انجام تحقیق دانشجویی

شیوه اول سفارش تحقیق

عنوان تحقیق مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

ثبت سفارش ترجمه

سفارش ترجمه

شیوه دوم سفارش تحقیق

اگر علاقه ای به استفاده از روش بالا برای سفارش تحقیق نداشتید یا قصد رایزنی دارید؛ کافیست فقط نام تحقیق مورد نظر خود را برای ما در واتس آپ یا تلگرام یا ایمیل research.moghimi@gmail.com ارسال کنید یا حتی فقط نام آن را پیامک کنید. ما در قالب پیامک قیمت و زمان ترجمه مقاله را فوری فوری تقدیم شما می کنیم. شماره پیامک نیز 09191732587 می باشد.

ترجمه یار مفتخر است که خود را پاسخگو ترین خدمت ترجمه تخصصی و سفارش ترجمه در کشور بنامد. این شرکا سالهاست در زمینه های نرم افزاری، ترجمه تخصصی متون و ترجمه مقاله فعالیت میکند و بسیار خوشحال است که سهمی هر چند کوچک در جهت اعتلای رشد علمی کشور دارد.  

تحقیق چیست ؟

تحقیق را میتوان یک فرآیند علمی و جستجو برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده معرفی کرد تحقیقات شامل مولفه های بسیاری می باشد تحقیقات برای اهداف مختلفی انجام میشود بنابراین، هدف از انجام تحقیق یا پژوهش، دستیابی و کشف حقیقت در موضوعی معین است در تمامی تحقیقات که انجام میشود هدف در نهایت ارائه یک مطلب برای یک سازمان یا مجموعه می باشد تحقیقات میتواند هم جنبه نظری و هم جنبه عملی داشته باشد تحقیقات نظری با پرس و جو و گرفتن اطلاعات از طریق افرادی که قبلا بر روی این زمینه کارکرده اند صورت میگیرد و از تجربیات آنها هم استفاده میشود ولی تخقیقات عملی یعنی مرحله نظری پشت سر گذاشته شده و میخواهیم وارد تولید شویم . موضوع معین تحقیقات می تواند در رابطه با علوم مختلف مطرح شود. حقیقت کشف شده  نیز ، ممکن است حقیقتی دینی ، علمی ، هنری و یا موارد دیگر باشد فرآیند انجام تحقیق نیازمند یک پیش زمینه کامل از آن موضوع می باشد یک محقیق بدون داشتن پیش زمینه و انجام فرآیندهای تجربی نمی تواند تحقیق مناسبی ارائه بدهد تحقیقات را میتوان به روز رسانی کرد یعنی شما میتوانید از مواردی که قبلا افراد مختلف انجام داده اند الگو برداری کرده و میتوانید تحقیق خود را نهایی کنید در حال حاضر کابران برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای اینترنتی استفاده میکند بسیاری از پایگاه ها تحقیقاتی را که دیگران انجام داده اند را به صورت رایگان قرار می دهند.

معمولا دانشجویان محترم در طی گذراندن دروس و واحد های دانشگاهی خود، به عنوان بخشی از نمره پایانی دروس خود می بایست تحقیق و یا پروژه دانشجویی انجام دهند. لزوم انجام یک پروژه و یا تحقیق دانشجویی خوب، دسترسی به منابع و مقالات معتبر و آشنایی و تسلط کامل به زمینه مورد نظر می باشد. 

با توجه به این که گروه بزرگ مترجمین و محققین آمارد ترجمه اکثرا دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه تخصصی خود می باشند. ما افتخار داریم تحقیقات و پروژه های دانشجویی شما را با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان برای شما انجام دهیم.

انجام تحقیق، ارائه خدمات انجام تحقیقات دانشجویی، انجام تحقیق های فارسی و انگلیسی، سفارش تحقیق، نوشتن تحقیق در تمامی رشته ها توسط صدها کارشناس ما با قیمت مناسب انجام میشود.

