ترجمه مقاله Opinion Leader Detection(شناسایی رهبر یک ایده)

مقاله با عنوان Opinion Leader Detection را از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی : دانلود ترجمه مقاله شناسایی رهبر یک ایده

نام ژورنال: Sentiment Analysis in Social Networks

سال نشر:2017

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یاآی دی تلگرامresearch_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 15000تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

چکیده

تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی این اجازه را به ما می دهد تا بینشی ارزشمند نسبت به ساختار های پویا  و جریان اطلاعات در یک  گروه خاص از افراد پیدا کنیم . این ادعا بدان جهت صادق است که بر بستر اینترنت تعاملات بیشماری صورت می پذیرد . در این بین یک راه تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی در نظر گرفتن افرادی خارج از چهارچوب اصلی است ، رهبران یک ایده افرادی هستند که می توانند نظر مردم  را تحت شعاع قرار داده و شناسایی این افراد در زمینه هایی همچون مراقبت پزشکی برای افزایش آگاهی بسیار مفید است . بنابراین برای تشخیص این رهبران  باید اقدامات لازم را انجام داد . این فصل رویکردی را برای شناسایی رهبران یک ایده  ، معایب و مزایای شیوه های مختلف و همچنین روش های عام برای شناسایی و نفوذ رهبران را بازگو می کند .  به طور کلی مبنای یک فرد با نفوذ در یک شبکه ارتباطی نفوذ عقیده وی در این راستاست . ساختار این فصل به شرح ذیل است :بخش دوم شامل تعریف مسئله و مثالهای کاربردی  است  ، بخش سوم توضیح روش های مختلف برای شناسایی رهبران عقیدتی است ، که آنها را بر اساس نوع داده های تحلیل شده طبقه بندی می کند ، بخش چهارم سطح بالاتری از رویکردهای ارائه شده است و در بخش پنجم فصل با نتیجه گیری به پایان می رسد .

نتیجه گیری

هدف این فصل نمایش بررسی ای از رویکردهای تشخیص یک رهبر عقیدتی بود . بدین معنا که ما ابتدا مسئله را بیان کردیم بعد راه حل های مختلف دسته بندی انواع ویژگی های اندازه گیری را مطرح نمودیم . روش های ساختاری را آزمودیم که شاملِ مرکزیت و معیارهای جامعه محور بود ، روش هایی که بر تعامل داده ها و فرآیند انتشار و اثربخشی داده ها از طریق شبکه تمرکز داشت و رویکردهایی که مفهوم اطلاعات ِ پست شده توسط افراد را در نظ می گرفت . این رویکردها ، مدل ها و جریانات پردازشی ، در عین حال به شدت وابسته به حوزه ء مشکلات و دسترسی به داده های خاص هستند ؛ در تفکیک راه حل های هدف بسیار امر دشواری است . گرچه عملا صحبت کردن ، هدفِ شناسایی رهبران یک موضوع خاص و مبحث منحصر به فرد می باشد ؛ در نتیجه بهترین روش ها را باید در اینجا اعمال نمود . این رویکردها در این فصل ارائه شدند که بازتابِ این الزامات بوده و به خواننده اجازه ء باور این را می دهد که به طور مناسب یک روش و یا یک رویکرد مناسبِ مبحث خاص خود را انتخاب نماید .

 

قسمتی از متن انگلیسی :

Abstract

Identifying opinion leaders and assessing their influence is highly relevant in several domains. This chapter presents a comprehensive analysis of state-of-the-art opinion leader detection strategies in social networks and the associated challenges. We classify the approaches into four categories, depending on the types of available and observable data: network topology, interaction, content mining, and content and interaction. For each category, we present relevant approaches, the metrics and algorithms employed, and evaluation remarks. A critical discussion of the advantages, limitations, and suitability of the approaches is also provided. The potential for generating added value by detection of opinion leaders is illustrated with different application scenarios.

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+