ترجمه مقاله (Real‑time fleet management decision support system with security constraints) (سیستم پشتیبانی تصمیم گیری ناوگان در زمان واقعی با محدودیت های امنیتی)

مقاله با عنوان  Real‑time fleet management decision support system with security constraints (ترجمه مقاله سیستم پشتیبانی تصمیم گیری ناوگان در زمان واقعی با محدودیت های امنیتی ) را از اینجا دانلود کنید.

پشتیبانی: دارد. در صورت هرگونه مشکل با شماره 09367938018 در واتس اپ یا تلگرام و یا جهت سفارش ترجمه مقاله با پشتیبانی به شماره 09191732587 در واتس اپ یا تلگرام تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول: عالی

قیمت: 15000 تومان

ژورنال: TOP

سال مقاله: 2020

جهت سفارش ترجمه با کم ترین قیمت موجود در کشور به واتساپ و تلگرام به شماره ی 09191732587 مراجعه کنید.

چکیده:

حمل و نقل هوشمند و به ویژه مدیریت ناوگان ، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است. این گزاره به ویژه برای تولید کالاها ، جایی که حمل و نقل یک عنصر اصلی برای تداوم عملیاتی است ، صادق است. بعلاوه ، در بسیاری از صنایع و به ویژه در صنایع دارای محیط خطرناک ، کنترل ناوگان باید طیف وسیعی از محدودیت های امنیتی را تأمین کند تا اطمینان حاصل شود که خطرات در کمترین حد ممکن است و حداقل حوادث نیز رخ نمی دهد. علاوه بر این ، در این محیط ها ، هر ابزار پشتیبانی تصمیم باید با داده های پر سر و صدا و ناقص کنار بیاید و هر چند دقیقه یکبار توصیه کند. در این کار ، یک ابزار پشتیبانی سریع و کارآمد برای کمک به مدیران ناوگان در نظارت و کنترل کامیون های سنگ معدن ، در یک محیط استخراج ارائه شده است. هدف اصلی این سیستم کمک به مدیران برای جلوگیری از تعامل بین کامیون های سنگ معدن و اتوبوس های پرسنلی است که یکی از مهمترین محدودیت های امنیتی در مطالعه موردی ما است و حفظ حداقل فاصله امنیتی بین این دو در همه زمان ها است. علاوه بر این ، الگوریتم های اضافی توسعه و پیاده سازی شده اند ، به طوری که این روش می تواند با داده های پر سر و صدا GPS واقعی کار کند. با استفاده از داده های تاریخی ، عملکرد این سیستم پشتیبانی تصمیم مورد بررسی قرار می گیرد و تأیید می کند که در شرایط واقعی زندگی ارائه شده توسط شرکت کار می کند. نتایج تجربی نشان می دهد که روش پیشنهادی به طور قابل توجهی باعث بهبود استفاده از کامیون و جاده می شود در حالی که به مدیر ناوگان اجازه می دهد فاصله امنیتی مورد نیاز روش های خود را کنترل کند.

نتیجه گیری.

در این کار ، طراحی و اجرای یک سیستم پشتیبانی تصمیم قوی ارائه شده است ، به طوری که یک شرکت معدنکاری در شیلی می تواند کامیون و اتوبوس خود را مدیریت کند. طراحی ارائه شده می تواند با ماهیت پر سر و صدا و متناوب داده های GPS از کامیون ها و اتوبوس ها کنار بیاید و توصیه ها را در چند ثانیه محاسبه کند. این آخرین ویژگی بسیار مرتبط است ، زیرا الگوریتم باید هر دقیقه و بیش از ناوگان بزرگی از کامیون و اتوبوس پیشنهاداتی را ارائه دهد. از طریق ارزیابی عملکرد با استفاده از داده های تاریخی ، نشان داده شده است که روش ما می تواند به بهبود قابل توجهی در دسترس بودن جاده برای کامیون های سنگ معدن کمک کند ، بسته به اندازه فاصله ایمنی ، بین 15 تا 32 بهبود می یابد. علاوه بر این ، مدیر ناوگان اکنون ابزاری برای ارزیابی تأثیر پارامترهای مختلف فاصله ایمنی بر در دسترس بودن کامیون ها و جاده و همچنین شناسایی نیازهای آینده بسته به اندازه ناوگان کامیون یا تعداد آنها دارد.