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم کاربران در انجام تحقیقات خود مشکل دارند به ودنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

تیم ترنسلیت یار با تجربه 7 ساله و تخصص بالا آمادگی دارد انجام تحقیق برق ، تحقیق ، عمران ، کامپیوتر ، مدیریت شما را بر عهده گرفته و با آموزش و مشاوره رایگان شما را از سایت های دیگر بی نیاز کند.

هزینه انجام تحقیق در تیم ترنسلیت یار با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمیشود اعلام قیمت مناسب در تحقیقات دانشجویی از مهم ترین رسالت کاری تیم ترنسلیت یار می باشد.

اگر نیاز به انجام تحقیق فوری دانشجویی دارید و زمان کافی برای نوشتن تحقیقات خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارشتن راحت کنیم و در زمان کوتاه تحقیق شما آماده خواهیم کرد.

انجام مقاله و کلیه پروژه های دانشجویی :

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که پول و زمان خود را برای خرید مقاله دانشجویی هدر ندهید . شاید موسسه های دیگری برای هزینه انجام تحقیق دانشجویی مبلغ زیادی از شما بخواهند لذا تیم ترنسلیت یار با خدمات مشاوره ای و آموزشی سفارش تحقیق هزینه مقاله و تحقیق را با کمترین قیمت ممکن  انجام می دهد تا تحقیق شما همراه با مشاوره به صورت مقاله علمی پژوهشی استاندارد در بیاید. این خدمات از طرف تیم ترنسلیت یار در کوتاهترین زمان و فوری انجام می شود .

معمولاً دانشجویان شغل نیمه وقت دارند و با وجود چند مقاله و تحقیقات دانشگاهی برایشان بسیار سخت است و نگارش تحقیق دانشجویی تمامی این کارها در زمان مناسب و درست مشکل است. برخی از دانشجویان و دانش پژوهان مایلند تا انتظارات اساتید خود را برآورده کنند. به همین دلیل دوست ندارند مقاله و تحقیق ضعیف و بدون محتوایی ارائه دهند.لذا تیم ترنسلیت یار بهترین تیم انجام مقاله مشاور شما جهت هرچه بهتر نوشتن تحقیق پروژه خود به صورت تخصصی در کنار شماست .

انجام مقاله، تحقیق، انجام پایان نامه، انجام پروپوزال و روش تحقیق، پروژه های دانشجویی، تحقیق دانش آموزی و … از خدمات تیم ترنسلیت یار است و اگر با چالش رویارویی با هریک از موارد فوق مواجه هستید، اصلا نگران نباشید! جای درستی آمده اید! مشکل شما را به خوبی می شناسیم و برای آن راهکار و برنامه ریزی مشخصی داریم.

مقاله، تحقیق، پایان نامه و پروژه آماده

بله دقیقاً منظور همان پروژه آماده است. بسیاری از دانشجویان و حتی دانش آموزان به منظور دریافت نمره یا قبولی در دروس خود نیازمند پروژه های مختلفی هستند. اما یکی از نگرانی های طیف دانشجوی کشور، پروژه های فاقد کیفیت حرفه ای در سطوح عالی آکادمیک می باشد. مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند پروژه های آماده تخصصی هستند که تمامی اصول اجرای کار را رعایت کرده باشند. البته که این تیپ از کارها برای دانشجویانی مناسب است که مشکلی با پروژه آماده ندارند چرا که بعلت فروش کلیه سفارشات آماده دانشجویی، امکان پیدا کردن این پروژه ها در ژورنال ها و مجلات علمی نیز وجود دارد. بطور کلی سفارشات آماده شامل:

مقاله آماده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)

تحقیق دانشجویی آماده

پایان نامه آماده

پروپوزال آماده

پروژه آماده درس روش تحقیق

پاورپوینت آماده

پروژه دانشجویی آماده

و حتی تحقیق دانش آموزی آماده

می باشند. این تیپ از سفارشات، توسط کارشناسان خبره در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پیش تر صورت گرفته است و بیش تر این مقالات، در ژورنال ها و مجلات علمی معتبر نیز به چاپ رسیده است. بطور کلی این سفارشات به منظور کاهش هزینه دانشجویانی که فرصت زمانی و تجربه تهیه مقاله، تحقیق و غیره را ندارند، بسیار مفید فایده است.

