نظرسنجی به عنوان ابزار جمع آوری داده‌ها برای آزمودن رابطه‌ها را در میان چهار بعد را مورد هدف قرار می‌دهد.

یافته‌ها: نتایج نشان داد که: اول از همه، هم رضایت شغلی و هم دوستی محل کار نشان داده‌اند که هر دو تأثیر معنی داری بر نوآوری خدمات دارند؛ دوم اینکه، تسهیم دانش به طورمعنی داری تأثیر رضایت شغلی و دوستی محل کار بر نوآوری خدمات را تعدیل می‌کند.

اصالت/ارزش: پژوهش حاضر ارزش گذاری را با بررسی تأثیر متعادل تسهیم دانش اضافه می‌کند. نتایج می‌توانند به برنامه ریزی استراتژیک توسعه منابع انسانی به منظور افزایش قابلیت نوآوری خدمات در صنعت فن آوری کمک کنند.

 

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+