ترجمه مقاله The psychology of talent management: A review and research agenda( روانشناسی مدیریت استعداد: بررسی و دستور کار پژوهشی)

مقاله با عنوان The psychology of talent management: A review and research agenda را از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی :روانشناسی مدیریت استعداد: بررسی و دستور کار پژوهشی

نام ژورنال: الزویر – Elsevier

سال نشر:2013

پشتیبانی:دارد.در صورت هرگونه بروزمشکل باشماره تلفن 09367938018یاآی دی تلگرامresearch_moghimi@تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول :عالی

قیمت : 16500تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

چکیده

ما تعدادی اختلاف را در  بین شش جریان مختلف ادبیات مدیریت استعداد (مدیریت منابع انسانی؛ روانشناسی I / O؛ روانشناسی آموزشی؛ روانشناسی حرفه ای؛ روانشناسی مثبت. روانشناسی اجتماعی) (به عنوان مثال، بین شاغل و علاقه دانشگاهی؛ بین مدیریت استعداد گفتمان و عمل)، دیدگاه‌های نظری (به عنوان مثال، استعداد به عنوان سرمایه؛ استعداد به عنوان تفاوت‌های فردی. استعداد به عنوان تیزهوشی؛ استعداد به عنوان هویت؛ استعداد به عنوان قدرت؛ و استعداد به عنوان ادراک استعداد)، تنش‌ها (به عنوان مثال، فاعل – مفعول؛ فراگیر- فردی؛ ذاتی- به دست آمده؛ ورودی- خروجی؛)، و فرضیات (به عنوان مثال، در مورد شهود در مقابل داده‌ها؛ در مورد اثرات بودن برچسب ‘استعداد’؛ در مورد اثرات درمان متفاوت) می­یابیم و استدلال می‌کنیم که این ها می‌تواند به عنوان پایه ای برای ساختار تئوری، پیشرفت‌های روش شناختی و کار تجربی جدید، به کار گرفته شود. با استفاده از این بررسی، ما امیدواریم که به گروهی در حال رشد از دانشمندان مدیریت استعداد که توسط چارچوب‌های نظری گسترده ای پذیرفته شده‌اند و طرح‌های تحقیقاتی و توسط جامعه علمی پشتیبانی شده‌اند، بپیوندیم.

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+