خلاصه ای از متن آموزش نگارش تحقیق دانشجویی :

به طور کلي هر مقاله پژوهشي و تحقیق علمی شامل اجزاي اصلي زير است:

عنوان

نام نويسنده يا نويسندگان

اطلاعات تماس

چکيده

واژگان کليدي

مقدمه

مباني نظري تحقيق

روش تحقيق

يافته هاي تحقيق

بحث و نتيجه گيري

فهرست منابع

نکات زير در انتخاب عنوان نگارش مقاله دانشجویی قابل توجه هستند:

عنوان انجام مقاله حتي الامکان بايد دقيق و رسا بوده و از به کار بردن اصطلاحات نا آشنا خودداري شود.

عنوان انجام تحقیق حتي الامکان بايد جمله خاصي باشد که نکات اصلي و عمده موضوع را در بر داشته باشد.

در نام گذاری مقاله چه چيزي را ميخواهيم بررسي کنيم، در چه جامعه اي، در کجا و در چه زماني.

عنوان بايد «فاقد پيش داوري» باشد.

اگر کلماتي در توصيف ويژگي مطالعه شما نقش کليدي دارند حتما در عنوان خود آن را بگنجانيد.

هيچ گاه نبايد در عنوان تحقیق نتيجه پژوهش را به صورت ثابت شده ذکر نمود.

تخصص در انجام مقاله دانشجویی توسط بهترین موسسه انجام مقاله

هیچ شخصی در هر موضوعی نمی تواند خوب و متخصص باشد به همین علت است که اکثر این افراد بدنبال موسسات مشاوره و آموزش مقاله نویسی و تحقیق نویسی هستند. تا بتوانند با کمک تجربیات افراد صاحب نظر کار خود را با کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن پیش ببرند. تیم ترنسلیت یار بهترین تیم انجام مقاله دانشجویی در این زمینه است .

انجام پایان نامه، پروپوزال، مشاوره و استخراج مقاله از پایان نامه

همواره انجام پایان نامه یکی از چالش ها و دغدغه های دانشجویان می باشد. کاری که بسته به سطح علمی دانشگاه و حساسیت استاد مربوطه، از پیچیدگی و کیفیت متفاوتی برخوردار خواهد بود. از همین رو دانشجویان همواره درصدد یافتن راه حلی برای انجام پایان نامه دانشگاهی با توجه به نیاز و حساسیت های خود هستند. ما برای تک تک دغدغه های دانشجویان در این مقطع برنامه ریزی مشخصی داریم. سفارشات مربوط به پایان نامه در چهار دسته طبقه بندی می شوند:

انجام پروپوزال و ارائه موضوع پایان نامه: یکی از مشکلات رایج دانشجویان بحث انتخاب موضوع پایان نامه و همچنین انجام پروپوزال بصورت حرفه ای می باشد. بسته به درخواست مشتری، موضوع از کارشناسان مربوطه اخذ می گردد و در صورت موافقت مشتری، پروپوزال توسط اساتید برجسته دانشگاه و بر اساس اصول و رویکرد دانشگاه موردنظر صورت می پذیرد.

انجام پایان نامه: انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، دکتری، کارشناسی و کاردانی توسط کارشناسان و اساتید برجسته دانشگاه صورت می پذیرد. تحویل سفارش انجام پایان نامه بصورت فصل فصل و بر اساس توافق با مشتری صورت می پذیرد. البته که به علت ماهیت ویژه انجام پایان نامه، در مورد شرایط خاص پروژه توافقات لازم صورت می پذیرد. هزینه نوشتن پایان نامه پس از استعلام از کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد تا مشتری کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را دریافت نماید.

