ترجمه مقاله LEADERSHIP DEVELOPMENT: THE FAILURE OF AN INDUSTRY AND THE OPPORTUNITY FOR CONSULTING PSYCHOLOGISTS(ارتقاء رهبری: شکست یک صنعت و فرصتی برای روانشناسان مشاور)

مقاله با عنوان LEADERSHIP DEVELOPMENT: THE FAILURE OF AN INDUSTRY AND THE OPPORTUNITY FOR CONSULTING PSYCHOLOGISTS را از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی :ارتقاء رهبری: شکست یک صنعت و فرصتی برای روانشناسان مشاور

سال نشر:2014

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یاآی دی تلگرامresearch_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 13000تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

چکیده

آموزش و ارتقاء رهبری یک حرفه و کسب و کار بزرگ به شمار می رود؛ تنها در ایالات متحده در طی ۱۵ سال اخیر ارزش مبادلات این حرفه دو برابر شده و به میزان ۱۴ میلیون دلار رسیده است. روانشناسان مشاوره از بابت این رشد بسیار چشمگیر به منافع زیادی دست یافته اند. با وجود این در سرتاسر جهان مردمی که به رهبران بخش های عمومی و خصوصی و نیز سازمان ها اطمینان ندارند نگران این هستند که رهبران و مدیران آن ها شایستگی کافی را ندارند. ما دو مشکل اصلی را که جزو عوامل اصلی شکست صنعت رهبری هستند بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که چگونه حوزه ی روان شناسی مشاوره در مقابل این مشکلات وارد عمل می شود. اگر روانشناسان مشاور شهامت کافی داشته باشند قادر خواهند بود صنعت رهبری را در مسیری بسیار سازنده ‌تر و مفیدتر هدایت کرده و به پیش ببرند.

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+