دانلود مقاله با عنوان Robotics Demystified (برنامه نویسی)

مقاله  با عنوان Robotics Demystified  را ” از اینجا دانلود کنید”

عنوان مقاله به فارسی : برنامه نویسی

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول : عالی

قیمت : 10000 تومان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

ترجمه قسمتی از مقاله :

مقدمه

ما قبلاً بسیاری از مفاهیم بکار رفته در مغز ربات را معرفی کردیم. فصل 6 درباره بازخورد صحبت کرد و فصل 7 ایده توالی اعمال و تصمیمات را بر اساس ورودی خارجی را معرفی کرد. آن قسمت را فراموش کردید؟ آن، قسمتی بود که هنگام فشار دادن سوئیچ ، یک موتور روشن می شد. به زبان فنی ، “اگر این سوئیچ فشرده شد ، آنگاه موتور را روشن کن.” مطمئناً به دلیل ماهیت سوئیچ ، جریان موجود در آن و موتور در مدار به طور خودکار اتفاق افتاده است. اما این هنوز یک تصمیم بود.

این فصل در مورد رفتار دستگاه، به عنوان یک برنامه کامپیوتری صحبت می کند که توالی اعمالی را بررسی می کند که به جای سخت افزار توسط نرم افزار کنترل می شود و با زمان بندی و بازخورد کار می کند.  برنامه ها با استفاده از گرافهای برنامه نویسی  LEGO در ساده ترین محیط موجود نوشته شده اند. بنابراین باتری های خود را شارژ کرده و خواندن مطلب را برای دانستن برخی از فعالیت های جالب روبات ادامه دهید.

مبانی برنامه نویسی

زبان های برنامه نویسی مختلف زیادی وجود دارند که هر کدام قواعد و معانی خاص خود را دارند. قواعد، شامل کلمات ، نمادها و دستور زبان اصلی یک زبان است – دستورالعمل های رایانه و نحوه کنارهم قرارگرفتن آنها. معناها، مفهوم موجود درپشت دستورالعمل ها و چگونگی رفتار آنها هنگام اجرا است. یک برنامه، مجموعه ای از دستورالعمل هایی است که به کنترلر(کنترل کننده) یا کامپیوتر می گوید که چه کاری انجام دهد.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله Pro Forma Earnings Presentation Effects and Investment Decisions (ترجمه مقاله : اثرات ارائه فرم و سودهای سرمایه گذاری و تصمیمات سرمایه گذاری )

ترجمه مقاله Pro Forma Earnings Presentation Effects and Investment Decisions (ترجمه مقاله : اثرات...

10000 تومان

ترجمه مقاله Auditing Related Party TransactionsEvidence from Audit Opinions and Restatements ( ترجمه مقاله : معاملات حسابرسی مربوط به طرف شواهدی از نظرات و بازگرداندن حسابرسی )

ترجمه مقاله Auditing Related Party TransactionsEvidence from Audit Opinions and Restatements ( ترجمه مقاله...

10000 تومان

ترجمه مقاله Corporate social responsibility disclosure and corporate governance empirical insights on neo institutional framework from China ( ترجمه مقاله : افشای مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتها: بینش تجربی در چارچوب نهادی از چین )

ترجمه مقاله Corporate social responsibility disclosure and corporate governance empirical insights on neo institutional...

10000 تومان

ترجمه مقاله Unlocking the drivers of big data analytics value in firms ( ترجمه مقاله : ارزش بازکردن برنامه های راهبردی برای تحلیل داده های بزرگ در شرکت ها )

ترجمه مقاله Unlocking the drivers of big data analytics value in firms ( ترجمه...

10000 تومان

ترجمه مقاله The Emerging Cognitive Platform ( ترجمه مقاله : بستر شناختی در حال ظهور )

ترجمه مقاله The Emerging Cognitive Platform ( ترجمه مقاله : بستر شناختی در حال...

10000 تومان

ترجمه مقاله Mobile Edge Computing Survey and Research Outlook ( ترجمه مقاله : محاسبات لبه تلفن همراه بررسی و چشم انداز تحقیق )

ترجمه مقاله Mobile Edge Computing Survey and Research Outlook ( ترجمه مقاله : محاسبات...

10000 تومان

ترجمه مقاله Effect of PPP and Repetition Technique in Teaching Pronunciation to EFL Learner at the  Elementary level in Iran ( ترجمه مقاله : تأثیر روش PPP و تکرار در آموزش تلفظ زبان آموز با EFL در مقطع ابتدایی در ایران )

ترجمه مقاله Effect of PPP and Repetition Technique in Teaching Pronunciation to EFL Learner...

10000 تومان

ترجمه مقاله Info based approach in distributed mutual exclusion algorithms ( ترجمه مقاله : رویکرد مبتنی بر اطلاعات در محرومیت الگوریتم های  متقابل توزیع شده )

ترجمه مقاله Info based approach in distributed mutual exclusion algorithms ( ترجمه مقاله :...

10000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+