مشاوره پایان نامه: مشاوره برای دانشجویانی مناسب است که اطلاعات و تجربه کافی از مقدمات موردنیاز برای چگونگی کار با پایان نامه، جمع آوری مطالب و استفاده از منابع و بهره گرفتن از آنها را ندارند. به عبارت دیگر بسیاری از دانشجویان در مواجهه با پایان نامه، سردرگم هستند که حتی از کجا شروع کنند، چگونه ادامه دهند و چگونه کار را به بهترین شکل به سرانجام و دفاع برسانند. تیم ترنسلیت یار با معرفی مشتریان به مشاور متخصص در رشته شما، امکان مشاوره پایان نامه با کارشناس مجرب را فراهم می کند.

استخراج مقاله از پایان نامه : استخراج مقاله از پایان نامه یکی از سفارشات رایج دانشجویان می باشد. هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه بسته به موضوع و زمان مشتری متفاوت می باشد. در این کیس کارشناس می تواند با دو رویکرد اقدام به استخراج مقاله نماید:

 الف) از گزیده مطالب بخش های مختلف پایان نامه استفاده کرده و یک مقاله را از محتوای عینی پایان نامه تهیه کند.

ب) با مطالعه کامل پایان نامه، به قلم خود مقاله ای در مورد محتوای پایان نامه موجود و البته با الهام از آن، نگارش کند.

در صورتیکه برای دفاع از پایان نامه خود نیاز به پاورپوینت جهت ارائه داشته باشید، می توانید از طریق صفحه ی سفارش پاورپوینت پس از آماده شدن پایان نامه، درخواست تهیه پاورپوینت دفاع خود را ثبت کنید. در صورتی که پایان نامه شما توسط تیم ترنسلیت یار تهیه شده باشد، می توانید از تخفیف ویژه برای ساخت پاورپوینت استفاده کنید.

انجام مقاله و تحقیق (به قلم نویسنده)

انجام مقاله و تحقیق حرفه ای یکی از مشکلات دانشجویان می باشد. دانشجو به دنبال مقاله ای است که کلیه اصول نوشتن مقاله را رعایت کرده و کاملاً جدید و منحصر بفرد باشد. سفارش انجام مقاله و نگارش مقاله تخصصی از پایه تا انتها، برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به نوشتن مقاله علمی برای اتمام تحصیلات تکمیلی، مهاجرت، ارتقای شغلی، ارائه در همایش و سمینار، چاپ در مجلات و ژورنال های داخلی یا خارجی، پیش درآمد رساله پایانی و غیره دارند. انجام پروژه به قلم نویسنده شامل موارد زیر خواهد بود:

انجام مقاله به قلم نویسنده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی.

تحقیق دانشجویی به قلم نویسنده

تهیه و ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوایی به قلم نویسنده

اما روال انجام مقاله، تحقیق و پاورپوینت به قلم محقق چگونه است؟

این تیپ از مقالات توسط یک کارشناس و استاد برجسته دانشگاهی با استفاده از 20 تا 30 عنوان منبع صورت میگیرد و بخش عمده مقاله به قلم نویسنده میباشد مگر بخش هایی که از منابع و با ذکر آدرس دقیق منبع استفاده شده است. بطور کلی این تیپ از سفارشات از مقالات به قلم نویسنده بوده و اصطلاحاً کپی نمی باشد و قابلیت چاپ در ژورنالهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به همایش ها و سمینارهای داخلی و بین المللی دارند. برای انجام مقاله، کارشناس متخصص به زمینه علمی مقاله با تکیه بر اصول نگارش مقاله، اقدام به جستجو و جمع آوری منابع و فیش برداری اصولی نموده و پس از آن شروع به نگارش مقاله می کند. از آنجایی که کلیه اصول انجام مقاله تخصصی و علمی توسط کارشناسان رعایت می گردد و این کارشناسان به ژورنال های تخصصی ISI نیز تسلط دارند، این فرآیند، در انجام مقاله ISI و انجام مقاله علمی پژوهشی برای چاپ در ژورناله ای معتبر داخلی و خارجی نیز رعایت می گردد. هزینه نگارش مقاله پس از استعلام از میان کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد. قیمت انجام مقاله در سامانه مناقصه سفارش نگارش مقاله اخذ می گردد تا کمترین قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی و سایر مقالات علمی اخذ گردد و مشتری با کمترین قیمت ممکن، بالاترین کیفیت را دریافت نماید.

