دانلود مقاله با عنوان Robotics Demystified (برنامه نویسی)

مقاله  با عنوان Robotics Demystified  را ” از اینجا دانلود کنید”

عنوان مقاله به فارسی : برنامه نویسی

پشتیبانی : دارد . در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 09367938018 در واتس آپ یا تلگرام یا 09191732587 و یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول : عالی

قیمت : 10000 تومان

به منظور دانلود فایل ورد مقاله میتوانید از دکمه سبز رنگ سمت چپ صفحه استفاده کنید.

ترجمه قسمتی از مقاله :

مقدمه

ما قبلاً بسیاری از مفاهیم بکار رفته در مغز ربات را معرفی کردیم. فصل 6 درباره بازخورد صحبت کرد و فصل 7 ایده توالی اعمال و تصمیمات را بر اساس ورودی خارجی را معرفی کرد. آن قسمت را فراموش کردید؟ آن، قسمتی بود که هنگام فشار دادن سوئیچ ، یک موتور روشن می شد. به زبان فنی ، “اگر این سوئیچ فشرده شد ، آنگاه موتور را روشن کن.” مطمئناً به دلیل ماهیت سوئیچ ، جریان موجود در آن و موتور در مدار به طور خودکار اتفاق افتاده است. اما این هنوز یک تصمیم بود.

این فصل در مورد رفتار دستگاه، به عنوان یک برنامه کامپیوتری صحبت می کند که توالی اعمالی را بررسی می کند که به جای سخت افزار توسط نرم افزار کنترل می شود و با زمان بندی و بازخورد کار می کند.  برنامه ها با استفاده از گرافهای برنامه نویسی  LEGO در ساده ترین محیط موجود نوشته شده اند. بنابراین باتری های خود را شارژ کرده و خواندن مطلب را برای دانستن برخی از فعالیت های جالب روبات ادامه دهید.

مبانی برنامه نویسی

زبان های برنامه نویسی مختلف زیادی وجود دارند که هر کدام قواعد و معانی خاص خود را دارند. قواعد، شامل کلمات ، نمادها و دستور زبان اصلی یک زبان است – دستورالعمل های رایانه و نحوه کنارهم قرارگرفتن آنها. معناها، مفهوم موجود درپشت دستورالعمل ها و چگونگی رفتار آنها هنگام اجرا است. یک برنامه، مجموعه ای از دستورالعمل هایی است که به کنترلر(کنترل کننده) یا کامپیوتر می گوید که چه کاری انجام دهد.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی – اقتصادی of و COVID – ۱۹ Pandemic : بررسی)

ne) ترجمه مقالهThe Socio-Economic Implications of the Coronavirus and COVID-19 Pandemic: A Review(مفاهیم اجتماعی...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در سال‌های ۲۰۱۹ – nCoV)

ne) ترجمه مقالهStructure analysis of the receptor binding of 2019-nCoV(تحلیل ساختار پیوند گیرنده در...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس ساختاری SARS – CoV و ۲ – ۱۹ کشف دارو از گیاهان دارویی)

ne) ترجمه مقالهStructural basis of SARS-CoV-2 3CLpro and anti-COVID-19 drug discovery from medicinal plants(اساس...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation of the evidence(Remdesivir برای سندروم حاد تنفسی acute ۲ باعث COVID – ۱۹ می‌شود: ارزیابی مدرک)

ne) ترجمه مقالهRemdesivir for severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 causing COVID-19: An evaluation...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to expect for COVID-19?(یافته‌های جدید درباره اثرات ضد ویروسی کلروکین در ضد رژیم ضد ویروسی : چه چیزی باید انتظار داشته باشد ?)

ne) ترجمه مقالهNew insights on the antiviral effects of chloroquine against coronavirus: what to...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated COVID – ۱۹ ممکن است خطر بزرگی برای بشر در آینده پیش‌بینی کند.)

ne) ترجمه مقالهMutated COVID-19 may foretell a great risk for mankind in the future(mutated...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های آموخته‌شده از همه‌گیری بیماری همه‌گیر در پیش‌گیری از بیماری‌های عفونی آینده)

ne) ترجمه مقالهLessons learned from the 2019-nCoV epidemic on prevention of future infectious diseases(درس‌های...

35000 تومان

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons from SARS-CoV and MERS-CoV(Insight به سال ۲۰۱۹ رمان جدید – یک مرور موقت به روز شده و درس‌هایی از SARS – CoV و SARS – CoV را مرور کرد .)

ne) ترجمه مقالهInsight into 2019 novel coronavirus — An updated interim review and lessons...

35000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+