F) ترجمه مقاله Deep packet inspection and its predecessors(ترجمه مقاله بازرسی بسته هاو پیشگامان آن به صورت دقیق و عمقی)

عنوان مقاله به انگلیسی:دانلود مقاله Deep packet inspection and its predecessors . از اینجا دانلود کنید.

عنوان مقاله به فارسی: ترجمه مقاله بازرسی بسته ها و پیشگامان آن به صورت دقیق و عمقی

پشتیبانی : دارد. در صورت هر گونه بروز مشکل با شماره تلفن 09367938018 یا آی دی تلگرام research_moghimi@ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت محصول : عالی

قیمت: 25000 تومان

قسمتی از ترجمه محصول :

ترجمه کامل مقاله حدود 35 صفحه می باشد که بخش اندکی در ادامه قابل مشاهده می باشد.

چکیده مقاله

تأکید بر تحویل بسته در مورد زیرساخت ها یا امنیت داده ها  جزیی از اولین انتخاب های اجتماعی و تصمیمات اداری که باعث گسترش اینترنت می شود. با این انتخاب های اولیه اساسا بر اعتماد و آسیب پذیری رادیکالی پیش بینی شده در فضای اینترنتی را به همراه دارد ، این امر موجب جلب اعتماد مردم در استفاده از داده ها بدون دخالت می باشد.  تنظیمات ارتباطات اینترنتی به صورت پیش فرض  انجام می شود و به راحتی خواندن متن را برای مردم امکان پذیر می کند به طوری که هیچ عامل دیگری مزاحمتی در این امر در فضای مجازی اینترنت دیگر وجود ندارد. راه هایی که موجب تضمین این حجم ترافیکی اطلاعات مانند رمزگذاری می باشد، سوءاستفاده و تجزیه و تحلیل بسته های اطلاعاتی قانونی در زمان مشخصی صورت می گیرد و به طور موثر یک مجموعه از کلود ها را با معماری و طراحی خاصی ایجاد می کند . این یک اصل با ویژگی های خاص برای اطمینان از تحویل بسته اطلاعاتی می باشد. با این وجود فن آوری های بازرسی بسته ها در ابتدا برای اهداف خاصی عمل می کردند، اکنون آنها با استفاده از آسیب پذیری های اینترنتی برای نظارت، واسطه دادن و تغییر ترافیک داده ها، در جامعه عمل کرده و موجب  “امن” شدن این فضا می شوند. اینگونه قابلیت های بازرسی با افزایش توانایی  رسانه دیجیتال ، حالت های جدید تأثیر ارتباطات و انتقال داده ها را ایجاد می کند ،  بنابراین پیامدهایی را در فضای اینترنت تحت تاثیر قرار می دهد. در حالی که اینترنت اولیه می تواند به عنوان یکی از نقاط قابل اعتماد انتقال اطلاعات و پیام رسان در نظر گرفت ، امروزه زیرساخت مسیریابی مسئول انتقال پیام ها هستند که یه صورت مخفیانه بازرسی، ضبط یا اصلاح می شوند و  پیام ها را قبل از انتقال آنها به مقصد خود کنترل و پیگیری می کنند.

در این فصل به بررسی خطوط سیستم های بازرسی عصر حاضر می پردازیم که در زمان واقعی ترافیک داده ها را در سراسر اینترنت نظارت می کنند. پس از بحث در مورد چگونگی عملکرد سیستم های بازرسی کم، متوسط ​​و گسترده، به اهمیت تکرار اخیر این تکنولوژی می رسیم ، بازرسی بسته های گسترده  و نحوه استفاده از آن برای دستیابی به اهداف فنی، اقتصادی و سیاسی را بیان می کنیم. با این وجود دستیابی به این اهداف مستلزم آن است که بازرسی بسته های گسترده  به عنوان یک عمل نظارتی محسوب شود. در واقع، بازرسی بسته های گسترده ، در هسته مرکزی، یک تکنولوژی بر اساس نظارت می باشد که توسط دست اندرکاران  خصوصی مانند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی برای نظارت و ارتباط بین شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت ارتباطات و خدمات اینترنتی که تمام  جنبه های اطلاعاتی مانند ارتباطات شخصی، فضای تبادل اقتصادی، فرهنگی و سیاسی، بازرسی بسته های گسترده را در گرو خود گرفته است ، چگونگی تشکیل در  جامعه و شکل دهی به این اطلاعات اینترنتی را در فضای مجازی ممکن می سازد.

نتیجه گیری

در حالیکه فناوری های بازرسی بسته جدید شامل تکرار آنها با پیشرفتهایی همراه می باشدو ممکن است تاثیر گسترده ای در شبکه های ارتباطی دیجیتال داشته باشد. این در حالیکه SPI و MPI مدیران شبکه را برای جلوگیری از دسترسی به محتوا از مشتریان و سطوح مختلف آگاهی بسته، ظهور DPI تنظیم مجدد محدوده احتمالی نظارت را که مشترکان اینترنت ممکن است تحت آن قرار گیرند، تنظیم می کنند. Gillespie، نوشتار در زمینه کپی رایت، استدلال می کند که برخی از فن آوری ها “به سرود می گویند و برای تغییرات فرهنگی و اقتصادی که به تولید آنها کمک می کند، ایستادند و به همین ترتیب آنها نقطه عطفی برای اختلاف قانونی که به دنبال آن هستند، تبدیل می شوند.” همانطور که مشاهده خواهیم کرد، DPI بحث های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را در زمینه نظارت، سانسور و اصلاح محتوای ارتباطی در زمان واقعی تشدید کرده است. پتانسیل های فنی DPI مجموعه ای از بازیگران سیاسی آینده را که با اهداف و اهداف متفاوت عمل می کنند، متجلی می کند، اما متقابلا علاقه مند به استفاده از DPI هستند، به طوری که تصمیمات درازمدت سیاست، بازتابی از اهداف خاص هر بازیگر است.

Abstract

The earliest social choices and administrative decisions guiding the Internet’s growth emphasized packet delivery over infrastructural or data security.3 These early choices have led to an Internet that is fundamentally predicated on trust and radical vulnerability, insofar as individuals must trust that their data will arrive at its destination without interference. The ‘default-setting’ of Internet communications is to hope that no other agent will take advantage of the fact that most people’s communications are transmitted throughout the Internet in easily read plain text.

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات ترجمه => ثبت سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ و حتی ایمو با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+