همچنین این پروسه در تحقیق دانشجویی نیز رعایت می گردد. نوشتن تحقیق دانشجویی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به تحقیق علمی و تخصصی برای دروسی نظیر درس روش تحقیق دارند. کار پژوهشی در این سطح بایستی به قلم نویسنده و بدون کپی از مقالات دیگر، تهیه شده باشد .

اما انجام پاورپوینت دانشجویی برای مشتریانی مناسب است که نیاز به دفاعیه پایان نامه یا ارائه کار کلاسی در قالب پارپوینت تخصصی داشته و تمایلی به استفاده از بانک پاورپوینت آماده ندارند. لذا مطالب پاوپورینت به قلم نویسنده و با استفاده از منابع معتبر بوده و همجنین طراحی و گرافیک پاورپوینت توسط متخصص گرافیکی صورت می پذیرد.

مشاوره انجام تحقیق دانشجویی 

در یک سیستم آموزشی پژوهشی، انجام مقاله و نگارش تحقیق دانشجویی بسیار بااهمیت است. حاصل یک تحقیق علمی در انجام مقاله و نگارش مقاله جمع می‌شود. یک محقق بعد از انجام پایان‌نامه به دنبال جمع‌بندی و استخراج مقاله از پایان‌نامه است. انجام مقاله باید به روش علمی انجام پذیرد.  دانشجو با انجام یک مقاله حداکثر دو نمره به پایان‌نامه خود می‌افزاید. چرا که نمره پایان‌نامه از ۱۸ نمره است. دو نمره برای انجام مقاله اختصاص می‌یابد. دانشجویان اگر  قبل از جلسه دفاعیه از پایان‌نامه خود انجام نگارش مقاله دانشجویی را در ژورنال‌های معتبر انجام دهند. مؤسسه ی ما بهترین موسسه انجام مقاله در این زمینه است .

تهیه مقاله و تحقیق (تلفیقی)

تهیه مقاله بصورت تلفیقی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به مقاله علمی دارند اما توانایی هزینه کرد بالا را به منظور نگارش مقاله به قلم نویسنده نداشته و از طرفی مقاله آماده را برای ارائه به استاد مناسب نمی دانند. انجام پروژه تلفیق شامل موارد زیر خواهد بود:

تهیه مقاله تلفیقی (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی.

تحقیق دانشجویی تلفیقی

ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوای تلفیقی

اما روال انجام مقاله، تحقیق و پاورپوینت تلفیقی چگونه است؟

در این تیپ از سفارش، یک محقق اقدام به تلفیق چندین مقاله آماده می نماید و از مقالات مذکور، یک مقاله یکپارچه را بصورت منسجم تهیه می نماید. دقت کنید که در تهیه بخش های مختلف مقاله، عیناً از محتوای منابع مذکور استفاده گردیده و مقاله به قلم نویسنده نمی باشد. اما بعلت تلفیق چندین مقاله با یکدیگر، مقاله بدست آمده، دیگر یک مقاله از پیش آماده نبوده و چینش منابع استفاده شده بضورت پراکنده اما منسجم و دقیق است

تحقیق دانشجویی نیز همانند انجام مقاله تلفیقی انجام می گیرد. البته که چارچوب نگارش و سرفصل تهیه تحقیق از نظر چینش مطالب با مقاله متفاوت است. اما از نظر محتوای تلفیقی، فرآیند بالا در تهیه تحقیق نیز اعمال می گردد

اما پاورپوینت تخصصی نیز با محتوای منابع تلفیقی به همین شکل و با فرمت موردنظر تهیه می گردد. در این کیس محتوای متنی پاورپوینت نیز عیناً از منابع تلفیقی استفاده می گردد.