نتایج ما قبلاً نشان داده است که یکی از مناطق عقب نشینی تأثیر کمی بر دسترسی جاده ای کامیون ها دارد و از این سیستم می توان برای ارزیابی موقعیت مناطق عقب نشینی در آینده استفاده کرد. یکی از محدودیت های اصلی رویکرد ما این است که با سرعت های متغیر یا عدم اطمینان بالاتر در برآورد موقعیت کنار نمی آید. اگرچه این مسئله چندان مهمی نیست ، اما به دلیل رویکرد پنجره نورد که در اجرا به کار رفته است ، می تواند در آینده یک منبع بهبودی مناسب باشد. از این رو ، پیشرفت های آینده باید بر استفاده از فواصل اطمینان برآورد ، و همچنین ماتریس های باقیمانده محاسبه شده برای هر فیلتر کالمان برای بهبود مدیریت کلی مناطق خروجی متمرکز شود. با داشتن اطلاعات بیشتر در مورد رفتار وسایل نقلیه مختلف می توان به کاهش عدم قطعیت نیز رسید. داده ها بر اساس نوع خودرو ، راننده فعلی ، مقصد خودرو ، سطح بار و غیره می توانند در کاهش واریانس تخمین سرعت و در نتیجه بهبود عملکرد ابزار پشتیبانی تصمیم گیری ما کمک کنند.

Abstract

Intelligent transportation, and in particular, fleet management, has been a forefront concern for a plethora of industries. This statement is especially true for the production of commodities, where transportation represents a central element for operational continuity. Additionally, in many industries, and in particular those with hazardous environments, fleet control must satisfy a wide range of security restrictions to ensure that risks are kept at bay and accidents are minimum. Furthermore, in these environments, any decision support tool must cope with noisy and incomplete data and give recommendations every few minutes. In this work, a fast and efficient decision support tool is presented to help fleet managers oversee and control ore trucks, in a mining setting. The main objective of this system is to help managers avoid interactions between ore trucks and personnel buses, one of the most critical security constraints in our case study, keeping a minimum security distance between the two at all times. Furthermore, additional algorithms are developed and implemented, so that this approach can work with real-life noisy GPS data. Through the use of historical data, the performance of this decision support system is studied, validating that it works under the real-life conditions presented by the company. The experimental results show that the proposed approach improved truck and road utilization significantly while allowing the fleet manager to control the security distance required by their procedures.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله A 0.45 V, Nano-Watt 0.033% Line Sensitivity MOSFET-Only Sub-Threshold Voltage Reference With no Amplifiers(حساسیت به خط 0.45 ولت ، نانو وات 0.033٪  مرجع ولتاژ زیر آستانه بدون تقویت کننده)

ترجمه مقاله A 0.45 V, Nano-Watt 0.033% Line Sensitivity MOSFET-Only Sub-Threshold Voltage Reference With...

15000 تومان

ترجمه مقاله A ± 3 ppm/◦C Single-Trim Switched Capacitor Bandgap Reference for Battery Monitoring Applications(3 m ppm / ◦C خازن سوئیچ تک اصلاح شده مرجع برای برنامه های نظارت بر باتری)

ترجمه مقاله A ± 3 ppm/◦C Single-Trim Switched Capacitor Bandgap Reference for Battery Monitoring...

15000 تومان

ترجمه مقالهSentiFars): A Persian Polarity Lexicon for Sentiment Analysis SentiFars: واژه نامه قطبی فارسی برای تجزیه و تحلیل احساسات)

ترجمه مقالهSentiFars): A Persian Polarity Lexicon for Sentiment Analysis SentiFars: واژه نامه قطبی فارسی...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Internet of Things: A survey on machine learning-based intrusion detection approaches) (اینترنت اشیا: یک نظرسنجی در مورد رویکردهای تشخیص نفوذ مبتنی بر یادگیری ماشین )

ترجمه مقاله (Internet of Things: A survey on machine learning-based intrusion detection approaches) (اینترنت...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Real‑time fleet management decision support system with security constraints) (سیستم پشتیبانی تصمیم گیری ناوگان در زمان واقعی با محدودیت های امنیتی)

ترجمه مقاله (Real‑time fleet management decision support system with security constraints) (سیستم پشتیبانی تصمیم...

15000 تومان

ترجمه مقاله با عنوان Ground surface settlements due to construction of closely-spaced twin tunnels with different geometric arrangements (تونل زنی و تکنولوژی زیر زمینی)

ترجمه مقاله با عنوان Ground surface settlements due to construction of closely-spaced twin tunnels...

10000 تومان

ترجمه مقاله (Green decoration materials selection under interior environment characteristics A grey-correlation based hybrid MCDM method) (انتخاب مواد دکوراسیون سبز تحت خصوصیات محیط داخلی: یک روش ترکیبی مبتنی بر همبستگی خاکستری )

ترجمه مقاله (Green decoration materials selection under interior environment characteristics A grey-correlation based hybrid...

15000 تومان

ترجمه مقاله (Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS) (فساد در سطح کشور و انتخاب حسابداری: سرمایه تحقیق و توسعه تحت IFRS )

ترجمه مقاله (Country-level corruption and accounting choice Research & development capitalization under IFRS) (فساد...

15000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+