سوال ها متداول

کیفیت در انجام پروژه چگونه است؟

مؤسسه ی ما به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه دارای نماد اعتماد الکترونیکی همیشه سعی داشته است بالاترین کیفیت در انجام تحقیق را داشته باشد

زمان انجام پروژه به چه صورت است؟

زمان انجام تحقیق با توجه به زمانی که مشتری تعیین میکند انجام میشود و سعی بر این بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت کنید

چگونه از انجام پروژه خود مطمئن شویم ؟

با توجه به تجربه بالای مؤسسه ی ما یعنی مؤسسه ی ترنسلیت یار در انجام تحقیق ما به شما اطمینان میدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

جدید ترین ها

جدید ترین محصولات ما

محصولات بیشتر
ترجمه مقاله A review of revenue management: Recent generalizations and advances in industry applications (مروری بر مدیریت درآمد: کلیات و پیشرفتهای اخیر در کاربردهای صنعت)

ترجمه مقاله A review of revenue management: Recent generalizations and advances in industry applications...

15000 تومان

ترجمه مقاله Action research as a methodology for professional development in leading an educational process (اقدام پژوهی به عنوان یک روش برای پیشرفت حرفه ای در هدایت یک فرایند آموزشی)

ترجمه مقاله Action research as a methodology for professional development in leading an educational...

15000 تومان

ترجمه مقاله The influence of national culture and industry structure on grocery retail customer loyalty (تأثیر فرهنگ ملی و ساختار صنعت بر وفاداری مشتری به فروشگاه های مواد غذایی)

ترجمه مقاله The influence of national culture and industry structure on grocery retail customer...

15000 تومان

ترجمه مقاله Sustaining customer engagement behavior through corporate social responsibility The roles of environmental concern and green trust (تداوم رفتار تعامل مشتری با مسئولیت اجتماعی شرکت: نقش نگرانی زیست محیطی و اعتماد سبز)

ترجمه مقاله Sustaining customer engagement behavior through corporate social responsibility The roles of environmental...

15000 تومان

مقاله Customer relationship management systems (CRMS) in the healthcare environment: A systematic literature review (سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRMS) در محیط مراقبت های بهداشتی: یک بررسی ادبیات سیستماتیک)

مقاله Customer relationship management systems (CRMS) in the healthcare environment: A systematic literature review...

15000 تومان

ترجمه مقاله  Sense-making Analysis: A Framework for Multi-Strategy and Cross-Country Research (تحلیل  ایجاد حس: چارچوبی برای تحقیقات چند استراتژی و بین کشوری)

ترجمه مقاله  Sense-making Analysis: A Framework for Multi-Strategy and Cross-Country Research (تحلیل  ایجاد حس: چارچوبی...

15000 تومان

ترجمه مقاله  Divorce Attitudes :Among Older Adults Two Decades of Change (نگرش طلاق در بزرگسالان مسن: دو دهه تغییر)

ترجمه مقاله Divorce Attitudes :Among Older Adults Two Decades of Change (نگرش طلاق در...

15000 تومان

ترجمه مقاله Integration of Data Mining Techniques to PostgreSQL Database Manager System(ادغام تکنیک های داده کاوی در سیستم مدیریت پایگاه داده PostgreSQL)

ترجمه مقاله Integration of Data Mining Techniques to PostgreSQL Database Manager System(ادغام تکنیک های...

15000 تومان

error: شما فقط اجازه مطالعه دارید
قیمت می خواهید؟ ما ارزانترین قیمت را ارائه می کنیم. کافیست فایل خود را یا از طریق منوی خدمات و سرویس ها => سفارش ترجمه ارسال کنید یا برای ما به آدرس research.moghimi@gmail.com ایمیل کنید یا در تلگرام و واتس آپ با شماره تلفن 09191732587 ارتباط بگیرید و ارزانترین قیمت ترجمه را از ما بخواهید
+